Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#128901) Cs1csó válasza Aryes (#128899) üzenetére


Cs1csó
félisten

Aha, a Faraktár és a Hajnal utca kereszteződésében, ez úgy belga mint én. ;]

(#128902) Zola007 válasza adi mester (#128891) üzenetére


Zola007
veterán

Igazság szerint nekem csak a csomagtartó fontos, az utastérbe nem kell hogy elférjen 5db Fekete Laci
Ami miatt elsősorban nagy autót keresek, az az útfekvés és a törés.
2x csuktak meg egy Daewo Lanossal elég rendesen, 1200 kiló, elég jól felvette, alváz elment, de utastér nem sérült. Valószínűleg egy Swift1 vagy Twingot rám hajtogatnak ugyanott.

Octaviaból nehéz jót találni, nézegetem, de van munkáskocsi vagy boyracer.
Focusból iszonyat sok a behozott, abból nem is nézek dízelt.

Benzinből 1.6 alatt nem nézegetem, dízelből is inkább az 1.7-1.9
tempomatot eddig nem éreztem 'musthave-nek mert kb. 2x vezettem pályán, de kényelmes lehet, nem árt, ha van.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128903) Cs1csó válasza Zola007 (#128902) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem az a tanács tetszett aki azt mondta, hogy annyi pénzed legyen amennyiért vennéd + még annak a fele, hogy az esetleges javításokkal se legyél megakadva. ;]

(#128904) Zola007 válasza Cs1csó (#128903) üzenetére


Zola007
veterán

Én is így tervezem,
Használt autónál én úgy tekintek az árra, mint egy letét.
Mindig sokkal több az üzemeltetési költség hosszútávon.

Vegyük hogy megy valaki 25 ezret
1M-ért vett autót.
Benya-gumik-szerviz-adók-biztosítás-parkolás-matrica-kozmetika 1 millió

5 év alatt 5 millió
kocsi addigra ér 700 ezret
______________________
7x annyi az üzemeltetés 5 éves távlatban mint a bódé.
Nehéz kihozni egy kocsit 50 Ft/km alá, ha minden költséget figyelembe veszünk.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128905) #65675776 válasza Aryes (#128899) üzenetére


#65675776
törölt tag

Belgák nem léteznek.

(#128906) hcs57 válasza Zola007 (#128902) üzenetére


hcs57
őstag

Ha ezek az elvárások, akkor SX4 Sedan -t keress, nagy csomagtér, Japánban gyártották, eléggé stabil autók.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#128907) Popes válasza Zola007 (#128902) üzenetére


Popes
őstag

Merci?

Deus ex machina

(#128908) jFox válasza Aryes (#128898) üzenetére


jFox
őstag

Miért is? :U

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#128909) pomorski válasza jFox (#128908) üzenetére


pomorski
őstag

Biztos azért, mert neked ez a topikod.

(#128910) jFox válasza pomorski (#128909) üzenetére


jFox
őstag

Szoktak oda is jönni debreceniek meg nyíregyháziak is hirdetni. Posta, Foxpost létezik... Ezen túl meg lakik ismerős Debrecenben és Nyíregyházán is, akár ingyen is el tudom juttatni, ha valakinek kell valami, akkor meg miért ne.? :F

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#128911) Sanki válasza jFox (#128910) üzenetére


Sanki
addikt

Akkor viszont érdemes a hirdetésben is megadni ezeket a helyeket, többen is néznék meg lehet és hamarabb elkelne. :K

(#128912) Zola007 válasza Popes (#128907) üzenetére


Zola007
veterán

áááá
az orosz rulett nem az én sportom

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128913) jFox válasza Sanki (#128911) üzenetére


jFox
őstag

Így egyszerűbb. :K
Az egyik már el is kelt. :C

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#128914) pomorski válasza jFox (#128910) üzenetére


pomorski
őstag

Értem.

(#128915) zsolti1debre válasza jFox (#128910) üzenetére


zsolti1debre
tag

hát nem tudom, én pl. gyakran megfordulok budipesten is meg győrben is, de mégsem érzek ingerenciát, hogy a budapesti meg a győri topikba beleírjak debreceni létemre.

(#128916) Aryes válasza jFox (#128910) üzenetére


Aryes
nagyúr

És ők is köszönés nélkül ba...ák be a hirdetést a Miskolc topikba?

(#128917) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Nem értem miért ekkora probléma ez a hirdetés :U

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#128918) Cs1csó


Cs1csó
félisten

♫ "Miskolc, Miskolc sáros Miskolc te vagy az oka mindennek! ♫

(#128919) jFox válasza Dan-szan (#128917) üzenetére


jFox
őstag

Én sem...
De ha ez ekkor gond akkor ide sem jövök többet.

ayres: igen. Örülök, hogy talaltál valamit amibe beleköthetsz. :W
De szerintem 2008 óta egy párszor már be köszöntem ide is meg máshova is....

