Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88151) TeeBee73 válasza Beretvás (#88150) üzenetére


TeeBee73
addikt

A szomszédod tuti nem tud róla. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#88152) Lokids


Lokids
addikt

Az arcane torrentes wizznél egy dolgot nem értek. Miért static discharge rúnával használják? Semmi nem ad lg sebzésre. Sőt a delsere set sem ad az arcane torrentre, bár az gondolom a mellé castolt twisterek miatt van.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#88153) SQX_Barto válasza Lokids (#88152) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Mert Etched Sigil-t hasznalnak.
Es akkor az Arcane Torrent nyomatja az Energy Twistert is, ha jol ertelmezem.
Es gondolom az a runa valamiert jobb erre, mint a tobbi, de majd Edge kiegesziti szerintem :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#88154) Beretvás válasza TeeBee73 (#88151) üzenetére


Beretvás
addikt

méég nem..xD

(#88155) tibee77


tibee77
őstag

Ma orrverzesig gr-t toltunk.Az eredmeny kb 20 szint es egy 95ös. :) Ha nem crusader kinget kapjuk aki folyamatosan elteleportälgat akkor gyorsabb lett volna sokkal.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#88156) Outblast


Outblast
tag

Végre kész a Guardian is :) tudom ez itt nem nagy szám, de én örülök neki :)

(#88157) Edge válasza SQX_Barto (#88153) üzenetére


Edge
veterán

Static discharge egyik legjobban proccoló skill, apoc ill magic w conduit miatt nagyon gyorsan visszatölti apt akár single targetnél is, twister nagyon eszi apt,gyak resource management miatt van bent ez a skill semmi egyéb.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#88158) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Na mi az érdekes a képen? :)

(Ma untam meg szerintem jó időre a latest RIP-et)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#88159) Joezyka válasza _ocsisajt (#88158) üzenetére


Joezyka
senior tag

nem HC

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#88160) czpitti válasza _ocsisajt (#88158) üzenetére


czpitti
senior tag

A két wd egypartiban:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#88161) granini


granini
őstag

Hátakkor a ma esti GR-eket ezzel köszönném meg Edge barátomnak..

Granini Mester feat Erika C & Robby D - [Twiszta Őrület!!]

Ez már twiszta őrület, ma éjjel riftezek veled
A monkom lázasan topog, ma ő lesz majd a supportod.
Toljuk mán egy éjen át, ma éjjel én vigyázok rád
Ugorjunk hát Tristramba fel, padlót fogtam keltsél fel.

Don’t stop me! Na, ezt kapd ki baby!
Egy kilencvenes rift már meg fogja érni.
Na mutatom a figurát és kicsapom globe-ot
De minek ez a csacsogás? Rángatom a mobot
Na go-gogo-gogo-gondold ki,
Hanyas riftben akarsz velem rombolni
Olyan szűk a rés, amikor előttem állsz,
hogy majd kiver a frász.

Ez már twiszta őrület, ma éjjel riftezek veled
A monkom lázasan topog, ma ő lesz majd a supportod.
Toljuk mán egy éjen át, ma éjjel én vigyázok rád
Ugorjunk hát Tristramba fel, padlót fogtam keltsél fel.

Nézd, milyen szép velem az élet!
Magas riftben csupán egyhit az élet,
Én mégis figyelek Rád.
Lázasan spammelem az AS mantrát.

Buli van a riftben, tele van térkép
Állj be a sarokba, ott lesz a jó végképp
Várd, várd, várd, na várd meg a Pitti-t
Soha se láttál ennyi tuti trash-t itt.
Leteszi a vudu-t felveszi a globe-ot
Felszalad a progress, ne mozduljunk jó most!
Kalapál a szívemen a barb hota.
Ez a rift atom fasza!

:DD ;]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#88162) H_András válasza granini (#88161) üzenetére


H_András
tag

Már nem ez az első eset hogy visongva fulladozok a monitor mögött ezeket olvasva, egyszer úgy is megbukok hogy nem dolgozom.. vagy torkomon akad a szendvics :DDD Valaki karolja fel az urat, esküszöm adnék pénz a kötetéért..

