Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112901) Daelion válasza _ocsisajt (#112900) üzenetére


Daelion
őstag

Ja mint a jó öreg Blackthorne, cipő már van Primal meg Devil Tongue sword. :D

Annyira igazából nem hajtom primalt mert egy jó ancient is kb ugyan az max többet kell rollolni mire max statot ad.
Nekromra most kéne még 3 ancient és fullban lenne, de az Amulet biztos nem lesz mert van non ancient Poison dmg+CHC+CHD amit nehezen fogok lecserélni.
Bracer is nehéz mert eddig akármi volt ancient kb használhatatlan low volt a Bone Spear dmg roll rajta. '398% non ancient van most és 400% a max'

Mondjuk nekem nem szabadna panaszkodni mert nem 1 Primal fegyvert csináltam már pár vagy akár 1 Reforge után. :B 'nem most volt, pár seasonnel régebben meg ofc NS-be amikor baromkodtam'

[ Szerkesztve ]

(#112902) _ocsisajt válasza Daelion (#112901) üzenetére


_ocsisajt
őstag

"Ja mint a jó öreg Blackthorne"
🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️ (/kiesik a padból)

Nekem már esett négy! Egy annyira rossz volt, hogy kukáztam, de azóta dafke kollektálom! :DDD
Kettő chest és egy belt eddig jelen! :DDD

"non ancient Poison dmg+CHC+CHD"
A Turkhkkhmmkhmmhud*** (francba, kicsit meghűlt a torkom! :DDD ) ezért is jó, mert ad mindenféle plusz infót, lehet egy (p)anci beaugmentezett (100+) darabbal ami majdnem ilyen jó, előrébb lennél eDPS-ben. :B

***Sokkal komfortosabb, mint a maxroll-ban matatni. :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112903) Daelion válasza _ocsisajt (#112902) üzenetére


Daelion
őstag

Hát így elnézve GR 130 meg kicsit felette lévő nekrokat van amelyiknek még olyan gearje sincs mint nekem per pill szal nem hiszem, hogy ez fog limitálni. :D

Paragon szokott megfogni mert ugye nem farmolom és nem is fogom, mire kész lesz a kari lesz ilyen ~1200+ környéke azt azzal megy majd a GR push.

Primal Haunted Vision 'amulet' meg nagyon erősen kétlem, hogy esne.Persze egy jobb ancient még lehet de ha nincs az se gond.
Előző seasonokban is úgy jött ki, hogy 1-2 dolog nem volt Ancient a karimon de jó/fullos rollok voltak és úgy meg elfért. :)

[ Szerkesztve ]

(#112904) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Na húzok egy necrot, ha már ennyire trendy... :P

Szerintem akkor BIS pajzsom meg is van! Hát ha ő mondja!?
Jöhet a többi! :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112905) reelc válasza Daelion (#112899) üzenetére


reelc
veterán

Kadalát jobban pénzeled, ő meg filléres kínai cuccokkal lát el többnyire.
A különbözetből ott is várhatnál valamit. ;]

(#112906) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Be vagyon üzemelve az R5 3600+32 csiga ram (gészkill 3200-es, egyelőre laza default XMP profillal)! Most egy ötszázas 860 evo-n terpeszkedik a rendszer (marad is), de majd még nem tudom, hogy lapiból jöjjön át az 1 Terás a2000 (NVMe), vagy abba menjen egy fél Terás és ebbe jöjjön vissza az 1, whatever... Ehh :DDD

Anyway, hasít minden! :B
Remélem Dió menni fog okésan! :DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112907) Dictator^


Dictator^
veterán

Necronál az endgame buildbe (új build - bone speares) mi értelme van az offhandeknek amit hordanak top GR-nél?
A pylonnál a klónod használja az ott adott legendary passive skillt? Ezt a részét nem látom át.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#112908) Daelion válasza Dictator^ (#112907) üzenetére


Daelion
őstag

Ha a Lost Time offhandre gondolsz akkor azért mert növeli a movement speedet ha cold skillt használsz pl Grim Scythe Frost scythe. 'az meg ugye att speedet növel'

Én is azt használom azt pár napja próbáltam másik offhandet és rendesen zavart, hogy nem volt meg a movement speed buffom. :D

Ezt leszámítva ha ez nem fontos valakinek akkor kb akármit lehet használni amin jó/megfelelő rollok vannak.
Nincs igazán ami direkt támogatná ezt a buildet vagy kötelező lenne.

