Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2301) nofi válasza Wolverine (#2300) üzenetére


nofi
őstag

Viccesen nézek ki belogolva, sarokban a starcraftból megszerzett profilképemmel :DDD

Xbox GT: nozsolt

(#2302) DeckardCain válasza mongoose123 (#2299) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Az enyém ma délután halt meg :( Még fél évet igazán kibírhatott volna ez a sz*r.. Úgyhogy frászt kapok, ha esetleg sikerül kulcshoz jutnom(bár erre kicsi az esély) és nem lesz min játszani....

(#2303) mongoose123 válasza DeckardCain (#2302) üzenetére


mongoose123
aktív tag

Sok sikert a kulcshoz és a mihamarabbi alaplaphoz! :) szurkolok :D

(#2304) whatever


whatever
aktív tag

elindul a beta lassan, újságírók már kaptak hozzáférést.

(#2305) wikings2 válasza whatever (#2304) üzenetére


wikings2
őstag

Kár hogy nem sokan vagyunk itt újságírók :P

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2306) Integra válasza wikings2 (#2305) üzenetére


Integra
titán

én a legkevésbé sem bánom, pedig a konfigommal lehet hogy bevettek volna béta teszternek, mert igy legalább nem b@szok el időt rá... még. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2307) Ghoosty válasza wikings2 (#2305) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ezen már sokszor gondolkodtam. Honnan tudja egy amerikai cég, hogy én tényleg újságíró vagyok, vagy sem?
Ha írok nekik egy levelet, hogy a Pindúr Panda újságnak vagyok a főszerkesztője, akkor kapok béta kulcsot?

(#2308) rt06 válasza Ghoosty (#2307) üzenetére


rt06
veterán

valoszinuleg fel kell mutatnod vaalmi munkadat, es meg ezek utan sem garantalt, hogy kapsz, csak ha kivalasztanak

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#2309) Ghoosty válasza rt06 (#2308) üzenetére


Ghoosty
őstag

Akkor asszem kell írnom egy cikket,(vagy plagizálni) meg hamisítanom egy fedelet aztán hátha. :)

Szóval bárki kérdezi, ti rendszeresen olvassátok a Pindúr Pandát. :)

[ Szerkesztve ]

(#2310) rt06 válasza Ghoosty (#2309) üzenetére


rt06
veterán

csak meg ne kerdezzek a kiadodat, hogy kaphatnak-e par archiv peldanyt ;p

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#2311) Wolverine válasza Ghoosty (#2307) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzardnál van egy lista az újságírók Battle.net-accountjáról, ahogy pl. a fansite-ok staffjának accountjairól is. Rólam is tudják, hogy admin, cikkíró és néha hírező vagyok a wow.hu-n :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2312) mongoose123


mongoose123
aktív tag

Türelem.... idő kérdése és fogják szórni a béta feliratkozóknak is :)

[ Szerkesztve ]

(#2313) whatever válasza Wolverine (#2311) üzenetére


whatever
aktív tag

akkor majd kapsz pandabétakeyt
bár ott már lehet hogy a regisztrált 13 év alatti kislányokat hívják meg előbb :D

(#2314) Wolverine válasza whatever (#2313) üzenetére


Wolverine
félisten

Elképzelhető, hogy hozzám vágnak egy kulcsot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2315) Cyberbeni válasza Integra (#2306) üzenetére


Cyberbeni
addikt

szar konfiggal fognak többen beta inviteot kapni, mert a blizzardnal úgyis letesztelik az összes csúcshardveren

(#2316) CooLM@$TeR válasza whatever (#2304) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Forrást is mellékelhetnél hozzá. Szeptember közepéig még nem indul el a béta, igy teljesen felesleges már most kulcsokat osztogatni és nem is indokolt.

(#2317) Hiftu válasza Ghoosty (#2309) üzenetére


Hiftu
senior tag

Félreértitek.
A sajtó úgy próbálhatta ki, hogy a Blizzard elhívta őket Irvine-ba (California, US).
Az ott összerakott gépeken próbálhatták ki 4-5 óra ideig.
Azóta ők sem játszhattak a bétával.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#2318) Wolverine válasza Hiftu (#2317) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerinted whatever erre utalt? De az egy hónapja volt és 3 hete megírhatták már... :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2319) whatever


whatever
aktív tag

(OFF)Greetings from Blizzard Entertainment!

We’re gearing up for the forthcoming launch of Diablo III and would like to extend you an invitation to participate in the beta test. If you are interested in participating, you need to have a Battle.net account, which you can create on our Battle.net website.

