Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1801) I_Am válasza HardSanyeee (#1800) üzenetére


I_Am
veterán

De drui-ra nem voltak. Oké, lehet, hogy most változtatnak, de nem Blizz szokás. :)

szerk: mondjuk 2 éve nem D2-ztem legalább, tehát lehet csak rosszul emlékszem...

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1802) HardSanyeee válasza I_Am (#1801) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Craftolni lehetett druisat is. Meg rare-ben is volt. De lényeg a lényeg: reméljük, hogy az egy új karszt és hamarosan megtudjuk, hogy mi az :)

(#1803) Wolverine


Wolverine
félisten

Hivatalos Q&A.

szerk: ja igen, a Blizz hivatalos Twitterén is lesz majd D3 infó.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1804) Wolverine


Wolverine
félisten

Az új, 3. karakter a Monk: egy gyors és törékeny melee karakter, aki kombókon alapuló harcstílust alkalmaz holy mágiával kombinálva. A Monk egy szent harcos, aki az igazság és a jó érdekében cselekszik. Igazi harcművész; olyasmit képzeljünk el, mint egy konzolos verekedős játék egy karaktere.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1805) HardSanyeee válasza Wolverine (#1804) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Mármint a 4. :) Úgy tűnik megvan a paladin utód is ;)
Kérdezni akartam, hogy ez miért nincs fenn a D3 oldalán mire látom, hogy épp nem elérhető. Remélem jó sok új tartalommal látnak el minket és ezért nem elérhető :D

szerk: most látom, hogy az egész Blizzard oldal nem elérhető :U

[ Szerkesztve ]

(#1806) Wolverine válasza HardSanyeee (#1805) üzenetére


Wolverine
félisten

Épp töltik fel az anyagokat ;)
Amúgy sajnos csak félszemmel nézem a mostani D3-panelt, mert épp híreket írok bőszen a wow.hu-ra... Amire válaszoltak: kibővítik a craftrendszert; nem mondanak semmit a megjelenésről a "When it's done"-on kívül;és megmaradnak a rúnák is, de ezt a részt pont átugrottam az odafigyelésben...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1807) HardSanyeee válasza Wolverine (#1806) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Már elérhető az oldal :)
Tetszenek az új videók és képek :) Na meg ugye ebből következik, hogy a Monk is tetszik :D

(#1808) Wolverine


Wolverine
félisten

Helyszíni élmények: [link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1809) Vistaboy válasza HardSanyeee (#1807) üzenetére


Vistaboy
veterán

Legjobban az Assassin-ra hasonlít a karakter, aminek én örülök, mert a LoD-ban az volt a kedvenc kasztom, a Druidától nem voltam elájulva.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1810) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Diablo 3 Infóközpont!

Forrás: Hardwired.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1811) Wolverine


Wolverine
félisten

A tegnapi D3 Heroes And Monsters panel kivonata.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1812) Wolverine


Wolverine
félisten

Épp folyik a nyílt D3 Q&A a fejlesztőkkel - és pont most volt az egyik válasz: "Sosem mondtuk, hogy Diablo szerepelni fog a Diablo 3-ban."

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1813) Vistaboy válasza Wolverine (#1812) üzenetére


Vistaboy
veterán

Tényleg nem, de akkor miért Diablo 3 a játék címe? :F

Ennyi erővel akkor hívhatnák "The revenge of Diablo's lost brother"-nek is. Persze akkor kevesebbeket hozna izgalomba.

De miért is nem akarják beletenni? Nem elég kreatívak ott a Blizzard-nál, nem tudnak kitalálni egy módot, amivel feltámadhat a pokol egyik leghatalmasabb démona? :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1814) Wolverine válasza Vistaboy (#1813) üzenetére


Wolverine
félisten

Várj. Azt sem mondták, hogy nem fog szerepelni :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1815) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Diablo 3: Monk gameplay Trailer HD

A 12 perces trailert végre normális felbontásban élvezhetjük végig.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1816) HardSanyeee válasza Vistaboy (#1815) üzenetére


HardSanyeee
őstag

ITT van ugyanez a videó avi-ban és 2x akkora fájlmérettel, nem tudom, hogy mp4-es verziónak mennyivel rosszabb a minősége, ha rosszabb.

