Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112701) _ocsisajt válasza Gyuri27 (#112653) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Végső döntésem rendeléssel materializálódott. :P
B550M AORUS ELITE + Ryzen 5 3600 box + 2x16 GB G.skill 3200-es pár...

https://giphy.com/gifs/cbc-schitts-creek-iIMMDwz9CdQ2GcgB7c

:P :DDD :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112702) TeeBee73 válasza _ocsisajt (#112701) üzenetére


TeeBee73
addikt

GZ!, használd egészséggel! :R
Kekecmód ON: Egy normális hűtőt csaphattál volna mellé. :P

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#112703) Gyuri27 válasza _ocsisajt (#112701) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egyrészt hogyhogy? Másrészt nem nekem teszel ezzel jót. Se amd részvények. Se számtech boltom.
Most is azt gondolom, hogy rövid és hosszútávon is ez a jó döntés. Még ha talán pár forinttal drágább is volt ez mint a kék.
Használd egészséggel.

Amd - Radeon - Ryzen

(#112704) _ocsisajt válasza TeeBee73 (#112702) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Köszi! :)

Nem tervezek tuningot, ha majd zavarni fog, akkor nézek hozzá. :B

Gyuri: Köszi!
Igazából AMD-t szerettem volna, de ne tudd(játok) meg, hogy napokat vívodtam, már zsongott a fejem a sok scenariotól! Az Intelen agyalásnak anyagi okai voltak (az én pénztárcámhoz képest közepes kompromisszum lett volna), most eldöntöttem, hogy hagyom a fenébe a spúr oldalalamat és hadd nyerjen az eredeti terv. :)
Btw: az eredeti budget terv egy olcsóbb A520 és r3 3100 lett volna, de úgy voltam vele, hogy most megint sok évig nem szeretnék a konfighoz nyúlni! (alapjához, VGA csere majd jövőre)

Sokadik szerk:
Nah, hogy ON is legyek... Felmentem, gyors rift, 5x fail 60%-ra...
http://gph.is/29UY5Mh
:O :DDD :U

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112705) proci985 válasza _ocsisajt (#112699) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

passz. emiatt mondom, hogy en kivarok.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112706) Gyuri27 válasza _ocsisajt (#112704) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem tuning miatt kell. Hanem mert nem fog rendesen boostolni a proci. Amúgy egy 10-13k-s hűtő elég rá.
Ja és zavarni fog a hangja. [link]

Igen ha most olcsón veszel és nem jó nem vagy elégedett akkor bukóval eladod. Megy rá az idő az energia. Ezzel meg garantáltan jó leszel. Szóval nem mindig az olcsóbb az olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#112707) reelc válasza _ocsisajt (#112701) üzenetére


reelc
veterán

Jó szórakozást hozzá!

(#112708) TeeBee73 válasza _ocsisajt (#112704) üzenetére


TeeBee73
addikt

Most nézem, nem X, hanem sima, szóval a PBO nem izgat :) . Egy Freezer 7-et, vagy valami hasonlót azért megérdemelt volna. Pár órát b@sztatod a jónépet, hogy biggyessze fel a maszkot az orrára is, már megvan az ára. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#112709) dante3 válasza _ocsisajt (#112701) üzenetére


dante3
addikt

Gratu hozzá, egy jó darabig kiszolgál szerintem! Engem is éppen ma hívtak a FirstShopból, hogy kész a csomagom, legkésőbb hétfőn kiszállítják. :))

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#112710) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Köszi mindenkinek!!! :B :B :B
Gyuri: Megnézem azt a coolert! (uhh, elkérik az árát! :D)

Dante: Neked is jó szórakozást majd hozzá!!! :B

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112711) Gyuri27 válasza _ocsisajt (#112710) üzenetére


Gyuri27
félisten

Alpenföhn Ben Nevis, Ben Nevis Advenced 10k alatt (8k).

Amd - Radeon - Ryzen

(#112712) TeeBee73 válasza _ocsisajt (#112710) üzenetére


TeeBee73
addikt

Az enyém ~10k körül volt, a 2700X-et 50°C-ig passzívan viszi, után is csak halkan susog. D3, WoW alatt is csendben van. (Komoly 6-8%-os terhelés, 2.2GHz-en. RDR2 alatt már 3950MHz Boost, 60% körül. Ergó, szvsz., a 6 mag elég lesz oda is. CineBencs' alatt már felhúzza az orrát 4250-ig, mondjuk, ott a hűtésnek is meggyün' a hangja. De 70°C fölé még nem ment.)
A gyári 1 pálcásat mindenképp hanyagolnám.

