Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#129051) bob011


bob011
tag

Keresek bármilyen pda/pda telefont, billentyűzetes okostelefont. Ha tudsz ilyet, ne tartsd vissza. Részletek privátban!

[ Szerkesztve ]

(#129052) bob011 válasza bob011 (#129051) üzenetére


bob011
tag

Elsősorban retró/régebbi készülékek érdekelnek.

(#129053) hdanesz válasza atike (#129050) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Én nem kattintottam rá, így nem tudom. Azóta felugrott volna egyszer, de már megelőzte ez.
Gondolom többen jelentették. Nálam el is tűnt. Sem tegnap este sem ma nem jelentkezett.

[ Szerkesztve ]

(#129054) Aryes válasza bob011 (#129052) üzenetére


Aryes
nagyúr

A régiségvásárban most láttam pár ilyen készüléket.

(#129055) stb123


stb123
tag

Ilyen speciális, forrfüles elemet be lehet szerezni Debrecenben?

(#129056) LuckyL válasza atike (#129050) üzenetére


LuckyL
őstag

bankkártyát azonnal tiltassa ha megadta, mielőtt lerántják a teljes napi keretet
ha elmondja a telebankon mi történt, ingyenes a tiltás és az új kártya

cryptot minden termékemért elfogadom

(#129057) saril


saril
senior tag

Hali,

Az lenne a nagy kérdésem hogy lenne-e igény ózonos klíma tisztításra?, augusztusban a 34. héten otthon leszek még pontosan nem tudom melyik napokon, de gondoltam egy kérdést megér, a lényeg hogy a régi pollenszűrőt ki kell venni takarítás közben, takarítás után ajánlott egy újat a helyére visszarakni. Az eljárás a pollenszűrő csere nélkül 15 perc. 86saril@gmail.com

A másik hogy párom vállal: örökvirág készítést, akár egyedi elgondolás alapján is, őt meg itt éritek el: lavenderbrown92@gmail.com
szóval mire megyünk és lenne rá igény el is tudná készíteni a kívánt virágokat.

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#129058) Aryes


Aryes
nagyúr

Sziasztok! Jó állapotú, egyszerű kinézetű, bükk (színű :DDD ), bútorlapból készült ágykeret fix fenyő ágyráccsal sürgősen eladó.
A formája és színe ehhez hasonló, de alul két oldalt nyitott:

Az ágyrács pedig ilyen:

Az egész cucc lapra szerelhető, viszonylag könnyen szállítható személyautóval is.
Irányár 25.000Ft, de alkuképes, érdeklődés privátban!

[ Szerkesztve ]

(#129059) Aryes válasza Aryes (#129058) üzenetére


Aryes
nagyúr

A mérete kimaradt: 160x200-as. :D

(#129060) schulc99


schulc99
tag

Eladó dolgaim:

-gömblámpák és gömbburák - 3500 Ft
-retro csillár és retro falilámpa - 6000 Ft
-forgószék alkatrészek - 5500 Ft
-16 db szék görgő és bútorgörgő - 2500 Ft
(pinceürítés)

Érdeklődni üzenetben lehet.

[ Szerkesztve ]

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#129061) csizs


csizs
aktív tag

Nokia6

1x éve a prohardveren!

(#129062) espada99 válasza espada99 (#129037) üzenetére


espada99
csendes tag

Főleg az 1. pont lenne a fontos, esetleg bárki tudna ajánlást adni? :R

(#129063) wwhy


wwhy
veterán

SOS keresek 12,5 - 13,3 notit. IPS kijelző, USB3.0 portok minimum, kifogástalan állapotban. Max. 100e Ft.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#129064) Zola007


Zola007
veterán

tudja valaki hol kapnék csúszótalpat 11mm szárral forgószékhez helyben?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#129065) tahepa válasza espada99 (#129062) üzenetére


tahepa
senior tag

Egy próbát megérhet.
(nincs tapasztalatom vele)

(#129066) diablo1984


diablo1984
veterán

HP Laserjet 2200dn fekete-fehér lézernyomtatóm pár sörért(6db Steffl) elvihető, valami hibája van, nem tudom mi, egy ideig nem volt használva, most sárga led villog rajta, hálózati és LTP portja van, valamint van hozzá 3 bontatlan toner és egy használt toner(ez volt benne, azt hittem kikopott, ezért raktam bele az újat, de nem lett jó).Helyileg Hajdúböszörményben van.

(#129067) Drughi


Drughi
addikt

Üdv!

Ajánljatok egy laza 3-4 órás programot most péntek estére!
-Vacsora egy jó étterembe, utána kellene valami.
Érdemes pl átmenni szoboszlóra óriáskerekezni? Vagy valami ilyen..

(#129068) adorjant


adorjant
senior tag

Iphone 7 Plus 128gb jet black telefon eladó!
Március végi vásárlás, szóval korából fakadóan nincsen semmi problémája.

