Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123901) i2k válasza Dilikutya (#123900) üzenetére


i2k
senior tag

"Amúgy torrentes fórumokban mindig vicces, amikor Paks3 tulajdonosai nyavalyognak valami defektes warez verzión, miközben a gép többe került, mint egy dél-szudáni falu éves költségvetése."

Az esetek túlnyomó részében -- a nagy számok törvénye alapján -- igaz lehet az az állítás, hogy a tulajdonosnak, vagy annak szülőjének bagó egy ilyen gép összeállítása/megvásárlása, és akkor hogy-hogy nem költ legális szoftverre...
...de az éremnek két oldala van, és nem szabad megfeledkezned/ni azokról, akik szó szerint összekuporgatják/hasukon spórolnak/plusz munkákat vállalnak/kölcsönt vesznek fel etc. a "szent cél" érdekében, és életükben talán először (!) sikerül egy az éppen aktuális trendeknek csonttal vagy csont nélkül megfelelő "csúcs" gépet összepakolni, és nagy büszkén ki is írják az aláírásaikba...
Utána meg már maradnak a szegényes, dolgos hétköznapok, jó alaposan meg- és átgondolt költekezéssel, szorosra húzott nadrágszíjjal...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123902) tomsolo válasza Dilikutya (#123900) üzenetére


tomsolo
őstag

Ezzel a kijelentéssel az a baj, hogy a csúcs hardvert - és ahhoz közeli - birtokló játékosok száma olyan 2-3% körül mozog. Na most ha ebből levesszük azt - tippre - 50-70%-t akiket nem érdekel a warez (de ha nem tesszük az se számít) akkor kiderül mekkora nagy fasság is ez az általánosítás.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123903) micafighter válasza Dilikutya (#123900) üzenetére


micafighter
nagyúr

Egyrészt van olyan ember, aki direkt azért vesz PCt mert arra ,,ingyen van minden". Másrészt sajnos van olyan közgazdasági mester szakot végzett, okos értelmes 2 diplomás ismerősöm, aki nem érti miért fizetek a jatekokert, pedig 9 évig tanult közgazdaságtant. A gond szerintem az emberek ertekrendjevel van.

[ Szerkesztve ]

(#123904) ayo válasza micafighter (#123903) üzenetére


ayo
addikt

megveszed a mercit és még tankolni is kell bele, felfoghatatlan :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#123905) morfondőr válasza micafighter (#123903) üzenetére


morfondőr
őstag

Nekem informatikus haverom van, aki kijelentette, hogy szoftverért és játékért nem hajlandó fizetni, mikor pl. egy office 365 előfizetést akartam közösen megvenni. :DDD

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#123906) TheNewDawn válasza Dilikutya (#123900) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hatalmas nagy +1, nyilván én is ha nem költok el utolsó 2 évben 130k t játékra, akkor valszeg most egy 1080+ 8700k val nyomulnek i5 6400 meg 1060 3gb helyett:) ráadásul 99%ban single playert tolok, szóval simán megtehetnem, de nem fér bele az értékrendembe, pedig nem tartozom azok közé, akik olyan jól keresnek sajnos egyenlőre. Egy withcer 3ra, Prey re, dishonored vagy Deus Ex vagy GTA sorozatra (stb) nem fogom sajnálni a pénzt, ugy gondolom simán megérdemlik a fejlesztők.

(#123907) KubanitoS válasza TheNewDawn (#123906) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezt a ha nem költöttem volna el a pénzem régebben sok kis dologra, akkor abból a pénzből most tutira tudnék venni egy nagy dolgot az egyik legnagyobb baromságnak tartom. Ez maximum akkor lehet igaz, ha te kinézel valamit a boltban amit meg akarsz venni, de inkább mégsem teszed, majd azt a pénzt amit erre akartál költeni utána marha gyorsan elteszed a párnád alá. Teljesen életszerű, ugye? Az én tapasztalatom az, hogy a pénz így is, úgy is kifolyik az ember keze közül, ha nem figyel különösen oda.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#123908) tomsolo válasza cskamacska (#123891) üzenetére


tomsolo
őstag

> Ezért jó leszokni az "AAA" címekről, és indie, vagy legalább indie-szerű felé kacsingatni.

Pontosan. Ráadásul az elmúlt időszakban elég sok olyan játékkal játszottam ahol kifejezetten olyan témákat vagy játékstílusokat vettek elő a kisebb fejlesztők amikhez a nagy kiadók nem vagy félve mernek csak nyúlni.

