Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114151) soo277 válasza _ocsisajt (#114145) üzenetére


soo277
őstag

Nekem kimarad az életemből tuti,anno csiliárd órát nyomtuk,de nem kezdem ujra :K

BT: wersoo#21211

(#114152) MegalodonS


MegalodonS
őstag

ALL ETHEREAL ITEMS GUIDE - Itt az osszes :D videjoban

#114150Daelion

Erdekesen neznek ki :)

Mindegy, hogy leirtak mar tobbX is, hogy auto gold pick up van,meg shared stash meg nagyobb lada meg mindig nem hiszik el :D :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#114153) _ocsisajt válasza mikromanus (#114148) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Rift/bounty... Vagy legyen vmi hasonló mint a gd-ben a shardozás, vagy poe-ben az egyedi mapok nyitogatása.
De ez a quest-et végigdara és utána visszajárogatok baal-t runolni édeskevés már 21-ben szerintem. :U

Találják ki, nem én kapom a nagy laóvét kreatív kontentek kitanálásáért... Ha engem fizetnének, akkor leülnék a csapatommal es addig brénjsztromolnék amíg vmi nem lenne, de ezért minket legombolni teli árban, vérgáz...
Tl;dr: csináljanak rendes end-gamet.

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#114154) Edge


Edge
veterán

Én tuti megyek d2be legjobb dueleket ott nyomtam, az már nagyon hiányzik, ki a fűre tristramban azt hadd szóljon, ww barb meg foh pala volt erre a kedvencem. :))

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#114155) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Huhaaa!! ez nagyon OPOP cucc :Y :Y :Y :Y Hardon kezdtem kiesett lvl19 es T3 azonnal es kenyelmesen, ez nerfelve lesz :D Ide nem kell huzas,es mar kiesett egy DH fegyo is :D

+100% dmg to all WD skills :D :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#114156) _ocsisajt válasza MegalodonS (#114155) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Imádkozom, hogy majd még esetleg meggondolják magukat és át lehessen majd vinni NS-be/NS drop poolba betegyék később ezeket, mert addig nem megyek vissza. (Max ha lesz más hasonlóan csábító kontent update) :(
Ezek nagyon szexik. :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#114157) MegalodonS válasza _ocsisajt (#114156) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen,de a Blizzt ismerve :U

Egy lvl19 fegyoval siman lehet vinni lvl55-ig de tovabb is csak gyengul ;] Ket fegyver mas statokkal, miiiivaaaan?? :Y :Y :Y :Y Akkor ez random,na ilyet kerunk mindig :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#114158) Daelion válasza MegalodonS (#114157) üzenetére


Daelion
őstag

Az alap statok kb fixeltek.
A Legendary power lehet random a klassz fegyverek közt és 1H-ra is rollolhat 2H legendary power.
Passzív is random klasszon belül.

Azért azt se feledd, hogy rendes szerveren nem fognak ilyen könnyen esni. :DDD

(#114159) reelc válasza _ocsisajt (#114153) üzenetére


reelc
veterán

De mi értelme lenne?
Van D3 jön a D4, és mindez csak házon belül.
Ha lenne olyan újítás, kivernék a balhét jópáran.
Grafikai tuning egy kis QoL és ennyi. Ezt ígérték.

Együtt kell élni azzal, hogy a játék annyit tud és kész.
Egyetértek, kevés, de megértem, hogy nem kockáztatnak.

Az újításokra ott lesz a D4.

Ahogy írtam korábban nekem nincs nagy kötődésem a D2-höz, bármilyen jó is volt akkoriban, hamar unalmas lett (multi nélkül, bot nélkül, kereskedelem nélkül, stb.). Én szólóztam.

Amúgy milyen kreativitás? ;] Látod mi van a Diablo 3-mal az elmúlt években.

