Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) Locsi válasza digikábeles (#8598) üzenetére


Locsi
senior tag

Minden magyar nyelvű rajta, a fülétől a farkáig. Valószínűleg linuxot használ, xfs fájlrendszerrel. A samygotv oldalon rengeteget lehet olvasni még a drm védelem eltávolításáról, de annak még nagyon az elején vagyok.

(#8602) hb000 válasza kozi71 (#8589) üzenetére


hb000
aktív tag

Nálunk ki van rakva egy szórólapon a területi képviselő, vagy mifene telefonszáma. Én annak idején őt hívtam fel. Ezek nyilván teljesítménybérben dolgoznak, tehát lelkesebbek, mint az irodisták. Ki is jött pár nap múlva és rá kb 10 napra be is kötötték a netet. Szerintem nézz körül, valószínűleg nálatok is van ilyen területi képviselő.

(#8603) Zlin50 válasza aranymakk (#8600) üzenetére


Zlin50
senior tag

Csak a kezdet a nehéz? Évek óta van digi előfizetésem és a digitáilshoz is be kellett mennem, ha HBO-t akarnék ahhoz is be kelle mennem. Itt minden fázis nehéz nem csak a kezdet.

"HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

(#8604) Brutális eb válasza Kwisatzh (#8596) üzenetére


Brutális eb
addikt

ŐŐŐ nekem nem kelett semmivel postára menni.Megrendeltem, 2 hét múlva jött a szerelő hozta a papírokat aláírtam bekötötte csá.

Fel nem foghatom,hogy miért vagy kiakadva valakire aki 2012-ben egy modern társadalomban nem akar utazgatni meló után,elött,helyett hanem kihasználja a technologia adta lehetőséget és megrendeli neten a digitális szolgáltatását. :F

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#8605) hb000 válasza br.rak (#8594) üzenetére


hb000
aktív tag

Ilyen problémám nekem is volt, konkrétan egy usb-s dvb-t eszköz halt meg, amikor egy dvb-c usb cuccost is ráraktam. Aztán kiderült, hogy mindenképpen a dvb-t-nek kell az usb0 eszköznek lenni. Némi beállítással össze lehetett hozni és most működik mindkettő egyszerre.
Az viszont tény, hogy egy pci-os kártya nekem is stabilabbnak tűnik, mint egy usb-s cucc.

(#8606) Zlin50 válasza hb000 (#8605) üzenetére


Zlin50
senior tag

Ismersz olyat ami dupla C tuneres, akár pci akár pci-e?

"HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

(#8607) hb000 válasza Kwisatzh (#8596) üzenetére


hb000
aktív tag

Fel nem fogom, hogy a zemberek és a hivatalok egy része miért ragaszkodik még mindig a sóhivatalos sorbanállós kőkori ügyintézéshez. Hogy miért kell a seggüket hivatalról hivatalra hordani, mikor ott a net :W
(Az a szerencsétlen szerelő úgyis kijön a bekötéskor, ennyi erővel akár a papírokat is hozhatná, ha ennyire ragaszkodnak a nyomi papíralapú szerződésekhez. Fingom sincs, miért ragaszkodsz a bonyolításhoz, de ha jól esik: NOSZA :DD )

(#8608) hb000 válasza Zlin50 (#8606) üzenetére


hb000
aktív tag

Dupla C tunerest semmilyen változatban nem láttam. Sajnos szerintem reménytelen, mert önmagában még a szimpla egytuneres C-s kártya is ritka, mint a fehér holló.

(#8609) Kwisatzh válasza hb000 (#8607) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Nos... Újhús arra panaszkodik, hogy mijér nem kap valami jelzést, pedig már pár napja rendelt a neten szolgáltatást a DIGI-től.