(#1817) Viktor77


Viktor77
titán

Lefordított szösszenet arról, hogy miért is késnek annyit a Blizzard játékok.

(from Blackravens)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1818) menthor


menthor
tag

én nagyon komáltam a d2-t, faxa kis játék volt... talán kb egy évig játszogattam vele. de ennek a 3. résznek már nagyon duke nukem szaga van. azt is meddig csinálták, aztán nyekk. ezis mire kiér (ha kiér) elavult játék lesz...

monnyuk azért várom, hogy mi lesz belőle :))

the truth is out there

(#1819) HardSanyeee válasza menthor (#1818) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Ha te mondod ;]

(#1820) Wolverine válasza menthor (#1818) üzenetére


Wolverine
félisten

2 éve jelentette be a Blizzard, és 2 év múlva meg is jelenik :U Mi ezen a DNF?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1821) SLYM válasza Ybron (#1705) üzenetére


SLYM
veterán

nem ártana :)

(#1822) Muton válasza Archer (#2) üzenetére


Muton
addikt

még nem tudni. jövőre, vagy azután, vagy azután. "akkor lesz kész, amikor kész lesz".

SLYM: az enyém frissebb hsz-re ment :P :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1823) Carpio


Carpio
tag

Hello! Az SC2 és a DIO3 azonos motort fog használni? Ergo, lehet majd következtetni az SC2 gépigényéből a DIO3 igényére?

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#1824) alien_


alien_
őstag

Diablo 3 preview

Swarm is coming.

(#1825) frame>24 válasza alien_ (#1824) üzenetére


frame>24
addikt

Hát komolyan mondom, én nem tudom, Ki írta ezt, de fizikailag fáj olvasni, végig se értem rajta. Hogy lehet egy ekkora anti-tálentummal cikket íratni?
Nem, ilyet még nem csesztem...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1826) ChromeX válasza frame>24 (#1825) üzenetére


ChromeX
addikt

"Egy sivatagos helyen rengeteg ellenség özönlött, ahogy kiválasztottam az Ördögűzőt, aki szellemidézőre emlékeztet és különös varázslatokra képes. Csak korlátozott képességekkel rendelkeztem a szörnyek vérpacává változtatásához, de azok mind hasznosnak bizonyultak. Izzó koponyákat dobálhattam a levegőbe, amik akkor robbantak, ha megnyomtam a támadás gombot, így megfelelően változathattam a hatótávot. A robbantások egész tisztességes méretű környezeti károkat is okoztak, ideálisak voltak bármilyen csoport elsöprésére. Egy fenyegető kísértet éles sikoltással előtör a Boszorkánydoktor testéből, amivel halálra rémíti az ellenséget, és egy időre megfutamítja őket. A csatákban segítségül hívhattam a zombi kutyákat, azt hiszem, abban mind egyetértünk, hogy ez a legjobb kutyafajta. És végül sikerült végrehajtanom egy olyan hullapók-támadást, amitől az ellenfelek, miután megöltem őket, kiéhezett, sápadt zöld pókfélékké váltak, amik szedték a lábukat és mindent megtámadtak, ami a közelükbe került. Azzal, hogy a kutyákat, a hullapókokat és a tűzbombákat egyszerre vetettem be egy támadás során elég szép pusztítást sikerült véghezvinnem."

ez mekkora duma :DDD

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1827) Wolverine válasza Carpio (#1823) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem tudjuk.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1828) Szatesz


Szatesz
őstag

Tényleg netudja senki mikor is jelenik meg?
De még ez éven?
És tudja vlaaki hogy dx11 es game leszs vagy csak dx10 es?