(#114160) _ocsisajt válasza reelc (#114159) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Én sokat dkettőztem régen, de egy mostani dháromhoz képest borzasztó sivár. :)

Én megértem a grafikai updatet meg azt a minimális qol-t, de akkor adják maximum 10 dolláros áron akinek megvan a régi, oszt kész. :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#114161) aerosmith válasza reelc (#114120) üzenetére


aerosmith
őstag

:R :R

(#114162) mikromanus válasza _ocsisajt (#114160) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem kellenek a csicskák. Menjen csak normál áron! ;]

A "free" és az "olcsó" csak könnyebbé teszi a csalók dolgát.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#114163) Edge válasza MegalodonS (#114157) üzenetére


Edge
veterán

Faszák ezek :)
Ez az oculus wizard wand

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#114164) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Ha ezek a spéci fegyók maradnának NS-ben is, nem szólnék semmit. De így azért kicsit gáz szerintem...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#114165) soo277 válasza KubanitoS (#114164) üzenetére


soo277
őstag

Hát szerintem is egy nagy baromság így,akárcsak a 4helyes cube,talán változik majd remélem

BT: wersoo#21211

(#114166) CactuS válasza _ocsisajt (#114145) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pedig belenyúlnak, nem csak grafikai update lesz. Persze az alapok elvileg maradnak, szóval nagy csoda nem lesz. Engem az érdekelne, hogy vajon az még működik, mint D3 esetén, hogy us storeban veszem meg 40 dodóért? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#114167) JSaN válasza CactuS (#114166) üzenetére


JSaN
addikt

Mukodik, en mindig webes us storeban szoktam meg venni a blizz jatekokat. D2R egyelore varok, W3R-el befurodtem anno, biztam bennunk hogy javitjak de aztan nem, igy a refund is elment amikor volt a tomeges lehetoseg.
D2R-el kivarok ra er megjelenes utan amikor mar lesz tomeges velemeny.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#114168) CactuS válasza JSaN (#114167) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

KösziI. :R Igen valamekkora félsz van bennem is, félig a W3R miatt, félig azért, mert az idő megszépíti az emlékeket. D3 sok dologban elrontott játék, de valamiben fényévekre van a D2től. Azokat jó lenne átmenteni abba. Csak akkor mi marad a D4re. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#114169) reelc válasza CactuS (#114168) üzenetére


reelc
veterán

Én nem félek a minőségétől. Elhangzott többször melyik csapat csinálja és mik a referenciáik a közelmúltból.

Nem lesz itt semmi komoly változás, már a bejelentéskor is megmondták. Tartalmilag ugyanolyan lesz, mint anno.
Majd mindenki eldönti magának, elég-e ez neki.
Ha nem, vannak jó alternatívák. Nem úgy, mint a korábbi részek kijövetelekor.

(#114170) Daelion válasza reelc (#114169) üzenetére


Daelion
őstag

Így van, már elmondták hogy 100% az eredeti lesz és semmit nem piszkálnak bele tartalom/balansz terén.

Ilyen miatt kár is reménykedni.
Megjelenítési grafikai motor csere + pár kényelmi funkció és ennyi.

Én próbáltam az alfát, elvittem ACT 2 végéig mert addig volt benne.
Tényleg szépen néz ki és sokkal folyamatosabbak az animációk meg ugye magasabb FPS-el is fut de úgy kb ennyi is.
Megjegyzem az alfa még aggasztóan rosszul is futott tehát olyan téren sokat kell még dolgozniuk rajta.

Az mondjuk poén, hogy 1 billentyű lenyomással azonnal lehet váltani a 2 grafika közt és lehet hasonlítgatni, hogy mekkora a különbség. :D
Ez miatt sem lehet más a játék mert háttérben folyamatosan fut az eredeti játék az eredeti motorral mivel a játékmechanika onnan van számolva, ez csak egy új grafikai motor 'maszk' a régin de ugye elmagyarázták már ezt is. :)

[ Szerkesztve ]

(#114171) _ocsisajt válasza Daelion (#114170) üzenetére


_ocsisajt
őstag

"Ez miatt sem lehet más a játék mert háttérben folyamatosan fut az eredeti játék az eredeti motorral mivel a játékmechanika onnan van számolva, ez csak egy új grafikai motor 'maszk' a régin de ugye elmagyarázták már ezt is. :)"

Emiatt nálam 2 forintot sem ér az egész. De hát mások vagyunk. :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#114172) Daelion válasza _ocsisajt (#114171) üzenetére


Daelion
őstag

40$-t nekem sem, nem is tervezem megvenni megjelenés napján. :N 'minek, pár hét után úgy is letenném a fenébe mert nosztalgia nem tart tovább'

De biztos lehetsz benne, hogy így is sokat el fognak adni belőle szal nem fogunk hiányozni. :D

D3 kapcsán meg most nézegetem PTR-en mit alkotnak emberek azt azért pár buildet elég rendesen megdobnak az ETH fegyők.
LoN Bell Monk már 140 felett van 1700 paragonnal.

