Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2651) mongoose123 válasza Cicero (#2650) üzenetére


mongoose123
aktív tag

Szerintem én is hasonló módon fogom fejleszteni mint ahogy te elkészítetted a classicot :C

(#2652) Wolverine válasza mongoose123 (#2641) üzenetére


Wolverine
félisten

CC-zni a BG-ken is kell, az Arenáról nem is beszélve :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2653) FehérHolló válasza DeckardCain (#2631) üzenetére


FehérHolló
veterán

~30 perccel előbb vettem észre, mint beírtad. Majdnem lekéstem miatta rendszer laborról. :D

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2654) Cicero válasza FehérHolló (#2653) üzenetére


Cicero
őstag

Te vagy energetikán? :B

(#2655) FehérHolló


FehérHolló
veterán

A WD-ból brutális team support karaktert lehet csinálni. Így első nekifutásra: [link]
Emellé akármi jó, ami bírja a gyűrődést (tud tankolni) és van 1-2 spamolható mass damage-e.

Miért van olyan érzésem, hogy a Monk hasonló hatáskörű lesz, mint anno a vérfarkas druida?

Cicero: Nem, bandus. Én villany.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2656) Ptech válasza FehérHolló (#2655) üzenetére


Ptech
őstag

A barb meg a farmoló lesz: [link]

Persze ez partytól is függ, meg fogy mennyire csökken így le a dps-e, és hogy milyen gyorsan lehet vele gyilkolászni a többihez képest.

Wizardnál meg 16 sec cd-ja van a Teleportnak, nem lehet már spammelni :U

(#2657) FehérHolló válasza Ptech (#2656) üzenetére


FehérHolló
veterán

Beépített magic find... :D Ez mekkora már.

Olvasd el a Wizard Teleportjánál a fejlesztéseket (rúna). Szerintem nem úgy működik, ahogy a D2-ben. A Wormhole és a Reversal furcsa. Lehet, hogy alapban X idő után visszadob oda, ahonnét jöttél.

Skynet is real. It's called Google.

(#2658) rt06 válasza FehérHolló (#2657) üzenetére


rt06
veterán

a wormhole-t nem igazan ertem
vagy az, hogy a 16 masodperces cooldown 2 masodperc kesleltetessel indul, azt jelentene, hogy ha gyorsan nyomod a teleportot, tovabbra is lehet spam-elni (felteve, hogy van eleg arcane power-ed)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#2659) FehérHolló válasza rt06 (#2658) üzenetére


FehérHolló
veterán

Lehet, hogy így van.
15 Arcane cost viszont baromi soknak tűnik így elsőre, nem lehet olyan sokáig nyomizni.

Reversalnál meg gondolom nincs cooldown egészen a visszaérkezésig, vagy 8 másodpercig. (amelyik előbb bekövetkezik)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2660) Ptech válasza rt06 (#2658) üzenetére


Ptech
őstag

Ja, az nekem nem esett le. Viszont ott a Reversal, aminél az van, hogy ha 8sec-en belül megint használod, akkor az előző helyre rak vissza. A Tele erededi cd-je 16sec. Nem látok semmi olyan skillt, rúnát, akármit, ami jöbb, mint 50%-ot levenne a cd-ből :F

(#2661) Tom5


Tom5
addikt

Nagyon nagyon várom...Valami infó a megjelenésről? 2012? :F

(#2662) Wolverine válasza Tom5 (#2661) üzenetére


Wolverine
félisten

Nincs, és a BlizzConig nem is lesz már. Az viszont alig több, mint 5 hét múlva itt van...

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2663) MrTwister válasza Wolverine (#2662) üzenetére


MrTwister
őstag

Szerintem akkor inkább a zárt béta indulásának időpontját fogják bejelenteni. Maximum... ,de lehet még azt sem. :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#2664) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na volt egy kis időm a skillekre. Melee wiz egy kis arcane dynamo-blizzard párossal

(#2665) Scholes9 válasza MrTwister (#2663) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én csodálkoznék, ha nem jelenne meg idén a játék...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2666) MrTwister válasza Scholes9 (#2665) üzenetére


MrTwister
őstag

Én meg azon ha megjelenne, de titkon azt remélem, hogy neked lesz igazad! :))

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#2667) JSaN


JSaN
addikt

Az en elso karim egy female WD lesz, ami erossen fog gyurni a poison damege-ra.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#2668) Wolverine válasza MrTwister (#2663) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem mindkettő beleférhet. A bétának nem kell hosszúnak lennie a fejlesztők szerint...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2669) maross


maross
veterán

nem tudom, volt mar?

uj nvidia driverben:

Added the following 3D Vision game profiles:
...
Diablo 3
...

:DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2670) wikings2 válasza maross (#2669) üzenetére


wikings2
őstag

Lesz benne 2d , 3d választási lehetőség mint annó? Engem valahogy zavart a Diablo 2 ben a 3d így 2d ben toltam vagy 7-8 évet :P

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2671) CooLM@$TeR válasza rt06 (#2658) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Jól érted. :K Szerintem ez a leghasznosabb teleport kombináció. Viszont ez a 7. szintű rúna hatása, igy a többinél akkor elvileg rövidebb lesz a delay mint 2 sec, tehát kell majd az APM. :DDD

Továbbá látom téma volt feljebb az, hogy akkor elég max. 10 rúna a játékban és a többi mind felesleges lesz, max. eladja az ember. Viszont azt nem vettétek figyelembe, hogy jelenleg ha már betettél egy skillbe egy rúnát, akkor hiába veszed utána azt ki, csak ugyanabba a skillbe teheted vissza. Az egy jó kérdés, hogy más azonos kasztú egyén felhasználhatja-e ugyanebbe a skilljébe, vagy karakterhez is kötődik.

[ Szerkesztve ]

(#2672) Ptech válasza CooLM@$TeR (#2671) üzenetére


Ptech
őstag

Viszont azt nem vettétek figyelembe, hogy jelenleg ha már betettél egy skillbe egy rúnát, akkor hiába veszed utána azt ki, csak ugyanabba a skillbe teheted vissza.

Ezt honnan veszed?
Azt csinálsz vele amit akarsz, kiveheted, visszarakhatod, átrakhatod, eladhatod, etc.

(#2673) JSaN válasza Ptech (#2672) üzenetére


JSaN
addikt

Ezt en is megtudom erositeni, irtak blizz oldalan is. Szal ha kiveszed egy skillbol a runat az hozza kotodik ahoz a skillhez, es mar sehova nem tudod beteni csak oda vissza.
Az hogy eladhato az csak attol fug hogy masik karakter ugyanazon skilljebe be rakhato e? ha igen akkor eladhato.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#2674) maross válasza wikings2 (#2670) üzenetére


maross
veterán

ez a 3D-s nvidia visionos 3d-re vonatkozik :). nem hinnem hogy lesz 2d nezet amire te gondolsz.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2676) wikings2 válasza maross (#2674) üzenetére


wikings2
őstag

kár érte. majd meglássuk :DDD

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2677) Cicero válasza Ptech (#2675) üzenetére


Cicero
őstag

Még jó hogy az előző oldalon pont erről volt szó...

visszafele kéne olvasni egy picit...

a nem biztos infók meg mehetnének offba vagy áthúzottba, mert már nagyon zűrös a leves...

(#2678) CooLM@$TeR válasza Ptech (#2675) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Rosszul értelmezed mert ez azt jelenti, hogy szabadon cserélgetheted a skilledben a rúnákat, azok nem fognak elveszni.

"Once the rune is socketed and attuned, it would then be permanently fixed, unless they chose to add in a crafting recipe to "wipe" the rune back to a blank slate."

Ha egyszer már felhasználtad őket, akkor más skillbe nem teheted már bele, hacsak nem kerül bele egy olyan recept a játékba, ami reseteli a rúnát.

(#2679) Ptech válasza CooLM@$TeR (#2678) üzenetére


Ptech
őstag

Mindez a Proposed Changes to Rune Functionality cím alatt, és ez után:

Note that this system is still theoretical, it has not been implemented or tested and it is unknown whether it will be released in any form. :U

[ Szerkesztve ]

(#2680) CooLM@$TeR válasza Ptech (#2679) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Most nem tudom miért játszod az értetlent, ez az augusztus eleji Jay Wilson interjúban volt, ugyanekkor volt szó róla, hogy a charmokhoz hasonlóan további statokat is kaphatnak a rúnák.

Semmi nem fix még, Jay Wilson keze van rajta a gombon azt csinál amit akar, ha úgy tartja kedve visszahozza a skillpoint rendszert, mint ahogy hatalmas meglepetésre idén eltörölte.