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#128920) bhonti


bhonti
tag

Amúgy voltak ott autó hirdetések is, ha valakit esetleg érdekelne🙂

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#128921) LuckyL


LuckyL
őstag

[link]
Eladó számtek és konzol cuccaim
csere-bere is érdekel :)

cryptot minden termékemért elfogadom

(#128922) Zola007 válasza bhonti (#128920) üzenetére


Zola007
veterán

where?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128923) pomorski


pomorski
őstag

Keresek debreceni/berettyóújfalui fórumtagot socket 2011-es cpu teszteléséhez. (Nem socket 2011-v3!)

Van egy procim, de alaplapom nincs hozzá, és nem is vennék addig, amíg meg nem bizonyosodom a cpu működéséről.

A tesztelést nem ingyen kérem...

(#128921) LuckyL: De jó, hogy nem Zalakaroson, Siófokon, Pécsen.

(#128924) Aryes válasza jFox (#128919) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tényleg. Négyszer is. Én kérek elnézést. :W
Ha nem érted mi a gond, akkor sajnos nem tudom elmagyarázni...

(#128921) LuckyL: na tessék, mégegy. :D

[ Szerkesztve ]

(#128925) LuckyL válasza Aryes (#128924) üzenetére


LuckyL
őstag

de én debreceni vagyok :D

cryptot minden termékemért elfogadom

(#128926) Aryes válasza LuckyL (#128925) üzenetére


Aryes
nagyúr

De köszönni te se tudsz... :N Biztos én vagyok rosszul összerakva, de legalább akkor üdvözlöm a topiklakókat, mikor először lépek be egy olyan topikba, ahol még nem jártam. Legalábbis ha kérni vagy kérdezni megyek.

[ Szerkesztve ]

(#128927) izee válasza Aryes (#128926) üzenetére


izee
senior tag

Igen, de se nem kér se nem kérdez :)

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#128928) Dan-szan válasza Aryes (#128926) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Rád meg úgy tűnik nagyon rossz hatással van a hidegfront.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#128929) Aryes válasza Dan-szan (#128928) üzenetére


Aryes
nagyúr

Melegfront van :D

(#128927) izee: dehogynem, kéri, hogy vegyék meg, amit árul. :U

Mindegy, látom velem van a baj.

(#128930) LuckyL válasza Aryes (#128929) üzenetére


LuckyL
őstag

szia! :D
peace

cryptot minden termékemért elfogadom

(#128931) Dan-szan válasza Aryes (#128929) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Az Időkép szerint :. ORVOSMETEOROLÓGIA
Hétfőn már nem érvényesül fronthatás, de a többfelé szeles időben fejfájás, ingerlékenység, nyugtalanság többeknél is előfordulhat.
Nem lesz itt gond :DDD

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#128932) izee válasza Aryes (#128929) üzenetére


izee
senior tag

:) Nem biztos, hogy veled van a baj.
De ha csak beböfögök egy hirdetést ide mintha faliújság/hirdetőtábla lenne, szerintem az még szódával elmegy kategória. :))

[ Szerkesztve ]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#128933) dobolan


dobolan
senior tag

Awei 880 bt fülhallgató eladó

[link]

(#128934) adi mester válasza Zola007 (#128902) üzenetére


adi mester
tag

5 db Fekete Laci minimum 12 személyes kisbusszal járna, vagy legalább tehervagonnal. :DDD

Picasso / Zafira nem olyan nagy, pl egy Astra H semmivel sem rövidebb, mint egy Zafira, valamivel alacsonyabb, de ott inkább a forma becsapós. A lanossal mázlid volt, egy rozsdás alvázas Lanos tud azért hajlani szerintem.

Swift1 / Twingo kombót meg a menetszél is az emberre hajtogatja, 2. autónak városba viszont hibátlan választás, 30 - 40 km-el való koccanásból még ki tud szállni belőlük az ember.

Ati012-nek anno volt Peugeot 307-ese, évjáratot meg nem mondom, 1.4 HDi motorral, katalizátor nélkül, 3,8 - 4,2 között ment kint és városban, több hónapon keresztül vezette a tankolási listáját. Hely volt benne, de ha valami tönkremegy benne, az drága mulatság, tán a váltóra magában kellett volna költenie 80-at használtan.

307-esekből van nagyobb motorral is szerelt példány, pályára jó választás lehet és sárvédőív rozsda nincs, műanyagok a borító elemek többsége. Alvázra viszont figyelni kell.

Ott lehet még a Polo IV, Rábén ismerősöméknek az volt, vacak utakon nagyon szidták a futóművet, minden kátyút átengedett, de nagy szervizzel nem volt gondjuk, legalább is ahogy tudom. '97-es Polo III 1.6 kombit hajtottunk mi is, munkásautónak jó, pályára már más kérdés.

