Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41701) david335 válasza FID (#41697) üzenetére


david335
tag

15eFT-ig bezárólag, többet nem szeretnék költeni rá kezdőként, plusz x5-ösm van amit a feljebb olvasott kolléga urak mondtak, hogy sok plusz grammot nem bír el a gép.

(#41702) kriszbon válasza david335 (#41701) üzenetére


kriszbon
őstag

Az a kijelző nagyon tükröződik, akár tükörnek is lehet használni.
Szerintem kinti fénynél egyszerűen használhatatlan, hiába van rajta árnyékoló.
Persze ha lakásban, garázsban, vagy pincében fogod használni akkor jó is lehet. :D

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#41703) vandor01 válasza david335 (#41691) üzenetére


vandor01
őstag

ilyenre mar ne invesztálj!
ez kb 3 eves fejlesztes a kamera látoszoge 78fok.... ma mar 110 vagy felette a kivanatos.... aztan a kameraban kulon aksi van és ugye 3 eves cucc.... azaz aksi behalta magat konkretan a mult evben vett ilyen kamera nekem felfujodott.... lehet cserélni meg javitani de mar nem eri meg.... szoval ebbol gyorsan elektronikus szemét lesz.... nezz masik kamerat es inkabb vmi szemcsit....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#41704) david335 válasza vandor01 (#41703) üzenetére


david335
tag

tudsz valamit ajánlani?

(#41705) FID válasza david335 (#41701) üzenetére


FID
őstag

Tisztában vagyok vele. Viszont olcsó húsnak híg a leve. Ennyit nem ér az a szett. Utána meg csodálkozol hogy egy nagy trutyit nézel vissza. Ezek a kefés drónok csak arra jók, hogy elkezdjen az ember repkedni.
Sokba van nekem ez a hobby amit nem is bánok, de nem mindenki én, és vannak dolgok amikért nem érdemes pénzt költeni.

Pl ott volt a Vtail 20k +áfa 15alatt lehet hozzá szerválni használt távot vevővel. És az full HD 60fps, fpv kamerás igaz lesz vagy 40k a vége, de az már gép. Igaz nem kapuzásra, viszont teljesen korrekt racer.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#41706) vandor01 válasza david335 (#41704) üzenetére


vandor01
őstag

ezekrol van infom : [link]

de lehet az cyclop EU raktarbol 70dezsoert nem rossz???
a ket antennas megoldast ne sajnald....
mert ilyen alacsony ar mellett lehet csak nyug!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#41707) Zewa


Zewa
senior tag

Sziasztok,

tapasztalatok alapján tudnátok ajánlani egy drónt?
12 éves kicsit hebehurgya öcsémnek keresek valami kamerás repülőalkalmatosságot. Fontos a kamera megléte de a minősége nem igazán fontos. (720p elég)
RTL / RTH mindenképp kellene illetve a FPV is jól jönne. A kefés motor és a vele járó "nyűg" nem gond illetve ha DIY a project az sem jelent gondot.
A keret annyi amennyit minimálisan megkövetelnek ezen feltételek halmaza.

Köszönöm. :R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#41708) Teréz Atya válasza david335 (#41704) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Ha eljössz Pozsonyba, két sörért adok egy külső táposra alakított C4002-őt.

Szerk: valszeg Galánta környéki kisfalumban lesz, de a sör attól még jöhet. :D

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#41709) vandor01 válasza Teréz Atya (#41708) üzenetére


vandor01
őstag

én egy sörért is adok :DDD
a ki jossz érte Brusszelbe! :D

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#41710) Siamiáu


Siamiáu
tag

Sziasztok!
Mostanában a Hubsan H501S X4 - et nézegettem. Az advenced lehet jobban érdekel mint a sima, de nem biztos, hogy megér nekem 20 ezer ft felárat. Igazából a fpv képessége érdekelne, mennyire lehet megbízhatóan repülni vele fpv-vel. Eddig a baangoodon találtam legolcsóbban, de érdekelne más megbízható hely is ahol olcsóbb ( ha valahol eu raktárba lenne az érdekelne).
A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#41711) david335 válasza vandor01 (#41706) üzenetére


david335
tag

Köszi:)
Eachine jónal tűnik, milyen kamerával működne szépen amit el is bír az x5-ös?

