Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123751) TBT válasza Csapoati (#123750) üzenetére


TBT
addikt

Én is megvettem (már 3. éve), de most csalódásként éltem meg. Nem a jegy, hanem úgy ez az egész. Egyedül az Overwatch-os és WoW-os "színfalak mögötti" cuccok tetszettek, de a többi...
WarCraft 3 Reforged-et nem tudom hova tenni. Vagyis igen, de ennyire az alapoktól miért kellett újraépíteni?
Miért nem elégedtek meg annyival, mint a SC Remastered esetében? Az intro video újradolgozása nem olyan hangulatú és stílusú, mint a 2002-es játék esetében. Semmi gond nem lenne, ha csak feltolnák annak a felbontását és feljavítanák. Ezek az új WarCraft 3 videók annyira semmilyenek számomra... :( Miért kell mindent elcseszni, ami jó (vagy jó volt egykor)?

Sajnos ilyen még nem volt a Blizzard történetében. Sem ilyen béna bejelentés (Diablo Immortal), sem ennyi vérszegény tartalom, sem ekkora negatív visszhang. Bár, amikor Mike bácsit lekísérte a színpadról az új elnök, titkon számítottam valami ilyesmire. Ebben az iparban még soha senki nem jött ki jól egy korábbi cégvezető (pláne alapító) távozásakor.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#123752) feri1014 válasza Csapoati (#123750) üzenetére


feri1014
senior tag

Attól pedig nem lehet elvonatkoztatni, hogy a csomag mit tartalmaz, ha az árról van szó.

Pont ezért írtam ezt. Semmi értelme így az áron lovagolni.

(#123753) s7evcsenko válasza i2k (#123745) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ennek semmi köze a fanboisághoz szerintem.
Egyszerűen csak rossz összekapcsolást használsz, amit nem látsz be.
Ez kb olyan, mint ha egy 150k-s PS4+játék bundlet elkezdenél fikázni, hogy az a játék milyen rohadt drága...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#123754) Csapoati válasza TBT (#123751) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Véleményem szerint megpróbálták úgy csinálni a felújítást, hogy kedvezzenek a régi játékosoknak, de bevonzzák az újakat is. Gondoljunk bele, 2002-es a WC3. Sok player még meg se született akkor, nekik nem jelent semmit a 16 évvel ezelőtti WC3 intro.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123755) reelc válasza Csapoati (#123754) üzenetére


reelc
veterán

A tavalyi megjelenésű StarCraft® Remastered 15EURba kerül, feleannyi mint a Wacraft III: Rerorged legkisebb ára.
Nem vettem meg, de az szerintem korrekt áron van.
A Warcraftra ugyanezt nem mondanám.

(#123756) Csapoati válasza reelc (#123755) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem is drága a 30 euro, bár a régi változat is valami 20 szokott lenni akció nélkül.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123757) reelc válasza Csapoati (#123756) üzenetére


reelc
veterán

30 EURért veszel egy Diablo 3 Battlechestet (alap+RoS kieg), aminek 6 éves az alapjátéka, és akár évekig elszórakozol vele, ha szórakoztat. Ami itthon dobozosan akár 6e Ft is szokott lenni akcióban.
Ez csak 1 példa volt.
Jó volt a WC 3, de szerintem bőven nem ér annyit annak, aki sokat tolta a régit. Gondolom olyasmi felújítás, mint a Starcraft Remesterednél.

[ Szerkesztve ]

(#123758) Csapoati válasza reelc (#123757) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Olyan ez kicsit, mint a Call of Duty-k vagy az iPhone-ok ára. Azért nem olcsóbbak, mert ennyiért is megveszik őket. Erről szinte csak a kedves vásárlók tehetnek, amíg van alternatíva (és általában van).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123759) reelc válasza Csapoati (#123758) üzenetére


reelc
veterán

Azért nem csak a vásárlókra kenném, hanem az Electronic Artsra is, meg az Applere. Ezek vannak olyan mentalitással (illetve voltak régebben is), hogy elkérnek jó sokat, úgyis kifizetik. Persze ehhez kellenek a vásárlók, de ugye nem ők kopogtattak az ajtón, hogy fizetnénk mi jóval többet is.