Legújabb gyöngyszem amit mostanában nagy kedvvel tologatok egy szintén a fiókon porosodó ami újra elővett kis grid crawler: The Fall of the Dungeon Guardians

Meglepően humoros indítással nyit - van magyar nyelv, még ha nem is fér bele mindenhol rendesen a GUI-ba - meg egy kis Grimrock paródiafélével. Nagyon kellemesen testre szabható, - mennyi szörny legyen etc - a harc meg egy érdekes TBS/real kombó (kicsit Dragon Age szerű pauzálos, de ettől még körös).

Bár sok helyen kilóg a lóláb, hogy összvissz dolgozhattak rajta talán ketten is, azért merem ajánlani mert a felfedezős rész egész érdekes és izgalmas tud lenni benne - melyik ajtót mi nyit, hogy jutok át oda etc.

A boss harcok nem kimondottan egyszerűek - aki nem akar sokat szívni érdemes ezt alacsonyan szinten művelni - mindig van vmi amire érdemes odafigyelni mert lezúznak.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123909) TheNewDawn válasza micafighter (#123903) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Ohh ha tudnád hány de hány ilyen ember van... (Ismerőseim többsége)akik 95%ban ertelmesek meg jofejek, de mittomen elrabolták az ufók, vagy dogoljon meg minden (tetszőlegesen behelyettesitheto) színű,nemzetiségű, vallású /borszinu ember a világon, vaaagy Soros, vagy real Madrid szurkolo stb :D :D

(#123910) TheNewDawn válasza KubanitoS (#123907) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Miért is az? Biztosan vannak olyanok , akik ha már van alapon akkor elbasszak valamire a pénzt, de nálam pontosan úgy van ahogy leírtam.Szerintem minden értelmes embernek akad megtakarítása és tudatosan próbálja gyarapítani :)

[ Szerkesztve ]

(#123911) KubanitoS válasza TheNewDawn (#123910) üzenetére


KubanitoS
veterán

Akkor is úgy van, ahogy én mondtam. :DDD

érvelés lvl 99

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#123912) arty válasza Zolás (#123896) üzenetére


arty
veterán

jogos, neked a 1000 jurós csúcskiadás _JÁR_ ... értettem, járjon.

(#123900) Dilikutya : 5-15 juróért kétévesen az a játék (sőt, a goty!) már nem létezik.
day1 MINDEN vagy warez, ez a választás.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#123913) tomsolo válasza arty (#123912) üzenetére


tomsolo
őstag

Sehol nem írt ilyet, te forgatod ki amit mond.

Mi lenne ha inkább magadat tennéd hűvösre egy kicsit ahelyett, hogy idejárnál topikrendőrködni?

Egyébként - ha odafigyelnél arra amit ír - elmondása szerint még a torrent se jön be neki mivel ___kipróbálja___ majd törli is ezeket a címeket. (Jó most lehetne jönni a steames refund opcióval, de nem minden van steamen meg egyébént is.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123914) arty válasza FunPro (#123898) üzenetére


arty
veterán

lehet, hogy nem volt szerencsés választás egyik se... nemtom mire "gerjed" ma a letöltő tömeg.

de sajna nagysikerű indie-ből ez jutott eszembe (nálam 10/10 volt a játék egyébként, ezért)
cod meg cod, a ww2-ből mondjuk már ori-val összemérhető mennyiség "fogyott"... (kicsit meg is haladva azt)

gta5 ~9000, gta4 még ~16000 volt

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#123915) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Közben ha valakit érdekel, Kingdom Come 20,5 Total War warhammer 2 pedig 18.5 euro cdkeysen.

(#123916) arty válasza tomsolo (#123913) üzenetére


arty
veterán

Miért kellett kiemelni a 100 eurós "goldedisönöket" ? Miért ez az "alap" a letöltés ideologizálására ?
Hogy szimpátiát keltsen a gonosz, kapzsi kiadókkal szemben? ;)
Amugy természetes, hogy letörli egy óra után a letöltött játékot, MINDÍG, MINDET. Mert mind szar. Csak akkor adódik a kérdés: minek a letöltés, ha úgyis mind szar?
Ha mégis jó, akkor repül érte a 100 EUR? ;)
megannyi kérdés.... ;)

+Hol topikrendőrködjek (lol), ha nem az EREDETI JÁTÉKOK topikban?

