Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1151) Djuree válasza Integra (#1149) üzenetére


Djuree
félisten

pontosan. de a starcraft is ilyen. ilyet csak a blizz tud csinálni. én is a mai napig diablo-zok, mióta megjelent fent van a gépemen :D
jó párszázszor végigtoltam de egyszerűen nem lehet megunni. habár a diablo1 sztem jobb volt....hangulatában biztos...azoktól a hangoktól összefostuk magunkat esténként a haverokkal :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1152) Djuree válasza Flash Gordon (#1144) üzenetére


Djuree
félisten

hogyne javítana a wotlk ezen. ha lesz benne kihívás akkor simán jó lesz. olyan bossokat kell belerakni akiket még a top guildeknek is több hónapig tart a kinyírásuk.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1153) Djuree válasza Drizzt (#1130) üzenetére


Djuree
félisten

titan quest qrva jó!! nagyon szép graf, baszott hosszú a játék, szvsz sokkal hosszabb mint a diablo2. sőt sztem még lehet jobb is mint a diablo2. ne, ne bántsatok! :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1154) jokeman


jokeman
aktív tag

AZTAAAAAAAAAAAAAAAAA, most jöttem haza, és megláttam WAUUUUUUUUUUU :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :R

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#1155) Sirandrish válasza Djuree (#1153) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem bántalak me szerintem is van olyan amiben jobb...dehát van pár év a 2 game között ugyhogy meg is lehet érteni:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1156) Wolfy_ válasza jokeman (#1154) üzenetére


Wolfy_
tag

jaja, en is tegnap jottem haza. ma este fogom majd megnezni a videokat. majd igyekszem kozben fogni az allamat, hogy le ne essen. :D

(#1157) Sirandrish válasza Wolfy_ (#1156) üzenetére


Sirandrish
legenda

Milyen Videokat? mert volt az a Párizsi akármi amit élőben lehetett nézni csak nekem elkelett mennem így csak egy részét láttam..ha esetleg arról lenne szó akkor egy linket megköszönnék:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1158) Wolfy_ válasza Sirandrish (#1157) üzenetére


Wolfy_
tag

en ezekre gondoltam:
[link]
[link]

(#1159) Integra válasza Djuree (#1151) üzenetére


Integra
titán

mondjuk ha nálam befosatós játék, akkor éjjel, dolbys hi-fi fejhallgató, avp2, frostyval hardon.. és a mozgás vizsgáló csak pittyeg a sötétben egyre gyorsabban...:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1160) Djuree válasza Integra (#1159) üzenetére


Djuree
félisten

ezzel egyetértek. az igencsak jó kis hangulatú játék volt :K

jöhetne már avp3...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1161) Integra válasza Djuree (#1160) üzenetére


Integra
titán

sajnos az is a "whent it's done" kategória:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1162) Wolverine válasza Sirandrish (#1157) üzenetére


Wolverine
félisten

eu.blizzard.com/diablo3

Itt van egy trailer és egy gameplay videó is :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1163) Integra válasza Wolverine (#1162) üzenetére


Integra
titán

gyáááá, irodából ilyet nem lehet megnézni:(:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1164) Nordic válasza Djuree (#1160) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

elszomorítalak, nem lesz avsp3. helyette Alien Colonial Marines lesz, valami külsőnézetes tps, vagy ehhez hasonló, átírt és átdolgozott nfs:carbon motorral hajtva. pedig elképzelve meg lehetne csinálni az avsp3-at csak éppen az Unreal engine3 jobban illene hozzá, esetleg a GoW motorja.

(#1165) Nordic válasza Integra (#1159) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

pláne akkor ijesztő amikor kiderül h csak a lezuhanó vízcseppeket jelezte :DDD közben meg hátulról már bekerítettek ;]

(#1166) Wolverine válasza Integra (#1163) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor megnézed otthon :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1167) Nordic


Nordic
Közösségépítő

kicsit unatkoztam így nekiestem a photoshopnak. ez az első munkám így nem a legtökéletesebb, de egy egyedi háttérnek megfelel. gondoltam feldobom ide is hátha érdekel valakit...