Send us your Battle.net account login name and we will flag you for access to the Diablo III beta test when we begin admitting press. You do not need to go through the opt-in process. Please note that we do not currently have a date to announce for the start of the beta test.

There will be no NDA associated with the beta test, so you’re free to write and take screen shots or video as you please.

To secure your place among the first of Sanctuary’s heroes, we’ll need to have your Battle.net account login name by Tuesday, August 30.

Thanks and see you all in the Burning Hells!(/OFF)

(#2320) DeckardCain válasza whatever (#2319) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Hm.. :DDD

(#2321) mongoose123


mongoose123
aktív tag

érdekes.

(#2322) Wolverine válasza whatever (#2319) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt kb. 3-4 héttel az aktuális béta előtt szokta begyűjteni a Blizzard. (saját tapasztalat a Cataclysmmel)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2323) Integra válasza Wolverine (#2322) üzenetére


Integra
titán

hol kell pontosan leadni az account nevet? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2324) Wolverine válasza Integra (#2323) üzenetére


Wolverine
félisten

Emailben kell elküldeni a CM-eknek ilyen esetben a kért adatokat (nem fogom elárulni, miket kérnek :P). Aztán egyszer csak a Battle.net-accodon a játékok között megjelenik egy új game, béta jelzéssel :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2325) Integra válasza Wolverine (#2324) üzenetére


Integra
titán

mi a rák az a cm? customer master-t ismerek, de nem hiszem, hogy itt ez lenne.. url-t adj csak ahol az van, hogy ide írd be a bnet accountod és jelengkezünk :) mert azt nem találom sehol

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2326) Wolverine válasza Integra (#2325) üzenetére


Wolverine
félisten

Community Manager.

Ja, hogy neked ez kell... Csinálj egy Battle.net-accountot, ha nincs; ha van, lépj be; a jobb oldalon lesz egy Beta Profile Settings link, arra kattintva állíthatod be, milyen univerzum bétája érdekel, illetve a letölthető blizzes progival feltöltheted a konfigod adatait. Persze ez csak akkor működik, ha van azon a Battle.net-accounton egy megvett Blizzard-játék; az ingyenes SC2 Starter Edition és a WoW Starter Edition nem játszik.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2327) Integra válasza Wolverine (#2326) üzenetére


Integra
titán

van két vásárolt dio2 lod-os kódom, még a cd-s korszakból.. :DDD
na, látom, ez nem játszik, úgyhogy akkor várom a végleges verziót... mert én ugyan nem wowozok csakazértsem. :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2328) Wolverine válasza Integra (#2327) üzenetére


Wolverine
félisten

A LoD regisztrálható a Battle.netre.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2329) whatever válasza Integra (#2327) üzenetére


whatever
aktív tag

d2-t is be lehet regisztrálni, ha 2 van az 2 esély a betara :)

[ Szerkesztve ]

(#2330) Integra válasza whatever (#2329) üzenetére


Integra
titán

húúú, akkor elő kell kaparnom a kódokat :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2331) Hiftu válasza Wolverine (#2328) üzenetére


Hiftu
senior tag

A WoW fansite-ok is kapnak D3 beta keyt?
Úgy gondoltam, hogy csak a D3-s siteoknak osztanak.
(6 db D3 post 3 év alatt nem hinném, hogy fan-site kategóriába esik.)

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#2332) Cyberbeni válasza Integra (#2327) üzenetére


Cyberbeni
addikt

bármelyik blizzardos játék regelhető, aminek van cd-kulcsa. de d3 fórumot és egyéb real id-t igénylő dolgokat csak wow és sc2 tulajok használhatnak.

(#2333) Wolverine válasza Hiftu (#2331) üzenetére


Wolverine
félisten

Passz. Starcraft bétakulcsot kaptam, de nem emlékszem, hogy mázlim volt-e, vagy a wow.hu miatt jött...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2334) CooLM@$TeR válasza whatever (#2319) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Éppen csak az nem derül ki ebből, hogy ezt az amerikai vagy európai média partnerek kapták, mert tudtommal az európai partnerek még nem kaptak értesitést.