Átdolgozott Inna meg felejtős a jelenlegi formában, kár mert amikor megláttam patch note-ba elkezdtem reménykedni.
Na de még van hátra PTR-ből azt volt hogy változtattak közben.

[ Szerkesztve ]

(#114173) Elemental válasza _ocsisajt (#114171) üzenetére


Elemental
addikt

Nekem meg pont ezért ér sokat :)
Remélem tartják, hogy nem piszkálnak bele. A remekművet nem szabad tönkre tenni.

(#114174) _ocsisajt válasza Elemental (#114173) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Tegyenek bele rifteket, meg bantikat vagy bármit amivel kicsit is változatosabb lehetne... Meh!!! :DDD
Szerintem nekem marad a Dénégy! :DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#114175) reelc válasza _ocsisajt (#114174) üzenetére


reelc
veterán

Nem próbáltam, de van 2-3 nagyobb mod Diablo 2 alá.
Aki D2-őt akar és mégis több tartalmat, van rá lehetősége!

D4?
Szerintem hamarabb fogsz Lost Arkozni! ;]

[ Szerkesztve ]

(#114176) _ocsisajt válasza reelc (#114175) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Lost ARK? JAJJJ, borzalmas. :DDD
Sorry attól aki nagyon várja! :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#114177) shotika válasza _ocsisajt (#114171) üzenetére


shotika
őstag

Az árát én is sokallom picit, és megértem az álláspontod, de én mind ezt a fajta megközelítést mind pedig a Resident Evil 2-3 féle újraalkotást szeretem. A Command & Conquer Remaster számomra megmutatta, hogy érdemes a régi fasza címeket ilyen formában felfrissíteni, még ha az nem is képes már olyan huzamosabb ideig lekötni, mint 25 éve.
A Diablo 2-őt a mai napig imádom. Talán még most is el lenne indítva, ha nem öregedett volna meg ennyire, de ezzel a kicsinosított grafikával, ami megőrzi az eredeti hangulatát, részemről simán nyugdíjba küldheti a Diablo 3-at. Szeretem a hármat is, de minden remek újítása ellenére se ért fel nálam az elődhöz.
Egyelőre úgy érzem, képes lesz kitartani addig, míg megjelenik a 4. rész :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#114178) soo277 válasza _ocsisajt (#114176) üzenetére


soo277
őstag

Háát detto,nagyon 1üt érzek veled :B :K

BT: wersoo#21211

(#114179) CactuS válasza _ocsisajt (#114171) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Van benne egy olyan veszély, mint anno a classic wowban, hogy sokan kérték, mert az milyen jó volt, aztán amikor megkapták és rájöttek, hogy mi minden volt fapadosabb anno, akkor rövid idő után már nem volt akkora buli.

Itt ugye lesz kényelmi ráncfelvarrás, tehát nem az eredetit kapod - pl közös stash -, de azért szerintem a többségben akkor is szebb kép él, mint amit ma nyújtani tud a játék.

Reelc: Az activision miatt majd akkor hiszem el, ha már látom a játékot, hogy tényleg olyan, mint ígérték.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#114180) mephi666 válasza _ocsisajt (#114174) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem kell ide rift/grift, runolni kell :) középsuliban emlékszem volt még 10perc a buszhoz indulásig, akkor abba belefért még 5 mephi run hellen sorcival :D ...aztán suliban dicsekedhettem, ha épp volt valami normális drop... akkor még nem volt act5 és baalrun (amit igazából meg sem szerettem, mert be tudott sz*patni 1-2 csapattal és lassú is volt... jobb szerettem hell pitet runolni, ami tán ugyanaz a szint)

ez a néhány kényelmi funkció nekem szerintem elég is lesz :K viszont ezek nélkülözhetetlenek

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#114181) reelc válasza CactuS (#114179) üzenetére


reelc
veterán

"Az activision miatt majd akkor hiszem el, ha már látom a játékot, hogy tényleg olyan, mint ígérték."

Pedig - függetlenül az eredménytől mert azt még nem látjuk - ez az egyetlen dolog, ami jó ebben a történetben.
Emlékeztetőül: eredetileg a Warcraft 3 Reforged csapata csinálta volna, de látta az Acti a nem várt sikereket, és elvette és átadta a dolgot a Blizzardosoktól felújításhoz jobban értőknek.
Akik 2017-ben és 2020-ban bizonyítottak, értenek a dologhoz.

