Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98651) ReFleXx válasza MegalodonS (#98649) üzenetére


ReFleXx
addikt

kizart hogy gr200+ csak a plusz paragon miatt

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#98652) MegalodonS válasza ReFleXx (#98651) üzenetére


MegalodonS
őstag

Pedig de!Most neztem meg a szezon Leaderboard:

WD P2146 - 106 itt minusz 5lvl,ami sok(k)
DH P1612 - 102 itt,minusz 9lvl

NC P874 - 111, azertt meg igy leirva is,oriasi nerfszagu dolog.Ugye nem kell ragozni,mar 1 szintel feljebb is nagy a kulonbseg,nemhogy 5-9 szintel.

Ma nem tudsz olyat mutatni nekem,akik max gr utan,rak ra meg 5-9 szintet es lehozza idoben.,ja es ezek szezonalis idok.

Normalban itt mar P4500+ rol beszelunk es meg igy is,minusz 2lvl!!Gondold el a P800 melle adnanak meg 3500+ paragont ami,iszonyatosan sok(k)!!Szerintem realis ;]

(#98647) dante3

Iszonyatosan eros az a set + build ;]

[ Szerkesztve ]

(#98653) rumkola válasza MegalodonS (#98636) üzenetére


rumkola
veterán

Mitől döglött ilyen hirtelen, mi lehetett/proccolt be a végén??

(#98654) sith7 válasza MegalodonS (#98652) üzenetére


sith7
nagyúr

Lehet azért csinálták ilyen erősre, hogy minél több ember megvegye a Necro pack - t ... aztán majd balance :D

[ Szerkesztve ]

(#98655) reelc válasza MegalodonS (#98652) üzenetére


reelc
veterán

Vagy 3 hete megmondtam, hogy lesz itt nerf. :)

(#98654) sith7:
A dolog egyszerű, a PTR teszt, a jónép teszteli a Blizz helyett a játékot. Ami érthető, mert így sokkal többen tesztelik, mint amennyit ők feltudnának mutatni belső tesztek során/mellett.
Ezért is röhögök mindig, amikor beírja valaki, hogy nem kell nerf. :) Amikor jól láthatóan elméretezett dolog miatt írnak ilyeneket.
Amúgy sosem értettem a sok sírást, amikor PTR és éles játék között lett nerf miatt sírnak az emberek. Aki sír az nem érti a PTR lényegét.
Balance: ez jó, ezt meg a Blizz nem érti. :)

[ Szerkesztve ]

(#98656) Dyingsoul válasza MegalodonS (#98652) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Privátokat nem olvasol mostanság? ;] :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#98657) MegalodonS válasza rumkola (#98653) üzenetére


MegalodonS
őstag

Nem :( tudom,nem is figyeltem!

(#98654) sith7

Lehet ez a GR promo video a vasarlashoz :C :C :C

(#98655) reelc

Igen,igazad van,mert ha megnezi az ember a gemeket ,97-25-98 haaat durva,Blizzkasza(blanca) :D

(#98656) Dyingsoul

Sry,mar valaszoltam is ;)

(#98658) sith7 válasza reelc (#98655) üzenetére


sith7
nagyúr

én sose sírtam, csak poénkodok, nem vagyok hard gamer, de a necro kedvenc volt a D2 - ben, akármilyen lesz, 99% , hogy itt is meg fogom venni .... ennyi :R

(#98659) reelc válasza sith7 (#98658) üzenetére


reelc
veterán

Nem konkrétan rád gondoltam, hanem úgy általában, és nem csak a nekro kapcsán, hanem bármikor a múltban.
Szoktam a Diablofans fórumot is nézegetni, nem konkrétan a PH-ra gondoltam, de igen itt is előfordult. Mint bárhol máshol. :)

[ Szerkesztve ]

(#98660) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Hey Folks :) Mindossze 1ora13perc

DEVELOPER INTERVIEW: Diablo 3 2.6 Challenge Rifts (Gameplay)

Brandy 'Nevalistis' Camel & Senior Game Designer Adam Puhl (o nem a biro rokona :D :D :D )

[ Szerkesztve ]

(#98661) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Sziasztok, szezonban még mindig nagy a különbség aközött, ha valaki mondjuk 2 órát játszik naponta vs valaki aki 8-at? Mert az addig oké, hogy több lootot szerzel, ha többet játszol, meg többet tudsz próbálkozni leaderboardhoz, de azért annyira nem buli alapból 5-10000 main stattal kevesebbel indulni pusztán azért, mert kevesebbet játszol. (Legalábbis én ezért tettem polcra már egy jó ideje a D3-at.)

