Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1101) Flash Gordon válasza 7 (#1097) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Köszi :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1102) 7 válasza Vistaboy (#1100) üzenetére


7
addikt

Jóra emlékszel, bár nem egészen így volt. Egyik gyors/ugrik, másik nyilazni/kardozni tud, harmadik meg pajzsot használ. De tényleg ritka élvezetes volt :K

(#1103) sirzollee


sirzollee
tag

Végre!Megnéztem a videókat nem rossz,de...Az interface majdnem a régi,van pár jó effect,a grafika viszont nem az igazi 2008as elvárásokhoz méltó szerintem.A barbár hozza a régi jól bevált formáját.A whitcdoctor a necro utódja lenne?Milyenek lesznek a többi classok???Kíváncsi vagyok a megjelenési dátumra-a Bizzardot ismerve viszont...

(#1104) mindfreak válasza sirzollee (#1103) üzenetére


mindfreak
őstag

A grafika még sokat fog változni, mire a boltokba kerül a végleges verzió. Megjelenési dátum nincs és nem is lesz még egy jó darabig. Én inkább várok még 1-2 évet, csak valami igazán profi játékot adjanak ki, ne valami összedobott gagyit.

(#1105) sirzollee válasza mindfreak (#1104) üzenetére


sirzollee
tag

Háát ja.Egyetértek,nem szeretném,ha a Blizz dolgozóit teljesen lefoglalja a WoW kiegje,vagy a Starcraft2 és a Diára meg csak összedobjanak valamit,mondván nesztek itt van...De amire a legjobban kíváncsi vagyok:ismét egérgyilkolás lesz,vagy ujjperc kímélőre veszik a gyilkolást :DDD

(#1106) Gergello


Gergello
addikt

Nekem semmi bajom a grafikával, nem is különösebben érdekel. Akiknek nem megfelelő linkelnének egy-két hasonló játékot, aminek a grafikája jobb? Legyen már mihez viszonyítanom.

(#1107) Viktor77 válasza sirzollee (#1105) üzenetére


Viktor77
titán

Mint már fentebb elhangzott, teljesen már csoportok csinálják az SC2-t, a WoW kieget és a D3-at.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1108) alien_ válasza sirzollee (#1105) üzenetére


alien_
őstag

nem szeretném,ha a Blizz dolgozóit teljesen lefoglalja a WoW kiegje,vagy a Starcraft2 és a Diára meg csak összedobjanak valamit,mondván nesztek itt van...

Egy teljesen külön csoport tervezi már évek óta, 50 ember van ráállítva a Hydra projectre, többször újrakezdték a fejlesztést, szóval jópár próbát kiállt már a játék, mire eljutott idáig.
Természetesen egérgyilok lesz :K

A grafikával mi a bajod?

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#1109) Mazka05 válasza mindfreak (#1104) üzenetére


Mazka05
őstag

Hála Istenek, hogy a Blizzard még soha nem dobott ki olyan játékot ami félkész volt, vagy hiányos. Szerintem ez is tökéletes lesz, ahogy az elvárható is!:) Grafika érdekes kérdés szerintem. Egyet is értek meg nem is. Nem tudom hogy pl átkellett volna-e ültetni olyan 3D-be, mint a Dungeon Siege. Persze az más játék ez igaz, de pl a Dungeon Siege 2-ben nagyon sok Diablos ötlet volt többnyire jól megvalósítva és a 3D pozitív oldalra döntötte a mérleget.Lehet, hogy 2008-ban ráfért volna a játékra egy hasonló motor, mint a DS 2-ben

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#1110) Wolverine válasza alien_ (#1108) üzenetére


Wolverine
félisten

És miből gondolod, hogy a D3 volt a Hydra project? :DDD (Hancu tegnap erre rákérdezett... diplomatikusan azt mondták, hogy ezt most hagyjuk :D)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1111) Vistaboy válasza Mazka05 (#1109) üzenetére


Vistaboy
veterán

Maga a motor olyan lesz, az már látszik. Csak éppen lehet hogy nem lesz szabadon forgatható, hanem maradnak az izometrikus nézetnél. Mondjuk Full 3D-ben a forgathatóság jót tett volna a játékélménynek - logikai feladatok, rejtvények, titkos helyek, stb. -, de végül is ez egy Hack&Slash, itt nem ezen van a hangsúly... :DDD A fizikai motor implementálása azonban elég jónak tűnik, látványosak az effektek. Gyanítom, hogy egy-két keményebb boss ütéseitől szép íveseket fogunk sz*... (szállni). :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1112) 7 válasza Vistaboy (#1111) üzenetére