Diablo 3 wallpaper

ui: kicsit nyújtott, de mondom ez az első ps-os próbálkozásom... :U

(#1168) Haart válasza Nordic (#1167) üzenetére


Haart
addikt

Gondolom megnézted a gamestaros videót is :D

(#1169) 7 válasza Djuree (#1150) üzenetére


7
addikt

1: Diablo 1-ben tárgyaknál csak statkövetelmény van, szintkövetelmény nincs.
2: Összevágott videó, sokat ügyeskedett a savegamekkel és mással, ez egyértelmű.
3: Lazarus nem teleportált volna el, a Fireball megfogta.
4: Tényleg ki lehet nyiffantani 10-es mágussal is Diablot, ha lejut odáig az ember, csak megfelelő varázslatok kellenek hozzá, és elegendő mana. Én inkább azt nem értem, hogy miért nem Holy Boltot használt hozzá, az talán még hatékonyabb is, ha egy-két szinttel nagyobb a Fireballnál (ami pedig ugyebár nem volt maxolva a magicjét elnézve)
5: Az a "pénzcsalás" dupe. Egyszerű a mechanizmusa, csak jól kell hozzá időzíteni. Más csalást nem értem tetten (amennyiben elfogadjuk, hogy a videó több részből való összerakása nem csalás, csak szükségszerű jelen esetben)

[ Szerkesztve ]

(#1170) Nordic válasza Haart (#1168) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

nem is... :DDD

(#1171) Haart válasza Nordic (#1170) üzenetére


Haart
addikt

Hja sztem se :D Egyébként én is fogok csinálni sztem. ;]

(#1172) Djuree válasza Nordic (#1167) üzenetére


Djuree
félisten

be is raktam háttérnek :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1173) Nordic válasza Djuree (#1172) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

itt van még egy... ez már valamivel jobban sikerült sztem...kezdek belejönni a phtoshop használatába :DD

[ Szerkesztve ]

(#1174) Haart válasza Nordic (#1173) üzenetére


Haart
addikt

Ez már igen pofás! :C :R

(#1175) 7


7
addikt

Englisül beszélőknek interjú némi történettel megfűszerezve:

20 évvel vagyunk a Világkő megsemmisülése után, a három testvért legyőzték.
Sokan azt hitték, hogy Tyrael vakmerő döntése után elszabadul a pokol a földön, feszülten készültek is rá, de úgy tűnik, feleslegesen: csupán egy hatalmas kráter tanúskodik arról, hogy valami igen nagy dolog történt az Arreat hegynél. Cain válaszok keresésével töltötte az időt: Miért nem történt semmi? Merre van a Hetek* megmaradt két tagja? A történetben jelentős szerepet kap Tyrael, és az, hogy miken ment keresztül azóta, hogy tulajdonképpen halálra ítélte a világot.

*A Diablo I-ben kaptunk anno rengeteg háttérinformációt a Hetekről, a Pokol urairól: a három főgonoszról, azaz a testvérekről, illetve a négy algonoszról, akik megbuktatták őket, s a földre száműzték mindhármukat.

A Hetek:

Mephisto, a Gyűlölet ura
Baal, a Pusztítás ura
Diablo, a Rettegés ura

Duriel, a Fájdalom ura
Andariel, a Gyötrődés úrnője
Belial, a Hazugságok ura
Azmodan, a Bűn ura

----

Baal lélekkövét nem láttuk széttörni.
Belial és Azmodan (egymás fivérei) még nem fordult elő sem a Diablo első, sem a második részében.

Egyébiránt a Magyar Diablo Páholy viszonylag tömören és érthetően összefoglalta az eddigi eseményeket. Persze némi utánajárással ennél bőségesebb információkat is lehet kapni, de ez is bőven elegendő, hogy az egyszeri játékos is lássa az események kapcsolatát: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1176) Djuree válasza 7 (#1175) üzenetére


Djuree
félisten

ez csak nagyon a felszín. külföldi oldalakon lehet többszáz oldalas történeteket is találni. én hülye anno lefordítottam az egyiket de hogy hova tettem azt már nemtudom :U

meg akit érdekel olvassa el a 3 megjelent diablo könyvet is. sok háttérinfot meg lehet tudni. nekem itt ülnek a polcon. sajnos a többi diablo könyvet nem adták ki :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1177) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Most néztem végig a gameplay t,és geci jó lesz :DDD Pont erre várt a nép,ugyanolyan felülnézetes,semmi tulbonyolitás,és kibaszott szép. :R Remélem karácsonyra kiadják :K

Music!!!