(#98662) Bird válasza Cyberbeni (#98661) üzenetére


Bird
addikt

Erre nem tudom milyen választ vársz... A normális geart ki kell farmolni, 2 óra naponta az semmi.... Paragon nélkül pedig hátrányba kerülsz non seasonben. Ha ezért került polcra a játék nálad, akkor a helyzet nem lett jobb. Sőt....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98663) reelc válasza Cyberbeni (#98661) üzenetére


reelc
veterán

Ha az érdekel ebben a pillanatban mi a helyzet:
Ne kezdd el. Március 31-én indult a szezon, majdnem 70 napja tart.
A legkitartóbbak még játszanak.
Akik csak a Season Journeyt nyomták (akár a petért, akár ládáért, stb.) azok régen abbahagyták már
Elméletileg a hónap vége felé vége lesz a szezonnak, hivatalos infó még nincs.

Persze kedves emberekhez akár ma is becsatlakozhatsz, tudnak húzni, és mindenféle cuccot adhatnak, mert nekik 99%, hogy már jobb van. Farmolni farmol mindenki, alacsonyabb gemeket is húzhatnak, és amilyen szinten vannak, nem gond nekik 1-1 nemrég indult játékos.

De ebben ugye neked semmi élvezet nincs. Pár nap alatt full kari, meg többszáz Paragon összehozható így. Akkor is párszáz szinttel alattuk leszel az aktív játékosoknak.

A következő szezon indulásnál valószínűleg sokan fognak játszani. Sok embert érdekel a Nekro, megveszik, és azzal zúznak majd. Tippre olyanok is, akik már régen nem nyúltak a játékhoz -- egy részük maradhat akár NSben is, ott csak több mainstattal és nyersanyaggal indulnak. De talán a szintkülönbségek miatt (is) újra a szezonos játékosok lesznek többségben.

Main stat különbséget valamennyire lehet augmentálással kompenzálni, de ahhoz ugye menni kell a GReket, egyre magasabbakat. Amivel szintén jön a Paragon. De ez is sok-sok idő, hogy megérje.

Ha azt írtad volna, hogy igazából nem érdekel ki mekkora szinten áll, napi 1-2 órát akarsz kikapcsolódni, és nem igényled a társaságot (az eltérő erőviszonyok, szintek miatt)? Akkor azt írtam volna: hajrá, tök jó dolog kikapcsolódni egy kicsit a játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#98664) Cyberbeni válasza Bird (#98662) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha elég szerencsés vagy, akkor mindenből a legjobb kieshet az első pár ládából 70-es szint után. Viszont a paragon szintekkel nincs mit kezdeni. 2 óra naponta 3 hónapig (most addig tart egy season, nem?) az 180 óra, season 1-be 200-at toltam és nem volt ancient fegyverem(mondjuk egy pár héttel season vége előtt adták ki), mégis 13. lettem soloban(mondjuk az előttem levők egy részét bannolták azóta, gondolom vagy utána megunták a farmolást, vagy már előtte is botoltak). Ennyi idő alatt simán lehet max közeli geart szerezni (mondjuk ha jól tudom már van primal ancient lófasz, de még az is jóval kevesebb plusz, mint a paragonból kapott main stat)

Ha lottózásban is az lenne a szabály, hogy csak akkor nyerheted meg a fődíjat, ha arra a hétre legalább 200-at vettél, akkor csak a hülyék lottóznának.

(#98663) reelc:
3000+ óra után már csak a játék élvezetéért nem játszanék, azért ha legalább szerencsés lehetnék kevesebb játékórával azok ellen, akinek kb ez a munkája, akkor még szívesen játszanám. (persze szezon kezdéstől)
augmentekből meg nem lesz sokkal kisebb (arányában) az eltérés

[ Szerkesztve ]

(#98665) Bird válasza Cyberbeni (#98664) üzenetére


Bird
addikt

Ha ennyire "vágod" teljesen feleslegesen tetted fel a kérdést.... Amióta abbahagytad semmi nem változott. 😊

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98666) faragojof válasza Cyberbeni (#98661) üzenetére


faragojof
senior tag

Szerintem kell a játék óra.
Wizard: 215 óra
Witch Doctor: 112 őra
Monk: 45 óra
628 paragon

A maradék az aprólék, ezek voltak a favoritok. Egyik a másodikat erősítette a megtalált tárgyaival. A monkkal meztelenül is hoztam volna a T8-at. :DDD
Persze vannak még anomáliák amik megválaszolásra várnak, de eddig kiderült már egyszer-kétszer, hogy én nem értem a játékmechanikát.