(#41712) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

EU raktárból hol kínálnak FrSky távot?
Banggoodról, ha megsarcolják kb menyit kell fizetni? (174€)

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#41713) Arti1 válasza AMDaZERG_1 (#41712) üzenetére


Arti1
aktív tag

+4% a vám, a vámmal növelt összegre +27% az Áfa, +2.500 Ft a postának, hogy papíroznak Neked...

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#41714) AMDaZERG_1 válasza Arti1 (#41713) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Köszönöm szépen a tájékoztatást!
Akkor már csak az volna a kérdésem, hogy a kettő között mi a különbség.
Original FrSky 2.4G 16CH ACCST Taranis X9D Plus Transmitter Carton Package
FrSky ACCST Taranis X9D PLUS 16CH 2.4GHz Transmitter with X8R Mode 2
Ez a távirányító (kettő közül) a jövőt tekintve nem fog bennem kialakítani egy véleményt, hogy inkább jobbat kellett volna vennem? Miután nem olcsó szeretném, ha nem kellene azért cserélnem, mert valami elavult tulajdonságokkal rendelkezik. Tehát inkább úgy kérdezem, hogy tapasztaltabb "pilóta" vacillálás nélkül megvenné? Vagy várjak, mert kilátásban van a nagyon közeli jövőben egy jobb és még talán olcsóbb is?
Olvasatomban az X8R kellően hatékony, így jobb, hogy azzal veszem?

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#41715) Zoty4 válasza AMDaZERG_1 (#41714) üzenetére


Zoty4
őstag

A 2.-hoz kapsz meg egy x8r vevot, de nem eri meg a felar (nagyon nagy ez a vevo, kosebb gepbe kb eselytelen h be tudd szerelni
De miert nem veszel q7 taranist?
Az csak 110$ korul van, es ugyanaz a tudasa

[ Szerkesztve ]

(#41716) AMDaZERG_1 válasza Zoty4 (#41715) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Közben volt munka mellett időm olvasni és kihasználva én is arra jutottam, hogy a Taranis Q X7 EU version is megfelelne/megfelelhetne.
A kérdés már csak az, hogy GB a csatornákra "7 ( default ), up to 16" -re írja.
Valamint a jelzett oldalon való vásárláskor már áfával nem kell szenvednem, ugye?!
És ehhez melyik vevőt érdemes beszerezni, ami megközelíti az X8R tulajdonságát (nagy, biztos hatótáv)?

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#41717) m4rk.89 válasza Siamiáu (#41710) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Advanceddel csak a baj van -> lásd YouTube.
BG-n vedd toysho kuponnal és DHL-el jön asszem, 26ezer az áfa vám és kezelési költség.

(#41718) AMDaZERG_1 válasza AMDaZERG_1 (#41716) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Ahogy elnézem nincs EU raktárban, mert ~55$ árán hoznák el. Nagyon nem éri meg így...

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#41719) szacsee válasza AMDaZERG_1 (#41716) üzenetére


szacsee
nagyúr

Más fórumon gondok voltak HK kínai csomaggal, véletlenül a teljes árat írták rá, BG-n több az esély, hogy sarc nélkül átjön, de semmi sem biztos. V-Tail-nál is számoltam az áfával és be is jött, de így is megéri, ezt bele kell kalkulálni. Esetleg keresel EU rc webshopokat.

