Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2552) Healbacsi válasza Wolverine (#2549) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ez inkabb a torchlight-bol van szedve.

(#2553) Cadal


Cadal
őstag

Lesz egy két eszköz amit a játék elején megkapunk, hogy segítsék a pályafutásunkat.
Destroying Items… With Care (az eredeti angol nyelven)
és ha valaki gyengébb angolból tessék egy magyar cikk:
Elpusztítható tárgyak

Szerintem ötletes dogok. :K

[ Szerkesztve ]

(#2554) Cyberbeni válasza Cadal (#2553) üzenetére


Cyberbeni
addikt

arra még nem adtak választ, hogy közösek lesznek e az artisanok?
nem biztos, hogy 10 különböző cucc elkészítéséhez be akarnék logolni az összes karimhoz.

(#2555) mongoose123 válasza Cyberbeni (#2554) üzenetére


mongoose123
aktív tag

Ha jól emlékszem akkor nem kell össze-vissza loggolni mert ellehet érni az összes karakter cuccát (elnézést ha mégsem így van de valahol ez megragadt bennem)

(#2556) Cyberbeni válasza mongoose123 (#2555) üzenetére


Cyberbeni
addikt

az eddig oké, de lehet e használni az összes receptet az összes karival

(#2557) mongoose123 válasza Cyberbeni (#2556) üzenetére


mongoose123
aktív tag

majd bétán kiderül ;]

(#2558) Haart


Haart
addikt

(#2559) havasa válasza Haart (#2558) üzenetére


havasa
aktív tag

:DDD

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#2560) Integra válasza Haart (#2558) üzenetére


Integra
titán

én még nem láttam, de muhaha:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2561) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ez se semmi videó, iszonyatosan hangulatosak a helyszínek és a dizájzn tipikus Blizzardos, bármely játékfejlesztő példát vehetne róluk, ha volt már linkelve, akkor bocsi :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2562) Ptech válasza Cyberbeni (#2556) üzenetére


Ptech
őstag

Beta jelenlegi állása szerint az artisanok accountonként vannak, szóval tudod használni őket alttal is, de lvl 5 artisan eléréséhez Nightmare nehézségen eső tárgy kell.
Viszont a craftolt tárgyal is egy kereten belül random statokkal rendelkeznek majd, így elég sokat kell majd craftolni a legjobb lehetséges tárgyhoz, vagy csak az AH-n kell majd bogarászni.

Hasonlóan ehhez, az arany is közös, tehát nem kell küldözgetni karakterek között, mint eddig.
Van egy közös Stash is, ami 14 slotos, és vehetsz még 14-et 2.500 aranyért, de az UI-ban összesen 5 ilyen hely van, és öt külön fül, azaz összesen 5*5*14=350 slot.

Félig off: kit érdekelne egy AH, D3 gazdaság, aranykeresés, üzletelés tippek-tanácsok témájú blog magyar nyelven, pár angol blogpost fordítással és sok saját írással, esetleg egy fórummal?

[ Szerkesztve ]

(#2563) nofi válasza Ptech (#2562) üzenetére


nofi
őstag

Egyáltalán nem off, szerintem sokan a játék első pár hete után a patch notes-okon kívül főleg az ilyen részletekre kíváncsiak - nálam is tuti rss-ben lenne egy ilyen blog;)

Xbox GT: nozsolt

(#2564) Integra válasza Scholes9 (#2561) üzenetére


Integra
titán

profi munka

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2565) Alg válasza Scholes9 (#2561) üzenetére


Alg
veterán

Uhh ez a barbár nő kari nagyon gázul néz ki szerintem, olyan nagydarab kocsmárosasszony feeling ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2566) Scholes9 válasza Alg (#2565) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A male kari nagyon jól néz ki a barbárból, ez a női nekem sem annyira bejövős :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2567) Haart válasza Alg (#2565) üzenetére


Haart
addikt

Hja elég bumfordi :D Viszont van olyan karakterosztály amiből nekem a csaj jön be jobban, ilyen pl a monk, szexi kis szőke csaj. De pl a witchdoctorból is a nő a randább. :K