Erre írtam, hogy tolja be a seggét az irodába ha sürgős, és negyed óra alatt lesz szerződése, ha meg nem akkor várja ki, és ne ajvékoljon pl itt... capishi? :DD

( Én pl mikor a másodikat rendeltem kb 10 szer próbáltam a szórólapon levő embert felhívni, de nem vette fel, közben persze már lemondtam az UPC-t ezért elballagtam a 10 percre levő irodába, és kb. 15 perc múlva volt szerződésem, mer SÜRGŐS volt)

A lelkes félreértelmezőknek lefordítom: Bezony még vannak dolgok amiket egyszerűbb és gyorsabb személyesen intézni.

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#8610) Zlin50 válasza hb000 (#8608) üzenetére


Zlin50
senior tag

A szimpla azért nem annyira: [link], [link].

"HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

(#8611) Kwisatzh válasza Kwisatzh (#8609) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

és igen, én vagyok az a hüjjee, aki műszaki cuccot bár kizárólag interneten vásárolok, de semmit sem rendelek meg mondjuk email-ban, hanem csak és kizárólag telefonon, és aztán ha tényleg van, és tényleg annyi, akkor bizony elmegyek érte, VISZONT éppen ezért nem én vagyok aztán az a hüjeee aki telesír mindenféle fórumot, hogy jaj nem is jött meg, és csak két hét múlva, vagy csak akkora derült ki, hogy nincs is... stb...

Remélem világos a párhuzam...

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#8612) Brutális eb válasza Kwisatzh (#8611) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nem szeretnélek megsérteni de nem áll jól a mártírkodás. ;]
A digi honlapján nem is lehet emailban rendelni........
Meg úgy ált. egyik webshopban sem emailban rendelsz.Bár ha te olyan helyen vásároltál neten ahol emailban lehet rendelni arra inkább nem írok semmit. ;]
Téma lezárva nem akarok megsérteni senkit.
Csak ez egy fórum és ha nem megy a normális hangnemben a kérdezőnek a a válaszadás inkább ne válaszóljunk.
Vagy pedig ha ennyire gáznak érzi valaki akkor javaslom az elős hsz elkészítését más topikok minájára. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#8613) Kwisatzh válasza Brutális eb (#8612) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Na akkor OLVASSUNK és ÉRTELMEZZÜNK:

Nem "mártírkodtam" csak egy MÁSIK PÉLDÁT hoztam arra, amiről előtte is írtam: Célszerűbb néha személyesen intézni bizonyos dolgokat és nem kizárólag a neten.

Tehát Nem az a problémám, (ezt már rajtad kívül mindenki felfogta) hogy a neten rendelt az újhús!
A többi apróság:

"A digi honlapján nem is lehet emailban rendelni........" Ezt egy szóval sem állítottam.

"Meg úgy ált. egyik webshopban sem emailban rendelsz." Nanemáááá :DD Tényleg? :DD Hanem?? Postagalambbal? Egy csomónak még telefonja sincs, azoknál vajon hogyéé??? :DD

Teljesen normálisan írtam amit írtam, nem gondolnám, hogy a "segg" emlegetésétől bárki megsértődik....

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#8614) Morris válasza Kwisatzh (#8613) üzenetére


Morris
veterán

Te alapjába véve türelmes ember vagy? ;] ;] :D csak pojénkodok, nem megsértődni! :DDD

(#8615) Kwisatzh válasza Morris (#8614) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Persze, szakmai ártalom.

Engem + csak késsel, tudhatnád mááá... :DD :DD :DD

Valamint humorom is van, de kissé karcos az igaz... :C

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#8616) Morris


Morris
veterán

na, Békéscsabán megdöglött az EPG.
A tv2-re a Drakula halott és élvezi c remek vígjátékot írja és csalódottam vettem tudomásul, hogy a csontdaráló megy :o

(#8617) br.rak válasza Morris (#8616) üzenetére


br.rak
őstag

Debrecenben is ez van, szerintem a TV2 szúrta el.

Br

(#8618) M_AND_Ms


M_AND_Ms
addikt

Kicsit off.