(a steames refund nem megoldás, aláírom)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#123917) gyimger válasza arty (#123916) üzenetére


gyimger
őstag

Neked sosem volt olyan, hogy bizonytalan voltál egy játékban, amit letöltöttél és később helytakarékosság/kényelem/lelkiismeret/stb. miatt később megvettél?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#123918) TheNewDawn válasza gyimger (#123917) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Tudom nem nekem jött a kérdés, de velem utoljára ilyen 16 éve fordult elő, meg 18 éves korom előtt pont:)

(#123919) tomsolo válasza arty (#123916) üzenetére


tomsolo
őstag

Az fel sem merül benned, hogy letölti megtetszik és áldoz rá - mondjuk 30 ojrót cdkulcson. :P

Nem, neked itt kell anatémát hirdetni, mert te vagy minden egyes letöltés védőapostola.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123920) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Na akkor a napi minősítgetések megvoltak ma is, ugorhatunk. :)

1 0 days since last accident
;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123921) reelc válasza Csapoati (#123920) üzenetére


reelc
veterán

Lám, Crytek nélkül is van élet. :)

(#123922) cyberkind válasza reelc (#123921) üzenetére


cyberkind
félisten

Már csak bő 300 nap és visszatér. ;]

Paranormal Cocktivity

(#123923) i2k válasza cyberkind (#123922) üzenetére


i2k
senior tag

Nem is tűnt el.
Csak azért nem ír, mert korlátozva van a hozzászólásszáma, és így nem tartja érdekesnek a fórumozást.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123924) cyberkind válasza i2k (#123923) üzenetére


cyberkind
félisten

Tudom, heti 5x szólhat a dolgokhoz, de még mindig jobb mintha kitennék mint a macskát. :D

(#123925) FunPro
Akkor ne csináljanak végtelen GB-os játékokat, vagy marad a szürke is. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#123925) FunPro válasza tomsolo (#123919) üzenetére


FunPro
senior tag

Mondjuk a kiadói hozzáállás ha jól tudom az, hogy inkább torrentezz, mint szürkéből vásárolj. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#123926) TheProb


TheProb
veterán

Próbálta ezt már valaki esetleg? [link]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#123927) tomsolo válasza FunPro (#123925) üzenetére


tomsolo
őstag

The War of Mine-os fejlesztő írta, hogy abs megértik ha valaki letorrentezi a cuccukat, nincsen ezzel semmi baj, majd bedobott kb 50 kulcsot a reddites kommentjébe mellé.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123928) TBT


TBT
addikt

Ez a Humble Bundle is kezd átmenni szánalom kategóriába. December havi bundle levonta a pénzt, mennék a játék kulcsokért, erre azt írja, hogy vegyem meg a Decemberi bundlet, mert nem vettem meg...
SMS-em és Banki bizonylatom is van róla, hogy most vonta le a pénzt a decemberi csomagért. Ez így most mi a franc?

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#123929) i2k válasza TBT (#123928) üzenetére


i2k
senior tag

Lehet, hogy le van vannak terhelve, annyian megrohanták a digitális/virtuális kiszolgáló pultjaikat... :Y

//Adj nekik egy kis időt még.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123930) FunPro válasza tomsolo (#123927) üzenetére


FunPro
senior tag

Jó, hát a marketing is fontos részét képezi a piacnak! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#123931) cskamacska válasza TheProb (#123926) üzenetére


cskamacska
addikt

Allmy.games egy egységesített játék lista. Nem csinál semmi mást, csak felsorolja milyen játékaid vannak milyen platformokon.
Gondolom Steam, PSN, Live! profilod alakulását valós időben figyeli, no meg ott a méteres mobil alkalmazás figyelmeztetés, ami gondolom mindenhez való hozzáférést is fog kérni, így n+1 adatbánya az egész, neked meg azért jó, hogy a nagy yolosweg közepette sem felejtesz el játszani néha. :K

Egyébként van arra alkalmazás, hogy az ember ne felejtsen el inni néha. :o
Szegény szerencsétlen Survival ZombieCraft-Z fejlesztők tönkreverik a játékaikat a 10 percenként kötelező lefety-hami pisi-kaki szertartásokkal, ahelyett hogy az állapotjelző csík is lútládás ajándék, de minimum mobil okoskészülék-alkalmazás lenne. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#123932) tomsolo válasza cskamacska (#123931) üzenetére


tomsolo
őstag

Ezekből a survival típusú játékokból az elmúlt időszakban talán az egy Subnautica-t tudom felhozni pozitív példának.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123933) TheProb válasza cskamacska (#123931) üzenetére


