Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98951) errorcode06 válasza Gyuri27 (#98945) üzenetére


errorcode06
őstag

Lehet itthon kapni? Mert én eddig sehol sem láttam (576, cdg, konzolvilág).

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#98952) MegalodonS válasza Bird (#98949) üzenetére


MegalodonS
őstag

Tudod ez mar a Nekros belsos hangulatom ;]

(#98950) Gorneck

Tudod szivembol szoltal,eme memoarral :C ;] Ugye 8 honapja,jelentettek be,ami havi kevesebb,mint 600Ft sporolassal meg is van!! az ár pedig mondhatni szinte ingyen van.igy van :K

[ Szerkesztve ]

(#98953) Bird válasza MegalodonS (#98952) üzenetére


Bird
addikt

Tipikus. Ha van rajta kalap tipikus esete... Akik most értetlenkednek, zúgolódnak általában mind koca játékosok akiknek úton útfélén csak bajuk van a játékkal. :B

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98954) noblem1983


noblem1983
senior tag

Ha azt nézem mennyi időre lekötött már ez a játék akkor úgy gondolom ez a 15€ nem sok, hogy egy újabb extrával még egy kicsit kitoljuk a szavatosságát. Bár egy hónapja nem nagyon játszok de most újból elő lehet venni kicsit :)

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#98955) Gyuri27 válasza errorcode06 (#98951) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szokott itt ott felbukkanni. Csak mondom hátha mostanában találkozott vele.

Amd - Radeon - Ryzen

(#98956) sith7 válasza Bird (#98953) üzenetére


sith7
nagyúr

Hidd el , ezeknek az embereknek a 99.99999 % - a meg fogja venni ennek ellenére is ... ha másért nem, hogy ismét zúgolódjon hogy milyen rossz lett a necro :DDD

(#98957) MegalodonS válasza Bird (#98953) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen,de mi a Nekro-Szakszervezet ;] megvedjuk az uj ''Csodat'' Gondold el jon a Druid jovore,kb meg1x ue jovore,ugyan azok lesznek a beszolasok ;]

(#98956) sith7

Gorni es mos Te :R imadom ezeket a hozzaszolasokat ,kuldom is a kiskonyveket,ahova beragaszthatjatok a szakszervezeti belyegeket!! :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#98958) rumkola válasza reelc (#98944) üzenetére


rumkola
veterán

Uninstall persze :DDDD

(#98959) reelc válasza Gorneck (#98950) üzenetére


reelc
veterán

Ha az neked emós stílus, hogy kifejtem a kritikámat a cég, ill. a játéka ellen... az nem semmi.
Ahogy korábban írtam, sem a céget, sem a játékot nem utálom, de attól még megvan a véleményem róluk.
Ha utálnám, nem játszanék, meg sem vettem volna, ide meg 1 sort sem írtam volna soha, mert minek foglalkozzak azzal, amit utálok?

(#98952) MegalodonS & a többiek: Nem vagyok koca játékos. Igen rövid idő alatt elég sok órát beleöltem a játékba. Tudom olyan, amilyen. A véleményem az, ami. Nem vagyunk egyformák.
Mint írtam lélektani határ, le is írtam, hogy miért nem költöm azonnal mosolyogva a Nekrora, hogy "csak ennyi"? Vannak ilyen emberek is, de az nem én vagyok.

Azt hiszem a legjobb, ha elhúzok innen!
Lehet örülni!

További jó játékot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#98960) sto1911


sto1911
veterán

Megmondom oszinten, hogy a 15 helyett szerintem 10 lett volna realis, ahhoz kepest, hogy a RoS 30-ba kerult megjeleneskor es jott vele uj sztori, kaszt es terulet is. A nekroval viszont csak kasztot kapunk a penzunkert.
Na nem mintha sok lenne az 1500 HUF kulonbseg, de osszehasonlitva szerintem draga.

