Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47751) mikromanus válasza priti (#47747) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez Torment hányas is?

Amúgy ha egy archonnyit élsz aztán vegetálsz és haszontalan vagy az nem jó arány. Tökmind1 melyik nehézség. EGy normális builddel stabilan mész, nem halsz, nem kerülgetsz minden fehéret hanem ölsz. Nehezebb szinten talán tovább tart, de nem 2-3 percből 20 másodperc az akció. HA neked meg ez tetszik mégis, akkro miért vagy kiakadva hogy így megy csak? Az OP skill minden beáldozás nélkül IDŐSZAKOS!!!

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47752) tPedro_


tPedro_
őstag

Nem igazán tetszik ez a damage/toughness/healing dolog. Így nem látom, hogy melyik stat mennyivel több/kevesebb. Vagy az már nem is számít?

Ha van egy armor ami összességében +toughness-t ad, de közben pl az all ress joval kevesebb rajta, vagy nincs is, attól még azzal jobban járok? Vagy nekem kell összehasonlítgatni egyenként a tulajdonságaikat?

Ezt leszámítva fasza a patch, találtam is egy upgrade bracert meg egy haszontalan 2 kezes legendary kardot. Jó ötlet volt, hogy ne essen annyi hulladék cucc, bár így hogy az is kell a kraftoláshoz, meg is van a szűk keresztmetszet...

[ Szerkesztve ]

(#47753) nepszter1 válasza vendingo (#47745) üzenetére


nepszter1
addikt

Úgyan így vagyok most nagyon leköt a játék , elő is rendeltem a kiegészítőt . Azért a trade-t megoldhatnák szerintem valahogy .

(#47754) priti válasza mikromanus (#47751) üzenetére


priti
addikt

Tökmindegy. Látom mi van, szög egyszerű. Olyan itemek esnek, hogy tengernyi vit van rajtuk, de mindegyiken. Mennyi már? Nevetséges. Találtam olyat, hogy 30%-ot adott volna. Egy item.
Akkor fogom feltenni majd maxra ha négyszer annyi life-om lesz, mint most, mert lesz. Ilyen 200+ vitek mellett még százalékos bonus-ok, pff hát rengeteg életem lesz. Nagyon sok, de minek ennyi?
Ami most erős sebzésnek tűnik maxon, az nem lesz az ennyi élettel. A paragon pontok arra dobva majd nyomják a loh-ot is az ls mellé, hogy a nerf mellett is lehessen gyorsan tölteni a bazinagy élet puffert és így nem fog feltűnni a végén hogy nagy sebeket kapsz, mert csak karcolásnak fogod látni, hiszen ugyanúgy 5%-a lesz csak az összes life-odnak a bekapott seb, ami most még a fél életed elviszi.
Ezért kellett megnerfelni az LS-t, hogy legyen értelme ennek a rengeteg vit-nek? Nagyon elmés, de azért annyira nem mély :U Sokat nem matekoztak rajta.

Hardverlesen

(#47755) userxy válasza mpierre (#47749) üzenetére


userxy
őstag

Én torment 4 ig egész jól elvagyok a barbival.

(#47756) mikromanus válasza priti (#47754) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkro hajrá! :D
Minek a so life? Hát pl erre:
"hogy legnehezebb fokozaton meghalok, ha visszább veszem akkor meg csak futok, a mobok meg utánam."
NEm kennek el (olyan hamar) az elitek. Két archon közt nem gyaláznak meg a fehérek :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47757) buherka


buherka
addikt

Azért jó hogy nem hallgattam a sok okostojásra és meghagytam a vagonnyi HF material-t...

Csak 10-et toltam le...