Ti milyen külső hdd-t használtok a boxokhoz?
2,5"? A box usb-n átadott tápja elég neki? Amit két usb-re kell csatlakoztatni azt hogyan dugjátok a boxra?
Köszi a válaszokat!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#8619) Misi 007 válasza M_AND_Ms (#8618) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Én őt használom. Simán elbírja a box.
Csak a 3,5-t kell külön bedugni.

"Amit két usb-re kell csatlakoztatni azt hogyan dugjátok a boxra?"

Lehet hogy már késő van de ez nekem most magas! :D

[ Szerkesztve ]

(#8620) M_AND_Ms válasza Misi 007 (#8619) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Egy kétágú usb kábelt adnak hozzá, hogy két aljzatba dugd, így kapja a kellő áramerősséget. pl Maxell tank h500 (azért ez, mert még a multiknál ez kapható tavalyi áron)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#8621) kozi71 válasza Kwisatzh (#8596) üzenetére


kozi71
senior tag

Talán értelmezned is kellene azt amit elolvasol, nem gondolod?
A kérdésem arra irányult miért nincs visszajelzés egy nettes rendelésnél.
Ha ennél a cégnél nem működik, akkor mennék személyesen csak be.
Tudod kedves Kwisatzh vannak olyan emberek is akik napközben dolgoznak, és nagyon nincs idejük másra. Örülök, hogy Neked van, és ilyen hangnemben osztod itt az észt. De a továbbiakban Tőled semmiféle megnyilvánulást nem kérek. Nem vagyunk se barátok, sem ismerősök, hogy megengedhetnél ilyen lekezelő hangnemet irányomban. 41 éves fejjel már kicsit idegesítenek az olyan emberek, akik azt gondolják magukról nekik mindent szabad.
A mostani szolgáltatómnál sosem kellett bemenni sehová. Iratokat is Faxon lehetett küldözgetni. Szóval köszönöm a megnyilvánulásod. De többé nem kérek belőled.

high tech, low life

(#8622) M_AND_Ms válasza kozi71 (#8621) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Én is úgy vagyok vele, ha kint van a weblapon a Megrendelés funkció, akkor az nem azt jelenti, hogy itt csak a vágyakat kell jelölni, aztán továbbra is mindent személyesen kell intézni, hanem azt, hogy itt meg lehet rendelni. Ennyi.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#8623) Imike_80


Imike_80
aktív tag

Sziasztok!

Szegeden is rossz volt tegnap az EPG. Én is meglepődtem, hogy nem az ment a tv2-n, amit írtak.
Viszont: RTL-Klubon lehetett a Dr. Csonthoz angol nyelvet választani. Próbáltátok már? Gondolom bizonyos műsorokhoz lehet esetleg majd eredeti nyelvet illeszteni, a baj csak az, hogy hiába kapcsoltam be a magyar feliratot, nem akarta megjeleníteni.
Amúgy a teszt-RTL-en nem volt angol nyelv.

Másik észrevétel: RTL-teszten frankón kihúzza a képet a TV széléig, viszont gyakran szétesik a kép, leginkább gyors mozgásoknál vettem észre. Szóval az jobban van tömörítve? Vagy mi a gond vele? TV-m is van és beltéri is egy monitorral. A TV-n vettem észre leginkább ezt a jelenséget, sokszor annyira zavaró, hogy visszarakom a rendes RTL-Klubra.

(#8624) M_AND_Ms válasza Misi 007 (#8619) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Na közben találtam erről egy képet. Gondolom akkor kel a második USB csatit használni, ha egy csatlakozón a gép nem ad le kellő áramot. (ezért írja a képen "if needed"). És azt is gondolom egy PVR-s STB fel van rá klszítve, hogy 2,5"-os HDD ellásson árammal. Akkor megnyugodtam.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#8625) Kwisatzh válasza kozi71 (#8621) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

"A kérdésem arra irányult miért nincs visszajelzés egy nettes rendelésnél."

Akkor fordítom a válaszom magyarról magyarra, hogy te is megértsd :DD : Majd lesz! Mikor? Valamikor! Lehet csak 2-3 hét múlva.