7
addikt

Mivel a kamera valamilyen szinten mozgatható, mint láthattuk, szerintem már nem sok hiányzik a forgathatósághoz (az már más kérdés, hogy ritkán lenne szükség rá... személy szerint még Warcraft III-ban sem használtam igazán)

(#1113) Integra válasza wmarci (#1091) üzenetére


Integra
titán

reméljük:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1114) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Diablo3 bemutató, vagy mi következik (eddig Starcraft2 f2f volt).
http://eu.blizzard.com/wwi08/streams.xml

ez a kedvenc aláírásom

(#1115) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Remélem, befér. Ha nem, linkesítem...

Nem fért...

Tetszik a kép... ;]

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1116) Nordic válasza Vistaboy (#1115) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

nem semmi kép, bár nekem a renderelt trailerben lévő jobban tetszik(amikor beüvölt a videó végén a kis huncut ördög :DDD ) hát ott szó szerint felállt a szőr a hátamon arról nem is beszélve hogy bizsergett is(mármint a hátam :D )

az viszont nem semmi hogy 4 éve dolgoznak rajta. ha most félkész állapotban van akkor még négy év és tolhatjuk ;] .

[ Szerkesztve ]

(#1117) Vistaboy válasza Nordic (#1116) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az a rész tényleg jó volt nagyon. És az még nem is Diablo volt! Milyen lesz akkor az ő fizimiskája? ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1118) Nordic válasza Vistaboy (#1117) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

honnan veszed hogy nem diablo volt? :F az sztem az volt...(mielőtt a csaj mondta volna hogy ez szerinte nem biztonságos hely)

(#1119) Flash Gordon válasza Gergello (#1106) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Pl. nézd meg a 2 évesTQ-t, kb. ugyanazt a graf. színvonalat hozza+némi tereprombolás, ez szerintem manapság már elég kevéske, ráadásul ha még 1-2 évet várni kell hozzá, akkor végképp gáz, pláne ha marad a közel izometrikus nézet és nem lesz full 3d. A többivel sem vagyok kibékülve, pl marad a sablonos 6 kaszt azt slussz, ezt már a TQ ban is izgalmasabban oldották meg, ugyanis ott egy bizonyos szint után kombinálhattad egy másikkal, ennek az (újra)játszhatósági értékét gondolom nem kell ecsetelnem...szvsz ha ezen a szinten marad az egész és 2 évet kell még várni rá, akkor az SC mintájára ujjabb beetetésnek és régibőrnyúzásnak leszünk az áldozatai.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1120) Haart válasza Flash Gordon (#1119) üzenetére


Haart
addikt

Nemtudom ezek szerint te nemvagy diablo fan. Ahogyan a d1 és a d2 ugy a d3 is hasonló lesz az előzőekhez. Nekem a TQ mindazon eszmék ellenére amit felsoroltál nemhozta meg azt az érzést számomra hogy újrajátszam. Míg a d2-vel folyamatosan nyomtam a battleneten. Ha új kasztot akarsz játszani akkor nembiztos hogy a kombinálás lesz a legjobb módszer, csinálsz egy uj karit és uzsgyi. A kevergetésnek sosincs jó vége. Ált gyenge karakter lesz belőle, ami ehhez is meg ahhoz is ért egy kicsit.
Szóval sztem épp az ellenkezője lesz amit te mondasz :D
A másik dolog hogy sztem nemmuszáj full 3dnek lenni valaminek ahhoz hogy élvezhető legyen, ottvan pl a heroes 3 sorozat, ami az eddigiek közül a legjobb volt, vagy említsem csak a fallout sorozatot. Nemtudom miért ilyen nagy szám az ha körbeforgathatod a kamerát, ottvan a w3-ban is és nem is használom.