TheProb
veterán

Én is az adatbányász volta miatt kérdezem, mert első ránézésre én se látok benne mást. De ezek szerint jól gondoltam...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#123934) cskamacska válasza tomsolo (#123927) üzenetére


cskamacska
addikt

Mert a garázsfejlesztőknek nem az a legnagyobb gondja, hogy a mocskos erdőkerülő potyautasok ingyenebédet akarnak készíteni a drágaságos játékukból, hanem hogy a fütykös franc nem hallott róluk. :)

Itt épp Polák Szél van Steamon

És az a nagy helyzet, hogy a nagyja részét látásból nem ismerem, pedig jó évkilencede böngészem a Steam megjelenéseket. :Y

benne jól eldugva:

Darkwood 7 euró

Minden ami a szar Noct akart lenni, ha játékot fejlesztenek belőle. Felülnézetes kraftolós-észveszejtős zakció-felfedező játék. Azaz mint egy jobb járdaszimulátor, csak ebben még játékmenet is van. :R

MandaloreGaming - Darkwood Review

Heliborne 12 euró

Helikopteres World of Tanks MMO grind nagyja része és játékosok nélkül. Viszont van benne coop.

Agony kerülni!

Agony Unrated zakció nélkül 12,5 euró, olcsóbb mint a szűkített kiadás!

Agony tini kiadása egy középszar járdaszimulátor. Agony betegállat kiadása is egy középszer járdaszim, de annyi nemiszervre csavart belsőséggel, hogy tomsolo már ajánlani akarta hangulat fokozásra, csak beelőztem. :K

Lust for Darkness 11,24 euró

Mint fentebb, és ugyan ki ne akarna a Pöcsfejű Cthulhu szolgálatába állani? :K

X-Morph: Defense 10 euró

Egész jó bástya védelmező-izometrikus lövölde keverék. Van demója!

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#123935) Csapoati válasza tomsolo (#123908) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én speciel nagyon szívesen játszanék indie játékokkal, csak a legkedveltebb kategóriámban (autós) alig van értékelhető kisebb cím. Talán egyedül az Assetto Corsa, az természetesen meg is van, rahedli dlc-vel együtt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123936) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Közben a DayZ BÉTA lett, így közel 5 év után. #yolo :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123937) tomsolo válasza cskamacska (#123934) üzenetére


tomsolo
őstag

X-morph Defense ma vettem meg g2a-ról 1.49 ojróért.
Meg ha már g2a akkor The Dwarves is beesett 0.49-ért.

Agony nekem nem jött be teaserbe se már - na meg milyen már ez a lowrider uncutság - a másik betegállat játék szimpibb (nem jut eszembe a neve csak az hogy wishen vanik) de az még meg sem jelent.

Viszont ma beesett még a kosárba cdkulcsról a V-rally 4 (~14.3 kuponnal) és nagyon tetszik. Árkád mint a fene, de rögtön karrier móddal indít, kicsit a régi Porsche játék vezetéstechnikájával( de árkád nagyon) meg hangulatával. Team menedzsment is van benne, szerelőt, mérnököt lehet toborozni szóval: jópofa.A grafika elég átlag - cserébe elég szerény igénye van - de hangulatos, hangok tetszenek főleg mikor kavicson megyek.

Ja meg ha már steam, ott tudom ajánlani Sky Force Anniversary 0.99-ért kész rablás.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123938) arty válasza gyimger (#123917) üzenetére


arty
veterán

ó dehogynem! nem állítottam, hogy én hófehér vagyok, korántsem!

még azzal se lett volna gondom, ha azt írja, hogy rühelli az ubi/acti/ea szemétségeit, így nem kívánja támogatni őket pénzel, miközben a játék maga kellene, mert játszaná... de ez a 100 euró sok, szal inkább lenyúlom, miközben van olcsóbb verzió (igen, az említett nagy kiadók esetén akár a cdkulcsos is OK, kedves tomsolo!) vagy esetleg lesz később akcióban... nadenehogymár körbenézzek/várjak/stb/mondvacsinált indok.

(persze jobban átgondolva még ez utóbbira is lehet az ember kora "mentség", fiatalság, bolondság, szegényebbség.... akkor viszont a megkeseredettséget nem értem, mi az h egy mai srácnak "mindenszar" ??? ;) namegmá' mégiscsak az eredeti játékok topikban vagyunk, na.)

----

(#123935) Csapoati : naaa!