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#88163) Edge válasza granini (#88161) üzenetére


Edge
veterán

:DDD :C
faja volt tegnap :) 90-en lement szépen 91-re meg még bátran rápróbálhatunk máskor is, a gearembe még befér pár caldesann(kesztyű,braci,vállas), aztán megint szintet lépünk grben :)
Pitti AS 5lete zseni volt. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#88164) granini válasza Edge (#88163) üzenetére


granini
őstag

"Pitti AS 5lete zseni volt." --> Pitti AS 5lete zseni volt. Pont. :D

H_Andras: koszi, de azvan hogy ez csak igy tud mukodni. Celom az onzetlen szorakoztatas. Ha penzert tolnam akkor sztem nem mukodne. Elpazarlom itten a tehetsegem ratok de igy van ez jol :K :R

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#88165) haller26


haller26
tag

Sziasztok.Twisteres Wizarddal szeretnék menni Solot,kipróbáltam de nagyon nem elég az Ap,lehet nem is jó az a build amit használok.Továbbra is DMO a favorit70+ solora? Másik kérdés(k ):
Érdekelnének további variációk twisterrel 2-3 palyerben supportra melyik karik a legjobbak mellé és változik e vmiben a kariösszeállítás?
Van egy kedves dh barátom és egy crusi,akikkel általában szoktam játszani,szóval érdekelne egy dpsek mellé készült összeállítás is. Biztos én vok a benga,de általában nyáron is a téli álmomat alszom a Gr gyepén folyton,de annyira,hogy már fel sem akarok kelni néha (: Nézegetem a vidiket is és olvasok sokat ahol-amikor tudok,de mentorom keresem,akinek van türelme hozzám.Tapasztaltak segítsetek Pitynek a pelenkás wizardnak :U

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#88166) _ocsisajt válasza granini (#88161) üzenetére


_ocsisajt
őstag

usually quality! :R :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#88167) Joezyka


Joezyka
senior tag

hogyan is kell egy nagy forgószelet csinálni
Ha nem tudod elolvasni a kiírást, nem nálad van a hiba :D

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#88168) Lokids


Lokids
addikt

Tegnap próbáltunk menni ismerőssel lvl60 Gr-t duálban. 2 próba 2 fail.
(vicc, hogy másik monkommal soloban sétagalopp a gr60)

Tank monkot hoztam twisteres wizz mellé.
De képtelenség életben tartani a wizzardot (pedig a sebzés meglett volna).
Oké, a solaniumom csak 3%-os. De kétlem, hogy az az 1% megtudná menteni.Nem spammolok annyi globot, hogy ne fogyjon ki a wizz. A sanctuaryt csak magam alá tudom tenni, de én a tömegben állok a fal mellett, oda nem jöhet be a wizz, mert meghal. De ha nem abban áll, akkor is lecsapják. Állok a szószban, de fogalmam sincs hogy tartom életben a wizzardot.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#88169) haller26 válasza Lokids (#88168) üzenetére


haller26
tag

Tegnap 2n letoltuk a 65t 14 perc alatt XD Rakanoth alig dobott 1-2 gombócot és énis kifogytam.Van ez ahergbrash öv vagy mi,még azt kipróbálom a static dc runával hátha.Azért köszönöm a válaszokat.Az infinity OH hogyan működik és hogy használom mellé a chain reactiont? Tudom láma kérdés de énis az vagyok.Tanítsatok mesterek :K Ifjú Padavan figyel,de fafejű és öreg is már :P

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#88170) haller26 válasza Joezyka (#88167) üzenetére


haller26
tag

Az elejét még értettem,amikor arról beszélt,hogy melyik halból készíti a legjobb szusit és az se mindegy mikor fogja ki.A szakmai részt a diablon belül a wizarddl kapcsolatban már nem :DD Hasznos volt a videó köszönöm,majd igyekszem énis gyakorolni.

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#88171) Sárpac válasza Edge (#88163) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Milyen AS ötlet? :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#88173) Edge válasza Sárpac (#88171) üzenetére


Edge
veterán

AS woodoo-t hozott érezhetően jobban haladunk vele, bár valszeg bizonyos gr szintnél majd elfogy, de még 91-en is ok volt.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#88174) jookomak


jookomak
őstag

Üdv. Egy crus-hoz való akkhan buildet tudna linkelni valaki? Ez jó lesz gr55-re?

(#88175) emmm válasza Edge (#88173) üzenetére


emmm
senior tag

Ilyenkor hány twistered van elengedve egyszerre? Úgy értem, az a twister kardos számláló meddig pörög fel, ami ugye a twisterenként adja a %dmg-et. Nekem kb. 7-ig tud felmenni, mert alacsony az as-em, de úgy sejtem, neked felmegy az 10, vagy a fölé is.

(#88176) Edge válasza emmm (#88175) üzenetére


Edge
veterán

16-18

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#88177) SQX_Barto válasza jookomak (#88174) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem tudom, mikkel csinaltad meg eddig az 55-ot, de en azt tanacsolom, ha tudod, hagyd a fenebe az Akkhan-t, en Rolanddal, Seeker of the Light-tal, Invokerrel ,meg harom DH-val csinaltam (Mara, UE, Shadow)
Persze benne van a pakliban, hogy csak en voltam bena :P

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#88178) Joezyka válasza Edge (#88176) üzenetére


Joezyka
senior tag

ha jól értem akkor magas GR-ben wizznek már AS > Area DMG ?