Diablo3.hun is meg volt ez emlitve, minden fan siteon ki volt emelve, hogy több mint valószinű lesznek ezek a korlátozások, mert amint téma volt valahogyan korlátozni akarja kicsit a rúna rendszert, mert különben elég max. 10 rúna összesen egy karakternek és az összes többi felesleges lesz.

Teljesen logikus a változtatásokra az igény és a szándék, de még kötözködhetsz kedvedre, igazság szerint baromira nem érdekel. :) Neked van igazad, az összes fejlesztő és fan site hülye, ez a játék már VÉGLEGES ÁLLAPOTBAN VAN.

[ Szerkesztve ]

(#2681) wikings2 válasza CooLM@$TeR (#2680) üzenetére


wikings2
őstag

Teljesen felesleges még 500 kommenten át veszekednetek :) Én is rajongó vagyok, de annyira nem köt le a dolog ,hogy napi 2-3 órát böngésszem a játék weboldalait ilyen információkért...
Majd ha kijön amúgy is instant vétel lesz és utána majd a saját 2 szememmel kitudom tapasztalni a dolgokat. Régen rossz ,ha már most ilyen-olyan buildeken gondolkozik az ember... Ott volt a hiba a Diablo2 nél is. Nem a játékélvezet volt a domináns, hanem a farmoljunk magunknak a karaktekbuildhez legjobb cuccokat ki és örüljünk magunknak... (99% os arányban a farmerek javára, tisztelet az 1% nak)
Nem kéne, hogy ez a játék is elkorcsosuljon ennyire :) Elvégre, ez egy Játék. és azért játszik egy ember általában, mert azt élvezi...

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#2682) CooLM@$TeR válasza wikings2 (#2681) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

"Teljesen felesleges még 500 kommenten át veszekednetek"

Nem tudom miről beszélsz, én szimplán leirtam egy dolgot ami egy Jay Wilson interjúban volt, ő meg belémköt és ilyeneket irogat "Ezt honnan veszed?", engem viszont nagyon nem érdekel ki mit hisz, egészségetekre.

Kb. az első dolog amit gamepod fórumon meg kell tanulni, hogy nem érdemes leállni az itteniekkel ..

[ Szerkesztve ]

(#2683) Wolverine válasza CooLM@$TeR (#2682) üzenetére


Wolverine
félisten

Ilyen esetekben mindig linkelni kell a forrást.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2684) Scholes9 válasza MrTwister (#2666) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Remélem is, h így lesz, megnéztem a skilleket és hát most már tuti, h male witch doctorral kezdek :) Valamilyen szinten hasonlít a warlockra a WoW-ból, azzal 3,5 évig toltam és imádtam, ezért is a wd lesz az első kari :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2685) Ptech válasza CooLM@$TeR (#2680) üzenetére


Ptech
őstag

És ott is elmondja, hogy semmi amit most fog mondani nem konkrét, csak egy lehetőség, amit megnéznek. Pont a rúnákkal kapcsolatban.
Ezek után nevetséges, hogy te beszélsz más szövegértelmezési gondjairól és értetlenséget játszásáról, mikor pont te vagy az, aki mind a kettőt csinálja.

Leszel szíves nem a számba adni viszont hülyeségeket, és megcáfolni őket, vállon veregetve magadat vele.

Ennyit erről, remélem nem okoz majd nagy megerőltetést a leírtak értelmezése.

(#2686) rt06 válasza Wolverine (#2683) üzenetére


rt06
veterán

itt esik rola szo 3:10-tol

...and the you pop them into a skill, and when you do than the rune tunes to that skill. you could still remove the rune freely whenever you want, but now that rune is not a ??? it is a magic missle ??? run

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#2687) ProPeti


ProPeti
csendes tag

Hali, vagy inkább stílszerűen: Greetings! :)

Egy másik fórumban már felvetettem az ötletem, de ott nincs akkora rajongótábora a Diablónak (fail) mint itt, így bemásolom ide is. Amennyiben korábban már volt szó hasonlóról, akkor tárgytalan. Tehát:

"Embereket toborzok akikkel fix groupokban lehet majd hentelni.

A jelenlegi infók alapján 10 karakterre korlátozzák az accountokat. Terveim szerint megkreálom az 5 karaktert akikkel single-ben/random playákkal fogok haladni, és további 5 karaktert akikkel az említett fix groupokban.