(#114182) CactuS válasza reelc (#114181) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez oké, csak egy olyan cégről beszélünk akik többször s*gget csináltak már a szájukból, azért van már pl: a battle.net shopban mount, pet, skin - ezek egy része csak ott megszerezhető, illetve race change, faction change, character boost. Ezek nagy részére anno azt mondták, hogy sose lesz ilyen a shopban...

De azt hiszem mindenki, főleg a játékosok járnának jól, ha bejönne az, amire te tippelsz. :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#114183) Daelion válasza CactuS (#114182) üzenetére


Daelion
őstag

De itt nincs sok tippelgetni való.
100% régi játék csak pár kényelmi funkció és az új grafika de nem is hitegetnek ennél többet.

Ezek a dolgok nem kamuk mert alfában is benne voltak már, kipróbáltam és tényleg olyan mint mondták és meg is hagyta az eredeti grafikai stílust amennyire ezt lehet.
Mondom ezt úgy, hogy ~7+ évig játszottam aktívan D2-t single meg zárt battle neten is end game szinten.

Csapat aki meg csinálja már letett asztalra korrekt remaster/remaket. :)

Az, hogy utólag nem e piszkít bele az Acti az más kérdés de abból azért elég nagy balhé lenne.

Persze lesznek elegen akik fintorogni fognak mert túl régimódi a játékmenet meg a grindos dropatek de szerintem ennél jobb remastert nem kaphatnak a die hard D2 fanok akik utálják D3-at. :D

[ Szerkesztve ]

(#114184) wjbhbdux válasza Daelion (#114183) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez majd megjelenés után fog eldőlni, talán 1-2 hónappal, akkora szokta a kiadó belerakatni az összes mikrotranzakciót a játékaiba hogy ne erről szóljanak az értékelő cikkek.

Az is lehet, hogy a D2-t nem barmolják szét annak reményében hogy rajongójuk leszel és majd lefarmolják a pénztárcádat D4 season passokkal és társaival, ott nem lesz kegyelem .:B

/s

(#114185) malystryx válasza Daelion (#114183) üzenetére


malystryx
senior tag

Tisztelettel kérdezném a nagy veterán kollégákat, hogy a régi diablo-t kapjuk új köntösben, néhány kényelmi funkcióval, az teljesen rendben van, és megértettem. Sajna nekem akkoriban nem adatott meg hogy megvehessem, és én egy valaki által mókolt verzióba csorgattam a sok órát, és a multi része is kimaradt. Szóval én már most előrendeltem és nem bánom, valószínűleg nekem jó élmény lesz. Buildek akkoriban kimaradtak, mert még internet sem volt jó sokáig. Mostanában nézegettem, hogy mennyi sok létezik. :Y Legalább akkora élmény lesz mint aki még sosem játszott vele. :K
A kérdésem pedig: Én olvastam breakpointok-ról, de most hogy folyamatos lesz elvileg a mozgás és nem pedig a régihez hasonlóan némileg akadozó, mert mintha ott nem lett volna meg a 25 képkocka. Legalábbis így látszott. Ez mennyire fog megváltozni?? Már ha egyáltalán belenyúlnak? Köszi előre is. :R

(#114186) Daelion válasza malystryx (#114185) üzenetére


Daelion
őstag

Régi D2 az 25 FPS-el megy fixen ha jól tudom és az alapján működik a játékmechanika is, ezért is megy Resurrected hátterében az eredeti játék mert onnan számol.
Maga a Resurrected megjelenítő motorja képes magas FPS-re és ettől alapvetően folyamatosabb a játék megjelenítés/érzet.
Ez pláne szembeötlő amikor elkezdesz váltani a 2 verzió közt, pár óra Resurrected után már szinte fájdalmas a régi darabosság.

Breakpoint az maga a skill animáció sebességét/castolását gyorsítja fel tehát ettől függetlenül most is kéne hogy működjön/létezzen magas FPS mellett is mert 2 külön dologról van szó.
Pl ott volt 200 FCR-es Light Sorcom amit poénból csináltam régen, az volt a max breakpoint asszem.
Na ott már szinte nem is látni az egymás utáni Lightning skillt csak 1 folyamatos castot és a teleport meg már szinte irányíthatatlan volt még 25 FPS-el is. :D

De Hammer Palán is feltűnő kevés FCR-el alig szenvedi ki a hammereket miközben 75-125 el már majdnem folyamatosan csinálja őket.