Ergo:

1 Ha sürgős bemész, és lerendezed negyed óra alatt

2 Ha nem, akkor unalmadban ajvékolhatsz még nyugodtan addig... :DD

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#8626) Kwisatzh válasza Kwisatzh (#8625) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Ps.:

Jah és ha nem tűnt volna fel, ez egy fórum, ahol hál istennek nem te szabod meg hogy ki miről írhat.... :C

[moderálva]

(#8627) Kwisatzh válasza M_AND_Ms (#8622) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Persze igaz.

De van ott olyan, hogy 3 napon belül válaszolunk? NINCS :DD

Leendő kábeltársunk meg pont ezért ajvékolt, hogy jaj istenem már három napja rendeltem, és még mindig nem jeleztek semmit....

"Köztudomásulag" kb 2 hét a netes reakcióidejük, ami persze nincs kőbe vésve, tapasztalati tény részemről is. Ezért nem írok emailt nekik SOHA ha valami kínom van, hanem felhívom az ÜFSZ-t.

Világos?

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#8628) Watt25 válasza Imike_80 (#8623) üzenetére


Watt25
veterán

Tömörítések
Ez alapján a RTL teszt nevű adó magasabb bitrátájú, viszont valószínűleg az eredetileg 4:3-ban kapott kép újratömörítése, tehát van rajta +1 tömörítés, ami nem tesz jót a minőségnek...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#8629) M_AND_Ms válasza Kwisatzh (#8627) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Így is hozzá lehet állni. A Diginek tapasztalatom szerint szar az ügyfélszolgálata. Akár személyesen, akár telefonon. Szar a szervezés is. Tapasztalatból mondom, három évig albérleteztem, ez idő alatt négy költözésem volt, mind a négyszer Digi (net, telefon) és Upc (tv) átkötésre volt szükség:
Upc-nél a neten jeleztem, hogy elköltözöm ezen és ezen a napon. Még aznap felhívtak, hogy egyeztessék a bekötés időpontját. Jöttek, szereltek és kész voltak.
Digi-nél: csak személyesen, csak a tulajdonos írásbeli hozzájárulásával és csak a második megbeszélt időpontban sikerült megoldani. Előfordult olyan is, hogy miután végre időben jött a szerelő és végzett, rá két órára jött egy másik, hogy most ő a netet jött bekötni. Kiderült, hogy az elsőnek csak a telefont kellett volna szerelnie. Mindezt olyan lakásban, ahol már bent volt az összes digikábel. (vagyis egy külön szerelő, hogy az alagsorban bekapcsolja a telefont és egy külön, hogy ugyanott bekapcsolja a netet). Kupleráj.

Hozzáteszem az Upc-vel meg máshol van a baj. Szolgáltatóink szolgáltatási kultúrája igen alacsony színvonalon van.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#8630) hb000 válasza Zlin50 (#8610) üzenetére


hb000
aktív tag

Nem a konkrét típusok darabszámára gondoltam (bár szerintem az is kevés), hanem a forgalmazókra. Nagyon kevés helyen lehet hozzájutni (az árgép és hasonló oldalak ne csapjanak be, sokan hirdetik, de amikor megrendeled, akkor kiderül, hogy nincs raktáron, sokat kell rá várni, vagy egyáltalán nem rendelnek már stb)

(#8631) Ciripke válasza Zlin50 (#8606) üzenetére


Ciripke
tag

Ezeket találtam.
Persze ára, meg elérhetősége kétséges...

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#8632) hb000 válasza Ciripke (#8631) üzenetére


hb000
aktív tag

Szerintem ezek nem dual C-sek, hanem T+C-sek.

(#8633) Misi 007 válasza M_AND_Ms (#8624) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Aham így már vágom. :K
Nos ilyennel még nem volt dolgom de 2,5-nél kizárt hogy két csatlakozóra lenne szüksége.
Én Selteka CIC-412HD-hez használom a kis Samsungot eddig nem volt gondom vele.