Ha nem passzoltam volna el, a Prism-et tudjnám javasolni. 3-4k körül beszerezhető, az enyém kb. 1 hétig használtam, míg megjött a Freezer, de ebben az árban szépen teszi a dolgát. Ja, és Erzsi-B is van rajt'. :)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#112713) Daelion válasza MegalodonS (#112700) üzenetére


Daelion
őstag

PTR-en refletkes mobbal ki tudta nyírni karit a shadow clone.
Valaki rakott fel képet ahol partiban mentek és valakinek lespawnolt reflektes mob és ki is nyírt 2 tagot a partiból. :C 'Halál okának meg csak valami error/hiányzó szöveg volt ott'

Többen is jelentették több topikban a PTR fórumon azt, hogy fixelték e live szerver patch-re az meg majd kiderül de annyira nem bíznék benne.

Ha ez így marad akkor Nemesist csak óvatosan lehet majd használni, olyan riftből ami meg tele van Sand Dweller/Dune Dervish-el lehet jobb kilépni.

@ocsisajt

Grat az új rendszerhez! 3600 az teljesen korrekt CPU. :)

Én is lehet majd jövőre nyár környékén eladom 1600x-et és veszek egy 3600-ot a mostani B360-as lapomba mert még lazán elviszi bios update után.

Egy kicsit jobb hűtőt mint a gyári én is ajánlom, komolyabb terhelés alatt azért tud hangja lenni meg melegszik is 'haverom már vagy 1+ éve gyárit használ 3600-on..'.

Nekem egy Be Quiet! Pure Rock Slim van a 1600x-en ami 2018-ba volt 7500 Ft és 0 hangja van ~50-60 fok közt játékok közben. 'nyáron 28-30 fokos szobában ment 60 fölé Witcher 3 alatt'

[ Szerkesztve ]

(#112714) MegalodonS válasza Daelion (#112713) üzenetére


MegalodonS
őstag

Komolyaaan,,, na azeret ilyeszto, plane szoloban nemesis+reflektes+clone= insta death,akkor meg ilyesztobb csapatban, ket tars megy a mauzoleumba :Y

(#112715) Daelion válasza MegalodonS (#112714) üzenetére


Daelion
őstag

Wudi rakta ezt ki, ilyen üzenet volt amikor ez történt Monk klónnal:
[link]

Ez meg amit említettem:
[link]

Dh klón rendet rakott, gondolom Impalet belevágta. :D

Próbálok majd figyelni erre de ha megvágnak season theme miatt megint HC-ba akkor lehet megint dobom a fenébe Seasont mint előzőt is. 'ott is majdnem kinyírta Monkomat T16-on a diablo lighting theme ami reflektált egy messze lévő sand dwellerről amit nem is vettem észre mert speed farmoltam'

[ Szerkesztve ]

(#112716) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

A következő problémám lenne. Tegnap este az egyik karimmal eljutottam az Archives of Zoltan Kulle waypontig (Act II). Ma tolnám tovább, de egy grafikai bug miatt nem tudom folytatni (szétesik a kép). Másik karakterbe belépve nincs gond azon a részen.

Mi lehet ilyenkor a megoldás? Valszeg a karakter mentéssel történt valami.

Válaszokat előre is köszi!

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#112717) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Szóval holnap indul a Season 22...

Megmondom őszintén, nem fűzök hozzá nagy reményeket, mármint nem a játékkal kapcsolatban, hanem hogy egyáltalán végig tudom-e vinni a Journey-t. És itt most nem arra gondolok, hogy egyedül nem tudnám megszerezni a Guardian-t, hanem hogy a játék működni fog-e nálam addig, amíg elérek odáig? :(

A Season 21 volt az első, amit képtelen voltam végigvinni, mert pár hét után, mikor már kezdett összeállni a karim és komolyabban haladtam volna, egyre sűrűbben fagyott ki induláskor, míg végül odáig jutottam, hogy már egyáltalán képtelen voltam elindítani. Amint új játékot indítottam, a pálya betöltődésekor keményre fagyott, de úgy, hogy csak kijelentkezéssel tudtam bezárni, és ez azzal járt, hogy a többi háttérben futó progim is összefosta magát, ha újra belogoltam, míg végül az egész gépet újra kellett indítani.