(#98961) Bird válasza sith7 (#98956) üzenetére


Bird
addikt

Azért a Blizz sincs könnyű helyzetben. Számtalan ingyenes pecs és fejlesztés- tartalom után, ha pénzt merészelnek kérni új diablo-s tartalomért, kapják az ívet gazdagon. 5k óra után mondom, hogy ez a játék sokkal több gördülő forintot is megért volna, már korábban... Aki ennyit nem bír ki ne játsszon vele, tolja a Poe-t. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98962) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Én már nem is olvasok más helyen hozzászólásokat a necróról mert mindenki rinyál.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#98963) Gorneck válasza reelc (#98959) üzenetére


Gorneck
titán

Látom, nem igazán sikerült megérteni a mondandóm lényegét, de nem baj. Köcce. Pápá.

(#98960) sto1911:
Nem 40 volt?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#98964) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Erdekes, azert vegignezni a streamerek kulonbozo hozzaallast, stilusat a necro bejelenteshez :)

Bluddshed
Rhykker
Anthony Evans
Wolfcryer
Angry Roleplayer
OSWguild

#sto1911: en anno ph-stol vettem kulcsot 8k-ert, es tole vettem a kiegeszitot szinten 8 k-ert.
Kozeledek a 4000 orahoz (3944 most, nem tudom, hogy a season mar hozzaadodott-e)
Ugy erzem, megha meg is lehetne venni kulcskent olcsobban, akkor is a blizzardnal vennem, mert megerdemlik, ha mar ennyit eljatszottam a jatekukkal :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#98965) sto1911 válasza Gorneck (#98963) üzenetére


sto1911
veterán

Egy 10.000 HUF-ert vettem dobozost itthon, ahhoz mertem. Lehet digitalisan annyiba kerult, azt nem tudom.

(#98966) sith7 válasza MegalodonS (#98957) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor nekem már 2 kiskönyvem lesz :DDD

Én elfogult vagyok necro szempontból, D2 - ben szinte csak azt toltam ... remélem nem fogok csalódni ... :F

Bird

Aki ennyit nem bír ki ne játsszon vele, tolja a Poe-t

Mindenki , akinek megvan a D3 meg fogja venni, ha másért nem csak azért, hogy meglegyen :K

[ Szerkesztve ]

(#98967) errorcode06 válasza sith7 (#98966) üzenetére


errorcode06
őstag

Nem, nem fogom megvenni :N

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#98968) Bird válasza sith7 (#98966) üzenetére


Bird
addikt

Azért szerintem felesleges megvenni. Mármint csak, hogy meglegyen. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98969) MegalodonS válasza SQX_Barto (#98964) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen,megerdemlik :R A masik a sok kulfoldi rinyal 15 euro usd,font miatt,amit nem kell elmondani szamodra mit jelent ;)

(#98959) reelc

En sem vagyok az,de van realitas erzekem,es amit a Blizz csinal,azert inkabb kellene halasnak lenni mint,fikazni.Nezd meg a masik jatekban 5 euronal kezdodik egy pet,de van dragabb is itt meg ingyen adtak oket,de kerhettek volna penzt erte!!

A te dontesed a te felelosseged!!Jo nekrozast :P

(#98961) Bird

En fizetnek meg deluxe verizoert is mert a Blizz '' :R Megerdemli :R '' meg is kerdeztem a Blizz forumon tegnap!

Igen ott,stash,pet,cosmetics,slot ''MINDENERT'' fizetsz, jaaa es van olyan pet ami tobb mint 15 kulfoldi penz :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#98970) Cathfaern válasza sith7 (#98966) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én tuti nem fogom megvenni, kieget is azért vettem meg hogy hűű crus, aztán pár szint után rájöttem, hogy totál nem jön be :) Mondjuk én nem is játszok (annyit) D3-al, mint az ittani keménymag.

