Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1551) Wolverine válasza Flash Gordon (#1548) üzenetére


Wolverine
félisten

Egyetértek az előző két kollégával az EA-vel kapcsolatban... túl sok olyan eset van, ami nyilvánvalóan lehúzás jellegű, illetve tartalmat kellett húzni :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1552) Flash Gordon


Flash Gordon
senior tag

Nem az EA a lényeg (bár nekem semmi bajom velük, mivel baromi sok jó gamát hoztak ki, amikkel min. 10x több időt szórakoztam, mint a vivendis ekkel), mondhattam volna Activision-t is vagy bármi mást, 1-2 ritka kivételtől eltekintve nem azért lett bármelyik kiadó, fejlesztő híres, mert pocsék játékot hozott ki...

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1553) alien_ válasza Flash Gordon (#1552) üzenetére


alien_
őstag

Blizzard abban más, hogy ők nem a kitaposott ösvényen haladnak, hogy tucattermékekkel kielégítsék a piaci igényeket, hanem ők teremtik meg a saját piacukat.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#1554) Flash Gordon válasza alien_ (#1553) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Jöhet, még, még, nyomjatok el pár frázist... :W

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1555) Wolfy_ válasza Flash Gordon (#1554) üzenetére


Wolfy_
tag

meg kell várni az egészet hogy véleményt lehessen mondani róla (mint egészről). teljesen felesleges kiragadott részleteket fikázni és puffogni szerintem.

(#1556) Flash Gordon válasza Wolfy_ (#1555) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ki fikáz kiragadott részleteket?
A debil mantrázás ment az idegeimre

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1557) Wolfy_ válasza Flash Gordon (#1556) üzenetére


Wolfy_
tag

konkrétan pl. CsatiZsol az 1529-es hozzászólásban, arra írtam én spec. azt, hogy meg kell várni a végét és hogy a blizzard valószínűleg nem fog szart kiadni. de nem hittem, hogy ilyen nagy vihart kavar a téma. :)

(#1558) Wolverine válasza Flash Gordon (#1552) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy igazán nagy különbség van: a Blizzard mindig megtehette eddig, hogy csak akkor adja ki a játékot, amikor ők is késznek érezték, sosem kellett előbb piacra dobni. Az EA híres arról pl., hogy szereti sürgetni a fejlesztőit, és csak az utóbbi egy évben tudok mondani két olyan játékot, amiből az EA miatt került ki tartalom vagy maradt el polírozás. (mielőtt kérdeznéd: Warhammer Online az előbbire, Hellgate: London az utóbbira)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1559) Flash Gordon válasza Wolverine (#1558) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ok, ez így van, valszeg más szempontrendszer áll a legnagyobb kiadó és más egy eleddigg független fejlesztő előterében, mindenesetre az Activision os fúzió a Blizznél is más irányba látszik eltolni a hangsúlyokat...

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1560) Viktor77 válasza Flash Gordon (#1559) üzenetére


Viktor77
titán

Ezt támaszd alá.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1561) Wolverine válasza Flash Gordon (#1559) üzenetére


Wolverine
félisten

A Vivendi volt eddig is a Blizzard tulajdonosa ;) Ők sem szóltak bele, mi mikor jelenjen meg. (ráadásul pont a Blizzard bevételeiből vette meg a Vivendi az Activisiont)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1562) Flash Gordon válasza Viktor77 (#1560) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Itt egy [link] a sok közül, nézz körül a neten...tipikus herélés folyik a profit maximalizálás jegyében. Hol a kreativitás és a válalkozó szellem? A végén marad egy guitarcallofdiowarcraftsc2 mutáns, amiről évente lenyúznak egy újabb bőrt, szép kilátások...

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1563) Wolverine válasza Flash Gordon (#1562) üzenetére


Wolverine
félisten

Melyik is volt ezek közül Blizzardos cucc? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1564) Flash Gordon válasza Wolverine (#1563) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Maga a fúzió ténye is bőven elegendő ok az új irányvétel szempontjából...A World of Warcraftot is jegyző cég fejese, Mike Morhaime egy interjú keretében többek között kijelentette, hogy minden Vivendi által kiadandó játékért mostantól az Activision felel...a Vivendis Sierra elvileg lehúzhatja a rollót (legalább olyan patinás név mint a blizz), a Masive Entertaiment és még jó pár fejlesztő cég a kukába kerül e-miatt...ja hogy a blizz-t ez nemérinti...grat a szűklátókörüségért.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1565) Wolfy_ válasza Flash Gordon (#1564) üzenetére