[ Szerkesztve ]

(#2335) pomk


pomk
őstag

Régóta a PC játékosok táborát gazdagítom, de 1 kezemen meg tudom számolni, mennyi játékom van meg eredetiben. Evvel nem büszkélkedem, de most nem is erről szól a fáma. Azt hiszem, el jött az ideje, hogy egy újabb eredeti játékkal bővüljön ez a szegényes tábor.
Már régóta, kb. fél éve gondolkozom rajta, hogy vajon érdemes-e elő rendelni a Diablo 3-at, vagy érdemesebb megvárni, amíg megjelenik.
Érdeklődnék, hogy van-e valakinek jó / rossz tapasztalata a játék előrendeléssel kapcsolatban? Ill. hogy melyik külföldi vagy magyar oldalról érdemes előrendelni?

(#2336) Integra válasza pomk (#2335) üzenetére


Integra
titán

szart nem is érdemes megvenni. nekem sincsen tele a steam-em játékokkal van kb 10, de amik jók azokat én mind megveszem. már rendelném is elő a d3-at, de még nem lehet:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2337) pomk


pomk
őstag

Külföldön itt-ott azért lehet már. Csak tudnám hol érdemes...ill. magyar oldalak bármelyikén érdemes-e?! :F

Edit:
külföldi oldal

magyar oldal

[ Szerkesztve ]

(#2338) Wolverine válasza pomk (#2337) üzenetére


Wolverine
félisten

Perpill. ez erősen korai. Nincs megjelenési dátum, és épp ezért nincs hivatalos ár sem - vagyis nem lehet megmondani, hol érdemesebb leadni a rendelést.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2339) wikings2 válasza Wolverine (#2338) üzenetére


wikings2
őstag

Érdekes lenne , ha ezek beszednék a pénzt az előrendelésekért 12.10 re. és szimplán lelépnének vele :D
Szerintem inkább 2012 első negyedév mint idén csak a 2011 ben kiadjuk szlogen miatt, egy kicsit balfékebb kiadás.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2340) jookomak


jookomak
őstag

Én asszem az 576-ban fogom előrendelni a gigamegafull gyűjtői verziót. Valószínű most is lesz launch party, amit nem hagyok ki.

(#2341) Integra válasza jookomak (#2340) üzenetére


Integra
titán

és az mit tartalmaz?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2342) Cicero


Cicero
őstag

én meg bnetről fogom a megjelenés utáni percben letölteni. nekem nem kell fröccsöntött műanyag diabló meg ilyen faszságok.

(#2343) Integra válasza Cicero (#2342) üzenetére


Integra
titán

detto, meg ez a legoccsóbb:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2344) Wolverine válasza Integra (#2341) üzenetére


Wolverine
félisten

Várhatóan a szokásos: zenei CD, WoW pet, SC2 ajándék (címer vagy skin), artwork album, "Így készült" DVD, esetleg még valamilyen apróság. No meg persze D3 achievement a CE megvásárlásáért. Persze ez addig nem biztos, amíg nem jön hivatalos bejelentés.

Egyébként a Battle.net nem olcsóbb, mint a CD Galaxis, legalábbis a Blizzard játékainál ez nem szokott fennállni.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2345) Cicero válasza Integra (#2343) üzenetére


Cicero
őstag

úgyis lesz majd pénzköltés az online storeban vagy mi a fene lesz az ;]

(#2346) Integra válasza Wolverine (#2344) üzenetére


Integra
titán

jó nekem a sima játék:K
van különbség amúgy, hogy steam-en keresztül veszi az ember, vagy bneten? már ha egyáltalán lesz steam-en. nekem szinte azon van minden játékom bereggelve..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2347) berker válasza Wolverine (#2344) üzenetére


berker
tag

Haha wow pet, sc2 meg dio3 achievement.. hát szerencsére még nem jelentették be a valódi CE tartalmat, mert ha ennyi lenne, az egy szégyen lenne. Én várok egy szobrot, vagy valami witcher 2-szerű hajtogathatós diablot.

(#2348) CooLM@$TeR


CooLM@$TeR
tag

November 15.-én jelenik meg a Book of Cain, még nincs hir a Diablo 3 CE tartalmáról de könnyen lehet, hogy abba is beleteszik.

[ Szerkesztve ]

(#2349) Scholes9 válasza Integra (#2343) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Bneten lesz a legrdágább kb...és Steamen 10000%, h nem lesz elérhető, csakis bneten ;)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2350) rt06 válasza Wolverine (#2344) üzenetére


rt06
veterán

sot, bnet-en szokott lenni a legdragabb
vagy ha nem is a legdragabb, azok kozt van, s viszonteladoktol (akar online, akar offline) lenyegesen olcsobban lehet beszerezni a jatekokat

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.