[ Szerkesztve ]

(#1121) Fuck3r válasza Flash Gordon (#1119) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

1. Grafika nem minden

2. Kevert karekterek halva született dolog, Diabloban szvsz remelkül ki vannak találva a kaszt erősségek, keverésnek egy eredménye lenne: gyenguska kevert karakterek

3. Én hálát adok az egének, hogy Blizz nem követi a trendit és nem teszi lehetővé a kamera forgatást, maradjon csak szépen a megszokott pozícióban a kamera... :R

3+1. Én egyedül a testre szabható karaktereket hiányolom(TAM), de belátom, hogy ez is hülyeség lenne, mivel páncél amúgy is elfedné az arcvonásokat, illetve egyéb egyedi jellemzőket, szal felesleges csilivili lenne, ami csak feleslegesen növelné a hw igényt ;] :K Bőségesen elég a kasztok közötti ff-nő válaszhatóság :R

Diablo 1-ben illetve 2-ben sem a grafikát szerettem(tük) hanem az élményt amit adok szingli pléjerben de még annál is 100x többet bnet-en :R

(amúgy sztem egyáltalán nem gagyi a grafikája, HD gameplay videó Full HD TV-men lélegzetelállító képet adott: Barbár forgószéllel ahogy kaszabolta Zombikat, ahogy repkedtek a fejek a testrészek és ahogy fröcsögött a vér... :Y )

Amúgy engem pl. az izgat, hogy majd megint fix felbontásos lesz a játék vagy lehet majd pl: Full HD-ra is rakni a felbontást? Fincsi lenne... videóból kiindulva igen...

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#1122) Flash Gordon válasza Haart (#1120) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A dio 1-2 Kb 3-4 évig rajta volt a gépemen :D , bár a hsz em Gergello nak szólt, ki szeretne látni egy dio3 graf. szintű gammát, ezért nem kimondottan a játszhatóságról beszéltem, inkább a grafikáról, a TQ ilyen és min. 2 éves. A battlenet tök más tészta, nem vitatom, hogy a multis rész tök szar a tq-ban, ha nem az lenne ez a dio3 végképp lehúzhatná a redőnyt, mert semmi innovatív dolgot nem tett le az asztalra... a kasztkombinálás ellenben baromira megdobja a kariépítést, ami egy ilyen játék fő eleme. Ez kifogástalan a tq-bqan, bikaerős és sokszínű karikombinációkkal lehet hentelni...ehhez képest visszalépés a sablonos 6 kaszt skillezősdi, ahol a végén full klónhadsereg fog rohangálni ugyaabban a cuccban ugyanazzal az 1-2 skillel tolva a játékot.
A full 3d manapság így 2008 táján alapvető követelmény, nem luxus :D

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1123) Wolverine válasza Flash Gordon (#1119) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért vicces, hogy egy alfa állapotú gameplay videóból kihoztad, hogy gyenge lesz a grafika :U (nem mellesleg semmi baj sincs ezzel a grafikával, a Blizzard játékai a középkategóriás gépekre vannak szabva, nem az aktuális csúcsgépre)
szerk: engem abszolút nem érdekel, ha valami nem full 3D-s, ha megvan az a hangulata, amivel megfog - pl. ilyen a Mythos.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1124) Flash Gordon válasza Fuck3r (#1121) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A Dio 1-2 ben még nem volt viszonyítási alap, mindennek örültél, minden új volt stb. nosztalgiával lehet, de botor dolog az ilyesmit kezelni.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1125) Flash Gordon válasza Wolverine (#1123) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ezzel meg is válaszoltad az okát, hogy miért is lesz viszonylag gyengusz az a grafika, az átlaguser hardwerre szabott graf egy MMO nál érthető, de itt nincs értelme...sőt.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1126) Wolverine válasza Flash Gordon (#1125) üzenetére


Wolverine
félisten

Dehogy nincs: sokkal többen játszhatják simán a saját masinájukon is, kompromisszumok nélkül. Szerintem ez igencsak tisztességes felhasználóbarát döntés. A Blizzard erről ismert, és a játékainak a hangulatáról; nem arról, hogy a grafikai varázslatot mutatnak be.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1127) Flash Gordon válasza Wolverine (#1126) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Remélem igazad lessz és sikerül ésszerű kompromisszumot hoznia a blizz nek, de egy ilyesmi madártávlatos gammánál nálam a látvány igenis meghatározó hangulati elem, remélem legalább jól skálázható majd...