X8R-hez hasonló, attól függ mire kell.
FPV racerhez XSR, X4R-SB, vagy D4R-II
Kameraplatformhoz: X6R, X8R, D8R-II
Repcsihez S6R (gyro-val), X8R, L9R
Tévedés jogát fenntartom. :DDD
Persze csekkolni kell, hogy melyikkel kompatibilis a QX7.

quadcopters.co.uk -n van QX7 125 font szállítással együtt vevő nélkül.
Más EU boltban is kb ennyi, van ahol ennyiért van csak a rádió.
BG-t választanám, Hobbyking support botrányos és GB-ről se sok jót olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#41720) Silent77 válasza szacsee (#41719) üzenetére


Silent77
veterán

Mindegy mit írnak rá, nem is látják, röntgenen megy végig. :)
Ha úgy látják kiveszik.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#41721) Teréz Atya válasza Silent77 (#41720) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Babyhawk review 2. rész - a fogyókúra, avagy Norbi kopter apdét. :D

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#41722) AMDaZERG_1 válasza szacsee (#41719) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Ok, köszönöm. BG-nél megvettem. Fantasztikus színekben pompázik a készlet :(
Zöld... katasztrofális, de majd legfeljebb veszek fekete házat neki...
A születésnapos kedvezmény meg most jutott eszembe... Fenébe! Mindegy, még úgysem állítottam be, majd a Wizardnál, ha végre már vásárolható lesz.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#41723) Zoty4 válasza AMDaZERG_1 (#41716) üzenetére


Zoty4
őstag

Ne eu versiont vegyel,hanem nemzetkozit mert ahhoz eu versionos vevok is kellenek.

[ Szerkesztve ]

(#41724) AMDaZERG_1 válasza Zoty4 (#41723) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Ezt vettem. Itt nem látok arra utalást, hogy melyik verzió.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#41725) Zotyafpv


Zotyafpv
csendes tag

Uraim az mitől lehet h nekem is és havernak is elfüstölt az esc? fűbe beleesett és gondolom erőlködött a motor de lekapcaoltuk egyből.

A kezdők elszállhatnak maguktól :)

(#41726) varadigabor válasza AMDaZERG_1 (#41724) üzenetére


varadigabor
senior tag

Promosra amúgy se lehet kódot aktiválni. Vissza mondani meg vissza tudod ameddig fel nem adták.

Megjöna v-tail szerintetek ezt vagy ezt a vevőt rakjam bele?

Másik kérdés hogy ez mire jó? Van egy ilyenem de nem jöttem még rá mire jó.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#41727) Zotyafpv


Zotyafpv
csendes tag

Wizard x220 3s akku ról átállok 4s re akkpr mit kell beállítani hog, hogy ne füstöljön el az ESC?

A kezdők elszállhatnak maguktól :)

(#41728) kriszbon válasza varadigabor (#41726) üzenetére


kriszbon
őstag

Én [ezt] raktam bele, mivel ehhez van távom.
Amúgy neked milyen táv van?.
A másodiknak linkeltet ismerem látásból mert itt hentereg egy a fiókban, mivel véletlenül megvettem a Devo távhoz, de kiderült nem jó hozzá. :F

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#41729) Zoty4 válasza Zotyafpv (#41727) üzenetére


Zoty4
őstag

Hany amperes esc van? Milyen motor es milyen propeller?

(#41730) varadigabor válasza kriszbon (#41728) üzenetére


varadigabor
senior tag

Radiolink At10 II, megkeresed lehet érdekel majd ha jó az enyémhez.
Spektrum távoknál használt FHSS/DHSS moduláciot vagy mit használ, elvileg pontos meg gyors, aztán majd kiderül.

Elég nagy a hatótávja , ezért is tetszett meg :D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#41731) david335 válasza Teréz Atya (#41708) üzenetére


david335
tag

Áttekerek Győrből:D

(#41732) Teréz Atya válasza varadigabor (#41726) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Gondolom arra van a rugó, hogy a gázkar is visszaugorjon középállásba. Pl. Kamerás gépníl magasságtartásnál van értelme.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#41733) Zotyafpv válasza Zoty4 (#41729) üzenetére


Zotyafpv
csendes tag

kingng 5x4.5x3
MN2205, 2300KV
infinity 1300as 70c

A kezdők elszállhatnak maguktól :)

