Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1651) Flash Gordon


Flash Gordon
senior tag

Ja, tudom, majd nyugdíjas napjaimra jó elfoglaltság lesz :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1652) SlayerSub


SlayerSub
tag

Az autostatos dologhoz , vélemény? Engem kiborit, sokkal kevesebb built épithető majd, pedig a dio 2 -t ez tette örökké h annyi féle képpen épithetsz egy castot.. Igy h lesz meele wizard stb... Az meg h igy a kezdök nem fogják elcs**szni a karijukat az elején sztem nem kifogás, mert most csináljunk egy játékot a nooboknak vagy mi...

(#1653) D1Rect válasza SlayerSub (#1652) üzenetére


D1Rect
félisten

Sztem néhány tízezer levél után majd átgondolják az autostatot, és mint opció lehet benne a játékban...

(#1654) alien_


alien_
őstag

Diablo 3 - Elsőkézből!

Swarm is coming.

(#1655) D1Rect válasza alien_ (#1654) üzenetére


D1Rect
félisten

Hmm... érdekes, a cikk író nem tud játszani a varázslóval :DDD

(#1656) Sirandrish válasza alien_ (#1654) üzenetére


Sirandrish
legenda

jo is lesz az:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1657) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Úgyis lesz majd valami passive skill ami elősegíti a manaregenerációt(pl:d2-ben a Wramth vagy mi a szösz)

(#1658) Neró válasza Vistaboy (#1625) üzenetére


Neró
őstag

Ezen nem is csodálkozom, ma már minden fizetős.

| www.diablohungary.hu

(#1659) alien_


alien_
őstag

"...A GameStop oldalán felbukkant az első lehetséges megjelenési dátum is, amely nem más, mint 2009. március 15-e. A dátum még nem lett megerősítve a Blizzard által, s miután az online áruházak időnként egy tetszőleges dátumot raknak ki az oldalukra, így kezeljük pletykaként a hírt. A GameStop egyébként már visszajelzést adott, nyilatkozata szerint hivatalos e-mailből tudták meg a játék megjelenési idejét." /Forrás: Gamekapocs/

Írják ezt annak ellenére, hogy a Blizzard egyértelműen kijelentette: szinte még neki se álltak a világ / questek megépítésének, csak a demonstrációs pályarészeket rakták össze,

Swarm is coming.

(#1660) Wolverine válasza alien_ (#1659) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha SC2 lenne az a dátum, azt mondom, hogy valószínűtlen, de azért talán elhiszem :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1661) Sirandrish válasza alien_ (#1659) üzenetére


Sirandrish
legenda

kizárt dolognak tartom ezt a dátumot...de persze én sem bánnám ha akkor már jönne...persze ha minőségi cuccot kapnánk:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1662) norbalia87 válasza alien_ (#1659) üzenetére


norbalia87
tag

Az gaz akkor ebbol meg 2020-ra se lesz semmi. Bar igazuk van eloszor a sc2 utanna ha rogton kiadnak a diablot nem lenne annyi bevetel igy sc2 es arra meg kb 1 ev varakozas es johet a diablo 3.

(#1663) Nordic válasza norbalia87 (#1662) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

miért ne lehetne egyszerre két sikergame-et kiadni???olyanról még nem hallottál hogy valaki megvegyen 2 játékot??? :U itt vok mondjuk én :DDD sztem ha valakik akkor a blizzardosok meg is kockáztatnák...

nem azért nem fogják kiadni közel egyszerre a két játékot mert félnek a kevesebb profittól, hanem azért mert a diablo3 még közel sincs kész. az a dátum meg jó lesz inkább 2009 karácsonya, vagy 2010 utolsó negyedéve(hisz akkor vannak a legnagyobb megjelenések).

(#1664) celf


celf
őstag

annyira szep a dio3. vegre igazi szinek, nem mint a Warcraft szeriaban.

(#1665) alien_


alien_
őstag

Új szörny-concept: Malformed!

Swarm is coming.