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1128) Haart válasza Flash Gordon (#1127) üzenetére


Haart
addikt

Az ilyen játékokban a grafika nagyon másodlagos dolog. Grafika inkább az fps-eknél kell hogy ütős legyen sztem, ahol azzal vagy elfoglalva hgoy melyik skillre osztod a pontodat ott azért annyira nem vagy kiéhezve grafra. Istenem... a sok mudos ember. Szted azok milyen grafikát látnak? Mégis tolják éjjel nappal, és csak szöveg van előttük semmi más :D

(#1129) Finwe


Finwe
őstag

A magam részéről nagyon remélem, hogy nem ilyen lesz a végleges játék mert ez a wow-os invertory meg skill cuccok nagyon nem tetszenek... gyakorlatilag egy az egyben átrakták, ez kb olyan mint, hogy az autó gyártók a saját márkák között azonos alkatrészekre építik a tök ugyan olyan autóikat és csak a fanatizmus dönti el, hogy ki melyiket veszi...

Tehát ez nagyon nem tetszik, remélem változtatnak rajta. A grafika sztem pedig rendben van, tuti teljes 3d-s lesz csak most nem mutatták. Egyébként pedig kb fél év és jön a sacred2, azzal ki lehet húzni amíg megjelenik a diablo 3 :D

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1130) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Az mi is volt, ami egy-két-három éven belül jött ki, s 3d-s Diablo klón volt? NEm ugrik be. Nem Ds, nem Sacred, hanem valami más.

Hmmm... Szerintem Titan questre gondoltam. Na, az jó? Vagy valami más Diablo klón van újabban?

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#1131) Wolverine válasza Finwe (#1129) üzenetére


Wolverine
félisten

A graf ilyen lesz, amit most láttál, izometrikus 3D-s - ezt elmondták a fejlesztők az egyik WWI-s előadásban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1132) Finwe válasza Wolverine (#1131) üzenetére


Finwe
őstag

Ez mondjuk nem is zavar :) (mondom csak az erőteljes wow-os beütés :( )

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1133) Flash Gordon válasza Drizzt (#1130) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Nemigen van más értékelhető.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1134) Integra válasza Fuck3r (#1121) üzenetére


Integra
titán

jaja, teljesen egyet értek, hogy a kamera mozgatás maradt amilyen volt.
vagyis hogy nincsen:)
tesóm is ezt említette elsőnek, ő meg aztán elég durván hc-ben nyomta mindig, ő keni vágja a diot..
megszólal, ha ezt a csajom megtudja, hogy jön a dio3, nem fog örülni neki... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1135) Flash Gordon válasza Haart (#1128) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ízlések és pofonok... Hadd legyek egy kicsit igényes, attól hogy nekem nagyon bejött anno a dio, még nembiztos hogy mai fejjel annyira bejön a mostani, ha a blizz-nek csak az optikai tuningra futotta.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1136) Flash Gordon válasza Finwe (#1129) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A Sacred2 elképesztően giccses lett, a karik mintha valami (hogy lehet minél kreténebb külsőm) vetélkedő alanyai lennének, nem különb a helyzet mob téren is, a környezet tarka, séderes-csilis biszbaszai ról nem is beszélve. Azt tudtuk, hogy a németeknek nincs izlésük, de hogy ennek ennyire átütő manifesztációját létre tudták hozni az minden képzeletet felül múlt. Sajna a régi sem volt tökéletes, bár sokat nyúztam hiánypótlás gyanánt. :)

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1137) 7 válasza Finwe (#1129) üzenetére


7
addikt

Azért nem hiszem, hogy ennyire sarkítani kéne a dolgot. Ha jól vettem észre, akkor a WoW-ból átemelt inventorys újítások tulajdonképpen csak két szempontból hoznak változást a játékmenetben:

- Több tárgyat tudsz raktározni
- Többféle tárgyat tudsz magadra húzni

Az, hogy most a külső miatt te még megijedtél, már egyéni probléma. Ettől még nem lesz MMORPG a Diabloból. :P

(#1138) Flash Gordon válasza 7 (#1137) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ha a 3 ból nem is, de a 4 ből simán lehet :DDD , a conan példájából okulva nagyon nagy marha lenne a menedzsment, ha kihagyná ezt a ziccert. :D

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1139) 7 válasza Flash Gordon (#1138) üzenetére


7
addikt

Nem érzem ziccernek. Nem tudom, mennyi fix rajongója van a Diablonak, de van egy olyan érzésem, hogy jelentős tömeg, akik közül egy nagyobbacska rész nagyon nem fogadná jó szívvel, ha ebből is havidíjas MMORPG-t akarnának csinálni. Plusz a Blizzard önmagának állítana egy tulajdonképpeni konkurrenciát, mert nem hiszem, hogy sokan lennének, akik két MMORPG-vel is játszanak egyszerre. Ha viszont megcsappan a játékosok száma, már nem is olyan élvezetes.