[ Szerkesztve ]

(#112909) Mart10000 válasza zsotesz81 (#112889) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Ezt a kérdést terveztem feltenni ki, hogy boldogult vele. Valamiért az volt a fejemben először, hogy a Bounty I-V teljesítésére vonatkozik hasonlóan a Boss fight 20 perceshez. :DDD
Aztán rájöttem, hogy ez a Story mod lenne. Úgy érzem a Boss fight vagy 8 set Dungeon is könnyebben menne ennél.

#112891_ocsisajt

De, ha jól értem ez egy komplett erős build-el vihető így végig.

#112893mephi666

Nekem a WD eredetileg másodlagosnak lett csinálva, de a képességeit kitapasztalva esélyes lehet a trónfosztásra. :D
A Mundunugu's Relagia set elég erős lehet most is, de erről a tapasztaltabbak többet tudnak mondani.

[ Szerkesztve ]

(#112910) mephi666


mephi666
nagyúr

tegnap már sírni akartam kicsit, hogy a garantált primal óta az elmúlt 2 hétben nem esett másik, mert ilyenkor érzi ezt a játék és azonnal dobni szokott :) ...dobott is bounty ládából egy komolyat

ma reggel meg korán ébredtem és bounty közben esett egy újabb:

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112911) _ocsisajt válasza Mart10000 (#112909) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Nem erős build, szerintem téötön megerőszakolnák szegényt. :DDD
A lényeg az irányzott build. :)

Majd lehet nekiesek ennek és felveszem maximum OBS-el. :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112912) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#112911) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Persze lehet menni RCR bázisú UE szettel is (2 danetta szintén)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112913) proci985 válasza _ocsisajt (#112912) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

GoD gyorsabb speed UEnel is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112914) _ocsisajt válasza proci985 (#112913) üzenetére


_ocsisajt
őstag

háááát.... GOD-nál szinten kell tartani a movement speedet a primaryval... az plusz lövés, gombnyomás... gyakorlatilag UE-nel meg ráfexel a vaultra :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112915) zsotesz81 válasza Mart10000 (#112909) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Én végül felrántottam egy DH-t és megcsináltam a solo GR55-öt 6 különböző settel. Elég gyorsan felgeareltem a DH-t is úgyhogy igazából nem volt sok idő. Be is fejeztem tegnapelőtt a season journey-t.

[ Szerkesztve ]

(#112916) szucstom


szucstom
őstag

Sziasztok!

Elég rég játszottam már a D3-mal, de most szeretnék visszatérni. Feltelepítettem a játékot, egy darabig jól is működött, de aztán valamiért "eltűnt" az inventory-m. Ha ráviszem az egeret, akkor mutatja az ottani cuccok adatlapját, de magát a ruhát nem. Ugyanez a lootokkal. Semmilyen loot-ot nem látok.... Recommended config megvan: core i5 10th gen, 12 giga RAM, 2 gb nVidia MX250. SSD-n van a játék.

Tudna nekem valaki segíteni?

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#112917) rumkola válasza szucstom (#112916) üzenetére


rumkola
veterán

ebben a szezonban nekem is ez van, kurva gáz, valamilyen bug
ha vársz eleget, megjelenik

sőt, nekem a 64bites verzió el sem indul

eddig sosem voltak ilyen bajaim :(
ryzen 3600+2070

[ Szerkesztve ]

(#112918) szucstom válasza rumkola (#112917) üzenetére


szucstom
őstag

Na, nálam megoldotta egy reinstall és a 64 bites kliens.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#112919) faragojof válasza szucstom (#112918) üzenetére


faragojof
senior tag

Nálam több reinstall megint más, különböző bajokat hoz elő. A legutóbbi óta megtapasztaltam végre az "elindítom a játékot, belépek és ki is fagy, indíthatom újra a gépet" verziót! :W
Már alig várom a PTR-t, mi lesz az újabb fícsör...

"Formicate Under Command of the King,,

(#112920) DjDanee87 válasza szucstom (#112916) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ez alt+tab után van? Én még csak olyankor találkoztam vele

(#112921) szucstom válasza DjDanee87 (#112920) üzenetére


szucstom
őstag

Nemcsak alt+tabnál, hanem játék újraindítás után is fennállt. Újrahúztam a Diablo-t, kivettem a 32bites kliens opciót és azóta működik. Mostmár csak egyet nem értek, hogy a fentebb leírt konfigom esetén miért csak low/medium grafon futkos, mikor elméleti síkon több leírás szerint is futnia kellene legalább medium beállításokkal.... Nem érdekel, ha nem 40+ fps, hanem csak 30 a max, de jó lenne ezt kiderítenem...

