Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17742) Allien válasza Jackal2 (#17736) üzenetére


Allien
veterán

Nagyjából egyet értek, a monitor NEM a legjobb, de igaziból a szemüveg SEM! Ugyanis, nagyon is fontos, hogy ahol vagy, azért lássad a saját környezetedet (meg hogy merre sodródik a gép). Kivéve, ha van segédet, aki segít! Amúgy, az X250 alakja igenis segít az orientációban! Nagyon jól láttam, hogy merre áll, egyedül az előre-hátra ugye nem mindig egyértelmű, de, a hátsó piros led támpont lehet (jó helyre van rakva, az tuti).

Másfelől, ugye az ÖSSZES drón, meg minden CSAK DEMÓ DARABOK! Aki azt hiszi, hogy megveszi, és ennyi, az ugye izé (tetszés szerint). Hamar rá jön az ember, hogy kell még pár dolog, minimum több akksi, lehetőleg persze minél nagyobb, plusz propeller esetleg, és típustól függően egyéb kiegészítők. Igaz, hogy ha így nézzük, a NIHUI U807 biztos jó választás. Ha viszont azt nézem, hogy az X250-t fpv szettel egyben vettem, úgy maga a drón kb 20 dollár volt! Sőt, ha azt nézem, hogy a gyári szet 77 dollár, a gép ingyé vót. ;] Persze az fpv szet nem jobb, sőt rosszabb, mint a JJRC H16 52 dollárért. Mivel pl a monitor akksija NEM cserélhető az x250 szettjében, a kamerán nincs csatorna állítási lehetőség, és a juk kamera "optikája" sem állítható. Ennek ellenére, nem bántam meg, hogy ezt vettem. ;] Hiszen, most nem fogok kiadni pénzt, hogy megvegyem 52 dollárért az fpv szettet, meg egy NIHUI U807-t.Csakhát ez így 93 dollár. :B
Az X250-hez meg ugye lehet EU raktárból venni Turnigy 950-s akksikat, nekem most 3,39 dollárért (plusz kb 3000 forint a szállítás). :C

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.