(#123760) TheNewDawn válasza reelc (#123759) üzenetére


TheNewDawn
addikt

De bizony, néha igen, Az IPhone ugye presztizstermék, és hasonlóan mondjuk egy legújabb Ferrari modellhez, Rolex órához, Gucci táskához stb státuszszimbólum. Szóval valószinűsítem, hogyha mondjuk 30% al olcsóbb lenne, akkor nem többen, hanem kevesebben vásárolnák. Ezen termékek azt szimbolizálják, hogy te bizony a felső tízezer tagja vagy, és ezért megteheted, hogy 600 ezres telefonod, 30 milliós kocsid, 2 milliós órád stb legyen :)

(#123761) reelc válasza TheNewDawn (#123760) üzenetére


reelc
veterán

Én ezt tudom, de ugye a cégtől indult az ötlet, hogy x haszon helyett x*x-szel adjuk el, hátha megveszik. Aztán megvették. Utána hagyomány lett.
Én mindkét felet hibáztatom.

(#123762) Csapoati válasza reelc (#123759) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért nem értek egyet, mert nem alapvető élelmiszerről van szó. Nem kell megvenni a legújabb CoD-ot, ha drága. Ja, hogy valakinek megér ennyit? Erről nem a kiadó tehet, max annyiban, hogy öntudatosan áraztak, ami persze nem hasraütésre megy, hanem komoly piackutatások vannak. Ha egy játék rossz, az elég hamar kiderül és akkor máris kevesebben veszik, vagy ha már késő, akkor a következő részt. Meg lehet nézni, hogy PC-n mi lett a CoD-okkal. A játékosoknak elegük lett a csalókból és klónozott játékmenetből, így a töredékére esett vissza az eladás. Konzolon már más a helyzet. A Blizzardot is szidták évekig, hogy miért kérnek előfizetési díjat egy x éves játékért? A válasz egyszerű: azért , mert a játék jó és ezért hajlandóak is fizetni az emberek. Adhatnák ingyen? Igen. Kevesebb lenne a bevételük? Igen. Akkor miről is beszélünk? :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123763) TheNewDawn válasza reelc (#123761) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Jaja, én is igy gondolom , ez tipikusan 50-50 es dolog, ahogy igazából minden játékiparral meg mással kapcsolatos dolog ( lootboxok , tervezett elavulási időre belőtt termékek tipikus tv műsorok stb )

(#123764) FunPro válasza Csapoati (#123762) üzenetére


FunPro
senior tag

És itt jön a $ jel a cégnévbe.

A kiadó hozzáállása pont ugyan ez. Nem kaja, nem kell megvenni. Azt amikor az emberek tényleg nem veszik meg (lásd bf v), jöhet a kopp.

Ezzel így még nincs is probléma, csak ilyenkor mindig azzal csesznek ki, aki amúgy szereti a játékot, esetleg rajong a játékért.

Pont úgy, ahogy a not season pass included dlc-kel is a day -3 rajongókkal csesznek ki, vagy a remastered szutykokkal is velük csesznek ki, ha az eredetit birtokló nem kapja meg az újrakiadást.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#123765) Csapoati válasza FunPro (#123764) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Érdekes, a Rock$tar Game$-ről senki nem szedi le a keresztvizet az AAA árazás utáni online mikrotranzakciók miatt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123766) KubanitoS válasza Csapoati (#123765) üzenetére


KubanitoS
veterán

Kicsit vicces a Rockstarral példálózni pont a Read Dead Redemption 2 megjelenése után.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#123767) cyberkind válasza Csapoati (#123765) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd ha mindenki más legalább ilyen tartalmas single részeket dobál a játékaiba tőlem segglyukakat is árulhatnak pénzért. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#123768) Csapoati válasza KubanitoS (#123766) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mármint?

arty: Mi a baj a battle.nettel? A Grid 2-t meg nem bántani, én is imádtam. :P

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123769) arty válasza i2k (#123739) üzenetére


arty
veterán

Csurran-cseppen némi igazán jó, 21. századi (Overwatch), csak te (és én se! :D ) nem vagy vevő rá :P

Plusz kaptál INGYEN pecset, támogatást a régi cuccokhoz (warcraft3 widescreen patch!).
Illetve a dio2 is példátlanul sokáig frissült, konkrétumokat nem tudok, nem játszottam sose.

Butus AI tény, sajnos. Legalább komolyabb nehézségen lehetnének picit agresszívabbak (fps), ám nem biztos, hogy azt élveznék a gémerek, általánosságban.