[ Szerkesztve ]

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#1829) atike válasza Szatesz (#1828) üzenetére


atike
nagyúr

Idén tutira nem. Sajnos. De hogy mikor... Én is szeretném tudni! :)

(#1830) Wolverine válasza Szatesz (#1828) üzenetére


Wolverine
félisten

Szvsz még a Blizzard sem tudja, a reális tippek 2011-ről szólnak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1831) atike válasza Wolverine (#1830) üzenetére


atike
nagyúr

2011? Naazadurva. :( Én azért bíztam 2010-ben... De hogy még jóval több mint egy év legyen... és ráadásnak az is csak tipp... elkeserítő... :(

[ Szerkesztve ]

(#1832) Wolverine válasza atike (#1831) üzenetére


Wolverine
félisten

2009-re Starcraft 2-ről volt szó (de csúszik jövőre), 2010-ben pedig jön a Cataclysm (tovább nem lehet csúsztatni, mert akkor masszív játékosvesztés jönne). Így a Blizzard "évente egy játék" filozófiája alapján a Diablo 3 2011 előtt aligha jelenik meg.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1833) menthor


menthor
tag

sose-sose-sose... :O :))

the truth is out there

(#1834) Carpio


Carpio
tag

Mindenki sejtette...
:(

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#1835) priti válasza Carpio (#1834) üzenetére


priti
addikt

...de akkor a szarnak nézetnek velem fél órás ingame videókat? Mikor láttam? már vagy fél éve legalább, ha megjelenés előtt pár hónappal kidobnak egy ingame videót kedvcsinálónak , hogy legyen előredelés az oké, de hogy így... ennek mi értelme van? Tiszta Duke Nukem ez is, komolytalan.

Hardverlesen

(#1836) Djuree válasza Carpio (#1834) üzenetére


Djuree
félisten

hát ez szomorú :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1837) Djuree


Djuree
félisten

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1838) ChromeX válasza Carpio (#1834) üzenetére


ChromeX
addikt

senki nem mondta soha egy szoval sem hogy 2010ben lesz dio3, nem tudom egyáltalán ki várta(mindenki?) de feleslegesen nyilván valo volt hogy 3 cim nem jön ki egy évben a starcraft meg mégis elörébb tart mint a dio wowot meg nem lehet csusztatni.
az emberek önmaguknak okoznak csalodást azzal hogy elhiszik hogy talán jon.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1839) Djuree válasza ChromeX (#1838) üzenetére


Djuree
félisten

azt a fos wow-ot pedig csúsztathatnák igazán...tőlem 10 évig is akár :P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1840) Wolverine válasza Djuree (#1839) üzenetére


Wolverine
félisten

Ja, végülis remek ötlet lenne azt a játékot megölni, aminek a bevételéből fejlesztik a többit :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1841) Djuree válasza Wolverine (#1840) üzenetére


Djuree
félisten

sztem egy diablo mmo sokkal többet hozna. persze ha nem olyan idióta rajzfilmes grafja lenne mint a wow-nak. de ha ez kell a diablo-hoz, akkor tolják csak minél többen a wow-ot, engem nem zavar :D
csak nem értem miféle perverzió vesz rá embereket hogy éveket öljenek egy játékba :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1842) Integra válasza Carpio (#1834) üzenetére


Integra
titán

mennek már el a picsába:(((

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1843) Wolverine válasza Djuree (#1841) üzenetére


Wolverine
félisten

Például az, hogy élvezik és nem unták meg? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1845) Djuree válasza Wolverine (#1843) üzenetére


Djuree
félisten

hát nekem mind1, én inkább a real life-ot élvezem, az azért mégiscsak jobb :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1846) Muton válasza Carpio (#1834) üzenetére


Muton
addikt

hát ez eléggé lehangoló :(
sőt, szánalmas

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1847) Djuree


Djuree
félisten

próbáltam az új dio2 patchet de felbontást nem lehet nagyobbra állítani :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1848) megint én


megint én
őstag

Remélem, 2012 előtt kijön, mert azért még kiélvezném, mielőtt világvége...
Na de amúgy, ha komolyan, akkor a megjelenés szerintem valami ilyesmi lesz...
2011.11.11. Én tippem...
Lehet fogadni a befutóra.
Nekem van egy ezresem, hogy a 4esmertó előbb kész lesz.
:DD

(#1849) tjokai válasza megint én (#1848) üzenetére


tjokai
senior tag

Komolyan mondom, h pezsgőt bontok ha kiadják már egyszer végre a D3-at :FValaki tud esetleg infót a megjelenésről? :U

Üdv!

(#1850) Terkk


Terkk
tag

eszméletlenül várom már ezt a játékot , nagyon teetszik

~~~~~~ UK

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.