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#47758) priti válasza tPedro_ (#47752) üzenetére


priti
addikt

Valszeg tökmindegy lesz, most esett egy sisak 318 vit-tel, de basszus mindegyik itemen ilyen statok vannak.
Szerintem mindenkinek 3000+ vit-es karaktere lesz ilyen itemekkel, hát int-em nincs ennyi egy itemen sokszor wizzard létemre és így 3000 fölött van az intem.
3000 vittel meg mennyi life már ha még százalékot is kapsz rá? Ha így nézed annyira azért nem erős az a mob maxon... sőt.

(#47757) buherka

Ezen is kevés a vit. Szerintem ötszáz kéne rá :W

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#47759) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

epp most csereltem le egy trifecta 150+dex 90+vit 9AS / 30+chd / 9chc 35+arcane res kesztyut DHval, igy kb ket ora utan. ennyit a nem lesz jobb a trifectanal. ok, buktam 2k damot (a 294bol), de +9k life...

vallas szinten szinte azonnal cseres, hacsak nem a pickup miatt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#47760) buherka válasza priti (#47758) üzenetére


buherka
addikt

Végül is csak 17K életet és 20K dps-t lökött a WD-mnek...hja kevés... :D

Azért az gondolom feltűnt hogy nem a RoS-ban vagyunk?

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#47761) Thrawn válasza buherka (#47757) üzenetére


Thrawn
félisten

2. HF-ring:

Kridershotot nem találtam :O (De találtam helyette mást :D )

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#47762) Rison77


Rison77
senior tag

Az überezés most hogy működik? Melyik szinten milyen eséllyel dobják a kulcsokat illetve az anyagot?

(#47763) mikromanus


mikromanus
veterán

Aki bosszankodna, hogy nincs eladása: adjatok el nomrál vagy szürke itemet. SImán 100-200k gold darabja és 1-2 perc alatt be lehet gyűjteni 5-6-ot. Viszik mint a cukrot. Nem mintha kellene a gold, de vicces, így elsóztam 1-2 tucatot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47764) khirill válasza mikromanus (#47763) üzenetére


khirill
aktív tag

na ez jó ötlet! köszi... :)

nekem összességében pozitív a benyomásom... lag tekintetében abszolút...
a legendaryk pedig végre befesthetők dye-al...

ratabyzou

(#47765) mikromanus


mikromanus
veterán

D2jsp trade két gyöngyszeme:
- tome of secretet venne valaki. Sokat
- árbecslést kér a comon debrisre

Ej ezek a lelkes casualok... :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47766) schwartz válasza priti (#47747) üzenetére


schwartz
addikt

Huztam nullarol egy DH-t... Kaptam lvl53-on egy 800 DPS Burizat, 60-on egy leg tegezt ami ad + 20%-ot a pierce-re es T1-en hungering arrow/devouring arrow-val szakitom le a mobok fejet. Es imadom. ..:C Most a herelt archon CM wiz meg tornado barb miatt. vagytok ugy oda? 300k unbuff DPS WD-m volt de a budos eletben nem mennek vele vissza cryptazni MP10-re.
200k DPS wiz-el faceroll T3 csak elso lepesben le kellene cserelni az archont pl .frozen orbra ..

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#47767) schwartz válasza mikromanus (#47763) üzenetére


schwartz
addikt

S mikor megvetted, kiderul, hogy vendor cucc... :DDD (vagy azt nem lehet berakni az AH-ba?)

If he dies, he dies.

(#47768) Edge válasza schwartz (#47766) üzenetére


Edge
veterán

Én is remekül elvagyok a wizzel, archon maradt elit pakkokra, most ezzel a buildel megyek torment 4 partyba teljesen op volt igy:build
Prodigy + lightning blast nagyon jó :))
De még kisérletezek, ma kipróbálok vmi arcane mineos buildet(mivel craftoltam egy 15% arcanedamos bracert)... basszus annyira qrvajók lettek a wiz skillek :-)
Craft meg nagyon jó lett vállasom és bracerem cseréltem is, majd mutatom :-)
Buher:
Vazz gz, mikor megyünk überezni? :D

Szerk: ros mi? Tegnap esett egy trium 500 intel biza. De low avgs volt sajna.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#47769) Edge válasza Edge (#47768) üzenetére


Edge
veterán

íme:

kb. 30-30 kraftból lettek meg, hogy honnan volt ehhez common derbisem? patch előtt eltettem egy stash fülnyi fehér itemet. :) (többet kellett volna :DDD )

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#47770) #13110016 válasza Cadal (#47631) üzenetére


#13110016
törölt tag

Mit jelent a stackelés a játékban?