(#8634) Multibit válasza Watt25 (#8628) üzenetére


Multibit
veterán

Tanulságos a táblázat. Sejteni lehetett, hogy a spórolás miatt a béka segge alatt van sok adó bitrátája. Nálam a Spektrum és a DunaTV gyalázatos képet produkál. Látom a táblázatba a Spektrum nem szerepel a Diginél. A közszolgálati HD-adók is mutathatnának többet! A MindigTV bitrátái botrányosak!

(#8635) zhagyma válasza Ciripke (#8631) üzenetére


zhagyma
őstag

A NetUP tuner biztosan tudja a 2xDVB-T, 2xDVB-C, 2xAnalog jeleket szimultán feldolgozni (2x RF tuner chip + 2x multi demod chip). Ahogy nézem a másik is.

[ Szerkesztve ]

(#8636) M_AND_Ms válasza Multibit (#8634) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

"A MindigTV bitrátái botrányosak!"

Ez szabad szemmel nézve is ordít

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#8637) zhagyma válasza Multibit (#8634) üzenetére


zhagyma
őstag

" ... A közszolgálati HD-adók is mutathatnának többet! ..."

UPC-nél sokkal jobbak (VBR): ~12 Mbps - 20 Mbps (max).

(#8638) Watt25 válasza Multibit (#8634) üzenetére


Watt25
veterán

Én csak a MindigTV adatait érem el, a többi adatot másoktól kaptam. Bárkitől elfogadok még adatokat, beírom a táblázatba. Ha meg tudod nézni a Spektrum, vagy bármely más adó bitrátáját, azt szívesen veszem.
A MindigTV-hez azért azt hozzá kell tenni, hogy nem MPEG2-ben, hanem MPEG4-ben nyomják az SD adókat is. Attól persze még lehetne magasabb a bitráta, de ezek csak szép álmok...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#8639) ronson


ronson
őstag

Azért azt szögezzük le, hogy a mindig tv-nél az ingyenes országos lefedettségű csatornáknak fizetni kell a sugárzásért, ami most kb. 15000Ft/Mb/óra.

A sugárzás pont olyan sávszélen történik, amennyit a csatorna kifizet.
Ha megvesz 20Mb-et akkor annyin fogja nyomni az AH.

[ Szerkesztve ]

(#8640) digikábeles válasza Locsi (#8601) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Köszi, akkor megnyugodtam. Hihetetlen, hogy még akik forgalmazzák, internetes cégek, azoknak fogalmuk sincs alapvető dolgokról.

(#8641) Multibit


Multibit
veterán

(#8636) M_AND_Ms:
Ez szabad szemmel nézve is ordít
Lehet. Nekem még nem volt szerencsém MindigTV-hez. Talán jobb is...

(#8637) zhagyma:
UPC-nél sokkal jobbak (VBR): ~12 Mbps - 20 Mbps (max).
Sajnálom a jobb képminőséget, de én mégis most készülök lelépni onnan. Ha majd biztosítják a box nélküli tv-zés lehetőségét (CI+), számomra elfogadható áron, talán visszatérek.

(#8638) Watt25:
Ha meg tudod nézni a Spektrum, vagy bármely más adó bitrátáját, azt szívesen veszem.
Köszönöm a hasznos táblázatot. Életben kéne tartani és időnként közreadni frissítve!
Nem tudom, mi kell ahhoz, hogy ezeket az adatokat kinyerjem a Digi adásaiból. Pana S30-as plazmám van, felvételi lehetőség nélkül. Egy darabig filóztam egy LG - BDC590 vásárlásán, de mostanában már nem készítek "megtartásra" felvételeket, ezért sokallom a majd' 70 ezres árát. Ahhoz, hogy egyszer megnézzek egy műsort, amit utána letörlök, arra megfelel az öt éves Pioneer DVD-recorderem is :)

[ Szerkesztve ]

(#8642) Watt25 válasza Multibit (#8641) üzenetére


Watt25
veterán

Az adatok kinyérésének az a legtutibb módja, ha van DVB-C tuner a számítógépedhez és TSReader vagy StreamGuru nevű programokkal megnézed.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#8643) Kwisatzh válasza M_AND_Ms (#8629) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Ez van... Ennyi pénzért én örülök, hogy egyáltalán ÜFSZ van :DD