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#112922) betyarr


betyarr
veterán

azt hittem,hogy csak nálam vannak ilyen kifagyós jelenségek,de úgy látom nem :U

(#112923) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Csak nálam van ma bocis nap, vagy mindenkinél?
Először, bounty közben megcsaptam egy goblint, az a bocis pályára nyitott portált.
Utána Rift közben meg csak tehenek jöttek.
(Nem mint ha zavarna, csak furcsa.)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#112924) faragojof válasza TeeBee73 (#112923) üzenetére


faragojof
senior tag

Ahol laksz, az falu. Ott meg sok a tehén, mit csodálkozol! :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#112925) TeeBee73 válasza faragojof (#112924) üzenetére


TeeBee73
addikt

Oké, de most kecsón vagyok, szolgálatban. :DDD
(Igen, órabérben Diablózok.) :))

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#112926) _ocsisajt válasza TeeBee73 (#112925) üzenetére


_ocsisajt
őstag

"(Igen, órabérben Diablózok.) :))"
Dettó! Tesa! :DDD 24 ott is? :)
Mondjuk itt vidéken nincs bocis nap.
(Baracska tábla után/előtt, attól függ, hogy Nyék vagy Bari felől jössz) :DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112927) TeeBee73 válasza _ocsisajt (#112926) üzenetére


TeeBee73
addikt

Jaja. 24.
Van ám ilyen pulcsim is. Bibíííí. :D

MOD: #112928: reelc: A főnököm mondta, aki felvett, és igaza lett. De az itteniek is tudják.
MOD2: Na jó, töröltem.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#112928) reelc válasza TeeBee73 (#112927) üzenetére


reelc
veterán

Én ezt a konkrét munkahely hsz-t lehet töröltetném, mi lesz ha ottani is olvassa?
Persze utána ezt a hsz-t is.

(#112929) _ocsisajt válasza TeeBee73 (#112927) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Nagyon badass :D

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112930) reelc válasza TeeBee73 (#112927) üzenetére


reelc
veterán

Ez a te dolgod.
Bármikor lehet új főnök is, más mentalitással pl.
De nincs közöm hozzá.

(#112931) Dictator^ válasza Daelion (#112908) üzenetére


Dictator^
veterán

Az stim, de ugye a leaderboardon senki nem használ coldot az osztódós bone spear miatt (poison).
Szóval lényegében rájöttem, hogy csak a statok miatt van fent az OH.
CHC, Area, Bone Spear Dmg, +secondary Essence

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#112932) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na bammeg, ez nem igaz. Haladjál, na, ha minden negyedórában kidob hibával. Eddig indításkor fagyott le, most folyton "Lost connection", és szimplán csak "There was an error...", szóval valami hiba történt. :F :F :F

Könyörgöm, mégis hány éve polírozzák már ezt a játékot? Miért nem tudtak olyan hálózati kódot írni, ami nem fossa össze magát 10 percenként??? Hogy fejezzem be így a szezont, ha még egy riftet sem tudok végigvinni??? Vagy ha nem megy, akkor csináljanak neki Offline módot, már úgysem akkora veszteség, ha lewarezolják páran. De így játszhatatlan, hogy folyton hibával kidob, és ha még a HC karim is odalesz ez miatt, akkor aztán végleg abbahagyom a Diablo III-at, az tuti. :((

Komolyan, annyira örültem, hogy végre - úgy néz ki - megoldódott az induláskori fagyogatásom, erre most kidobál... Mikor tudok már végre normálisan játszani vele??? :(((

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#112933) _ocsisajt válasza Vistaboy (#112932) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Nem bántásból, de én csinálok rosszul vmit, hogy két gépen is hiba nélkül megy a játék órákig?
Az egyik egy öregebb gamer lapi (y910-17isk: i7 6820HK+32 GB ram+1070 8GB).
Otthoni: R5 3600+32 GB ram+970 Gtx...
Bónusz nehezítés, hogy a lapin wifiről megy a 4G-s MIFIről net a zistenhátamegett... (jó ideje kiteszteltem már és találtam 2 jó spotot a két felállítási helyemen is, stabilan megy órákat, így merek pusholgatni is néha HC-n :DDD )

Biztos nincs nálad vmi HW és/vagy SW gixer? (neted más játékban stabil?)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112934) rumkola válasza rumkola (#112917) üzenetére


rumkola
veterán

Battlenet és Dio3 reinstall minden bugot megoldott. :U

(#112935) Franklin


Franklin
addikt

Szerver probléma volt, írták a Launcherben.