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#128935) SocketA


SocketA
aktív tag

Media Markt Ajándékkártya eladó!

68.999.- Ft rajta, 55.000.- Ft -ért vihető!

Olyan, mint egy bankkártya, amíg van rajta pénz, lehet vásárolni vele. Utolsó vásárlástól számított 5 évig felhasználható! Bármelyik MM boltban felhasználható, NEM névhez kötött!
Részletek a Media Markt honalpján!

[ Szerkesztve ]

(#128936) Salex1


Salex1
senior tag

Nincs valaki aki (akár házilag) vállal autó festés javítást? Lepattant a festék, azt kellene kicsit helyrehozni spray-s festékkel.

(#128937) scope2007


scope2007
addikt

szevasztok!

Debrecenben hol érdemes EUROt valtani?

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#128938) lappy válasza scope2007 (#128937) üzenetére


lappy
őstag

Valutacentrum.hu oldalon nézd

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#128939) bhonti válasza Zola007 (#128922) üzenetére


bhonti
tag

https://prohardver.hu/tema/miskolc_es_kornyeke_adok-veszek-beszelgetek/friss.html

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#128940) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Valakinek egy jó kis 5.1?? https://hardverapro.hu/apro/logitech_z5500_60/hsz_1-50.html

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#128941) Fagyi válasza scope2007 (#128937) üzenetére


Fagyi
aktív tag

Venni a kálvinon Valfor 2006. 1000-től kedvezményes, azt hiszem nincs váltási díj sem és jó árral dolgoznak.
Ha eladni, abban nincs tapasztalatom.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#128942) GIJoe


GIJoe
addikt

Tudnátok nekem klímást ajánlani? Lassan 2 hete ajánlatot tenni/felmérni sem jön össze sehogy sem... :R

(#128943) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Campuson, a Halott Pénz koncerten melyik dalban énekelt Rúzsa Magdi?

(#128944) Manitou válasza Zola007 (#128902) üzenetére


Manitou
addikt

7. generációs Honda Civic sedan 1,6-os (110 LE Vtec motoros) benzines? Pl 2003-2006-ig van a faceliftes változat.
450 literes csomagtér, meglepően tágas beltér, jó törésteszt, jó fogyasztás (5,3l /100 országúton, városban is max 8,5 körül eszik rövidtávazva) 9,2s alatt lépi a 100-at , szóval kellően dinamikus egy szívó 1,6-hoz képest. Ami viszont nincs benne az a tempomat. Eladó sajna nem sok van belőle.
Ha tempomat fontos, akkor a 8. gen sedan 1,6 vagy 1,8 benzines se rossz, de az árban már kicsit más kategória.

[ Szerkesztve ]

(#128945) Fredo78 válasza zolikaDB (#128943) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Talán: Hajtól szívig.

(#128946) Aryes válasza GIJoe (#128942) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tudok kettőt is, szeptembertől bármelyik nap kimennek, amikor csak kéred. ;]

(#128947) Csöves


Csöves
senior tag

Román lejt, hol érdemes venni?
Köszi.

Aquila non captat muscas.

(#128948) astorre19


astorre19
aktív tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani vállalkozást aki teherfuvarozással foglalkozik és tudnék velük gipszkartont hozatni amit fel is lépcsőznek a 4.-re?

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#128949) Cs1csó válasza Csöves (#128947) üzenetére


Cs1csó
félisten

Gondolom akármelyik pénzváltóban, lappy írta ezt az oldalt: Valutacentrum.hu itt hasonlítsd össze.

Sajnos vigyázni kell mert lehet extra költség: illeték, kezelési költség úgy menj be hogy mondjuk "1000 lejt hány forintért adnak?" ne kiírt összeget nézd hanem hogy konkrétan mennyit kell fizetni ennyi lejért.

astorre19

Passz bármelyik, még akár a bolt kocsija is ha többen vannak lehet egy kis bónusz pénzért.

(#128950) qfm


qfm
senior tag

Sziasztok, beraknám ide is, hátha valaki tudja a választ.

Tegnap vettem észre, hogy meghúzták a kocsim bal elejét. Múlthét csütörtök-pénteken történhetett. Mivel olyan helyen van, tudtam, hogy munkahelyen kell keresni a tettest, és azt is sejtettem ki az, mert ő szokott elém állni. A kocsiján, ahogy várható volt, jobb hátul látszik is a sérülés a lökhárítón ugyanabban a sávban. A kérdésem, hogy ha nem ismeri el a felelősségét, akkor mit tehetek? Hívhatok rendőrt, hogy ők vizsgálják meg? Sajnos a kamera nem lát oda.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.