Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1401) sumdudum válasza Sirandrish (#1400) üzenetére


sumdudum
tag

hmm.. a két kari akkor is soványnak tűnik (dio 1 feeling), szal akkor nem lesz több??? így a dio 2 lod + wow után eléggé gyér..

Kowalsky#2903

(#1402) Wolverine válasza sumdudum (#1401) üzenetére


Wolverine
félisten

Ennyit mutattak be, ennél több lesz. Pontos szám nincs, azt sem lehet tudni, milyen kasztok lesznek még.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1403) sumdudum válasza Wolverine (#1402) üzenetére


sumdudum
tag

értem, köszönöm

Kowalsky#2903

(#1404) jokeman


jokeman
aktív tag

Na idáig elolvasva.... :))

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#1405) Sirandrish válasza sumdudum (#1401) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem 2 kari lesz

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1406) Flash Gordon válasza Sirandrish (#1405) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Hanem 5, legalábbis ez a hiv verdikt. azt a kiegbe valszeg pakolnak még 2 őt.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1407) Nordic válasza Sirandrish (#1399) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

jaja

egy kis összefoglaló a diablo: hellfire - ről:

van egy újy kaszt benne a monk. valamint két új lejárat, mind a kettő 4-4 szintet rejt, 1 -1 új főboss-al. a legjobb hogy ha varázslóval nyomulsz, akkor az egyik lejárat mögötti főboss helyén rálelhetsz az apokalipszis könyvre. vannak ú cuccok, újy ellenfelek, új küldetések. az új ellenfelek nagyon bivalyok. anno emlékszem egy 37es szintű harcossal szabályosan szenvedtem, minden második ellenfélnél mentettem. persze ez hellen volt, merthogy itt is megvan a dio2-ből ismert nehézségi fok. ráadásul ha új karit inditasz el is kedzheted egyből hell-en. szörnyenkét 5 szint :D már ha skerül kinyírnod az első szörnyet.... ;]

(#1408) Sirandrish válasza Flash Gordon (#1406) üzenetére


Sirandrish
legenda

tudom olvastam csak a kérdésre válaszoltam miszerint 2 kari lesz-e benne:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1409) Sirandrish válasza Nordic (#1407) üzenetére


Sirandrish
legenda

"ha új karit inditasz el is kedzheted egyből hell-en. szörnyenkét 5 szint :D már ha skerül kinyírnod az első szörnyet.... ;]'

Ami nem sikerül mert mindig melléütsz:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1410) Nordic válasza Sirandrish (#1409) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

nekem sikerült mind a négy karival, csak nem lehet 40 szintnél többet így összeszedni :((( . jobb ha fokozatosan lépsz feljebb. :K

[ Szerkesztve ]

(#1411) Sirandrish válasza Nordic (#1410) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor te kemény vagy:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1412) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1413) Nordic válasza Sirandrish (#1412) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

:DDD :DDD :DDD

(#1414) Integra válasza Wolfy_ (#1396) üzenetére


Integra
titán

jóvabázze,dógoztam..... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1415) Sirandrish válasza Nordic (#1413) üzenetére


Sirandrish
legenda

tök cuki nem?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1416) Integra válasza Nordic (#1407) üzenetére


Integra
titán

lehet, hogy ez valamiért az 1 után kimaradt, és jött helyből a 2..
nemtom, tesóm kéne megkérdezni.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1417) Djuree válasza Nordic (#1410) üzenetére


Djuree
félisten

ez érdekes. nem baj ha nem hiszem el? ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1418) Nordic válasza Djuree (#1417) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

mi érdekes és mit nem hiszel el??? :F

(#1419) Sirandrish válasza Nordic (#1418) üzenetére


Sirandrish
legenda

az amit énis mondtam..hogy lv1es karival ölöd le a Hell-es Mobokat...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1420) diegho válasza Nordic (#1418) üzenetére


diegho
nagyúr

ha adsz egy frapsot csinálok róla videót, fent van a gépen a d1 és annó tizenx éve is így játszottunk vele mindig. Hell-en indítottuk a karaktert, összeszedtünk 25 szintet 1 óra alatt.

(#1421) diegho


diegho
nagyúr

hová tölthetem a videót? telóval felvettem, 2 percnél kevesebb időbe telt a karakter indítástól a 10. szintig.