Ilyenkor érdemes ránézni Twitterre is, ott is ki szokták írni.

(#112936) Vikus válasza _ocsisajt (#112933) üzenetére


Vikus
tag

Nekem sincs soha baj.. Pedig nem is egy erőmű a gépem. Induláskor volt kis lag, de az érthető, mikor hirtelen megindul mindenki, de akkor se volt kidobálás, se fagyás. Semmi. :U Mondjuk pénteken indult én vasárnapra letudtam, azóta csak farm megy. Bár engem a loot idegesít, hogy para 1000 körül még alig esett kb 3 db primal a garantáltal együtt.. :U

(#112937) smaul


smaul
csendes tag

sziasztok! valaki tudna kicsit húzni most seasonban? nagyon köszi
smaul2410

köszi!

(#112938) Daelion válasza _ocsisajt (#112933) üzenetére


Daelion
őstag

Nálam sincs kb semmi ilyen gond, persze tudom ez másnak nem segít csak ellenpéldának hozom fel mert van akinél meg minden oké. 'tehát nem lehet egy globális alap hiba a játékban mert akkor engem is érintene illetve a Blizz fórum is tele lenne anyázással'

Volt tegnap 2 darab 1016 errorom és kivágott, kb elsőnek volt ilyen amióta seasont játszok és mi csinálta?
Na mert ment háttérben a torrent, megvártam míg befejezte és kikapcsoltam és láss csodát D3 is megnyugodott. :D 'játszottam utána vagy 1-2 órát minden gond nélkül'

#112931 Dictator^

A generátor skill a cold nem a Bone Spear, azzal működik a Lost Time.
Persze ha valaki a Bone spike-path of bones generátort használja akkor tök 8 milyen offhand van csak jó rollja legyen.
Nekem kényelmesebbnek érződik a Grim Scythe-Frost scythe játékmenet azt azért használom azt. 'GR 124 már lement vele HC-ban'

[ Szerkesztve ]

(#112939) Franklin válasza smaul (#112937) üzenetére


Franklin
addikt

Szia, csak Battletag vagy email alapján tudunk felvenni ismerősnek.

(#112940) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

WTF?

HCS, Solo Crus, most 3-ik (Bunkka), LON Bombard, GR127... KETTŐ, azaz kettő aktív skillje van! :DDD Végülis... :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112941) szucstom


szucstom
őstag

öhm.... srácok/lányok (nehogy itt megsértődjön a másik fél :) ) Nerfelték a Wizardot? Párban toljuk, én egy necromantával, a társam egy wizard-dal, és ugyanazon a szinten ő legalább 5x többször hal meg, mint én. Ruhaügyileg semmi se indokolná a dolgot, mert a szintnek megfelelő Toughness-e van, dmg szintén jó. Van vkinek esetleg tippje, mire nézzünk rá, hol lehet a hiba?

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#112942) grimm2015 válasza Vistaboy (#112932) üzenetére


grimm2015
senior tag

Mivel csak nálad megy folyamatosan ez minden szezonban, egyértelmű, hogy nálad van hiba, ezt be kellene már látni X szezon után. Hiába "nincs gond mással".

Battlenet: Grimm#22690

(#112943) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt


Szivesebben barbarkodom, mint nekrozok, oszinten szolva, nem igazan erzem ezt a Bone Spear buildet....

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#112944) faragojof válasza SQX_Barto (#112943) üzenetére


faragojof
senior tag

Pont ez az érzésem nekem is! Tier101 hat próbából ötön elindulni sem tudtam, meg kellett szakítani. Amikor meg ment, akkor nyolc perc alatt. :W A 102-őt az ötödik nekifutásnál abbahagytam. A set dungeonokat megcsinálom vele, a GR55-ket megcsinálom a buildekkel, aztán törlöm a picsba. Annyi minden van amitől agyvérzést kaphatok és még élvezetet is találok benne! ;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#112945) Daelion válasza faragojof (#112944) üzenetére


Daelion
őstag

Pedig megy az mint egy olajozott gépezet, GR push variáns legalábbis.
Ez a kari per pill: [link]

Még 4 augment meg 2 Ancient kell enyémre és kész van aztán megnézem meddig megy.
Tegnap mondjuk majdnem elfeküdtem vele mert GR 110-be speedes/Nemesis verzióval mentem és rám robbant egy full szet frozen mert takarásban volt. :D

Hát majdnem ottmaradtam, valami 200k HP-val sikerült kiolvadni és benyomni a potit. 'Cheat death már procolt akkor'

Ezt leszámítva ~3 perc környékén viszi a gemezős runjaimat riftől függően.