(#1666) ChromeX válasza alien_ (#1665) üzenetére


ChromeX
addikt

aranyos :) minhta mostanában kicsit elapadt volna a hír forrás :(

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1667) Nordic válasza ChromeX (#1666) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

kell nekem egy ilyen házőrzőnek :DDD

(#1668) Integra válasza alien_ (#1654) üzenetére


Integra
titán

bazzze de utálom cégben a webfiltert.. grrrrrrrrrrrrr

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1669) Sirandrish válasza alien_ (#1665) üzenetére


Sirandrish
legenda

vagányul néz ki:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1670) alien_ válasza Sirandrish (#1669) üzenetére


alien_
őstag

At ötlet/kivitelezés egyaránt zseniális.. Ha ilyeneket tudnék rajzolni... Most szereztem egy Wacom tabletet, de kb örülök, ha egy szabályos(nak mondható) kört tudok rajzolni egyelőre :D

Swarm is coming.

(#1671) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Most olvastam el a PC Guru rövid cikkét. Jó lesz ez a játék. Remélem nem csak totál sötét helyek lesznek. :U

(#1672) alien_


alien_
őstag

Remek dolog történt velem a minap, a postás ezt dobta be a ládámba! :C Egyenesen Japánból, limitált széria, meg minden :D (Főleg, mert a lemezt egyetlen helyen lehet megvenni az egész világon, és ott is out of stock a sima kiadás..)

Ismeritek, hallottátok? Van benne Exclusively Printed Diablo3/Starcraft2 "art card"-is, de fotókra sajna várnotok kell Karácsonyig..

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#1673) Wolfy_ válasza alien_ (#1672) üzenetére


Wolfy_
tag

pofás! :D

(#1674) alien_


alien_
őstag

Új képek érkeztek!
A hivatalos oldal is frissült. Az új Tyrael ütős!

Swarm is coming.

(#1675) Morpheus


Morpheus
tag

próbálj meg állítani a kompatibilitás módján, mondjuk Win 98 vagy 2000 Talán segítt, néha nálam is előjön a hiba, de nem rendszeresen

"Morpheus felhasználónak 39 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" phmegbizhatosag.atw.hu

(#1676) alien_ válasza Morpheus (#1675) üzenetére


alien_
őstag

:F

Szerk.: Jah, oké. itt valami tápolás megy, akkor nem szóltam :)

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#1677) Nordic válasza alien_ (#1672) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

mekkorra mááááááááááááááááázlista vagy ;)

én is szerettem volna ilyet csak hát nekem már nem lesz ilyenem :O , későn kaptam észbe hogy rendelni kéne és az a kevés pénzem is másra ment el...nem adod nekem :U :DDD

istenem milyen zenéket tud csinálni a blizz... :)) (dio1-2,sc1....)

(#1678) alien_ válasza Nordic (#1677) üzenetére


alien_
őstag

Nem én, bátyám kapja :) Amúgy a Legendary Edition még van, csak a sima fogyott el.

Diablo - Tristram, StarCraft terra zenék kiemelten hatalmasak...
Amikor Diablo 3 bejelentés előtt közvetlenül a srác nekiállta játszani a nagyszínpadon a Tristram témát... az infarktus kerülgetett az óriási dopaminhullámtól, ami elöntötte az agyam :DDD

Swarm is coming.

(#1679) pigatt


pigatt
őstag

Sziasztok! Van már valami hír a megjelenésről?

i9 / 4080 / 32"

(#1680) Wolfy_ válasza pigatt (#1679) üzenetére


Wolfy_
tag

Csak ami eddig is: "majd egyszer"

(#1681) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ne írjatok már ide amíg nincs info:D
Akármikor feljön a topic majd kigrik a szívem a helyéről..erre benézek és csak s szokásos:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1682) Wolverine válasza pigatt (#1679) üzenetére


Wolverine
félisten

Nincs :P De 2010 előttre ne várd.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1683) oxox válasza Sirandrish (#1681) üzenetére


oxox
addikt

Sirandrish peacemaker vizsgálat ;]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#1684) Sirandrish válasza oxox (#1683) üzenetére


Sirandrish
legenda

csak nem kell irogatni..ennyi:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1685) Wolverine válasza Sirandrish (#1681) üzenetére


Wolverine
félisten

Vannak friss screenshotok és jópár artwork ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1686) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

[DirectX10 , Trade system és UI]

Eddig is tudtuk , hogy nem lesz nagy gépigénye :C

[ Szerkesztve ]

(#1687) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Új bestiát ismerhetünk meg a Diablo III-ból!