MOD:

Ja, hogy ilyen szakértő vagy?! Akkor nem szóltam.... :U

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#98667) reelc válasza Cyberbeni (#98664) üzenetére


reelc
veterán

Fogalmam sem volt róla, hogy annyi időt elvertél a játékba, igazából nem is érdekel. :)
A véleményem fenntartom akkor is.

Tény, hogy a többet játszókat jobban jutalmazza a gép loot és tapasztalat szempontból is. Ahogy Te is leírtad. Ez a játék alapjaihoz tartozik. Semmi nem pótolja a kevés játékidő miatti kevesebb Paragont.

A fentiekből kiindulva sajnos a játék már nem felel meg a kritériumaidnak, a hátrány kézzelfogható, és az is lesz. Ha a stílusnál szeretnél maradni, nézz szét milyen hasonló játék van a piacon, ami más rendszerű, és esetleg egyedül is élvezetes.
Én így tettem, nem elzavarni akarlak. :)

[ Szerkesztve ]

(#98668) Bird válasza faragojof (#98666) üzenetére


Bird
addikt

Egyetértek, főleg az utolsó mondattal amit írtál... ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98670) faragojof válasza Bird (#98668) üzenetére


faragojof
senior tag

A 3K+órát nem nagyon értem.
Ennyit tolt már a játékba?! :F
Ennyi idő alatt én csak a feleségembe nem untam bele! :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#98671) Bird válasza faragojof (#98670) üzenetére


Bird
addikt

Én is 5k-nál járok feleséggel, gyerkőccel. 😊 De ez mindig semmi, a klánban a többség 8k+-os.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98672) faragojof válasza Bird (#98671) üzenetére


faragojof
senior tag

Jól le vagyok maradva.... :B

"Formicate Under Command of the King,,

(#98673) pruzsi válasza Cyberbeni (#98661) üzenetére


pruzsi
őstag

Igérték a paragon rendszer átdolgozását a nekró megjelenésével,de simán törölni is lehetne ahogy te is írtad túl nagy a különbség a játékosok között.

(#98674) Bird válasza pruzsi (#98673) üzenetére


Bird
addikt

Na a paragon törléséből kitörne a harmadik világégés... Soha nem vállalnák ezt be. 😊 Viszont kétségtelen tény, hogy az AH után a második legrosszabb dolog a játékban.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98675) reelc válasza pruzsi (#98673) üzenetére


reelc
veterán

Nem ígérték. Szó sem volt változtatásról.
Épp az volt egy nem túl régi Q&A-ba, hogy elégedettek a Paragon rendszerrel, és a közeljövőben nem szándékoznak módosítani rajta. Januári infó.

(#98674) Bird: Milyen AH? Már rég kivették. Ha ez a gond, akkor neked nem az AH, hanem annak hiánya a gond. :)
Én már az AH után csatlakoztam, nekem nem fáj a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#98676) Bird válasza reelc (#98675) üzenetére


Bird
addikt

Lol, sikeresen félreértetted.😊 Egészében nézem a dio3at a kezdetektől itt vagyok. Az AH nagy hiba volt, a példásan sz@r loot mellett mindenki azt bújta, ment a flippelgetés meg a vége felé a 0 bides exploit...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98677) reelc válasza Bird (#98676) üzenetére


reelc
veterán

Bocs, senkit sem tartok számon mióta játszik. :) Nekem ezt nem kell tudnom.
Persze kevés infóból azt gondoltam, hogy hiányolod.

Az AH-t megoldották, a Paragon létezik.
Egyébként nekem sem tetszik ez a szintfejlődés.

[ Szerkesztve ]

(#98678) proci985 válasza Cyberbeni (#98661) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

geart kifarmolni eleg, viszont ugy a season elso hete utan mar nagyon komoly hatranyban leszel.

reelc: az AH pedig eleg nagy fun volt, foleg a vegen amikor napi 15 percre jartam fel flippelni mert az AHt erte meg egyedul farmolni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#98679) mltw


mltw
csendes tag

Hali

Ha vége a season-nek akkor a paragon szint is megmarad? Pár hete vettem a játékot először egy non season karaktert csináltam ott 60 körül van a paragon a season karin pedig 200+.

(#98680) Bird válasza mltw (#98679) üzenetére


Bird
addikt

Persze, igaz nem egy az egyben, de hozzáadódik az NS paragonokhoz.