(#47771) Cadal válasza schwartz (#47766) üzenetére


Cadal
őstag

200k DPS wiz-el faceroll T3 csak elso lepesben le kellene cserelni az archont pl .frozen orbra .. Ennyi!! Lighning Blast és Frozen Orb ezt a két skillt használom a többi DPS buff. T3 faceroll. Ha ráérez az ember milyen távolságból kell indítani az orbot, akkor ott ahol elrobbanik, szem nem marad szárazon.. :DDD a Ligning blast pedig bár nem sebez sokat, de "pierce trough enemies" (átmegy mindenkin) úgyhogy tömegben nagyon baráti, ja és persze mindezt ingyé.

#47768) Edge: Jó cuccok grat. :)

#47770) locaLpatrioT: Az alapanyagokat nem egyesével kell tárolnod, hanem százas, ezres csomagokban stackekben. Helymegtakarítás céljából nagyon előnyös. :K

[ Szerkesztve ]

(#47772) Sheol válasza #13110016 (#47770) üzenetére


Sheol
aktív tag

Az adott típusú cuccból ezer darabot tud egymásra halmozni, amik így összesen csak egy négyzetnyi helyet foglalnak el.

(#47773) #13110016


#13110016
törölt tag

Köszönöm Nektek! :R

(#47774) Edge válasza Cadal (#47771) üzenetére


Edge
veterán

thx:)

lightning blast powa, tedd be mellé prodigy passzívot két pislogás alatt feltölti az arcane bubit :)
én most kipróbáltam a disintegrate-et az is qrvajó lett :)

ja amugy most shutdownt írt ingame, lesz egy restart, nembaj addig reggeli ^^

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#47775) mpierre válasza userxy (#47755) üzenetére


mpierre
veterán

És milyen skillezéssel?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#47776) nightmare13


nightmare13
senior tag

PH klánról van már valami hír? :)

Csak azért kérdezem, mert tegnap pl esett a barbival egy 1270 dps-s, kétkezes legend, csak adott rá 700 intet :D Ilyenkor szívesen átadnám valakinek innen :)

Esett még egy Ourboros, de bezúztam, mert sok dmg ment volna kárba.

Maradék termés:

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#47777) nofi


nofi
őstag

Látom felpörögtek az események. Pörög a topic, twitchen is több helyet ugrottak a dio channelek. Inferno Dio kill és a paragon szintek behozása után már le is léptem anno annyira csalódott voltam, de a 2.0.1 visszahozta a reményt. Csináltam is egy hc karit, hogy azért a normal se legyen olyan unalmas ;]

Xbox GT: nozsolt

(#47778) khirill


khirill
aktív tag

azért a b.net armory-ban a karaktereket még a régi rendszer szerint jeleníti meg... :) bruhahaha...

nightmare13: justice latern... valaki nagy képregény rajongó irvine-ban! :D

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#47779) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

Ahh, volt hajnalban 30 percem,hogy megnézzem a játékot. Valamiért a WD-mnek állandóan elfogy a manája, ennek hála csak ott állok a szörnyek közepén, ők meg csak csapkodnak .... :( tournament vagymi 4-es szinten .. :(

Valakinek valami jó WD buildje ?