[ Szerkesztve ]

(#112946) faragojof válasza Daelion (#112945) üzenetére


faragojof
senior tag

"Profile unavailable" Nem tudom megnézni.
Gondolom, hogy bennem van a hiba. Ugyanúgy vagyok a DH-val is. Egyszerűen nem találom meg a ritmusát a használatának. A nekróból. az az érzésem, hiányzik egy plusz védelem ami a felpörgésig megóvja. Vagy úgy halok meg, hogy nem tudom mi ölt meg annyira gyorsan történik, vagy egyszer csak kifogy az essence. És ott lófrálok sebzésre képtelenül, de sebezhetetlenül és csak megy a kergetőzés. Aztán inkább kinyíratom magam, és imádkozom, hogy újraéledéskor tudjak ölni, hogy megint termelődjön az esszencia.
Ez egyszer kétszer még elmegy, de amikor tök random történik akár egy riften belül pálya átlépéskor pl., az már azért elég idegesítő tud lenni.

"Formicate Under Command of the King,,

(#112947) Daelion válasza faragojof (#112946) üzenetére


Daelion
őstag

Pedig pont akartam írni, hogy ez amit én játszom kb pont annyira bonyolult mint egy Focus+Restraint UE Multi DH. :D

Bemegyek GR-be és azonnal lerakom Simulacrumot amivel ez után semmit sem kell foglalkozni ha van karin Haunted Visions amu. 'Simulacrum nélkül 5 másodperc alatt halott lennék'
Ez után semmi dolgom csak nyomkodni a Bone Armort, hogy fent legyen és lődözni Bone Speart illetve időnként odacsapni több ellenségre Grim Sycthe-al. 'több ellenségre nyomom el akkor nagyon hamar feltölti essencet+kapom speed buffot'

Te szerintem valami olyan buildel próbálkozol amiben nincs generátor és úgy bizony ki lehet fogyni mert azok kb mind Devour ra alapoznak és ahhoz meg corpse/hulla kell.

[ Szerkesztve ]

(#112948) faragojof válasza Daelion (#112947) üzenetére


faragojof
senior tag

Remek útmutató! :R
A gear-t az LB-ről néztem a kilenncszázsokadikat.
GR105 nyolc perc alatt. A hiba az én rendszeremben van. Ha belépés után nem indul a simulacrum, akkor van baj. Most volt, hogy egymás után többször is meg kellett nyomni a gombot, mert nem indult! :W Direkt figyeltem, mikor mit csinálok. A bone armort szintén figyelnem kell.
Most már csak egy kérdésem maradt. Miért poison, és miért nem "Lost Time" a cold-al? Vagy próbálgassam, és ami jobban bejön? :F

"Formicate Under Command of the King,,

(#112949) Daelion válasza faragojof (#112948) üzenetére


Daelion
őstag

A Bone Spear az Poison 'Blighted Marrow Rúna' és ugye az a fő skill a buildbe.
Minden ellenség amin átmegy növeli a sebzését, tehát ha jól belövöd tömegen keresztül és elkap egy elitet akkor elég szépen tud sebezni. :D

Grim Scythe-Frost Scythe az cold és ezzel működik a Lost time.
Ha meg nincs Lost Time vagy van másik offhand jobb rollal akkor simán lehet Bone Spikes-Path of bonest használni bár ez nekem nem jött be annyira játékmenetileg.

A nem reagáló gombok meg passz, régebben én is megfigyeltem más karikkal 'pláne Monk' de most Nekron még nincs vele gond.
Bone armor néha lejár pár másodpercre de az akkor az én hibám mert pl pont olyan helyen nyomtam meg véletlen ahol nem kapott el 1 ellenséget sem. 'nem volt hatókörön belül'
Ezt észre szoktam venni és amint lehet rakom is vissza.

Nekromat megtalálod a HC LB-n valahol rank 60-70 közt elvileg, MrGatto neven.

[ Szerkesztve ]

(#112950) faragojof válasza Daelion (#112949) üzenetére


faragojof
senior tag

64-dik, de ki figyeli ezt már?! :DDD
Grim Scythe-Lost Time működik, ez lassítja az ellent. De poison% meg maradjon a sebzés miatt, ha jól értem.
Működik egyébként minden, most hogy rájöttem, megint bennem van a huba. Az offhandet meg a set csizmát kivéve minden normál rajtam és GR110. Qrva erős jószág lett ez a necro.

"Formicate Under Command of the King,,

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.