(#2568) rt06 válasza Alg (#2565) üzenetére


rt06
veterán

hat nem egy red sonja, az biztos

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#2569) Scholes9 válasza Haart (#2567) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szerintem is a wd-ből is a csaj a rondább, male kari abból is jobban bejön :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2570) dunc


dunc
nagyúr

Jah,hogy ez nő ?! :DDD

(#2571) Integra válasza Scholes9 (#2566) üzenetére


Integra
titán

nem tetszik ursula nővér? pedig képzeld el ahogy a lábád a derekad köré fonja nász közben, aztán jól ketté roppant... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2572) Cicero


Cicero
őstag

Valaki felvilágosítana a skillpontok osztásáról? A beta videókban nincs választási lehetőség, a gém osztja őket.. Mintha azt olvastam volna hogy összesen max 7 skillünk lehet majd (?), szóval csak feltételezem a kész verzióban ez máshogy fog működni..

(#2573) cszn válasza Cicero (#2572) üzenetére


cszn
őstag

Ha emlékeim nem csalnak akkor valahogy így lesz (már elég rég olvastam):
Nem lesznek skill pontok. Te választhatod ki, hogy melyikeket használod. A megkötés az, hogy hányat használhatsz egyszerre (szintfüggő és asszem max 5 vagy 6). Erősíteni rúnákkal lehet őket, 5 féle van, mindegyik másképp módosítja és mindegyiknek 7 szintje van.

[ Szerkesztve ]

(#2574) Integra válasza cszn (#2573) üzenetére


Integra
titán

vagyis gyakorlatilag ez marad mind amilyen a d2-ben is volt

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2575) FehérHolló válasza Integra (#2574) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem. Végtelen mennyiségű rúnával az összes skillt ki tudod maxolni. A te döntésed, hogy milyen rúnát raksz egy skillre, továbbá hogy épp melyik N darabot használod (ez változtatható).
A skillek előre meghatározott szinteken unlockolódnak.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2576) rt06 válasza Integra (#2574) üzenetére


rt06
veterán

ooo...nem
d2-ben kaptal kicsivel tobb, mint 100 skillpontot, amit te osztottal el a 3 skillfa valamelyiken (ugye egyre is keves volt a 100 pont)

itt ez megszunik, szinttol fuggoen kapod meg az uj skill-eket, melyek kozul egyidoben legfeljebb 6 lehet hasznalatban (d2-ben ugye ha jol konfigoltal, barmelyikre at tudtal valtani azonnal)
ezt tekintve tehat egyszerusodik

viszont a runak segitsegevel testreszabhatoak lesznek a skill-ek
az 5 rona mind maskent befolyasolja a skill-eket, nemelyik plusz sebzest ad, nemelyik a skill koltseget csokkenti, nemelyik plusz dolgokat (dot, stun) ad a skillhez
mint cszn irta, 5 fele runa van, melyeknek 7-7 szintje van, s minden skillhez mas-mas pluszt adnak

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#2577) Integra


Integra
titán

amit most mondtok, ez alapján nem lesz könnyebb? mert ugye d2-ben szakosodnod kellett valamire és azt tudtad kimaxolni. rugalmatlan volt, ellenben küzdöttél. ha jól értem amit irtok, akkor most puhul az egész szakosodás, nem?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2578) nofi válasza Integra (#2577) üzenetére


nofi
őstag

Puhul, de a lényeg szerintem a rúnákon lesz. Engem speciel nem zavar, hogy nem kell egy adott kasztból új karaktert indítanom, ha éppen az egykezes helyett a két kezes harcmodort is kipróbálnám. Már ha jól értem...

Xbox GT: nozsolt

(#2579) FehérHolló válasza Integra (#2577) üzenetére


FehérHolló
veterán

Inkább úgy fogalmaznék, hogy nem kell új karaktert csinálni egyetlen farming build kedvéért. Nekem így elsőre tetszik.

Skynet is real. It's called Google.

(#2580) cszn válasza Integra (#2577) üzenetére


cszn
őstag

Igen. Határozottan. A lényeg a tárgyakon és azok rúnával vagy kővel kiegészített variációin lesz. Ja meg a craftolásokon.