[ Szerkesztve ]

(#114187) reelc válasza CactuS (#114182) üzenetére


reelc
veterán

Amiket felsoroltál... korábban ingyenesek voltak és fizetősek lettek?
Vagy eleve fizetősen lettek bevezetve mert volt rájuk igény?
Nem mindegy.

#114184 wjbhbdux: de előtte szokott infó/szivárgás lenni, nem?
Amúgy szerintem meg igen kockázatos lenne egy remaster esetében.
Nagy lenne az ellenállás, valószínűleg amúgy sem jön ki minden platformra...
Nem hiszem, hogy ilyen alapon kockáztatnának... nem olyan régen volt a WC III ballépés.
A D2 esetében is lesznek technikai gondok, mint kb. minden induló játéknál, majd javítják őket remélhetőleg.
Gondolom nem hiányzik egy újabb balhé a D4 előtt, amiben kiélhetik magukat a tranzakciókkal, stb.
Igen, a D4-nél nem köti őket a nosztalgia. :)

Nem, nem védem a céget, nem vagyok elvakult, csak próbálom nem előre elásni az egészet az eddigi infókat alapul véve.
Mert vacak lesz, mert a WC III is az volt, meg az Acti elintézi, stb.
Úgy gondolom a Diablo sorozatnak a legjobb reklám a korrekt tranzakciómentes D2 remaster. Mert növelheti a D4 előrendelőinek a számát is, és az általános bizalmat feléjük. A D2 elintézése rövid távú haszon lehetne elégedetlen emberekkel. A cél viszont a hosszútávon fenntartható haszon, még fizető emberekkel (nem csak a játékért).

Ott van az EA, a másik nagy kiadó. Szerintem igen korrekt módon csináltatta meg a Command & Conquer™ Remastered Collectiont. Ráadásul nem is éltek a szokásos árazásukkal. 20 EUR a teljes ár, igen hamar volt már fél áron, és az előfizetéses rendszerükben is benne van.

Ez a poszt itt marad.
Ha tévedtem, nyugodtan lehet majd az orrom alá dörgölni. :)

(#114188) aerosmith válasza malystryx (#114185) üzenetére


aerosmith
őstag

60 fpst írták mindenhol. gondolom ez konzol, PCn majd több is lehet.

(#114189) MegalodonS


MegalodonS
őstag

PTR News :D
Wizz FB, 2 hand weapon es LB 1 (P1956 es GR142) WOW,nem tul megszokott :Y Nem csodalom,ezeket a cuccokat, csak 1 szezonra dobjak be,mert tul OPOP :D :D :D :D

WD Mundu, P1000+ es GR127 :D

(#114190) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Diablo 2 Resurrectedben lesz crossplay? :R
Rossz topik.

[ Szerkesztve ]

(#114191) DjDanee87 válasza MegalodonS (#114189) üzenetére


DjDanee87
addikt

Persze, ezért nem is mehet át nonseasonbe utána. Kicsit gáz lenne azokkal szemben akik kihagynak most egy szezont. Utána esélyük nem lenne nonseasonben ezen fegyverek nélkül.

(#114192) reelc válasza DjDanee87 (#114191) üzenetére


reelc
veterán

Ha már fair play.
Mert most mennyi esély is van pl. a botosok ellen?

Úgy kellene, hogy most szezon exkluzív, a következő patch meg elvinné NSbe is.

(#114193) _ocsisajt válasza reelc (#114192) üzenetére


_ocsisajt
őstag

PLUSZEGY!!!!44

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#114194) soo277 válasza _ocsisajt (#114193) üzenetére


soo277
őstag

Te is ott ülhetnél közöttük :C

BT: wersoo#21211

(#114197) shotika válasza MegalodonS (#114196) üzenetére


shotika
őstag

WItch Doctor:
"Added affix: +200% damage to all Decay skills"

- mi a fene a decay skills? :D

szerk.: ok, rájöttem :D

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#114198) soo277


soo277
őstag

Meddig van PTR?

BT: wersoo#21211

(#114199) SQX_Barto válasza soo277 (#114198) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Elvileg ket het.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#114200) soo277 válasza SQX_Barto (#114199) üzenetére


soo277
őstag

Monknak az Inna's szettje valami atom brutál

BT: wersoo#21211

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.