(#41734) Teréz Atya válasza Zotyafpv (#41733) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Van egy-két BlHeli beállítás ami nagyon könnyen hazavághatja az ESC-edet. Joshua csinált róla bemutató videót, én meg létre hoztam egy "good to know" playlistet. Ebbe fogom dobálni más youtuberok érdekes videóit, amikről jó ha tudunk. :)

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#41735) molnigee válasza Zotyafpv (#41733) üzenetére


molnigee
aktív tag

Semmit nem kell állítani, küldjed neki a 4s-t nyugodtan.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#41736) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Teréz Atya, segítséged kérem!
A kiszemelt drón egy Eachine wizard X220S lenne, és ehhez használnám a KGB-t.
Kosaramba dobáltam néhány a KGB projectedben elhangzott alkatrészt.
A Bluetooth opcióként a Geekcreit® HC-06 és hozzá a USB-SERIAL 3Pcs CJMCU CP2102 átalakítót.
BT letudva.
GPS-el kombinált iránytű viszont a linkelt termékek között már not found. Rákerestem máshol és ezt a OCDAY Ublox 7 GPS Module for NAZE32/F3 Flight Controller találtam. de itt NAZE32/F3 vezérlőhöz írják. Ez passzolna az X220S - Omnibus F4-hez?
OSD-hez a MICRO MinimOSD "Racing F3 Naze32 Flight Controller", ami szintén az F3 -ra utal. (ezt sem tudom, hogy jó lenne és úgy értelmezem OSD van az X220S -ben.)
Barométernek a MS5611 GY-63 választottam, de úgy látom az X220S tartalmaz barométert, így ennek megvásárlása talán nem is szükséges.
Elvileg a GPS-en kívül mindent megtaláltam, de nem tudom mi kellhet még, vagy mi nem kell a jelölt részegységek közül, hogy azt elérhessem: BT telemetria, GPS (hazahívás, beprogramozott útirány) megvalósuljon.

Taranis q X7 távhoz a Szacsee által javasolt XSR vevőt raknám bele. Ez jó választás lenne?

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#41737) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

(#41738) kimista válasza m4rk.89 (#41737) üzenetére


kimista
aktív tag

ez nem racer, minek akarsz szemüveget?
tessék, itt e legújabb szemcsi, előrendelésben 34 dolcsi, 1 hónap múlva érkezik
Eachine-VR006-VR-006

[ Szerkesztve ]

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#41739) Baku


Baku
aktív tag

Most használnám először az új iSDT töltőmet.
Hány A-rel töltsem az x8 2400-as 2s akkuját?

(#41740) m4rk.89 válasza kimista (#41738) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Kiváncsi vagyok milyen, ennyit megér szerintem.

Esetleg tudnál olyat linkelni ami már rendelhető és megy H501SS-el?

(#41741) david335 válasza kimista (#41738) üzenetére


david335
tag

jónak tűnik, milyen kis kamerát támogat? azt lehet tudni? Kis X5-re raknám fel.
köszi előre is.

(#41742) Teréz Atya válasza Baku (#41739) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

2,4A, cca egy óra múlva végez.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#41743) Zoty4 válasza AMDaZERG_1 (#41736) üzenetére


Zoty4
őstag

Jo lesz az xsr

Baku: mindig ahany Ah-s az akku annyival szoktuk tolteni azaz 1C-vel
Ha 1500mah=1,5ah akkor 1,5Aral, ha 2200mah akkor 2,2A-ral

[ Szerkesztve ]

(#41744) Teréz Atya válasza AMDaZERG_1 (#41736) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

A BT az jó lesz, a hatótáv nem rózsás, de mint mondtam, terepen Ez-Gui-val konfigolni, PID-et reszelni ideális. Van már 433MHz-es, 2km hatótávú telemtriám, azt jövő héten tervezem berakni.