Gömb-probléma?? Kérlek karikázd be ezen az INGAME képen a háromszögeket... - lehet, hogy a GRID2-ből indulsz ki, mert csak azt tolod, nos, azon a poligonszámon a világ már rég túllépett ;)

Amúgy összességében értem a "sírást", szerencsére én rühellem a blizzardot (battlenet...), szal az se érdekelne, ha mától átállnának mobilos f2p szemétgyártásra. De pl az EP3 fáj nekem is, szal empatikus vagyok, támogatom a $$$$$-t :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#123770) micafighter válasza arty (#123769) üzenetére


micafighter
nagyúr

;]

(#123771) Vertigo18 válasza micafighter (#123770) üzenetére


Vertigo18
addikt

Meg ott elöl is vannak ilyen jobbra mutató háromszög féle-izék... ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#123772) arty


arty
veterán

lol

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#123773) i2k


i2k
senior tag

Blizzard faces huge backlash for Diablo mobile game, fans call it a 'slap in the face'

"Blizzard knew what the community wanted, but they just spit in our faces."

//"many players still believe that building all that hype and then unveiling a mobile game is "disrespectful"—especially to those that paid to attend."

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123774) micafighter válasza i2k (#123773) üzenetére


micafighter
nagyúr

Megelőztél :P csodálkoznak, hogy miért megy a fujjolás a mobil játékokra, mikor hiába vannak már erős mobil hardverek, alig találni értelmes játékot telora, a legtöbb tele van mikrotranzakciokkal, ja és ne feledjük a ,,turning players into payers"t se.

A Diablo esetén duplán vicces és szomorú egyszerre, hogy mire kiadnak belőle egy mobil játékot, már évek óta rég tele a mobil piac Diablo klonokkal. Így kit érdekelne ez? Úgy őszintén.

[ Szerkesztve ]

(#123775) ayo válasza micafighter (#123774) üzenetére


ayo
addikt

kártyás játékoknál is ez volt azt nézd meg hol tart most a Hearthstone. Meg ugye x. multis FPS után kit érdekel az OW. Ha szokásos minőséget hozzák menni fog ez is ahogy a többi.

http://jateknaplo.blog.hu

(#123776) warcat válasza micafighter (#123774) üzenetére


warcat
veterán

Közben youtube-ra már vagy harmadjára töltik fel újra a trailert,hogy eltüntessék a dislikeokat.
Az EU trailer meg "nem nyilvános" lett.

Érdemes véleményt nyilvánítani már csak a trükközés miatt is.

EA: It's in the crate!

(#123777) i2k válasza warcat (#123776) üzenetére


i2k
senior tag

Én sajnáltam a színpadon álló ázsiai származású muksót.
Olyan volt az egész, mintha kő-papír-ollóval szerencsétlen megszívta volna, és csak úgy kitették oda...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123778) i2k válasza micafighter (#123774) üzenetére


i2k
senior tag

Onnan idézek - tanulságos lesz, talán a hozzászóló származása miatt is:

"Lance Chen • 5 hours ago

Blizzard never realized how BAD and GREEDY NetEase is over the last few years huh? It is literally nicknamed Pig Ranch by Chinese players for being super greedy jerks and games developed by them are either ripoffs (they have f-ing THREE PUBG ripoffs on mobile) or P2W. There is even a Chinese joke that goes: If you pay Tencent, you can be their dad. If you don't you are their son. If you pay NetEase, you are still their son.

Blizzard should be ashamed of the fact that they even have further business with one of the most shameless companies beyond what they already have before."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123779) warcat


warcat
veterán

Ha valaki SSD-t venne:
860 Evo 1Tb 115.8EUR van paypal,szállítással együtt.
Kétlem,hogy a magyar boltok ütnék Black Friday alatt az 1TB vagy felette kategóriában, amazon meg rádob az áraira 7%ot az eltérő ÁFA miatt.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#123780) micafighter válasza ayo (#123775) üzenetére


micafighter
nagyúr

A kártyás játék kicsit más eset. A mobilnak hiába van erős hardvere, a képernyőméret, és a kezelés az korlátozó tényező. Kártyajátéknál ez nem annyira gond. Ezen kivül a HS az más eset mint ez a Diablo. HSnél ők voltak a trendteremtők, pár éve még nem nagyon tudtam rá alternatívát, mobilon még most se sok van. Az is egy lehúzós játék egyébként, szerintem havi 5-10ezer forintot mindenki sokallna itthon egy mobil kártyajátékra, még ha jól keres is. Míg tölünk nyugatabbra ez simán belefér. De ez persze a blizzardot nem érdekli, az árazása ugyanaz nálunk, mint USA-ban. De ez egy másik történet.