(#88177) SQX_Barto : wizzel se szakadsz meg a gr 55-ben. DMO, Firebird, Tal-rasha röhögve megy végig 55-ön.

[ Szerkesztve ]

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#88179) granini válasza Joezyka (#88178) üzenetére


granini
őstag

Majd Edge elmagyarazza, de ja kb az van hogy ilyen break pointhoz hasonlo a rendszer, x AS meg y AD egyutt fog jol mukodni, es van egy pont ahol felesleges tovabbi pontokat adni ra mert ki lehet balaszolni maskepp. Pitti tegnap arra jutott hogy paragonbol 50% + tovabbi 60% elvileg eleg, ha megvan hozza a megfelelo AS. Laikuskent ennyit tudtam hozzatenni remelem nem okoztam kart vele :B

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#88180) SQX_Barto válasza Joezyka (#88178) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Akkor meg nem volt wizem, szoval azzal nem probaltam (DMO mar 57-nel van, de meg kell a gemeket uppolni meg kell neki sok jobb cucc)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#88181) Joezyka válasza granini (#88179) üzenetére


Joezyka
senior tag

nekem most van 120AD meg 22AS.
azok alapján amit mondták 20AD -> AS-re (kb 7 AS)
De majd számszerűsítve lesz akkor nekiállok rollolgatni.

Ez is segítség volt, mert legalább tudom, hogy milyen statok lesznek jók ha esik jobb item.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#88182) Edge válasza granini (#88179) üzenetére


Edge
veterán

Kiderült hogy még annyi AD se kell, 40% elég gearen, top2 us 4 player wizen 40% van(+50% para) és 103-at hozta le.
Egyre terjedő trend az is hogy kesztyűn ringen AS van nem pedig AD, most én is feltettem egy AS-es convit este teszteljük :)
Ez amúgy teljesen logikus evolúciója a buildnek minél nagyobb az AS annál több twister van kint twisterenként 150% plusz dam az nem kevés.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#88183) pruzsi válasza jookomak (#88174) üzenetére


pruzsi
őstag

Ez http://www.diablofans.com/builds/73458-i-throw-more-shields-than-captain-america-gr60
jó lesz többre is 65-68 is nekem megvolt vele.

(#88184) jookomak válasza pruzsi (#88183) üzenetére


jookomak
őstag

Zsír, majd meglátom melyik lesz a nyerő. Bár soj-om az nincs hozzá, de majd kitalálok valamit.
Invokerrel meglett most a 70, szóval már csak a hc-re húzás, meg a 6 db (még 4) 6-os set-es gr 55 kell, és meg is vagyok erre a szezonra. Jöhet a csapatjáték dps, és supp karival. Igaz egyik sincs még kész, de ráérünk még. :)

(#88185) granini


granini
őstag

Ja, amúgy nálam lehet előrendelni ilyen matricát. Szerintem Season 5 egyik nagy slágere lesz. Jövő héttől hűtőmágnesek is érkeznek!!

;] :DD

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#88186) czpitti válasza granini (#88185) üzenetére


czpitti
senior tag

:C 3 platos ifával kérnék.A cimet majd jol megadom ahová johet.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#88187) McNamara


McNamara
Ármester

Invből összetákolt csapattal ma én is járhattam 90-esek klubjában.

(#88188) tibee77 válasza Edge (#88182) üzenetére


tibee77
őstag

Igen, nälunk is a wizznek mindenhol csak as van es egy anci kard ami csak 2800as sebzesü viszont a bonusz ami van rajta az 150%os.Kb. csak 2 fontos dolog van, a kardon a bonusz meg az as.(ja meg hogy eletben maradjon :D )
De amugy ha az ember kezdö akkor fontos az area dmg is, mert ha nem tudod jol iränyitani a tornadokat akkor jol jön az ad is.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#88189) Sárpac válasza tibee77 (#88188) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Így van, de a slam dance petes wd ilyenkor nem a legjobb választás. Reggel 3 különböző csapattal próbáltunk rá a gr85-87-re. Egyikkel alig lett meg a gr85 másik bandával 8-10 perces gr87-ek(mondhatni ég és föld volt a különbség) 3.-nál ahol a monk is béna volt a 85 se ment le időre. Szóval nagyon sok függ a csapattól az biztos.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#88190) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Még sosenem értem season végére eddig.
De hogy mennyire változóak a GR-ek...
/0 vagy egy hónapja simán meglett, azóta nem próbáltam.
Tegnap mondom, ha már csak a GR70 kell, megnézem.
65 lement, maradt 3 perc. 68-nál 7 mp maradt. Napi utolsó futamnak megnézem a 70et, hogy az mennyire élhető.
Hát annyira, hogy 7perc maradt még a végére.
Invoker Crus. 65ös gemek, Bombardment, Furnace, Nemezis és a 15y-os arcane robbanós nyakassal kockázva.