Szerk: Jajjdesokanírtunkegyszerre. :)

[ Szerkesztve ]

(#2581) rt06 válasza Integra (#2577) üzenetére


rt06
veterán

a skill-jeid meglesznek, viszont az, hogy mennyit es milyen konnyen tudsz kimax-olni, a runak elerhetosegetol fog fuggeni, s a blizzard-ot ismerve, alaposan kiszamoltak azt
szoval ketlem, hogy a cel az lett volna, hogy konnyebb legyen, inkabb az, hogy ha valtoztatni akarsz a karaktereden, ne kelljen elorol kezdened, hanem kello mennyisegu runaval atalakithatod pl a whirlwind babadat dobalos babava

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#2582) Integra


Integra
titán

na, ez akkor viszont zsir, agyhúgykövet kaptam attól d2-ben, hogy ha valahoval félrenyomtam egy skillpontot, akkor kezdhettem előlről a karakter gyártást, ha ki akartam teljesen maxolni a legerősebbre... :) gyanitom, emiatt elég kevesen próbáltak ki több féle karaktert és még több féle képességgel, szakosodással, mert nem volt türelem hozzá. amit meg teljesen megértek.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2583) Haart válasza Integra (#2582) üzenetére


Haart
addikt

Hát meg eleve limitált volt a skill max szintje, ha már 20-as volt akkor hiába voltál 80-90-es szintü az már nem erősödött, lehetett nyúlni a workaroundokhoz azaz az olyan cuccokhoz ami +skillpontokat adott. Ezért volt hogy egy druid már ugy 75ös szinten kivolt maxolva skillekkel ésutána már baromi gyenge volt.

(#2584) nofi válasza Integra (#2582) üzenetére


nofi
őstag

Én egy évig offline toltam és minden karaktert kipróbáltam, végül whirlwindes Barbárral vágtam neki a Battle.netnek. Nekem főleg azzal volt problémám, hogy patchről patchre változtattak bizonyos főbb skillek értékein és aki komolyan vette annak pár havonta illett új karaktert indítania - én nem tehettem meg, mert azért volt más hobbim is :K

Xbox GT: nozsolt

(#2585) Cicero válasza rt06 (#2581) üzenetére


Cicero
őstag

Ezt így nem értem. A rúnák ki-be tehetőek lesznek a skill slotokban. Pluszban a traitseket (passive skills) viszont választanod kell, és nem hinném hogy egy WW babának ugyanazok lesznek az optimálisak mint egy dobálósnak. Erősebb kontraszt van mondjuk a wizznél pl.

(#2586) rt06 válasza Cicero (#2585) üzenetére


rt06
veterán

csak egy peldat mondtam (annyira meg nem vagom a skill-eket, tul nagy hulyeseget meg nem akartam irni), plusz az nekem uj info, hogy kivehetoek a runak

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#2587) Cicero válasza rt06 (#2586) üzenetére


Cicero
őstag

rt06:
"Socketed runestones will be freely swappable. Players will be able to replace runestones at any time, at no cost and without risk of losing the runestone. The D3 Team has committed to easy runestone swapping in the final game, but they have said there will be some sort of limitation, purely to prevent macro-switching exploits." >>>D3 wiki

Ugyaninnét:
"All runes improve the base skill effect, and in every known case any rune is better than no rune at all. /// tldr minden ismert skill jobb rúnával, mint nélküle"

Ez szomorú.
-----

Jay Wilson augusztus elején tett sajtónyilatkozatában arról beszélt hogy gondolkoznak a rúnarendszer megváltoztatásán: minden rúna "hangolatlanul" esne, majd a játékos hangolná be őket azzal hogy a skillbe teszi (olyan mint az identify a jeweleknél). Tehát az alap rúnatulajdonság mellé kapnánk még kis bónuszokat ( +stat, +attack, stb). Ezzel részint visszakapnánk a charmokat is.

Erről mi a véleményetek?

