Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2801) maross válasza Laraxior (#2799) üzenetére


maross
veterán

en mar installalom :D. bar csak enUS verziot talaltam.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2802) Haart válasza maross (#2801) üzenetére


Haart
addikt

Megvan már egy ideje de haszna nincs :D

(#2803) Laraxior válasza Haart (#2802) üzenetére


Laraxior
titán

jamm.. ellenőrzi hogy van-e a nevemen beta-acc...
hát nincsen

[link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2804) Ptech válasza Alg (#2800) üzenetére


Ptech
őstag

(#2805) Alg válasza Ptech (#2804) üzenetére


Alg
veterán

Akkor még addig sem jutottak el... esélytelen szvsz, kb. akkora munka lenne mint az SC2 LAN verzió volt (Viszont szerintem itt hagyjuk abba, mielőtt súlyos alapelv-sértésbe fullad a dolog)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2806) Ptech válasza Alg (#2805) üzenetére


Ptech
őstag

Jaja, én is gondoltam rá, hogy abba kellene fejezni.
Amúgy jah, mehet a packet sniffer meg elkezdhetik emulálni, amit eddig kibogarásztak, de sosem lesz olyan, mint az eredeti, pont mint a WoW-nál.

(#2807) JSaN válasza Laraxior (#2799) üzenetére


JSaN
addikt

1.5 hetes kep, es "sajna" meg csak mindig ott tartunk.Twitteren irtak hogy 1 perc utan kifagy, szal eggyelore keves remeny van hogy tolni fogjuk.

szerk, latom elkestem mig irtam mar linkeltek.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#2808) rt06 válasza Wolverine (#2797) üzenetére


rt06
veterán

sc2 launcher nem ilyen, annak tobb gigas telepitoje van

es igen, jol sejted, telepiti ugyan a jatekot, belepni nem lehet

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#2809) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Arrol olvastatok valamit hogy a zart beta mikor kezdodik? Kivancsi vagyok hogy az az 1000 ember aki kapott kulcsot a legutobbi Blizzconon mikor es hol tud majd regisztralni.

(#2810) Ptech válasza Ilsyde (#2809) üzenetére


Ptech
őstag

Még nem tudni.
Vannak olyan hírek, hogy szeptember vége, de semmi sem biztos.

(#2811) Ilsyde válasza Ptech (#2810) üzenetére


Ilsyde
őstag

Eddig en is ugy tudtam hogy mult het, esetleg a mostani eleje de most valami nagy keveres van. Megvontak a kulcsot a kulsosoktol akik "egy hiba folytan" bekerultek a F&F betaba, ennek ellenere viszont vannak paran akik meg most is streamelik es toljak pedig sem baratok, sem Blizzes csaladtagok (pl. a yogscastos skacok).
Azt hittem van valami biztos datum de ezek szerint tenyleg nincs. Mindegy, decemberben igyis-ugyis vege lesz a betanak es raszabadulhat mindenki a jatekra.

Kivancsi vagyok hogy ennek fenyeben a Torchlight 2-t mennyire fogjak Schaefer bacsiek elsietni :U

(#2812) Wolverine válasza rt06 (#2808) üzenetére


Wolverine
félisten

A Launcher abban sem nagy. A játék igen. Nem mellesleg a Diablo bétakliense csak azt a keveset telepíti, ami benne van a bétában; a teljes játék egy kicsit nagyobb lesz majd.

#2809: a Blizzard nem szokott előre megadni ilyen dátumokat... egyszerűen csak közlik, hogy "mostantól béta van és már ki is küldtük az első bétakulcsokat - ha szükséges, akkor még lesz több behívási hullám is" :)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2813) Ptech válasza Ilsyde (#2811) üzenetére


Ptech
őstag

Yogscast, day[9], totalbiscuit, etc szerintem csak PR okokból kaptak kulcsot. Ingyen reklám.