+ azért tegyük hozzá, hogy ha pl hiba van, akkor ha telefonon bejelenti a zember (és nem interneten) , akkor azért ált 24 óra alatt előjön a szerelő időpontot egyeztetni telefonon. és ha jó neked, akkor már akár másnap ott van és előbb utóbb meg is csinálják. Summa summarum az árához képest hóttkorrekt a szolgáltatás szerintem. :C

Nekem már négy éve van tv+ net az egyik helyen és fél éve net+telefon a másikon. A netttel soha semmiféle probléma nem volt, ami szerintem óriási, hiszen nem volt még olyan netszolgálatóm, akinél ne lettek volna mindneféle akár napos kiesések.

A tv vel az elején a bekötéskor (akkor még csak analóg volt) voltak gondok, amit korrektül megoldottak, azóta csak tavaly összel volt a digitálissal gond, amit igaz 3 hét alatt, de megint korektül megoldottak.
Szerintme ez hótkorrekt szolgáltatási színvonal. Amennyit kérnek érte ahhoz képest meg világbajnok.

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#8644) Jofi81


Jofi81
őstag

Vettem egy Terratec Cinergy T PCIe Dual kártyát a mostani Cinergy 250 helyett. Ez nem analóg, csak DVB-T/C. Minden csatornát fogok tudni nézni digitálisan, amit eddig analógon, vagy hagyjam bent a másik tunert is?

(#8645) zsolt501 válasza Jofi81 (#8644) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Egy két kivétellel minden csatorna megtalálható digitális kínálatban, szóval az is lényeg hogy te mit is akarsz nézni.
Egyébként mennyiért vetted?

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#8646) Jofi81 válasza zsolt501 (#8645) üzenetére


Jofi81
őstag

19.599 Ft volt.

Nem szoktam sokat tévézni, az m1-en nézném az F1-et, azon kívül a Discovery különféle változatai, NatGeo, Spektrum, PVTV, TV Paprika érdekelnének. Meg néha a sportcsatornák, ha olyan esemény van.

(#8647) zsolt501 válasza Jofi81 (#8646) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ezek a csatornák mind megtalálhatók digitális kínálatban

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#8648) zhagyma válasza Watt25 (#8642) üzenetére


zhagyma
őstag

Szia!

Gondoltam hozzájárulok a táblázatodhoz. A DIGI kábel DVB-C frekvenciák scannelési eredménye: [link].

(#8649) M_AND_Ms válasza Kwisatzh (#8643) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Épp ma voltam személyesen az ügyfélszolgálatuknál más ügyben. Amikor is kiderült, nekem nem csoportos beszedésim van hanem átutalásos. Érdekes, mert hónapok óta ők emelik le a pénzt és nem én utalom nekik.
Jó kis rendszerük lehet! :-D
Kénytelen voltam újra leadni a módosítást a csoportosra...

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#8650) Kwisatzh válasza M_AND_Ms (#8649) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Mondom sokaccor:

Ennnyi pénzért én örülök, hogy egyáltalán van ügyfélszolgálatuk.... :DD

Mindenféle átutalósdik meg nem érintenek, így is úgyis hetente fel kell adnom pár sárga csekket, megy velük havonta a digi két csekkje is meg a többi is... :U

( Igen nekem is volt átutalási számlám, mert az "kényelmes" :W (muhahaha), tucatnyi csoportos beszedési megbízással. Aztán amikor hónapról hónapra vagy ez vagy az nem ment el, pedig fedezet volt a számlán, és a bank a szolgáltatóra, a szolgáltató meg a bankra mutogatott, és tenger időm ment el hiába, na akkor befejeztem az önszopatást, és megszüntettem. Ha egyszer mint írtam volt objektív okokból mindenképpen kell postára mennem, akkor tökmindegy, hogy x vagy y számú sárgát nyomok fel.)

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.