Ha van eszük az ottani fejeseknek, nem próbálják meg ráerőltetni az MMORPG-vonalat erre, mert kockázatos húzás lenne.

(#1140) Zamery


Zamery
senior tag

Királyság! Nagyon örültem a bejelentésnek, úgyhogy fel is raktam szombaton a Diabolo I-et. :) Gondoltam nosztalgiázom egy kicsit. Ahogy kerestem a patch-et amivel működik rendesen XP alatt is ezt találtam:

[link]

Komoly nagyon... :DDD

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#1141) Petie válasza Zamery (#1140) üzenetére


Petie
veterán

hát ez kamu.
szerintem össze lett vágva, mert esélytelen hogy egymás mellett legyen minden fel-le járat.

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1142) csimav válasza Zamery (#1140) üzenetére


csimav
senior tag

diablo 1 powa :C

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#1143) 7 válasza Petie (#1141) üzenetére


7
addikt

Persze, hogy össze lett vágva. Ráadásul még az Adriás rész is, mert akkor generálja újra a store-t, ha lemész a harctérre, aztán fel vissza. A dupe-ról ne is beszéljünk, mert ugye az még csalásnak is minősül :P

(#1144) Flash Gordon válasza 7 (#1139) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A wow ha úgytetszik túl van a csúcson (nem elég usereket szerezni, azokat meg is kell tartani, egy idő után a wow nem nyújt semmi élvezetet tehát a progamer társaság vegetál, a kiegek sem javítanak ezen, elkopik, sőt frusztrálóvá válik a game), a conan sikere is nagyrészt ebből fakad (ugye tudjuk hogy a java a wow os táborból pattant át), tehát igenis mozdulni kell, a dio image és fan mennyiség, meg ideális az indításhoz, pláne ha a Conan addigra kikövezi az utat :)

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1145) 7 válasza Flash Gordon (#1144) üzenetére


7
addikt

Akkor meg pláne áll az állításom: 1-2 évnyi pluszbevétel nem biztos, hogy megéri a Blizzardnak, ha olyan játékot dobnak ki, ami egy idő után már inkább bosszúság, mint öröm, és ezzel taccsravágja az image iránti érdeklődést, mert a játékosok önkéntelenül egymáshoz kapcsolják a brandet meg az élményt (ami jelen esetben a frusztráció, unalom, stb volna).

Persze arra az esetre tökéletes volna, ha be akarná fejezni a franchise-t. :P

(#1146) Wolverine válasza Flash Gordon (#1144) üzenetére


Wolverine
félisten

Én azért megvárnám a WotLK eladásokat ezzel :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1147) Flash Gordon válasza Wolverine (#1146) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A lényegen nem fog változtatni, csak meghosszabítja a prók agonizálását :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1148) Hun'reeth válasza Flash Gordon (#1144) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Ez a te véleményed. Valószínűleg néhányszáezren ill. millióan nem osztják. ;]
#1140) Zamery: ez mekkora csalás wazz :DDD

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#1149) Integra válasza Flash Gordon (#1144) üzenetére


Integra
titán

van a diablonak még egy olyan pontja ami miatt mai napig így megy.
a battlenet.
szerintem nincsen másik játék, ami ennyire addiktív és ennyi év után és tolják emberek, noha semmilyen újítás nincsen benne..
és mégis, battlenet tele..
és a hárommal még inkább ez lesz. valahol pont ezért is zseniális és pont ezért is teljesen egyedi jelenség ez a játék.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1150) Djuree válasza Zamery (#1140) üzenetére


Djuree
félisten

ezt a szar kamut. ezt még a vak is észreveszi hogy többféle csalást is használ. mekkora már hogy a lejáratok mindenhol a feljáratoknál vannak. igaz hogy véletlengenerált de ez max akkor is csak 1-2 szinten fordulhat elő, még ennek is kicsi az esélye. meg lazarus-t is hogy nyírta ki, régen elteleportált volna. ja meg diablo-t level10-en kinyírta, aha. meg hogy felvette azt a nyakláncot amit nem is tudott használni meg a varázslatokat. viszont azt a pénzcsalást nemismertem hogy manapotionból pénzt csinál. én másfajtát ismertem, igaz nem használtam soha, a végén annyi 5000-es köteg volt kidobálva mindig hogy több képernyőn csak arany látszott :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.