(#88191) Bobbysolo válasza Gawamatsu (#88190) üzenetére


Bobbysolo
tag

Jól értem, hogy Invoker Crusával 622 season paragonnal, convention of elements nélkül, 8 perc alatt meglett a GR70? Mert ezt így most nem hiszem el momentán. :)

(#88192) granini válasza Bobbysolo (#88191) üzenetére


granini
őstag

Nem neztem meg a k.lapjat de siman lehet ekkora difi rift es rift kozott.. nekunk is volt 4P-ben hogy a 85-ot nem birtuk lehozni olyan pocsek volt a map meg a mob tipusok is, aztan viccbol pitti berakott 89-et meg 90-et (mert nem volt nala mar kisebb kulcs :DDD ) es hallod valami 12-13 percre hoztuk le zsinorban mindkettot. 2db alom map, husos buta mobokkal, megfelelo helyeken pilonnal, ahogy azt kell.

Hat ekkora kulonbsegek vannak. Ha kikapsz nemezissel egy powa pilont dual packkal az nagy progress. Meg amikor a vegere marad 1 chanel pilon a bossra, az is zsebbe van kesz. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#88193) Gawamatsu válasza Bobbysolo (#88191) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Ahha.
Volt CoE (199%-os) korábban, de nem jött be.
Most frissült a profil, Unity van bennt a pukkanós nyaklánc helyett a kockában, ennyi az estéhez a különbség.
Meg nem P622, hanem P638-cal lett meg.

(#88194) emmm válasza Edge (#88182) üzenetére


emmm
senior tag

Én is ebbe az irányba mentem tovább, sikerült egy coe-t kapnom publicon, ami alapból chc/chd/socket +str volt. :D Így az str-t tekerhetem as-re.
A bajom csak az, hogy nem találok egy rendes csapatot 65+-ra publicon. 2+2 órám azzal ment el, hogy keresgéltem, vagy ha volt is csapat, nem bírták a 65-öt sem, én meg nem solora pakoltam magam.
Így most egy kicsit leteszem ezt a gammát, pihi van, elegem lett... :(

(#88195) Ry0K3N válasza granini (#88161) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Úristen, melóba könnyesre röhögtem magam ezen. :C

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#88196) kökény válasza emmm (#88194) üzenetére


kökény
aktív tag

NS? Ha igen, akkor supp monkkal v barbival tudok szolgálni;)

(#88197) Joezyka válasza emmm (#88194) üzenetére


Joezyka
senior tag

sokan vannak ezzel így, hogy nem találnak paryt :( vagy klikk tagja vagy, vagy solozol, vagy keress más gamet.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#88198) Bobbysolo válasza Gawamatsu (#88193) üzenetére


Bobbysolo
tag

216k d3planner szerint a thorns dmg-d, ami nekem 270k körül van. Mert ugye még Heart Of Iron-t se használsz. Pont tegnap GR70-en kavicsot rankoltam, és véletlen kanaiba nem raktam vissza a CoE-t... léptem is kifele egyből. Egyszerűen nem értem. Na mindegy, kivárom majd én is az atom pályát. :)

(#88199) emmm válasza kökény (#88196) üzenetére


emmm
senior tag

Az még jó is lenne, csak gondolom nem hajnalban tolod. :) Nem igazán tudok visszaaludni a gyerek kelése után. Egyelőre a szezont toltam, mjad lehet ns-re benézek időnként. Csak ott jóval gyengébb a karim.

(#88197) Joezyka: utóbbi, úgyis el tudok lenni a witcher 3-mal, meg van heroes VII és az új UFO-t is ki kéne próbálni. :)

(#88200) Gawamatsu válasza Bobbysolo (#88198) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Ja, esett a thorns nagyot. A diablofans-ot nézegettem és ott a nemezist ajánlották inkább, meg hogy hagyjam a csodába a sima fehéreket.
Unity se kellett, mert majd' 1 Milla HP-m van elég jó regen-nel, így nem volt halálközeli élmény.
És mivel block az 95%-volt, az adatlap meg azt mondta maúgy is csak 75 a max, ment a Bloodizé helyére a furnace, ha már csak eliteket kell ölni.

De másokkal ellentétben az alap dmg-t nem szedtem le a disznóvágó bicskáról, így a punish és a bombardment is sebzett valamennyit a thorns mellet ttalán. Nem tudom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.