Wolfy_
tag

lehet hogy én vagyok alulinformált, de mondjuk a Sierrának volt annyi és olyan nagy sikernek örvendő játéka, vagy olyan bevétele a közelmúltban, mint a Blizzardnak? mert gyanítom az üzleti döntéseket (leépítéseket/racionalizálásokat) leginkább ezek motiválják, nem pedig a nagy múlt.
na ebben a vitában jól úgy tűnök, mintha nagy Blizz-fanatikus lennék, pedig egyaltalán nem tartom magam annak. :D

[ Szerkesztve ]

(#1566) Flash Gordon válasza Wolfy_ (#1565) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

"...az üzleti döntéseket (leépítéseket/racionalizálásokat) leginkább ezek motiválják, nem pedig a nagy múlt..."

Nna itt is vónánk, lehet örülni, mert egész egyszerűen egy EA klón született...

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1567) Wolfy_ válasza Flash Gordon (#1566) üzenetére


Wolfy_
tag

szerintem ezt sok értelme nincs itt folytatni, mert már semmi köze nincs a játékhoz.
majd meglátjuk ha kész lesz, hogy hagytak-e időt a fejlesztőknek hogy jó játékot adjanak ki a kezükből, vagy nem, aztán az majd igazolja az egyik vagy a másik oldalt. ennek így itt semmi értelme.

(#1568) Flash Gordon válasza Wolfy_ (#1567) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ok, én sem a Dio 3 kapcsán polémiáztam, hanem a témában jelenlévő közhelyről és a fúzióról, ha már egyébként sincs semmi új infó a játékról, szerintem ennyi tölteléknek belefér.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1569) Viktor77 válasza Flash Gordon (#1564) üzenetére


Viktor77
titán

"Maga a fúzió ténye is bőven elegendő ok az új irányvétel szempontjából.."
Mert te ezt írod?

Jelenleg nincs vetélytársa a Blizzardnak RTS, Hack 'n' slash rpg és MMO terén. Minek szólnának bele a dolgaikba? Ennél azért több eszük van.

Mindegy, tényleg nem ide való téma.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1570) Wolfy_ válasza Viktor77 (#1569) üzenetére


Wolfy_
tag

Azért az RTS-ben nem lennék annyira biztos, pl. a Warhammer40k az egy eleg korrektül eltalált kis játék, én spec. többet játszottam vele, mint a Warcraft 3-mal.

(#1571) Wolverine válasza Flash Gordon (#1564) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak arra utaltam, hogy a Blizzard fejlesztési politikájába eddig sem szóltak bele (kvázi cég a cégen belül felállásban működnek), és erre utaló nyomok azóta sincsenek. ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1572) Flash Gordon válasza Wolverine (#1571) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ez egyenlőre így van, de a kiadói oldal megváltozott, ami hosszútávon nyomhat a latban, meg persze a vállalati struktúra és a profitorientáció, a jelenlegi Blizz nem azonos a régivel, anno a fejlesztés hozta a profitot (ez volt a garancia), most a meglévő brand en alapuló marketing és a pozíciójukból eredő erőfölény, ezek hatásmehanizmusát elég jól ismerjük pl. a microsoft kapcsán.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1573) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Négy új kép a Diablo III-ból.

Hogy ne csak az OFF menjen... :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1574) Flash Gordon


Flash Gordon
senior tag

Meg itt egy monszta

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1575) Siera


Siera
senior tag

lol mért nem adnak ki új helyszínes képeket :S

(#1576) Flash Gordon válasza Siera (#1575) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Hova kapkodjanak? 'iszen van még bő 2 évük rá ... :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1577) Levin01


Levin01
őstag

Ha a Diablo2-re gondolok akkor egyből beugranak a középiskolás évek emlékei, amiknek idestova 7éve vége van :O
Nagyon várom a harmadik részt, mert évek óta nem tudott egy játék sem úgy lekötni mint a D2.

(#1578) Gyuri27 válasza Levin01 (#1577) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha a dio1-re gondolsz? Na az volt régen :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1579) Levin01 válasza Gyuri27 (#1578) üzenetére


Levin01
őstag

A D2 is már túl régen volt :O

(#1580) ChromeX


ChromeX
addikt

biztos sokan olvasták már de azért aki nem annak itt van[dio történelem]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1581) alien_


alien_
őstag

Addig is, figyelmetekbe ajánlok egy másztszí filmet: Troll 2
Szerintem qrvajó :D

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#1582) AMD Power


AMD Power
titán

Ez a játék sorozat egy unikum. Már alig várom a 3-ik részt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1583) lumber_hw válasza alien_ (#1581) üzenetére


lumber_hw
csendes tag

Ez nagyon üt! :C Szerintem a Diablo III megjelenéséig elleszek azzal, hogy megpróbálom beszerezni. :DD

(#1584) alien_


alien_
őstag

A Blizzard boszorkánykonyhájában sikeresen keresztezték a zergling dns-ét egy vakondéval! Így született a scavenger....