(#98971) Bird válasza MegalodonS (#98969) üzenetére


Bird
addikt

Egyetértek, az egész vihar egy kanál vízben történik. Amúgy is divat a Blizzt folyton fikázni, ami a nekró bejelentésekor történt, az se volt semmi. Kaptak szerencsétlenek mindent..... Mi az, hogy nem diablo 4-et jelentették be, és különben is hol marad a d2 HD, 20 éves a játék és csak ennyi... Szóval nem ártana szétnézni mit művel az Ubisoft pl. a Divisionnal, vagy mi történik a Bf1 háza táján, a sok season passról nem is beszélve. Mi történne, ha a Blizz is bevezetné a máshol "nagy sikernek örvendő" season pass intézményét? ;) :B

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98972) gjohnny


gjohnny
tag

Nem tudom mi ez a nagy görcsölés az árral kapcsolatban. Mit lehet manapság venni 4500 HUF-ért, akár a boltban is. Szerintem nagyon olcsó lett.

(#98973) Janusz001


Janusz001
őstag

Én meg voltam győződve, hogy 12.99 juró lesz, ugyanis pont ennyi battle.net balance ra lehet beváltani egy wow tokent, amit wow ingame valutából meg tudsz venni.

(#98974) Elemental


Elemental
addikt

10k-t is fizettem volna érte. Nekem ez ajándék.

(#98975) emmm


emmm
senior tag

Nekem is megéri. Aprópénz ennyi beleölt játékóra után ;]

(#98976) sith7


sith7
nagyúr

Előbb - utóbb mindenki meg fogja venni, ha nem most, majd leárazáskor , vagy a druid kieg - gel együtt, vagy azért, mert ez is kell majd akkor ha lesz új act, lvl szint emelés stb. :))

tudom, hogy igazam van :D :DD

ez olyan lesz, mint gyerekkoromban a Dallas volt ... .mindenki szidta, de mindenki nézte :K

szerk.
és igen, kaptunk elég sok tartalmat ingyen az elmúlt években, ha azt mind beleszámoljuk, akkor ez ingyen van

[ Szerkesztve ]

(#98977) Bird válasza sith7 (#98976) üzenetére


Bird
addikt

Utolsó mondatod ajánlom a kétkedők figyelmébe. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98978) sith7 válasza Bird (#98977) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

és most nem csak a necro jön, hanem jön a ch rift ... az is egy újítás ... csak úgy ... :U

éveken át fenntartják/fenntartották az érdeklődést , én sem toltam napi szinten, de mégis vissza - visszatértem azért, hogy az éppen aktuális plusz tartalommal játszak.

(#98979) czpitti válasza MegalodonS (#98969) üzenetére


czpitti
senior tag

Megérdemliiiiik????Egy nagy lofaxxt érdemelnek.Lagg van nem lehet játszani.Tulzoan sokat kell farmolni bizonyos dolgokért amit simán lehetne balance-olni.Gr mapok át sincsenek nézve csak betoszva a parasztoknak pl.: act 5-os map a shock towerekkel.Sorolhatnám reggelig de felesleges.Ez a nekrodolog meg olyan kb hogy szerelo szétbassza a kocsid de tok jo fej mert másnap meghiv egy sörre.Remélem még játszahatatlanabb lesz a gamma.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#98980) Bird


Bird
addikt

Azt már tudjuk-e, hogy a 4 fős META-ba hogy passzol majd a nekró? :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98981) Ribi válasza Bird (#98980) üzenetére


Ribi
nagyúr

Persze 4 nekro. ;]

(#98982) MegalodonS válasza czpitti (#98979) üzenetére


MegalodonS
őstag

Miert nem jatszasz konzolon ott mar para10k lennel lag nelkul 3 socketes fegyokkal,de mutass olyan jatekot ami online es nem laggol es konnyen kapod az uber dolgokat!!Tokeletes jatek nincs,nem is lesz,plane online,meg a wow ahol havonta fizetsz meg ott is vannak gondok,a mai napig, pedig kicsit oregebb a jatek es sokkal tobb penzt hoz mint a Dio 3!IMit szolnal ha fizetned kellene erte es meg ajandek 'laggolast'' is kapnal!!

Igen a jokivansagod szerint meg jobb lesz,csak nehogy a mained egy nekro legyen :U

(#98980) Bird

Majd kiderul.de barmi lehetseges par szamot kell csak korrigalni a tokeletes ''metakompatibilitas''hoz!!