(#47780) -Gabesz-


-Gabesz-
senior tag

Én sokallom a droppot, legalábbis a unikokat. Arányosan azt is csökkenthették volna a sárgákhoz képest.
Pár óra játékkal be lehet gyűjteni 5-10 barnát/zöldet, ezt is visszafoghatták volna, mondjuk 1-2 darabra, mert így hamar értékét fogja veszteni a szemünkben.Meg milyen már az, hogy ez idáig 1 db barna/zöld plan sem hullott, erre tegnap meg esik...

(#47781) #13110016


#13110016
törölt tag

Ugye most minden karim egyforma paragon szinttel rendelkezik. És ha játszok a barbival, szintet lép, akkor a többi is? Mikor nem is játszottam velük? Szóval kezdetben van egy 100-as karim, fejlődök vele 150-re, akkor az összes karim 150-re lép?
Mert ha így lenne, szerintem óriási baromság...

(#47782) Gorneck válasza Infranyuszi (#47779) üzenetére


Gorneck
titán

Vedd le a nehézséget...majd ha lesz jobb geared majd nem fog annyira fogyni.

Ezzel próbálkoztam tegnap...

Gorneck#1239

(#47783) [Newman] válasza #13110016 (#47781) üzenetére


[Newman]
tag

pedig így van

VCIX-DCV,VCIX-NV,vExpert,vExpert Pro,vExpert NSX,VMCA - newman.cloud

(#47784) granini válasza -Gabesz- (#47780) üzenetére


granini
őstag

A karaktered szintje jelenleg lvl60 és az accountod összparagon szintje (minden karakterre) meg mondjuk 150. Márc 25-ig szintet lépni nem tudsz, de kapsz xp-t amitől nő a paragon level. Ha megveszed a RoS-t akkor minden karakteredet (egyesével!) fel tudod húzni level 70-re, de ott meg fognak állni, és utána megint csak a paragon level fog tovább emelkedni. Ez van.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#47785) Infranyuszi válasza Gorneck (#47782) üzenetére


Infranyuszi
tag

Lejjebb fogom venni. Köszi a tippet, kipróbálom majd! :)

(#47786) Gorneck


Gorneck
titán

Nahhh, tegnap 3 óra alatt 1 leg...természetesen OP...szal lesz mijjé robotolni... :D Rarekből is inkább a társakra esett, mint rám. :(

- WD/Monk szinte semmit se változott. Bár monknál a pacifism passzívot sajnálom, hogy kiherélték vagyis nincs már.
- Barbárra a szokott skillezésem kuka, a nem megszokott is...amiket próbáltam azok nem fekszenek, olyan köze nincs egy barbárhoz skillek. Szal részemről RIP Barbi.
- Nyírbált LS eléggé érződik már T3-4-en (ha nyírbált, mert kurvára nem tölt néha semmit).
- Mobok azok kihaltak...úgy kell őket összevadászni a mapen. Szánalmas.

Összességében egyelőre nem nagyon jött át a peccs...kieg nélkül mondhani szart se ért kat. Várható volt. Remélem a kieg jobb lesz...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#47787) Cadal válasza #13110016 (#47781) üzenetére


Cadal
őstag

Ne úgy fogd fel mintha szintet lépnél, mert egy-egy paragon ponttal csak nagyon kis lépcsőkben tudod fejleszteni a karakteredet. Én örülök neki, mert van egy DH-m ami régóta pihen, de ha most előveszem, ugyan annyi para pontot tudok rajta is szétosztani mint a többi jobban favorizált karakteremen. Szerintem ez sokat számít, mert színesebb lehet a játék, ha más karakterrel akarok menni, nem kell nélkülöznöm annak fejletlensége miatt.

#47774) Edge: Kipróbálom a prodigyt. Eddig az astral presence volt bent, de akkor leváltom. Két cuccomon is van még APOC azok is elég szépen töltik az arcanet. Ezért is jó a pierce a LB-on illetve jól jön amikor pörög az Orb és lövi a szilánkokat röpködnek a critek ugrál az arcane. Sokszor folyamatosan tudok castolni nagyobb tömegben. Act III keep/stonefort.. ideális hely a wizznek! :) Parapontokból meg rámentem a resource csökkentésre + vállasban is az van. Nem sok, kb 15% eddig, de azért az is számít.

