Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32181) virbo válasza Teréz Atya (#32178) üzenetére


virbo
csendes tag

Apa kezdődik... :D

Szóval feltettem a cleanflight-ot, drivert, összedugtam nagy nehezen, csatlakoztam. Sikerült lementeni a flash a blackbox-ban, most jöhetne a beállítás.

Első pontban próbálnám ezt a vevő dolgot beállítani ahogy írtad. A vevőmre iA6 van írva (Így néz ki, csak oldalt állnak a tüskéi és nincs elé írva hogy FS: [link]) és 5 csatorna van bekábelezve. Az első négy 2 szállal, az ötödik 3 szállal.Ez most PPM ha jól sejtem. A chanel map az AETR1234 (Ez lenne az IA6 vevő?), viszont lejebb meg ez van bepipálva: RX_PARALLEL_PWM. Nem teljesen értem, itt nem PPM kéne? (Egyébként kipróbáltam propok nélkül működnek a motorok.)

Ja, csak hogy örüljek az 1.2.4-es verziójú CF-nek máshogy van elosztva a menüje. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.