Itt egy d3 paragon calculator amivel kitudod számolni a mennyi az annyit. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98682) sith7 válasza MegalodonS (#98681) üzenetére


sith7
nagyúr

Sehol nincs corpse explosion ? :O

de azért jöhetne már :B

(#98683) MegalodonS válasza sith7 (#98682) üzenetére


MegalodonS
őstag

Azt csak a The Rise of the Necromancer Pack Deluxe Edition vasarloi kapjak meg :P

(#98684) sith7 válasza MegalodonS (#98683) üzenetére


sith7
nagyúr

megrendelve :DDD

(#98685) Bird válasza MegalodonS (#98681) üzenetére


Bird
addikt

Köszönjük, ez nagyon jó hír és új tartalom! :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98686) emmm válasza MegalodonS (#98681) üzenetére


emmm
senior tag

Ez a blood nova build túl macerásnak néz ki a game videó alapján. És nem is valami gyors.

A command skeletonos a tetszik, csak alig látni valamit, hogy mi történik :)

[ Szerkesztve ]

(#98687) MegalodonS válasza Bird (#98685) üzenetére


MegalodonS
őstag

Orulok hogy tetszik ;) Amugy regota vadaszom mar,hogy mikor jonnek a Nekro buildek,de ez a nap is eljott!!Kivancsi vagyok melyik lesz a kedvenced?? ;]

(#98686) emmm

Igen,es ez meg csak a kezdet!!Nagyon bizom azt nem fogja a Blizz nerfelni :) En valami ''Hybrid'' bildre vagyok,remelem lesz olyan is hamarosan!!

(#98688) ReFleXx


ReFleXx
addikt

S10 vege Junius 23 !

S11 kezdodik Julius 20 csutortok

[link]

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#98689) JSaN válasza ReFleXx (#98688) üzenetére


JSaN
addikt

Soknak tunik az majd 1 honap szunet a 2 season kozt, lehet kozte jon a 2.6.0 es/vagy a nekro dlc is? :F

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#98690) J0shu4M1ll3r válasza ReFleXx (#98688) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

1 hónap szünet?? Jaj de messze van még a július 20. De legalább már most be lehet foglalni a szabadságokat :D :D

[ Szerkesztve ]

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#98691) Edge válasza ReFleXx (#98688) üzenetére


Edge
veterán

ki a frász fog gamelni nsbe 1 hónapig? :W dio mentes nyár lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#98692) Gorneck válasza Edge (#98691) üzenetére


Gorneck
titán

Én. :)

Gorneck#1239

(#98693) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Aki ns-be jatszik majd es ott is maradna, ha gondolja vegyen fel. Most jelenleg egy hammeres crus van amivel tudok jonni, a tobbit hagyjuk.😂

tomiie#2351

(#98694) TeeBee73 válasza Edge (#98691) üzenetére


TeeBee73
addikt

Én szeretnék, de most érik a Badacsonyi cseresznyém (eddig ~2 mázsát szedtem, legább 2*ennyi még a fákon van, a sárgabarack is kezd "sárgulni", az 1200 négyzetméteres konyhakertben szedni kell a borsót, zöldbabot, répát, petrezselymet, sóskát, lila, sonka és vöröhagymákat)...
A cukkini, patisszon, karalábé még nem jó.
A ringló szilvának néhány hét kell. A 2 dió, a 2 mandulafa és a 3 mogyoróbokor meg ráér, mire a szőlő beérik... :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#98695) Bird válasza TeeBee73 (#98694) üzenetére


Bird
addikt

Pálinka gr110 szerelmem légy az anyém! :D Nekem is megkezdődik a kajszi pálinka készítés hamarosan. 😊

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#98696) ReFleXx válasza JSaN (#98689) üzenetére


ReFleXx
addikt

igy is vagy 2 hettel hosszabb a szezon mint vartam, eleg mar
szerintem meg szenne akarjak tesztelni a necrot mielott fellovik a peccset

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#98697) reelc válasza ReFleXx (#98688) üzenetére


reelc
veterán

Köszi!
Épp ma délután gondoltam arra, hogy ezt be kell jelenteniük 1-2 héten belül, ha július eleji-közepi kezdést akarnak az S11-gyel.
A szezonzárást a hónap vége felé vártam, szóval még hamarabb is jött.
A következő kezdete meg később.

(#98696) ReFleXx: Igen, kihasználják az időt.

[ Szerkesztve ]

(#98698) Bennyboy


Bennyboy
őstag

így már tényleg biztossá vált, hogy ezzel a seasonnal jön a necro. :)

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#98699) Gorneck válasza ReFleXx (#98696) üzenetére


Gorneck
titán

Hááát van még mit finomítani rajta...kicsit túl van húzva...de max 1 pecs és ready is a dolog.

Gorneck#1239

(#98700) TeeBee73 válasza Bird (#98695) üzenetére


TeeBee73
addikt

:DDD
Nálam barackból csak 1 van, az arcba/levesbe megy, a maradék cserkóból "Lesz Vigasz"... :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.