[ Szerkesztve ]

(#47788) Rayner


Rayner
őstag

Na az első napi vélemény részemről:

+:
Kivételesen most rendben volt a patch és nem volt az a káosz mint eddig.
A játékmenet technikailag jobb lett sokkal, nincs töltés, akadás, minden működik szépen ahogy kell,
Jók az új elit affixek bár néha idegesítő...később gearrel lehet erősíteni ellenük.
Eddig esett 1 leg de az sem volt valami nagy szám de legalább nem instant brim.
a drop mennyisége szerintem rendben van és végre egy sárgán is elgondolkodik az ember hogy kell-e.
Kraftolás sokkal jobb lett minden téren
-:
A kurzor/karakter sokszor elveszíti a targetet és ahelyett hogy a legközelebbire ugrana túlszalad a tömegen a karakter!?!?
Ez a toughness vagy mi ez egy rakás szar ebbe kár volt belemenni. próbaképp variáltam egy vállast.
kraftoltam 2-t az egyik magas armor AR nélkül a másik alacsony armor +70AR. tougnessre ugyanazt írta, viszont egy elitpakkon kijött a különbség. elitek sokkal nagyobbat sebeznek varázslatokkal mint fizikailag.
így pl amikor a magas armor vállas volt rajtam jóval könnyebben haltam mint amikor az AR-es vállas volt fent.
látva a linkelt legendek minőségét és mennyiségét ez szerintem nem tett jót a játék HOSSZÚTÁVÚ játszhatóságának. hamar meglesz mindnekinek a T4-T6 gear és mivel nincs trade se semmi így marad majd a hentelés, ami a nagyon durván visszavett mobsűrűség miatt nem túl élvezetes. van hogy 2-3- képernyőt szaladok a semmibe...

Ami a legcsúnyább, hogy nagyon sok játékelem már ott figyel a POE-ban...

Összeségében nem lett rossz, de jónak sem nevezném. Megtalálták azt a bizonyos arany középutat.
Kieg nélkül egyébként ebben a formában kuka.

[ Szerkesztve ]

(#47789) granini válasza Rayner (#47788) üzenetére


granini
őstag

No, a tegnapi par oras szoszoles utan en is megosztanam amit tapasztaltam.

PRO
- szebb grafika, folyamatosabb jatek, nem laggolt, szep feliratok, szep ikonok. Az elejen amig minden karaktert ujra beallitottam, uj skilleket atneztem, paragonoztam addig vmiert szaggatott az egesz jatek, de aztan beallt es sztem szebb lett mint volt (en gyakorlatilag fullon futtatom csak fps van limitalva 65-nel..)
- jobbak az uj rollok, es tenyleg 80-90%-ban az adott karakterre vannak szabva amivel talaltam.
- tobb item kisebb helyen elfer, sokfele uj material van meg mindenfele ilyenolyan erdekesseg
- klan dolog vegul is annyibol jopofa hogy tudod jelezni 'tag'-el meg nevvel hogy kik is a te allando csapatod, meg a clan rosteren (vagy miaz) lehet hagyni ilyen okossag of the day cuccot, szoval kicsit olyan mint vmi offline uzenofal. Community-t meg nem neztem mire jo..
- waypoint rendszer ezzel a nagy terkeppel igazan jo lett, tenyleg mint valami kalandjatek :)
- lehet dye-al szinezni legendary-t ami VEGRE kicsit popecebbe teszi a kraktereket. Nem sorolom, 2 pelda: fekete DH meg feher monk. Ruuuulz! ;]
- az uj craftok egyelore bitang jok, meg most is megeri lvl70-ig craftolni mert a kov. 1 honapban meg 60-rol 70-re ez valszeg kelleni fog. siman lehet craftolni 300+ main stat 300+ vita cuccot, a tobbi roll meg csak szerencse kerdese..

