Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42023) kriszbon válasza Baku (#42019) üzenetére


kriszbon
őstag

"de ezek után gps tracker nélkül egész biztos hogy nem fogom ..."

Ami volt nekem ilyen Sim kártyás vacak, az nem sokat ért, mert tévedett a helymeghatározásban úgy kb. több mint 200m-t.
Lehet most már vannak jobbak is, de én tovább nem szórakoztam ilyesmivel.
Amit én eddig a legjobbnak találtam, az volt hogy igazi GPS a gépen a szemüvegre meg kirakja az OSD-t és rögzítem DVR felvevővel.
Így az utolsó koordináta körül tudom keresni, ott már csipogóval.
Vagy simán csak a csipogóval keresgélem erősen fülelve, és járva a lehetséges helyet. :F

Mod. Nekem mondjuk van olyan lehetőségem is, ha a levegőben van még a gép akkor kapcsolok RTH-t és hazajön, jelvesztésnél szintén. :D

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.