(#2588) Ghoosty válasza Cicero (#2585) üzenetére


Ghoosty
őstag

A külön trait és skill verziót már elvetették. Jelenleg csak skill van amiből 6 lehet kiválasztva egyszerre. Ebben már nem vagyok teljesen biztos, de léteznek passzív skillek is, de az is a 6-ból foglal helyet.
A skill rúnák meg tudtommal úgy működnek, hogy lecserélhetők a rúnák, de akkor el is veszik. (Ha kellően friss a Diablo wiki akkor ez már nem így van (#2587) Cicero)
Egy dologban 100%-ig biztos vagyok. Nem ronthatsz el egy karaktert, hogy ezmiatt újra kelljen kezdened, mint a D2-ben.

(#2587) Cicero :

Ha nem veszik sose el egy skill rúna, akkor van némi értelme, mert különben összegyűjtök 6 maxos rúnát és már nem is kell több rúna, max pár tartalékba, ha több skill kombót használok, de 12-nél tuti nem több. Viszont ennek a "tune" dolognak nem látom sok értelmét, csak felesleges időtöltés, bár talán egy kis izgalmat hozzátesz, mint az identify, de inkább attól függ, mennyire gyakran esik majd egy-egy rúna.

[ Szerkesztve ]

(#2589) cszn válasza Ghoosty (#2588) üzenetére


cszn
őstag

"Egy dologban 100%-ig biztos vagyok. Nem ronthatsz el egy karaktert, hogy ezmiatt újra kelljen kezdened, mint a D2-ben."
Igen. :) Ez azért egy nagyon jelentős változás. Kicsit furcsállom is tőlük. Most már nem remegő kézzel fogunk skilleket nyomni... :DDD A 2-3 kimaxolt skilles karakterek is megszűnnek (ejjh amikor Frozen Orb-os Sorcival végigfutottam nightmaren :P).
Elsődleges szempontnak így az tűnik, hogy rá kell állni a magic findra aztán kraftolni.

[ Szerkesztve ]

(#2590) Integra válasza cszn (#2589) üzenetére


Integra
titán

ezt érzem valahol, jó hogy nem kell nulláról karaktert kezdeni, de túl könnyű és túl gyors lesz felturbózni emberünket.. tehát most nem pár karakter lesz kimaxolva, óvatosan netről olvasgatva, hanem minden karakter ki lesz maxolva meglehetősen rövid idő alatt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2591) Cicero válasza Ghoosty (#2588) üzenetére


Cicero
őstag

Ez érdekes mert ha megnézed a friss béta videókat láthatod hogy 6 skill + 3 passive. Az egyik wizz videón láttam egy "Glass cannon" passive skillt is, ami anno a traitek közé került.

A rúnagyűjtősdi részét nem is értem. Oké hogy összegyűjtesz legalább 6 maxos rúnát a 6 skillednek + 1-2 darab (pl hydrára immunok ellen) de az csak egy karakter. Nem beszélve arról, hogy ezek szerint az egész új skill rendszernek az lenne a lényege hogy ne mindig ugyanazokat a skilleket használjuk. Másik ,hogy olyan gyorsan majd nem lehet a rúnkákat ide-oda swappolgatni a skillek között

"(ejjh amikor Frozen Orb-os Sorcival végigfutottam nightmaren :P)."

jah hellen meg kb sehol senkit

"Elsődleges szempontnak így az tűnik, hogy rá kell állni a magic findra aztán kraftolni."

ennek a gondolkozásnak köszönhetően lesz a startnál a karik 80%-a wizzard. inb4 tele szarra se jó

[ Szerkesztve ]

(#2592) cszn válasza Integra (#2590) üzenetére


cszn
őstag

Hasonló érzésem van nekem is, de nem tudom elképzelni, hogy nem lesz benne valami nehezítés... Biztos kitaláltak valamit. :)

(#2591) Cicero
"jah hellen meg kb sehol senkit" Ott már nem az volt az elsődleges. :)
"ennek a gondolkozásnak köszönhetően lesz a startnál a karik 80%-a wizzard." Mitől lesz a wizardnak több magic findja mint más karakternek?