[ Szerkesztve ]

(#98983) Bird válasza MegalodonS (#98982) üzenetére


Bird
addikt

Jó lenne látni a részleteket, mert ez a gyakorlatilag hallhatatlan nekró elég OP-nek tűnik. ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98984) emmm válasza Bird (#98980) üzenetére


emmm
senior tag

3 pet WD mellé mehet, csak hogy jól laggoljon :D

(#98985) sith7 válasza Bird (#98983) üzenetére


sith7
nagyúr

Jó az ;] ;] ;]

(#98986) Bird válasza sith7 (#98985) üzenetére


Bird
addikt

Most úgy tűnik nem rontják el, mint anno a crusaderrel. Jelszó "dámázst a népnek". :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98987) sith7 válasza Bird (#98986) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezt nem fogják elrontani, mert ez fizetős új tartalom lesz ;] :P

(#98988) Bird válasza sith7 (#98987) üzenetére


Bird
addikt

Ööööö.... Jól emlékszem még, hogy a non-free kieggel jött az új kaszt? ;]

Ezt most nem rontják el, gr100+ lesz a belépő szint plvl800+ karikkal. :D :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98989) sith7 válasza Bird (#98988) üzenetére


sith7
nagyúr

ja ... tényleg :B

meglátjuk :))

[ Szerkesztve ]

(#98990) MegalodonS válasza Bird (#98983) üzenetére


MegalodonS
őstag

Meg csak most jon ki alap,hogy P800 es GR100+ megy a learazasnal, mar csak fele ennyit tud majd,kb 5 ev mulva :D Senki nem tudja mi lesz a meta es hogy benne lesz a Nekro szoloban biztos eros lesz!

Elkepzelem,egy zpalm monk+wd+rahtmas nekro, lehet beall a kepernyo :Y

Te nekroval kezdesz a szezonban?? ;]

(#98991) Gorneck válasza MegalodonS (#98990) üzenetére


Gorneck
titán

No Season. Nem kezdünk sezlonyt... :)

Gorneck#1239

(#98992) TeeBee73 válasza MegalodonS (#98990) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ki nem azzal kezd? ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#98993) Bird válasza MegalodonS (#98990) üzenetére


Bird
addikt

Mi nem fogunk szezonozni most. Legalábbis max a portrét meg a kozmetikai cuccokat csináljuk csak meg ráérő időnkben. 😊Cél most az NS orrba szájba. :D Nekrot felhúzzuk az tuti. Te?

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98994) MegalodonS válasza Gorneck (#98991) üzenetére


MegalodonS
őstag

Mi ez a lazadas,ti mindben ott voltatok :K

(#98992) TeeBee73

Igy van :R

(#98993) Bird

Egyertelmu a Nekro,nem kerdes,ha ilyen eros lesz szoloban melle egy monk+wd mint mindig.Majd segitek, neked-nektek boostolni a szezonos karikat ;)

(#98995) DeckardCain válasza Bird (#98993) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Szintúgy maradok NS-ben.
Ha nem gond fel is veszlek friendlist-re. Aztán vagy beférek partyba esetleg vagy nem. :)
Nagyjából egyedül játszom, vagy pub.

(#98996) Bird válasza DeckardCain (#98995) üzenetére


Bird
addikt

Rendben ;)

Köszi Mega, majd zargatunk szerintem. :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98997) SQX_Barto válasza MegalodonS (#98994) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Radumaltam oket, hogy "No season today" ;]
Ha visszaveszel Friendlistre en is zargatnalak majd :D

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#98998) DeckardCain válasza Bird (#98996) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Rájöttem hogy már fel vagy véve :) Tomiie#2351 vagyok :)

SQX_Barto : neked is küldtem :)

[ Szerkesztve ]

(#98999) stefa1987


stefa1987
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni a Boss mode conquestben?

Előre is köszönöm!

(#99000) DaveHutt válasza MegalodonS (#98982) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ezt nyugodtan befejezhetnéd már. Konzolon Seasonben ugyanúgy nincs cheat, mint PC-n, mindenki legit.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.