"Három új kép érkezett a Blizzard legendás Diablo sorozatának harmadik részéből. A sokak által istenített alkotásba a készítők - csakúgy, mint az előző részek alkalmával - megpróbálnak minél több ellenfelet/szörnyet bepasszírozni. Ezen horda egyik tagjával, az "Unburied" nevű rémséggel ismerkedhetünk meg az alant látható friss képeken keresztül."
Forrás: CyberGen.hu, Hardwired.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1688) Tsumaas


Tsumaas
senior tag

Üdv!
A megjelenés dátuma még mindig ismeretlen? Már nagyon szeretnék vele játszani... :O

Hard work beats talent.

(#1689) Vistaboy válasza Tsumaas (#1688) üzenetére


Vistaboy
veterán

A legkorábbi megjelenési dátum, amiben reménykedni lehet, az 2010. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1690) -=Sziszi=-


-=Sziszi=-
aktív tag

Hali Mindenki
A megjelenés ismeretlen, de infókkal húzzák a játékosok agyát. :W Sok kórházi eset lesz a Dio fanok körében, ha nem jelenik meg egyhamar. :DDD Jó lenne, ha egyszercsak bejelentenék, hogy ősszel jőn :DDD
Másrészt dolgozzanak csak nyugodtam, nehogy gagyit adjanak ki. (bár ez lehetetlen)
Már nagyon várom énis :C

Üdv Szisz

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#1691) Wolverine válasza -=Sziszi=- (#1690) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzard évente egy címet ad ki; idén ez a Starcraft 2 lesz. A Diablo 3 jövőre várható...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1692) 7 válasza -=Sziszi=- (#1690) üzenetére


7
addikt

A Diablo II-re várva is ugyanígy húztak minket, emlékszem, naponta ment a csevej a Diablo I-es Battle.netes csatin, hogy milyen lesz vajon, hogyan folytatják, mikor lesz, megéri-e, milyen szépek a trailerek, stb. Ugyanezt játszották, mégsem volt semmi gond :D

(#1693) alien_ válasza Wolverine (#1691) üzenetére


alien_
őstag

Milyen optimista vagy így korán reggel =)

Swarm is coming.

(#1694) Wolverine válasza alien_ (#1693) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez nem optimizmus; egyszerűen a jelenlegi ütemezés mellett jövőre aligha kapunk új WoW-kieget, azaz 2010-ben Dio3-at kell kiadnia a Blizznek :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1695) alien_ válasza Wolverine (#1694) üzenetére


alien_
őstag

Én több esélyt adok a Heart of the Swarm-nak 2010-ben, de ne legyen igazam.

Swarm is coming.

(#1696) Wolverine válasza alien_ (#1695) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem hiszem, hogy a SC2 további két epizódja is beleszólna az "egy év - egy játék" Blizzard-stratégiába, de ha mégis, akkor a rebesgetett next-gen MMO-juk 2014 előtt nem fog megjelenni... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1697) -=Sziszi=- válasza Wolverine (#1694) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Hát ha WOW kieget adnak ki Dio helyett akkor mérges leszek :(((
Nekem Diablo III kell most és kész :DDD Főleg hogy a II nem nagyon bejövős nekem(lehet kövezni :DDD )

Üdv Szisz

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#1698) wmarci válasza -=Sziszi=- (#1697) üzenetére


wmarci
senior tag

És akkor miből gondolod hogy a III-om bejövős lesz neked? :F
Mert néhány képből meg 1-2 trailerből nem igazán lehet megismerni a játékot, meg véleményt mondani róla.

[ Szerkesztve ]

(#1699) -=Sziszi=- válasza wmarci (#1698) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Ez mi? :F
Nem gondolom, csak reménykedek, na jó gondolom, mert remélem. :DDD
Véleményt meg nem mondtam róla szóval ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#1700) Djuree válasza -=Sziszi=- (#1697) üzenetére


Djuree
félisten

ha a 2 nem jön be, a 3 sem fog abban biztos lehetsz :U

próbáld ki a diablo1-et. ha az sem tetszik akkor valami baj van veled :DD nekem a diablo1 sokkal jobban tetszik mint a 2, minden szempontból, de még így is beleöltem a 2-be is párszáz órát :D

játszok most ezzel a sacred2-vel mert diablo elvonási tüneteim vannak és valamivel enyhítenem kell :DDD , dehát olyannak tűnik a diablo mellett mint egy bmw egy lada mellett :D vérszegény meg uncsi (multiban nem, de a diablo singleben sem volt uncsi, még sokadik végigjátszásra sem).

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.