Úgy képzelem el a dolgot, hogy amíg nincsenek online a csapattagok, addig megy a single/random karakter, de amint összegyűlik a csipet-csapat, váltás a csapatkarakterre és durranhat a tömeges zúzás. Így párhuzamosan lehet majd fejlődni, nem marad le senki és nem kell attól tartani hogy ismeretlen emberek visszatartják a játékot.

Jelen állás szerint 4-re csökkentették az egy party-ban résztvevő játékosok számát, tehát további 3 emberrel tudnánk egy team-et alkotni, de ízlés szerint lehet 2 vagy 3 fős group is.

A csapatnévválasztás megbeszélés tárgyát képzi, de ha már itt hirdetem meg, akkor kreatívan felvetem PH előtagot (PH_"karakternév"), amennyiben engedélyezik ezt a karakternévválasztást."

Annyiban egészíteném ki, hogy habár én még csak most regisztráltam ide, így nem ismerhetek senkit, de azért remélem hogy sikerül csapatra lelnem.

Természetesen témaindítónak is jó. Tovább lehet fejleszteni az ötletet, csiszolni, kiegészíteni.

Mi a vélemény?

(#2689) Wolverine válasza rt06 (#2686) üzenetére


Wolverine
félisten

Én megtalálok minden ilyesmit (szakmai ártalom...), ami nem jelenti azt, hogy mindenki pont arra bukkan rá, amiről az idézgető fórumtárs beszélt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2690) CooLM@$TeR válasza Ptech (#2685) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

"Ezek után nevetséges, hogy te beszélsz más szövegértelmezési gondjairól és értetlenséget játszásáról, mikor pont te vagy az, aki mind a kettőt csinálja."

Az, hogy szándékosan járatod le magadat a te gondod, de hogy merő ostobaságból még vitát provokálsz a fórumon, az viszont már elég szánalmas. Jobb lenne egy kicsit magadba szállnod, mert ennek igy nem lesz jó vége és a topic látja kárát.

D3 skill calculatoros hirtopicban is szerepel ez az infó, de nem az a baj, hogy nem vagy elég tájékozott, hanem hogy kötöd az ebet a karóhoz és össze-vissza beszélsz. Túl nagy kérés értelmezni a dolgokat? Nekem aztán mindegy neked mi tetszik és nem, de attól még sületlenségeket ne beszéljünk ha kérhetem, mert csak összekevered az embereket. (Amugy is sok a fake infó.)

(#2692) CooLM@$TeR válasza Wolverine (#2683) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Csak a miheztartás végett: pár sorral lejjebb, mint ahonnan ő idézett. :)

(#2693) Ptech válasza CooLM@$TeR (#2690) üzenetére


Ptech
őstag

Jah, ne törődj azzal, hogy te beszéltél a lehetséges változtatásokról, mint tényekről az egyik hsz-edben, a következőben meg már azt hangoztattad, hogy nem végleges semmi, etc. Innen megint másra köpködni maga lejáratásáról, vitaprovokálásról és tájékozatlanságáról az irónia maga.

Nem fogom megint leírni, amit az előző postban is, és amit neked is sikerült idézni, mert ugyanaz vonatkozik a mostani hszedre is.

(#2694) cszn válasza DeckardCain (#2664) üzenetére


cszn
őstag

Nem rossz. Kipróbálnám. ;)

Én is összepakoltam egy Wizt. Link Rohadt sok variációs lehetőség van, nagyon tetszik. Pl Arcane Torrent és Disintegrate mindegyik Crimsonnal megpakolva elég jó pusztítás lehet. :))

(#2695) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Eszméletlenül imádtam a WoWban lévő talent rendszert, az egyik kedvenc része volt a játéknak, most is hasonló lesz :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2696) Wolverine


Wolverine
félisten

Eldőlt: PayPal.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2697) FehérHolló válasza Wolverine (#2696) üzenetére


FehérHolló
veterán

Bocs a noob kérdésért, de ez ugye azt jelenti, hogy dió3-ban el lehet majd adni irl pénzért a tárgyakat? (Szerk.: Igen, azt.)
Hány százalékot eszik Blizzard ebből? :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2698) JSaN válasza FehérHolló (#2697) üzenetére


JSaN
addikt

33%

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#2699) rt06 válasza JSaN (#2698) üzenetére


rt06
veterán

forras?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#2700) Ptech válasza JSaN (#2698) üzenetére


Ptech
őstag

Not sure if troll :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.