(#1422) Cadal válasza diegho (#1421) üzenetére


Cadal
őstag

youtube.com
vagy esetleg vmi hasonló magyar oldalra!?!

[ Szerkesztve ]

(#1423) diegho válasza Cadal (#1422) üzenetére


diegho
nagyúr

filemegosztó kéne, ahová bármit fel lehet rakni, nem akarok még flv konvertert is keresni, telóm (k800i) meg 3gp-be ment.

(#1424) Tim82 válasza diegho (#1423) üzenetére


Tim82
nagyúr

www.mediafire.com

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1425) diegho válasza Tim82 (#1424) üzenetére


diegho
nagyúr

köszi

elvileg itt van a minivideo [link]

(#1426) Djuree válasza Nordic (#1418) üzenetére


Djuree
félisten

"ha új karit inditasz el is kedzheted egyből hell-en. szörnyenkét 5 szint :D már ha skerül kinyírnod az első szörnyet.... "

"nekem sikerült mind a négy karival, csak nem lehet 40 szintnél többet így összeszedni :((( . jobb ha fokozatosan lépsz feljebb."

ezt sztem nem lehet megcsinálni. eleve nem is lehet egyből hellre menni, csak fokozatosan, normal, nightm, hell. meg egy 1. szintű karival az első helles ellent sem lehetne kinyírni :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1427) Djuree válasza diegho (#1421) üzenetére


Djuree
félisten

válasz #1425-re:

na ne már hogy hellen egy lvl1-es firebolttól, 1 lövéstől meghal egy ellen :U ezt látnom kell, holnap én is feltolom...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1428) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Én is elkezdtem a Diablo 2-őt (Igaz, én nem Hell-en nyomom :DDD ), de attól még nem kellene ennyire teleoffolni a 3.rész topikját, van neki külön. :U ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1429) diegho válasza Djuree (#1427) üzenetére


diegho
nagyúr

pedig de... én úgy emlékeztem régebbről, hogy 3 kellett nekik, de most csak egyik torrent oldalról kaptam le gyorsan a hellfire-t és azt toltam fel.

(#1430) xeliner


xeliner
csendes tag

Sziasztok
én arra lennék kiváncsi hogy mikor jelenik meg.
Mert valahogy nagyon nem volt kedvem végig olvasni az egészet mert csak most vettem észra hogy van ilyen.:D
szóval előre is köszönö a választ:D:D:D:D de már én is nagyon várom

(#1431) Wolverine válasza xeliner (#1430) üzenetére


Wolverine
félisten

2010 vagy később.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1432) Djuree válasza xeliner (#1430) üzenetére


Djuree
félisten

arra én is kíváncsi lennék. meg sztem itt mindenki :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1433) Integra válasza xeliner (#1430) üzenetére


Integra
titán

"when it's done"

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1434) ChromeX


ChromeX
addikt

hát ez isteni, :D mennyit találgattak az ember és most tessék, jön. a honlapjukból ítélve én is kb2010re tippelném de nem hinném hogy sokkal késöbb habár..
mindenesetre eszméleetlen lesz

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1435) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ejj, dejó hogy jött a D3 hír. Különben sose próbáltam volna ki a Titan Questet, s nagy hiba lett volna. Nagyon jó! Ráadásul még az act1 végére se értem 10 óra játék után. Aki nem próbálta tegye.

Mondjuk kiegészítőstül nyomom...

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#1436) Djuree válasza Drizzt (#1435) üzenetére


Djuree
félisten

nem ezt pofázom már jó ideje, hogy a TQ nagyon király. folytatás nem lesz sajnos mert mindenki lewarezolta és a fejlesztők ezt igencsak nehezményezték. szegények.... :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1437) Carpio


Carpio
tag

Valahogy úgy érzem, hogy ez a játék borzasztó nagyot fog ütni!
Na persze nem a grafikai maximalistákra gondolok, ők majd úgy is fanyalognak, hogy max. beállításokkal is 60fps fölött lesz..

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#1438) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Bossfight a Diablo 3-ban!