Swarm is coming.

(#1585) Muton válasza alien_ (#1584) üzenetére


Muton
addikt

hát...
a dune thresher-ről még el tudom képzelni, h képes a földben kolbizni, de a scavenger-ről a hosszú, gyenge végtagjaival tuti nem
meg már most utálom, tuti, h ez lesz a d2-ből ismert Leaper ^^

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1586) Sirandrish válasza alien_ (#1581) üzenetére


Sirandrish
legenda

Költségvetés: 14dollár 22 cent:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1587) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Nem bírok várni még több mint 1 évet... :( :O

(#1588) Wolverine válasza Sanci789 (#1587) üzenetére


Wolverine
félisten

Pedig legalább annyi lesz :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1589) Djuree válasza Viktor77 (#1569) üzenetére


Djuree
félisten

azért ez így nem igaz:
"Jelenleg nincs vetélytársa a Blizzardnak RTS, Hack 'n' slash rpg és MMO terén."

nagyon is van vetélytárs. mind3 játékstílusban és nem is gyenge próbálkozások...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1590) Sirandrish válasza Djuree (#1589) üzenetére


Sirandrish
legenda

pl? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1591) Sirandrish válasza Sanci789 (#1587) üzenetére


Sirandrish
legenda

2 lehetőséged van
1. megölöd magad (ezáltal nem vársz többet)
2. lehibernálod/tatod magad és majd kiolvasztod/vasztaod magad a megjelenés napján

nos?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1592) Wolverine válasza Sirandrish (#1590) üzenetére


Wolverine
félisten

MMO-nál ott a meglehetősen jól sikerült Warhammer; RTS-ben és HnS-ben mostanában nem vagyok otthon... :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1593) Sirandrish válasza Wolverine (#1592) üzenetére


Sirandrish
legenda

én nem vagyok otthon az MMO-k vilgában de azt így messziről látom hogy a WH messze nem fenyegeti a WoW elsőségét...tévednék?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1594) Wolverine válasza Sirandrish (#1593) üzenetére


Wolverine
félisten

Van köztük majdnem 4 év differencia, ami azt jelenti, hogy idővel a játékoslétszámban levő különbségek csökkenni fognak; de játékmenetben a WAR kellemes, és némi frissülést jelent a WoW-hoz képest. Nekem személy szerint tetszik, kár, hogy a gépemnek nem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1595) Sirandrish válasza Wolverine (#1594) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem végülis teljesen mindegy...
az MMO nem az én világom..próbáltam de nem jött be...hamar ellaposodik szerintem.

engem inkább a HnS része érdekelne hogy ki is veszélyes a Blizz "trónjára" mert annak a játékát kipróbálnám ha estleg kimaradt volna eddig:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1596) Flash Gordon válasza Sirandrish (#1595) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Konkrétan HnS ben a dio2 után kigyüvő játékok közül a sacred, sacred2, titan quest messze élvezhetőbb az elődnél logikus okok miatt, pl. grafika.. pillanatnyilag a Blizz oda se szagol a "trónhoz", majd 2 év múlva esetleg... :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1597) Sirandrish válasza Flash Gordon (#1596) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sacred 2? most jött ki..a Dio 2 meg 10 éve:D
még isteni szerencse hogy szebb:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1598) Flash Gordon válasza Sirandrish (#1597) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Csak a kérdésedre válaszoltam :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1599) Sirandrish válasza Flash Gordon (#1598) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah vágom..Mondjuk a TQ tényleg nagyon jó kis game volt..a Sacred annyira nem tetszett..a 2. részét meg még nem próbáltam:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1600) Djuree válasza Sirandrish (#1590) üzenetére


Djuree
félisten

pl. titan quest sokkal jobb mint a dio2, főleg grafikailag. aztán most jön a sacred2 ami megintcsak üt (az 1 is nagyon jó volt már).

van még kérdés?

rts-nek meg ott vannak az ageof-ok vagy a cnc-k amik legalább olyan jók mint a starcraft. wc3-at nem említem mert az nagyon gyenge lett...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.