(#1178) Viktor77 válasza Szuperboci (#1177) üzenetére


Viktor77
titán

Pindurkát olvass már vissza. Ha jövő karácsonyra kijön, már akkor is nyertünk. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1179) 7 válasza Djuree (#1176) üzenetére


7
addikt

Én is fordítgattam és olvasgattam egy jó adagot, tudom, hogy csak a felszín. ;)

Lásd az előző hozzászólásom utolsó paragrafusát. :P

[ Szerkesztve ]

(#1180) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

üdv néktek...

nagy KJK(Kaland-Játék-Kockázat=lapozgatós :) ) fan vok gyermek korom óta...pár hónapja főnököm megmutatta a Hellgate:London nevezetű RPG játékot(alap grafikával ugyan,de...),és annyira megtetszett h razóta is játszom vele...lebilincselő...
aztán ma megtekintettem egy röpkek kis videót a Diabló3-ból,és csak gratulálni tudok a Blizzardnak... :R
ha marad minden olyan,mint amilyen a videón volt,akkor kénytelen leszek énis kipróbálni...egyik diabló sem tetszett,de ez!!...hát szép!
gratu...

(RPG-k közben előtörnek a régi KJK emlékeim.persze akik tuddják miről beszélek :R )

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1181) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Diablo 3 interjú a Hardwired-en:

Diablo 3 története:
Miután Diablo és két testvére, Mephisto meg Baal, az előző részekben megalapították a Kpft-t, aza Korlátolt Pokoli Felelősségű Társaságot, és elrabolták Sanctuary világának legszebb királylányát. Hatalmas vacsorát rendeztek, ahol fincsi macahúst szolgáltak fel. A nemes csajsziból még porcika se maradt, mert Mephisto imádja a csontokat is elrágicsálni. Mértéktelen mohóságukban hirdetést sem adtak fel, pedig megtehették volna:
- "Elrabolt királylány várja hős megmentőjét, lehetőleg fehér királyfi ruhában és fehér lovon gyere. Utóirat: Ügynökök kíméljenek!"

Forrás: Hardwired.

Komolyan mondom, egyre inkább az az érzésem, hogy a Hardwired munkatársai egy kicsit komolytalanok... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1182) Janoska26 válasza Vistaboy (#1181) üzenetére


Janoska26
addikt

Ha 4-5 éve dolgoznak rajta az mindenképp azt a reményt ébresztheti az emberekben, hogy nemsokára piacra is dobják. Lehet épp olyan hirtelen ahogy bejelentették :DD hejj, asszem akkor elválok 1 hónapra :DD

(#1183) Wolverine válasza Janoska26 (#1182) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne gondold. A Blizzard minden játékát hosszú fejlesztés után adta ki eddig.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1184) Vistaboy válasza Janoska26 (#1182) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szerintem jövő karácsony előtt nem nagyon fog kijönni. Esetleg valami csoda folytán.

De ne nekem legyen igazam. :D

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1185) Wentar válasza Vistaboy (#1184) üzenetére


Wentar
csendes tag

Nem is nagyon baj, egyébként megmondták ohogy nagy projecteket csak fél-3/4 év eltolással fognak kidobni, mivel anyagilag a tömeges kiadás nem érné meg, Ez ugye pedig azt jelenti hogy megvárjuk a wow kieget és azza minimum rászámolunk fél évet, ebbe még beleszólhat a sc2 is, kérdés hogy milyen sorrendben tervezik kiadni a projecteket. az elkövetkező 2 év viszont minden kétséget kizárva a Blizzard és a Blizzard rajongók éve lesz!

Ívfényes termitkarabély eladó (önvédelmi, tömegoszlatási célokra tökéletesen megfelelő)

(#1186) Djuree válasza - = Zk = - (#1180) üzenetére


Djuree
félisten

tetszik a hellgate london? akkor te sem sok rpg-t láttál eddig pc-n :D

próbáld ki a gothic2-őt :K

én is csípem a dobókockás könyveket :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1187) Sirandrish válasza Wolfy_ (#1158) üzenetére


Sirandrish
legenda

köszike...már szedem is őket:)

Szuperboci: Jah azon énis meglepődtem hogy nem 3D-sitették szanaszéjjel:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1188) Sirandrish válasza - = Zk = - (#1180) üzenetére


Sirandrish
legenda

tetszik a HL és nem tetszett a Dio 1-2? cöcö:D

Djuree: az még nekem is kimaradt:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1189) Sirandrish válasza Janoska26 (#1182) üzenetére