(#2814) h.adam.92 válasza Wolverine (#2812) üzenetére


h.adam.92
őstag

sztem ugyan az lesz mint az sc2-vel, hogy a béta vége felé, már mindenki kap kulcsot és mindenki kap egy "hívjod mó meg 2 haverodat is" kulcspárt :)

[ Szerkesztve ]

(#2815) FehérHolló válasza rt06 (#2808) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mindjárt lesz bnetd2.0 is. ;]

Skynet is real. It's called Google.

(#2816) Scholes9 válasza h.adam.92 (#2814) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Remélem is :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2817) Wolverine válasza h.adam.92 (#2814) üzenetére


Wolverine
félisten

Lehet. A kékek szerint akkor adnak ki újabb kulcsokat, ha túl kevesen tesztelnek aktívan. Ráadásul a Starcraftban a balance miatt kellettek a teszterek, a Diablónál ez nem annyira lényeges.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2818) Alg válasza Wolverine (#2817) üzenetére


Alg
veterán

Utolsó hetekben szerintem a szerverparkot is tesztelték, azért küldtek fűnek-fának kulcsot

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2819) whatever


whatever
aktív tag

(#2820) mongoose123 válasza JSaN (#2807) üzenetére


mongoose123
aktív tag

Aki keres az talál de nem szeretnék linkelgetni :N

(#2821) Cicero válasza Laraxior (#2803) üzenetére


Cicero
őstag

gportálos ímél

az arcom:

(#2822) cszn válasza Cicero (#2821) üzenetére


cszn
őstag

Bakker honnan szeded már ezeket az arcokat. :DDD

(#2823) Ptech válasza whatever (#2819) üzenetére


Ptech
őstag

Bleh, csak Athene-t ne :((( Hülyét kapok ettől a csávótól..

(#2824) JSaN válasza Ptech (#2823) üzenetére


JSaN
addikt

Mi a baj vele? Szerintem ez egy eleg jo d2-d3 ossze hasonlitas volt tole.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#2825) Ptech válasza JSaN (#2824) üzenetére


Ptech
őstag

Ripacs, troll. Kb ennyi.

(#2826) Cicero


Cicero
őstag

nekem se szimpi a srác. :P

(#2827) Haart


Haart
addikt

Ahhoz képest hogy mindenki azt rebesgette hogy szept közepén kezdünk, nem lett belőle semmi. Lassan szept vége lesz és még mindig nincs beta. :W

[ Szerkesztve ]

(#2828) Wolverine válasza Haart (#2827) üzenetére


Wolverine
félisten

A találgatások már csak ilyenek. van, ami bejön és van, ami nem :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2829) Laraxior válasza Cicero (#2821) üzenetére


Laraxior
titán

mi a gond?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2830) Haart válasza Wolverine (#2828) üzenetére


Haart
addikt

Ezek után nincs kétségem hogy idei megjelenés tuti hogy nem lesz. :(

(#2831) mongoose123 válasza Haart (#2830) üzenetére


mongoose123
aktív tag

majd jön az amikor kész lesz csak ki kell várni :))

(#2832) cszn válasza Haart (#2830) üzenetére


cszn
őstag

Én nem vagyok benne biztos. Rövid béta lesz megaszondták sokszor. És már evribodri ezen dolgozik.

(#2833) maross válasza cszn (#2832) üzenetére


maross
veterán

nem aszondta valaki, hogy blizzard mindig 4 honapig betazik?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2834) cszn válasza maross (#2833) üzenetére


cszn
őstag

Ilyen aszondásra nem emlékszem. Nekem még van bizodalmam az ez évi megjelenésben.

(#2835) maross válasza cszn (#2834) üzenetére


maross
veterán

En ebben bizom: "Release Date: 03 February 2012". zavvi.com, es meg hiheto :)

szerk: #1969

szerk2: es nem csak szamomra tunt kicsit soknak ez a varakozasi ido: #982, eleg sok hasonlo komment van ez ido tajrol.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2836) cszn válasza maross (#2835) üzenetére


cszn
őstag

Most linkelni nincs időm, de a másik oldalról meg az volt mellette, hogy a balanszolást házon belül megoldják, a publikus béta inkább a technológia tesztelésére lesz csak.