[ Szerkesztve ]

(#2593) Alg válasza cszn (#2589) üzenetére


Alg
veterán

ejjh amikor Frozen Orb-os Sorcival végigfutottam nightmaren

Ismerős, viszont mikor Anya-t kellett kiszabadítani nagy szívás volt ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2594) Ghoosty válasza Cicero (#2591) üzenetére


Ghoosty
őstag

Én azt olvastam, hogy csak harcon kívül lehet cserélgetni a skilleket, vagy valahogy még korlátozzák, hogy ebből ne lehessen exploit. Viszont ha harcon kívül vagyok akkor nyugodtan kivehetem az egyik skillről és rárakhatom a másik skillre. Kényelmi szempontból indokolt lehet még pár rúna, de szerintem több fog esni, mint amennyit felhasznál az ember, ha meg nagyon ritka lesz, akkor méginkább megáll az ember 6 körül és a többit jópénzért eladja. De akármilyen ritka is egy rúna, ha nem fogy el, akkor előbb utóbb sok lesz a játékban és elértéktelenedik és akkor a kényelem győz. :)

A passzív skilleknek utánanézek majd ha hazaértem, mert a cégnél le van tiltva egy csomó honlap.

Hellen milyen sorci volt a menő, mert én annó csak Amazonnal játszottam hellen, de láttam mindenféle immunitást.

(#2595) FehérHolló válasza Ghoosty (#2594) üzenetére


FehérHolló
veterán

Miért lenne olyan bonyolult, ha csak Tristramban, vagy egyéb más outpostban lehetne csak cserélgetni? De ha nincs tele az összes slot, akkor akár kinn is. (Pl. szintlépésnél újakat be lehessen rakni azonnal.) Számomra ez tűnik logikusnak.

Skynet is real. It's called Google.

(#2596) havasa válasza Cicero (#2591) üzenetére


havasa
aktív tag

+1 Hellen Hammer Pala volt a bejövős.
Eddig látottak alapján itt DH esetleg WD lesznek a legütősebbek.

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#2597) Integra válasza havasa (#2596) üzenetére


Integra
titán

hátja, hammer pala elég erősre sikerült.
szerintem úgy alakitották ki a karaktereket, hogy gyakorlatilag minden karakterből létre hozható olyan, amellyel végig lehet vinni. ezt diktálja a logika, fura lenne, hogy x karakterből a legvégén 1-2 az, ami használható, a többire meg csak ürügyként pazaroltak el éveket

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2598) Cicero


Cicero
őstag

cszn: link

Ghoosty: attól függ mennyire voltál vagyonos. 1.10 előtt jó volt csapatban dolgozva, aztán amikor bejöttek a synergyk szopó lett az összes sorc fejlesztés. Ha volt egy infinityd, cta-d meg egy rakás skillered, +life sc-d. nem beszélve ugye az alap shako+stromshield+venom öv+coh kombóról. én szerettem sorcot, az előbbi gear-rel meteor+fireballozva hellen is tudtam húzni egyedül. ha fire immunt kaptunk és az infy nem tudta leszedni vagy megvártam amíg legyakja a merk vagy csak tovább teléztem.

havasa: hammer palákat sohase szerettem. tipik agytalan hentelésre voltak csak jók. "beállok kör közepére ozt' villogtatom a hónaljam. ááh :N
mellesleg szerintem csak a sok low tolta velük akik valami csoda folytán hozzáfértek apuci bankkártyájához és bevásároltak valami oldalról...

egy éve kb felnéztem bnetre, mondhatom kb mindenki palával tolta, ment a bot mf meg bot baal, ennyi lett a játékból 10 év elteltével.. :O

[ Szerkesztve ]

(#2599) havasa válasza Cicero (#2598) üzenetére


havasa
aktív tag

Hammer Palával volt a legkönnyebb játszani. Tehetős apuci noob gyerekei most is lesznek. :W (Aionban is tapasztaltam sajnos eleget: noobok full ABG Set-ben)
A Real World is erről szól, pénzed van= mindent megtehetsz.

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#2600) wikings2 válasza havasa (#2599) üzenetére


wikings2
őstag

Melyik játék nem ?:)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.