Diablonál meg ugye jó sokat vártunk egy Diablo 3-ra, ami nagy csalódás volt sokaknak, erre folytatásnak kihoznak egy játékot mobilra, ahol már évek óta tucatnyi Diablo klón van. HSnél sose volt ez a keserü szájíz, mint amit a Diablonál a D3 hozott. HS egy kedves kis játék, mindenkiben nosztalgiafaktort idézve, akinek van warcraftos multja.

Overwatch megint egy más téma, felesleges szerintem a CODal meg BFel összehasonlítani, mert azokból jön minden évben új rész. Plusz az OW is letett szerintem egyedi dolgokat az asztalra.

[ Szerkesztve ]

(#123781) cyberkind válasza warcat (#123779) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak én nem látom ez merre van? Amúgy brutál jó ár, én szerencsére nemrég vettem pont ilyet és ekkorát 60-ért. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#123782) ayo válasza micafighter (#123780) üzenetére


ayo
addikt

Az a gond, hogy nem tudtok elszakadni a PC-től. Nagyon sok más embernek _nem gond mobilon játszani_ akár ilyen játékokkal. Érdemes megnézni a Lineage II bevételét - 11 hónap 930 M dollár. Lehet, hogy most megy a kritizálás, de több millió új játékost tudnak majd berántani a mobillal. Ha korrekt játékot tudnak összehozni, aminek ugye meg van az esélye, akkor rendesen pörögni fog ez is.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#123783) cyberkind válasza ayo (#123782) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem soha az életben nem volt se szándékom se opcióm a mobilon való szarakodás, ez így is marad.

Paranormal Cocktivity

(#123784) i2k válasza ayo (#123782) üzenetére


i2k
senior tag

A NetEase miatt ez nem olyan biztos... Ők olyanok, mint a Nexon = nem igazán közkedveltek.
Utóbbiak például teljesen tönkretették a "Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - First Assault Online"-t a tranzakciókkal és a rossz közösség-kezeléssel.
S nem ez volt az első ilyen címük.
Amint megérzik, hogy a játékosbázis elég hozzá: jön a mikro. No nem a hullám, hanem a tranzakció.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123785) micafighter válasza ayo (#123782) üzenetére


micafighter
nagyúr

Erről van szó. Új játékosokat berantanak, a régi fanok meg le vannak szarva, éljen a profit.

[ Szerkesztve ]

(#123786) warcat válasza cyberkind (#123781) üzenetére


warcat
veterán

Ez a reddit topic amit linkeltem,hogy egy kicsit lehessen olvasgatni véleményeket is, fennt a címre ha rányomsz az már az oldalra vezet,de itt a kézi.

EA: It's in the crate!

(#123787) cyberkind válasza warcat (#123786) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi! :R

Paranormal Cocktivity

(#123788) micafighter válasza i2k (#123784) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem fogom megsiratni ha elbukik. Bár szerintem erre 0% esély van sajnos.

(#123789) i2k válasza micafighter (#123788) üzenetére


i2k
senior tag

Sajnos, tényleg nem fog megbukni.
Ha már a szó szerinti sz*rra is van vevő... (eBay, rég volt)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123790) tomsolo


tomsolo
őstag

Nemrég olvastam egy cikket ahol ilyen indie dev osztotta meg mennyit lehet keresni pl. egy indiegala-ba kerüléssel. Nála konkrétan 1 cent per játékra jött ki. (7 dolláros teljes árú játékról volt szó).

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123791) reelc válasza tomsolo (#123790) üzenetére


reelc
veterán

Crytek szerint ez a tuti biznisz. Gyártani valami hulladékot, és be az Indiegalába és hasonlókba és dől a pénz.