Sirandrish
legenda

csak egy hónapra?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1190) Wentar válasza Sirandrish (#1189) üzenetére


Wentar
csendes tag

Ez nekem is egy kicsit vicceske volt, igaz nem lehet mindenki magamfajta diabloőrült de ez az egy hónap szöveg elárul valamit egy kicsit a lelkesedésből.... ;)
Dio1 alap, még a mai napig néha végigtolom:hangulat rulez
Dio2: 7 év, néha napi 16 órában, sajnos az egyetem és a fősuli se tolerálta ezt a fajta lelkesedést;)

Ívfényes termitkarabély eladó (önvédelmi, tömegoszlatási célokra tökéletesen megfelelő)

(#1191) Sirandrish válasza Wentar (#1190) üzenetére


Sirandrish
legenda

én mikor megismerkedtem a Dioval egyfolytába nyomtam..gépem se volt..havernál nyomattam napi 12 órát...az anyja örült nekem:D

AZtán vettem egy p3as laptopot...Dio2 ment rajta...nah hát 3-4 évig semmi mással nem toltam:))

Mostanában már én sem veszem elő de amint jön a 3 azthiszem minden más ismét hanyagolva lesz nem 1 hónapig hanem inkább néhány évig:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1192) - = Zk = - válasza Djuree (#1186) üzenetére


- = Zk = -
félisten

(#1187) Sirandrish: :B

a gothic 2 is teccik,csak az irányítása a nehézkes!(nekem)lehet bénán állítottam be,de szép lassan rájövök.....télleg nemsokat RPG-ztem...amúgy a H:L-t DX10ben játszom...annál szebbet meg énmég nem láttam...persze vannak nála szebbek,de énazokkal nem találkoztam :(
...
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1193) Wentar válasza - = Zk = - (#1192) üzenetére


Wentar
csendes tag

HL -nál nem láttál szebbet? Hát akkor nagyon gyorsan kötözz be a civilizációba:D Én nem setem hasra a HL kinézetétől. 10 szintet kibírtam, addigra meguntam az ismétlődő helyszineket, alagút, város, metróállomás, alagút város, metróállomás stb. Anno a diohoz hasonlították, Hát szerintem ez eretnekség, semmi köze a dióhoz max annyiban hogy masszív hentelés van benne de ennyi erővel minden játék ahol 10esével ölsz elleneket már diohoz hasnló? :Y HL egy jó alapkoncpció volt de nem hoztak ki semmit a témából, egy összecsapott shareware játéknak ok de hogy premium fizetős multinak? na ne már.

Ívfényes termitkarabély eladó (önvédelmi, tömegoszlatási célokra tökéletesen megfelelő)

(#1194) Haart


Haart
addikt

Fejlemény, lehet szeretni fogja a dio3 a dx10.1-et :D Ezzel kedvezve az atinak.
[dx10.1]

(#1195) Sirandrish válasza Haart (#1194) üzenetére


Sirandrish
legenda

mire kijön a Dio 3 addigra az Nvidiat is szeretni fogja nyugi:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1196) Sirandrish válasza - = Zk = - (#1192) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem láttál szebbet?
mi volt az utolsó game amit végigvittél? a Morrowind?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1197) CséZé válasza Haart (#1194) üzenetére


CséZé
őstag

Az Nvidia úgyis beszél ($) a Blizzarddal. :(

Azért a játékhoz kötődve: Ki mit gondol milyen karakterek lesznek benne?
Én anno a barbárral mentem a 2. részben.

(#1198) Haart válasza Sirandrish (#1195) üzenetére


Haart
addikt

Nem azt akartam kifejezni hogy az ATI-nak kedvez, egyszerüen használja a dx10.1-et ami eddig csak atinál van, de igazad van mire kijön addigra biztos lesz nvidia kari is ami tudja.

(#1199) Sirandrish válasza CséZé (#1197) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahjah..szinte minden game Nvidia logóval indul...és ha az Nvidianak megéri lepénzelni mittomén milyen gameket akkor valószinüleg a Blizzardot meg főleg megéri majd:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1200) Sirandrish válasza Haart (#1198) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha most aznnal megjelenne akkor jah..de mint már átrágtuk a témát mire kijön lesz az Nvidiának is 10.1es DX-et támogató karija..ha már nem a 10.5nél fognak tartani addigra:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.