Horizon Chase Turbo

Slipstream

Thunderwheels

Bang Bang racing

Wreckfest

? :)

----

(#123934) cskamacska

Helibornban mennyire reménykedtem, h lesz JÓ szinglije is :/ nem lett.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#123939) Csapoati válasza arty (#123938) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ne vicceljünk már, egy Forza Horizon 3-4 (de mondhatnám a Dirt sorozatot, stb.) után nem tudok ezekkel játszani (kivétel a Wreckfest, arról meg is feletkeztem, hogy már kijött belőle a teljes! :R ). :) Ez persze nem az indie-k hibája, jó és tartalmas autós játékhoz pénz kell, nagyon sok pénz. Az RC Cars vonalat amúgy se nagyon éreztem sosem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123940) arty válasza Csapoati (#123939) üzenetére


arty
veterán

nade az outrun vonalat se?! lotus esprit turbo challenge? topgear? semmi? ( hát mennyi idős vagy te? :D )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#123941) Csapoati válasza arty (#123940) üzenetére


Csapoati
nagyúr

34, az Outrunt imádtam játéktermi verzióban, de ezek az egyszerű(bb) autós játékok már nem kötnek le - sajnos? Szinte az összes létező autóssal játszottam a 2010-es évekig, de aztán most már idő hiányában szűrni kell, és a kisebb címek sajnos kiesnek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123942) micafighter


micafighter
nagyúr

Erről el is feledkeztem: It just works! ezzel a jeligevel Lett bemutatva az RTX széria. Végül is az esetek felében tényleg ,,just works" ;]

[ Szerkesztve ]

(#123943) i2k válasza micafighter (#123942) üzenetére


i2k
senior tag

Az csodálatos fényszóró-keret... így a 21. században...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123944) Agyzuzo válasza tomsolo (#123937) üzenetére


Agyzuzo
addikt

V-Rally-t annyiért én is behúzom. :) Ami meglepően bejött az a Gravel - az összes pályát kimaxoltam benne 3 csillagra, ritka nálam az ilyesmi, az is arcade cumó de marha szórakoztató és változatos. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#123945) csaba951 válasza Csapoati (#123935) üzenetére


csaba951
veterán

Próbáld ki a DiRT Rally-t. Első játékra háromszor estem ki a pályáról mire végig tudtam vinni. :DDD

(#123946) Csapoati válasza csaba951 (#123945) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Megvan az összes Dirt. :) A Rally speciel pont a legnehezebb volt...

tomsolo: A V-Rally 4 leírásod alapján eszembe jutottak a WRC-k, aztán megláttam, hogy ezt is ugyanazok csinálták, akik azokat. :D

Agyzuzo: A Gravelnek olyan siralmas volt a demója Xboxon, hogy kb sírva fakadtam tőle. Ezek szerint a teljes változat már jobb lenne?

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123947) Agyzuzo válasza Csapoati (#123946) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A Gravel iszonyat ratyi volt, de mire minden DLC kijött hozzá és kipatch-elték, kurvajó lett. Én is meglepődtem mert próbáltam anno a virágbolti első kiadást és nem volt jó, aztán most nekifutottam a fullos Steam-esnek és mintha nem is ugyanaz a játék lett volna. Pöpec. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#123948) tomsolo válasza Agyzuzo (#123944) üzenetére


tomsolo
őstag

Néztem Gravelt, de erre vágyott a szívem inkább. :)

Az irányítás nem WRC-s,árkádos - talán a régi dirtek 1,2 voltak ilyenek - az orrát szereti betolni így is magátol a kanyarokba, pedig offon van minden. (Azért senki ne gondoljon Need for speedekre.) BT nem könnyű jól irányítani se, kormány felejtős.

A pályák nem egyszerűek, igazi adrenalin bomba némelyik - Colorado powah - rengeteg a kanyar, visszafordító, szemét hely. A grafika mint írtam elég átlag, de hangulatos, teli effektekkel (hó, sár, köd whatever).

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123949) tomsolo válasza tomsolo (#123948) üzenetére


tomsolo
őstag

Jah még annyi h cdkulcson day-one edition kaptam +1 auto (shelby).

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123950) Agyzuzo válasza tomsolo (#123948) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Játszottam most a V-Rally-val fél órát, hát az irányítás elég zavaró... Gravel-nek marha jó az irányítása, baromi jól érezni a verdát, lehet csúsztatni ide-oda, jó ütemben elkapni a kanyarokat, ez a V-Rally ilyen félig szimulátor de pont idegesítő mértékben, nagyon csúszkál a verda, hiába finomhangoltam a dead zone-t meg az érzékenységet, valahogy nem az igazi. Pedig nem lenne rossz, egész hangulatos, de a Gravel nekem jobban tetszik.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.