Jó GPS-t találni olyan mint jó barátnőt - nehéz és drága. :D
Amit linkelsz az asszem az az a fajta, ami megsül 5V-on, így csak 3,3V-al szabad etetni, és nincs benne magnetométer. Az F4-es lappal az összes UBLOX-nak mennie kéne, ha a baud rate-et az U-centerben beállítod, mert alapban 9600-on van, ami kevés. A többit az autoconfig az iNAV-ban elintézi.
Magnetométerhez, barométerhez kelleni fog i2C (IIC) port, nem udom, hogy a wiziben kivezették-e. Az új wizard lapját még meg kell néznem, mert én is ezt tervezek majd venni júliusban, most nemtom mi van benne és mi nincs.

Omnibus - beépített OSD.

Taranis - no, az F4 lapokban csak egy hardveresen invertált serial van, így ha a táv telemetriáját is rá akarod kötni, akkor trükközni kell, de ez már nem az én asztalom, én Flysky-al nyomulok.

Szerk - gps-ből most ezt a Radiolinket találtam, ami normálisan néz ki. Van benne irányű, de sajnos az ára is 20+ dolcsi.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#41745) Teréz Atya válasza Teréz Atya (#41744) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Lehet örömködni, megtaláltam a KGB project GPS-ét alin.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#41746) AMDaZERG_1 válasza Teréz Atya (#41745) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Teréz Atya, köszönöm az eddigi segítséged, bár amikor beérkeznek a cuccok lehet fogok kérdezni, bár megpróbálom majd az olvasottak, látottak alapján összerakni.
Akkor az Ublox 7-et vezsem, ha az jobban ajánlott!
A BT hatótávval tisztában vagyok. A rádiós megoldás majd érdekelni fog.
Taranis X7, az, hogy a rádió telemetriáját is rá akarom kötni kérdés engem is érdekel, mert én csak megvenni tudtam, használni meg más kérdés. Azt sem tudom mire megyek azzal, hogy a telemetriát rákötöm a gépre.
Lehetőségeim szerint próbálom összeszedni a tudást, amiről jól tudom messze nem lesz elég, de majd valahogy lesz. Tudom, nem jó, ha az ember csak kérdezget, mert egy idő után már zavaróvá válik...

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#41747) AMDaZERG_1 válasza AMDaZERG_1 (#41746) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

És máris problémába ütköztem :D
Color: For Pixhawk For APM [For Mini APM] For MWC
Melyiket kell kijelölni?

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#41748) Allien válasza kimista (#41738) üzenetére


Allien
veterán

Azért, a fele se igaz, valszeg. Milyen felbontás az a 500x300??? :(( De ha mégis jó a felbontás, és rendesen működik is, akkor persze már más kérdés! ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#41749) kriszbon


kriszbon
őstag

Sziasztok!

Ma egy időre parkolópályára állítottam a V-tail 210-et. :O :D

Az egyik lábnál is kiszakadt a csavar, már ez egy visszább nyomott állapot.

Egyszerűen falhoz állítanám és lelövetném azt aki így konstruálta meg ezt a vackot, nehogy még egyszer el tudjon követni ilyen hibát. :((( :W :U

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#41750) Allien


Allien
veterán

Az MJX Bugs3-ra nem igazán megy fel tákolás nélkül a Walkera G - 2D. Az itt ajánlott adapter se megoldás (kis szar műanyag lap, amit sehogyan se lehet össze hozni a gimbal lemezével). Egy dolgot látok értelmes lehetőségnek, ha leszedem az akksi tartót a fenébe, és M2-s távtartóval, meg valami köztes lappal rakom majd fel. :O
Persze, jó lenne, a végre kaphatóak lennének az MJX saját kamerái, melyek szerintem újdonságok, némely megoldás totál egyedi, és qrva ígéretes! Persze, az "átlagos" wifis FPV, meg a normális 5,8-s kamerán kívül! Érdemes megnézni a C4022 (review)-s kamerát! Lásd videjó: [link]
Nem feltétlenül a felvétel a lényeg, hanem a kezelése, és a full 180 fokos panoráma kép, mely szoftveresen a kép egy részletére irányítható, így akár a gép alá, vagy elé, vagy mellé is lehet nézni.

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.