(#2837) maross


maross
veterán

na ez nem ide akart jonni :D

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2838) Ptech válasza maross (#2835) üzenetére


Ptech
őstag

Én már december 6-ot is olvastam valahol, de a február elejével is ki lehet egyezni :)

mod: maross: nincs valami törvény, hogy a feltüntetett legkisebb áron kötelező eladniuk egy terméket, akkor is, ha véletlenül lett hibásan kiírva az ára valaminek?

[ Szerkesztve ]

(#2839) Laraxior válasza Ptech (#2838) üzenetére


Laraxior
titán

csak nehogy olyan S.T.A.L.K.E.R.-es legyen... hogy a betára rá majd 5 évre jön ki :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2840) Ptech válasza Laraxior (#2839) üzenetére


Ptech
őstag

Belefér a Blizzard "soon" és "when it's done"-ba is, szóval lehet ;]

(#2841) Wolverine válasza maross (#2833) üzenetére


Wolverine
félisten

Multinál ez kb. pontos. A Diablonál viszont nem tesztelnek ilyesmit, csak apróságokat: launcher, patchelés, a szerverek tűrőképessége...

szerk: amikor a 4-6 hónap bétát írtam, úgy gondoltam, hogy az Arenát is balance-olják. Azóta kiderült, hogy eszükben sincs.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2842) maross válasza Ptech (#2838) üzenetére


maross
veterán

valami ilyesmi van, de tuti van ra kiskapu. ami boltban van, es kasszanal mast huznak le, ott lehet utni az asztalt, de netes vasarlasnal nem hinnem.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2843) Alg válasza maross (#2842) üzenetére


Alg
veterán

"A feltüntetett árak tájékoztató jellegűek" - ez kb. minden netes árlistánál ott van

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2844) Scholes9 válasza Cicero (#2821) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Miért mi a gond vele?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2845) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Blizzard nem azt mondta hogy mindenkeppen ki akarjak adni meg iden? Aztan decemberre celoztak.
A betanak meg nem kell feltetlenul sokaig tartania, harom honap meg igyis-ugyis belefer (hiszen a F&F mar elkezdodott).

Ugy latom a coolshopban meg mindig 25 fontert aruljak :DDD

(#2846) Ptech válasza Ilsyde (#2845) üzenetére


Ptech
őstag

Inkább csak azt mondták, hogy ki szeretnék adni még idén, ha lehet.

(#2847) Scholes9 válasza Ptech (#2846) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Így van, szeretnék még kiadni, de az fix, h 1 napot nem fognak beáldozni a minőség rovására, amit én helyeslek is és egy Blizzardtól számomra el is várható :)

JSan: ezt nehéz megjósolni. Mivel szerintem minden idők legjobban fogyó játéka lesz, így kis túlzással mind1, h decemberben vagy januárban fog megjelenni, de egyet értek, szerintem is azon vannak, h decemberben kint legyen a játék, még is csak nagyobbat kaszálnának :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2848) JSaN válasza Scholes9 (#2847) üzenetére


JSaN
addikt

Ez egyertelmu, de azert karacsonyrol lecsuszni az nagy ervagas.
Szal mindent meg tesznek hogy ki jojjon dec elso feleben, mert hat kell a zse.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#2849) Ptech válasza JSaN (#2848) üzenetére


Ptech
őstag

Bobby kedvence szerintem amúgy is a Diablo franchise, az áll a legközelebb hozzá ;] :))

(#2850) Wolverine válasza JSaN (#2848) üzenetére


Wolverine
félisten

Mint a Burning Crusade-nél? Merthogy az januárban jelent meg, és az akkori rekordokat simán zsebre rakta így is ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.