KONTRA (vagy inkabb csak furcsa es meg kell szokni..)
- Barbar is dead baby.. ahogy Gorni is mondja. En azt hittem a birthright runas (health globos) HOTA mukodni fog de annyira nincs fury hogy nem lehet rendesen utni. Lehet majd eletet lehelek bele kesobb, de tenyleg az van hogy a monkom DH-m mukodik minek szenvedjek a barbival..
- Az uj damage / toughness rendszer kicsit nehezkes, ugy kellett keresnem hogy akkor mennyi armorom is van meg ilyesmik.. a %-os osszehasonlito rendszerre is meg at kell allni fejben, hogy akkor a +12.5% damage valojaban mit jelent, es megeri-e cserebe -8,8% toughness helyett meg hasonlok. szokni kell
- keves a mob. Biztos vagyok benne hogy az egyetlen hely ahol kriptaszinten tele leszunk mobbal az RoS+Act V. Nyilvanvalo hogy azt fogjak tolni, szoval ez egyelore ennyi..

Es vegezetul: gusztustalannak tartom, hogy kepesek voltak az osszes tome of secretet atkonvertalni DE-be, es hogy engedik a patch elott hugyertszarert 68 goldert vendornal bevasarolt sima feher itemeket bezuzni mikozben a mostaniakat mar nem lehet.. (Nem panasz mert nekem is volt tobbezer tome-om, meg okosan raktam el feher cuccot is, tehat tudok craftolgatni gond nelkul) - de vhol ez annyira semmibe vetele annak hogy honapokig verthugyozva gyujtogettuk a VoTa-ban a rohadt esszenceket, aztan 5 perc alatt eltapszoltunk belole 100-at.. :(

Aki okosan spekulalt es hallgatott (vagy eppen nem hallgatott) a felroppeno kosza hirekre az most vagy brutalisan jol jart vagy nagyon rosszul.. egyik sem jo.. Le kellett volna rendesen zarni a 1.0.8-as es amink ott az volt ami, annak ugy is kellett volna maradnia..

En azt mondom az uj itemek es a craftolas miatt erdemes azert jatszani, de valojaban a RoS nelkul (foleg hogy minden benne van inaktiv fogmaban ami majd a kieggel jon, 4. passziv, level70, crusader, uj skillek, tanithato kovacs.. stb.. ) ez csak egy ugyes marketing fogas durvan feltekert mazli loot-al (ami lehet nem marad igy..)

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#47790) Rebourne válasza Rayner (#47788) üzenetére


Rebourne
aktív tag

"kraftoltam 2-t az egyik magas armor AR nélkül a másik alacsony armor +70AR. tougnessre ugyanazt írta, viszont egy elitpakkon kijött a különbség. elitek sokkal nagyobbat sebeznek varázslatokkal mint fizikailag."

Armor és allres minden sebzést ugyanúgy csökkent. Az ideális arány továbbra is 1:10-hez, tehát ha van 400 allres akkor az armort kb. 4000-re érdemes belőni. Ezt persze nagyon nehéz elérni, de ha az armort a játék annyira felértékeli, akkor valószínűleg sokkal több allresed van, mint armor/10.

"Kieg nélkül egyébként ebben a formában kuka."

Hát ennyi, én is így látom.

@granini: Ami a Community-t illeti, az tipikusan olyan dolog, amit az egyik PH-s tudna indítani. Nyílt, korlátlan tagszámú közösség, több community-ben lehet az ember egyszerre. Szóval a PH-s fórumozóknak szerintem nem klánba, hanem community-be kellene tömörülniük. Amellett mindenkinek meglehet az ismerősökből álló klánja.