Mondjuk elég hamar lenyomják szegényt, de attól még látványos. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1439) Gyuri27 válasza Vistaboy (#1438) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen jó volt az. Hamar? Azért azt nem lehet elvárni, hogy egy órán át gyakják a bosst. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1440) Vistaboy válasza Gyuri27 (#1439) üzenetére


Vistaboy
veterán

Azért a második részben egy-két bossfight ettől jóval tovább tartott. :D

Bár lehet hogy előnyére válik, így többet tehetnek be belőle a játékba. És azért valahol unalmas is fél órán keresztül csapdosni bucira őket. :P

Itt egy másik bossfight, amit már korábban bemutatott a Blizzard, de hátha valaki nem látta még...

Diablo 3 Boss Fight - Siegebreaker

Ez azért egy hangyányival hosszabb, bár itt négyen gyepálják a boss-t. :U

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1441) HardSanyeee válasza Vistaboy (#1440) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Szerintem 2 lehetséges oka van hogy miért csak ilyen 1-2 percesek a boss ölések.

1) Ugyebár nem tudjuk hányas szintű a karakter, szóval lehet hogy a boss és a karakter szinte nem igazán egyezik. Szóval mintha a Dio 2-ben Andy-t egy 30as szintű karakterrel ölnénk le.

2) Lehet hogy ezek nem olyan pálya végi bossok mint Andariel, Duriel, Mephisto, Diablo és Baal, hanem olyanok mint Blood Raven, Countress, The Smith, Radament, The Summoner, High Council, Izual, Hephasto, Shenk, Nihlathak és az Ancients.
Kb őket is 1-2 perc alatt lehet legyőzni, ezért gondolom hogy ezek nem a legbossabb bossok (tudom ezt most jól megaszontam :D )

(#1442) Gyuri27 válasza HardSanyeee (#1441) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na ezt akartam mondani. Jó volt látni, hogy egy fő monsta nem csak 2-3x nagyobb. Az a kutyuli hatalmas volt. Meg az is jóvolt, hogy nem ott lett szörny hanem megidézték érkezésünk tiszteletére. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1443) Vistaboy válasza HardSanyeee (#1441) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jól megaszondtad, de attól még igazad van, én is erre gondoltam utólag. Persze azért lehet az is, hogy gondolnak a casual player-ekre is és nem lesz az első pár boss nagyon kemény, mert akkor könnyen feladja az egyszeri játékos a játékot. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1444) Vistaboy válasza Gyuri27 (#1442) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igen, egy cseppet életszerűbb így a játék, minthogy minden egy előre kiszámolt helyen várja, hogy megérkezzünk és megöljük őket. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1445) Drizzt válasza Vistaboy (#1444) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Miből gondolod, hogy nem minden előre kiszámolt helyen volt? Jó, a pályák lehet random vannak generálva, de az események simán szkripteltnek néznek ki.

I am having fun staying poor.

(#1446) Vistaboy válasza Drizzt (#1445) üzenetére


Vistaboy
veterán

Oké, nem is helyileg értem én, hanem hogy megpróbálták úgy csinálni, mintha pont akkor idézték volna meg a boss-t azok a mobok. Mondjuk ha belegondolunk, az sem lenne jó, ha random helyeken lennének a monszták, hiszen milyen rossz lenne már az első szinten belefutni a boss-ba? :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1447) Gyuri27 válasza Vistaboy (#1446) üzenetére


Gyuri27
félisten

Meg ami jó ötlet, hogy a kutyuli hagyott hátra mérges cimbiket :DDD Ahogy a harcos fejét leharapta pedig fenomenálos volt na. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#1448) Vistaboy válasza Gyuri27 (#1447) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát az biztos hogy egy újabb minőségi alkotást várhatunk el a Blizzard-tól. :K

Bár az eddigi játékaik mind minőségiek voltak, így most sem lesz másként. :R

De azt azért remélem, hogy azért 2010-re (Ha nem is előbb) kijön. :))

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1449) Gyuri27 válasza Vistaboy (#1448) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az még 1,5 év. Nagyon sok. Bár ha közben lesz sc2 akkor más. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1450) Vistaboy válasza Gyuri27 (#1449) üzenetére


Vistaboy
veterán

Elleszünk addig a Sacred 2-vel, az Októberben jelenik meg. :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.