Volt, hogy ötször egymás után is próbáltam, kilőttem a qBittorrent klienst, az ESET Internet Security-t és mindent, ami korábban is okozott már problémát. De még így sem javult meg. És mikor már ötödször kell zsinórban újraindítani a gépet, az elveszi a kedvem egy hatodik próbától.

Szóval most - ezúttal utoljára - még meglátom, milyen lesz a Season 22, hátha ezúttal nem fagyogat, de ha megint, akkor szerintem végleg abbahagyom a kínlódást vele, reménykedek abban, hogy a Diablo IV-nél ilyesmi nem fog előfordulni...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#112718) DjDanee87 válasza Vistaboy (#112717) üzenetére


DjDanee87
addikt

Érdekes, újratelepíteni próbáltad a játékot?

(#112719) Kareszovics válasza Kareszovics (#112716) üzenetére


Kareszovics
addikt

Jött egy patch, megoldotta! Taps! :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#112720) aerosmith


aerosmith
őstag

ma négytől akkor go?

(#112721) DjDanee87 válasza aerosmith (#112720) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem 17.00 ? Annyi szokott lenni

(#112722) dante3 válasza aerosmith (#112720) üzenetére


dante3
addikt

Szerintem 17:00, de lehet tévedek... :B

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#112723) Daelion válasza dante3 (#112722) üzenetére


Daelion
őstag

Nem tévedsz, Diablofans oldalon lévő visszaszámláló is annyinak mutatja. 'már ha a felkelés utáni beteg számolásom nem téves. :D '

(#112724) faragojof válasza aerosmith (#112720) üzenetére


faragojof
senior tag

Öt lesz az.
Szerdáig szabin vagyok, addig csak elindul. ;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#112725) grimm2015


grimm2015
senior tag

Ha náluk nincs óraállítás, akkor 16 lesz, de lehet 18 is mire elindul, ha olyan lesz mint a zárás :D

Battlenet: Grimm#22690

(#112726) dante3 válasza grimm2015 (#112725) üzenetére


dante3
addikt

ej-ej nem mindegy, ha már 1 óra alatt lvl70 lehetek :DDD

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#112727) aerosmith válasza DjDanee87 (#112721) üzenetére


aerosmith
őstag

17 CEST az 16 Hungary

(#112728) Rick3D


Rick3D
senior tag

Sziasztok,

Volna itt valakinek kedve játszani velünk ebben a seasonben?
Ha valaki szeretne játszani , jelöljön nyugodtan Rick#2431. Már ketten biztosan vagyunk.

(#112729) JohnyMilan


JohnyMilan
tag

Season 22 will begin on November 20, at 5PM (PST/CET/KST), Szóval 17:00 lesz az.

10 féle ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. ł Battletag: Johnson#2284

(#112730) Cadal válasza aerosmith (#112727) üzenetére


Cadal
őstag

De nem CEST írnak, hanem CET-t, vagyis szerintem is inkább 17:00.

[ Szerkesztve ]

(#112731) Daelion


Daelion
őstag

Én mindig ez alapján néztem és eddig jó volt ide MO-ra is:
[link]

Ott van felső hírben a számláló.

Nekem mondjuk tök 8 mert 6 után kezdem úgyis. :D

(#112732) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Közeledik a szezon start, így újból ránéztem a challenge rift videóra. Korábban írtam, hogy para lesz a rossz build miatt.
Tévedtem. Abban a videóban ki volt centizve a progress és épphogy megverte a számlálót. Csak azt nem figyeltem, hogy a számláló nem a challenge rift eredeti ideje volt, hanem az ő korábbi rekordja. Valami 6 perc feletti idő van rá eredetileg, azzal nem lesz gondja senkinek. My bad. :U

(#112733) reelc válasza DjDanee87 (#112732) üzenetére


reelc
veterán

Jó szórakozást mindenkinek a szezonhoz!