[ Szerkesztve ]

(#47791) kkf


kkf
aktív tag

aki még nem próbálta Wiz build, T4-en faceroll, T5 is gyors, csak ugye 46k HP néha kevés, ha mondjuk 5 oldalról lőnek rám szétszóródott quill beastek :)
patch előtt 349k unbuffed volt, APoC=10
spectral blades: ice blades / siphoning blade / thrown blade (többi skilltől, meg EHP-től függően) vagy magic missile - glacial spike, ha mondjuk partiban hátul szeretnél maradni, soloban úgy sem nagyon tudod elkerülni
ray of frost: sleet storm
blizzard: unrelenting storm
familiar: sparkflint
magic weapon: force weapon
ice armor: én itt erősen ajánlanám a crystallize-t, akkor a blur passive már mindjárt nem annyira kötelező

passzívok:
cold blooded az kötelező értelemszerűen
glass cannon
blur

nekem ezek vannak 46k HP-vel, ami azelőtt sem volt sok, most meg végképp
a folyamatos blizzard és sleet storm mellet a régi 3%-os LS fegyverem bőven elég élet visszatöltéshez

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#47792) khirill válasza kkf (#47791) üzenetére


khirill
aktív tag

kb én is így nyomulgattam... na meg mindenféle trükkökkel és variációkkal... ha a régi cm cuccok vannak rajtam (storm és chatodo-k) akkor ugye apoc és gyakorlatilag nem fogy el az ap akárhogy orbozom (csak cirka -20% damage... LOL :D) ... már pedig így t4 solóban csak az elitekkel kell kite-olni... szal a fagyis wiznek biztos van létjogosultsága...

én is akartam mondani, h a ph-s játékosoknak, ez a community-s dolog lesz a megoldás... :K

én idióta nem figyeltem rátok oda eléggé, h mi lesz-h lesz... és rohadtul eladtam minden kövemet az uccsó pillanatban... azt most tessék... áááá... órák óta csak kraftolgatok... :C :W

edit: monkikák! :)

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#47793) granini


granini
őstag

Esetleg Edge vagy aki volt mar uberezni (mas is kerdezte fentebb) most hogyan van az uber run..? Maradt meg portalom, es ahogy lattam Buher miket craftolt HF ringet lehet erdemes volna menni erte. Milyen szintre kell menni hogy tuti legyen alapanyag..? Mar valor sincs, mar mp10 sincs, van errol barmi hivatalos info, vagy legalabb tapasztalat..?

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#47794) Baaraanz


Baaraanz
tag

Nem tudom, nekem a pre2.0.1 MP4 képes WD-m most gond nélkül ment torment3 act1-en és torment2 act2-n.
Ugyanazzal a builddel. Upgrade még nem esett. És nagyon messze vagyok/voltam a top gear-től.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#47795) pulcsi


pulcsi
tag

Valaki akinek van 400-500k mage belinkelné? Unbuffed

[ Szerkesztve ]

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#47796) Thrawn válasza granini (#47793) üzenetére


Thrawn
félisten

Tegnap voltunk T1-en űberezni poénból, nekem 2/3, Balukának 1/3 arányban esett alapanyag.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#47797) Rebourne válasza Thrawn (#47796) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Torment I: 25%
Torment II: 28%
Torment III: 33%
Torment IV: 38%
Torment V: 43%
Torment VI: 50%

Keywardentől kulcs és überektől alapanyag egyaránt.
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/11884298567

[ Szerkesztve ]

(#47798) .OM.


.OM.
aktív tag

Tegnap 3 PH-s kolléga segített felhúzni az altjaimat - köszönet érte!! :)

ex .Oldman.

(#47799) HZoli87


HZoli87
veterán

Fellehet telepíteni a játékot a béta battle.net kliens nélkül? Vagy kell hozzá?

(#47800) Infranyuszi válasza HZoli87 (#47799) üzenetére


Infranyuszi
tag

kell.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.