(#123792) cyberkind válasza reelc (#123791) üzenetére


cyberkind
félisten

Tiszta Scarface. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#123793) micafighter válasza tomsolo (#123790) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tuti bestbuy a devnek :))

(#123794) ayo válasza micafighter (#123793) üzenetére


ayo
addikt

indie gala "devek" aka rpg maker starter template mentés másként :DDD

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#123795) Aljasvip válasza ayo (#123782) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Én nem kívánok senkinek rosszat azért, mert mobilon játszik, de számomra komolytalan ez a játékos "alfaj".
Éveken át próbáltam játékokat, különböző műfajokból, és a végső konklúzió: komolytalan, igénytelen, gyors és könnyű sikerélmény szerzésére alkalmas csak.
Nálam azóta, hiába van erős és jó mobilom, a pasziánsz-biliárd-egyensúlyozós, mondhatni bárhol - de főleg WC-n - játszható játékok vannak csak fent. Hogy miért? Mert nem tudom átadni magam az élménynek ezen a kicsi tapicskolós eszközön. Van különbség aközött, hogy kiépítesz magadnak egy kis játékos kuckót, legyen az konzol vagy PC, jó képernyő, hangrendszer, és leülsz 2+ órát az audio-vizuális orgia elé. (Filmezés hasonló...)
Ugyanezt megkaphatod egy minőségi füles és 6" segítségével? Lehet, nálam nem jött be.
Hasonló okokból félek a Switch-től, pedig ki akarom próbálni, de nem akarok lejjebb adni az élmény terén.

Engem személy szerint nem érint most ez a játék, de teljességgel átérzem a felháborodást a rajongók részéről.

(#123796) Csapoati válasza Aljasvip (#123795) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kicsit ellenkeznék, ott van a Motorsport Manager Mobile, a Football Manager Mobile, ezek mind komoly játékok - nem véletlenül fizetősek, viszont nem kell reklámokat nézegetni bennük. A másik meg, hogy egy mobilos játéktól nem kell azt várni, amit egy konzolostól vagy PC-stől, hiszen pont azért mobilos játék, hogy útközben is tudj vele játszani. Felesleges is összehasonlítgatni őket. Ez olyan, mint ha egy Forma-1-es versenyautót hasonlítgatnál a Suzuki Swift kupában versenyző autókkal, hogy hogyan lehet azt is autóversenynek csúfolni, mikor alig van hangjuk meg kb 180-nal tudnak menni. Más kategória, más a célközönség.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123797) i2k válasza Csapoati (#123796) üzenetére


i2k
senior tag

Megfeledkezel a lényegről: Diablo...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123798) Csapoati válasza i2k (#123797) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ő a mobilos alfajról beszélt, én arra válaszoltam. Szerintem sem lesz jó a mobilos Diablo, de azért egy próbát fogok tenni vele.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123799) i2k válasza Csapoati (#123798) üzenetére


i2k
senior tag

Tudom, csak arra szerettem volna utalni, hogy a nagy probléma nem is a mobiljáték mint generációs és jövőbeli platformmal van, hanem azzal, hogy egy olyan címet erőszakoltak rá, aminek sosem volt helye ott, de kiszagolták a pénzt (ráadásul, a NetEase assetek újrahasznosítása is felmerült, ugye = még olcsóbban, még több lovetta)... és a "Diablo Immortal" már most bűzlik emiatt.

Holott, (pozitív gondolkodás bekapcsol) lehet, hogy helyből nem is akartak mikrotranzakciókat tenni bele... (nem, nem bírom ki röhögés nélkül, mert akkora vicc, szóval: de helyből mikrotranzakciót szagoltam, az első másodperctől).
Legfeljebb az történhet, hogy a világon végigsöprő sírva-röhögős-háborgást látva egy fél lépést hátrálnak a témától...
...Pont mint az Aukciós ház esetében... próbálkoztak (még a végleges törlése előtt!).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123800) _drk


_drk
őstag

Ha kiadtak volna 1 kieget, vagy csak egy druida dlc-t senki nem foglalkozott volna ezzel, max az akit érdekel maga a játék.
De így az egész blizzardos közösség haragját uszították magukat.
Egy blizzardos játék se éli már fénykorát. A wow-osok is inkább valami wow 2-vel nyomnák már. De arra legalább még van kieg.
Warcraft 4 se lesz sose!
Sc is a vége felé jár.
A Hots nem rossz de ez inkább csak valami könnyedebb moba a 2 nagyobb mögött.
A hearstone is már hány éves?
Értem, hogy multis játékokat a végtelenségig lehet nyomni, de a blizzard ezt nagyon befogja sz*pni, mert 2-3 év múlva se Sc, se Dio, se wow, de a másik 3 is már lejtőn lesz, mivel nem játszanak a végtelenségig a tömegek ugyan azzal a játékkal, főleg ilyen supportal mint a dio3.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.