(#112734) Rison77


Rison77
senior tag

Nem nagyon foglalkoztatott már a diablo/season,de most így start előtt kedvet kaptam hozzá, átnéztem Journey-t, látom torkozó season lesz rendesen... conquestek terén összeválogatták... A sprintert sose próbáltam, de amennyire emlékszek már a sztoriból, másodjára sem sikerülne 1 óra alatt, még valami brutál speed karival se. Szóval elég hamar el is vették a kedvem tőle... :((( :DDD

(#112735) mephi666 válasza Rison77 (#112734) üzenetére


mephi666
nagyúr

én szerintem lehúztam a nehézséget és táposcsirkével végigfutottam :D nem hittem volna, hogy egyszerű lesz, de összejött kényelmesen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112736) aerosmith


aerosmith
őstag

na most mivan csúszik a kezdés?

(#112737) DjDanee87 válasza aerosmith (#112736) üzenetére


DjDanee87
addikt

Újra kellett indítani a játékot. Nekem már előző szezonban sem dobta fel magától az új szezont.

(#112738) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a challenge rift trivialis, kb 1:45 hatramarado idovel hoztam ugy le elsore, hogy barbarral evek ota nem nagyon jatszottam.

a streamerek nagyon durvan eltuloztak, tokegyszeruen megvan egyedul is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112739) mephi666 válasza proci985 (#112738) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is leküldtem, majdnem 2perc maradt itt is... pylon-ok megpörgették nagyon (ennél nagyátlagban sokkal rosszabb cr-ek szoktak lenni)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#112740) Franklin


Franklin
addikt

Na megvan a 70, ez a klón leveling módszer tényleg brutál :D

(#112741) aerosmith


aerosmith
őstag

elértem level 70et és nem adta meg a seasonal challengeket. másnak van ilyen?

(#112742) DjDanee87 válasza aerosmith (#112741) üzenetére


DjDanee87
addikt

Mit értesz szezon challenge alatt? Nálam minden rendben volt a kezdéssel.

(#112743) looser


looser
addikt

Nálatok előfordul connection error? Az utóbbi napokban többször is volt, de az elmúlt években kettőbe ha belefutottam. Állati zavaró.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#112744) SQX_Barto válasza looser (#112743) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Tegnap jatszottam kb 2 orat, azalatt 3szor vagy 4szer dobott ki a jatek...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#112745) looser válasza SQX_Barto (#112744) üzenetére


looser
addikt

Eléggé zavarbaejtő, egy hc-snak meg aztán tutira. Azt nem tudod véletlenül, hogy a Challenge Rift reward ládikát hogyan kapom meg? :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#112746) Daelion válasza looser (#112745) üzenetére


Daelion
őstag

Tegnap játszottam 18:30-tól kb éjfélig '1 óra szünet volt közben' és 1x sem vágott ki, HC-ban játszom.

Éjfél körül volt durva lagom ilyem 1200+ MS de az én netem volt a ludas mert még a speedtest oldalát se bírta betölteni. :((( 'mostanában este szokott szarakodni a netem'

Challenge rift dobozt első karin kapod mailbe amire belépsz a challenge rift megcsinálása után.

(#112747) looser válasza Daelion (#112746) üzenetére


looser
addikt

Köszönöm az infót, valamiért a bal alsó sarokba nem néztem :-)
:R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#112748) _ocsisajt válasza Daelion (#112746) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Na milyenek az eddigi tapasztalatok a klónokkal? Van értelme erölködni HC-ban? :)
(Inkább maradok NSHC, akkor...)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#112749) Daelion válasza _ocsisajt (#112748) üzenetére


Daelion
őstag

Eddig még nem volt velük baj. :)

Szerintem lehet akkor lesz amikor már GR push szinten vagyok mert speed szinten amikor kb instant meghal minden nincs ideje felrakni Sand Dwellernek a reflectet vagy pörögnie a Dune Dervishnek.

Nemesist egyenlőre nem használok mert még csak most alakul az alap Bone Spear build. 'GR 90 per pill'
Majd talán valami speed buildbe belerakom azt kiderül, ha levágnak a klónok úgy is itt fogok elsőnek panaszkodni. :D

[ Szerkesztve ]

(#112750) _ocsisajt válasza Daelion (#112749) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Ok, köszi! :B

Én meg #visszaszivokmindent :DDD :DDD :DDD
VOLT NÉGY pörgetésem és lvl34 vok...
szokásos gif hozzá: [link]
:B :DDD
(squirttel főleg badass, szétpörgök mindent T1-en :DDD )

Edit: Jajj, igen TH :P

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.