115000ft

(#129069) espada99 válasza Drughi (#129067) üzenetére


espada99
csendes tag

Bor- és Jazznapok lesznek a Békás tónál csütörtöktől vasárnapig, egy pár órát tökéletesen el lehet szerintem tölteni. Borok, jó kaják, koncertek, van minden :)

[ Szerkesztve ]

(#129070) drogery


drogery
tag

sziasztok,
csinaltatott mostansag valaki betonkeritest Debrecenben? Van valahol telephely ahol szet lehet nezni, es telepitenek is es meg ajanlott is? gugli nem sokat segit

(#129071) Drughi válasza espada99 (#129069) üzenetére


Drughi
addikt

Tökéletes :R

(#129072) Cs1csó válasza drogery (#129070) üzenetére


Cs1csó
félisten

Hajdúkő vagy Betonker

Lehet azért nem találtad mert igazság szerint ezeket nem betonkerítésnek hanem műkőnek nevezik.

(#129073) drogery válasza Cs1csó (#129072) üzenetére


drogery
tag

oh :B
koszi

(#129074) stb123


stb123
tag

Üdv!
DDR 3 laptop memória van valakinek eladó? 2*4 GB kellene.

(#129075) Aryes


Aryes
nagyúr

Jó állapotú, 160x200 ágykeret ágyráccsal sürgősen eladó!

Bükk színű, anyaga vastag bútorlap.
Képek:

Oldalról pedig nyitott az alja:

A fotón kissé sötétebbnek látszik, mint a valóságban.
Érdeklődés privátban!

(#129076) Zola007


Zola007
veterán

tudtok ajánlani debreceni autókozmetikát vagy magánszemélyt, aki autók belső komplett takarításával foglalkozik és korrekt áron?
:R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#129077) 7Sony7 válasza Zola007 (#129076) üzenetére


7Sony7
addikt

Na, megvan a szekér? :)

-

(#129078) Zola007 válasza 7Sony7 (#129077) üzenetére


Zola007
veterán

még nincs, ez tesómé

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#129079) 7Sony7 válasza Zola007 (#129078) üzenetére


7Sony7
addikt

Ó. Már kezdtem örülni, hogy találtál valami jót.

-

(#129080) hcs57 válasza espada99 (#129037) üzenetére


hcs57
őstag

Házilag ezzel lehet jól megcsinálni, ha kell 3990 Ft-ért van egy.

video

teszt

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#129082) atike


atike
nagyúr

Érdekel valakit betonoszlop? 260-as, trapéz, használt...

4 db ép
1 db repedt
1 db törött (kb 70 cm az aljából).

Ingyen odaadom ha elviszi valaki egyben őket... (Hajdúböszörmény)

(#129083) csƵ válasza hcs57 (#129080) üzenetére


csƵ
őstag

Ezt megcsinálja a WD-40 is, vagy a fogkrém is.

(#129084) hcs57 válasza csƵ (#129083) üzenetére


hcs57
őstag

Ez nem csak lecsiszol, hanem - ha jól olvastam - bevonatot is tesz föl.

Igen, akár smiglivel is neki állhat, kérdés mi lesz a vége?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#129085) csƵ válasza hcs57 (#129084) üzenetére


csƵ
őstag

Én nem smirglivel csináltam, hanem mikroszálas törlőkendővel.

(#129086) Aryes


Aryes
nagyúr

Sziasztok! Valaki nemrég tolatóradart keresett garázsba álláshoz, ez van most az Aldiban akcióban:

(#129087) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Kaptam egy ilyen e-mailt a saját e-mail címemről:

"Hey there, I kinda hacked you, this is one of your passwords: xxxx (ez egy régebbi jelszóm)
I was able to get into some of your devices by using an RAT (remote access tool).
Through this I was able to download all of your data
(Yes that includes all your photos and videos)

Changing your passwords wont have any effects as we already have some very critical information as well as multiple rats on your devices.
Dont worry I dont want to ruin your life, I will remove your data from the "blacklist" when you agree to cooperate.

All I ask is an payment of 7 XMR (about 550 USD via Monero), you can send this money to:
43jUsRYVHUNZbtperMS4nS9hJfqicJMDLKoYjg8TtxNgKtoJjgWowbZCQiTiFRaw651Xa8xhE9bcX1xRmw5xieivPpGhG12
(Case sensitive)

Ill be able to see it was you, after that Ill remove your data from all my databases.
If not Ill sell your data on the dark internet, where it will defently end up in the hands of dangerous people.
Please be smart and make sure to pay the given amount in the next 3 days.
To find out more about monero go to: https://www.getmonero.org/"

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#129088) Salex1 válasza dewil666 (#129087) üzenetére


Salex1
senior tag

Ajaj. Hallottam egy ilyen, új váltságdíj kérő vírusról. Nem tudom, hogy mennyire kell komolyan venni.
Kérdés, ha hozzá is jutottak, milyen adatok voltak a gépeden. Gondolom eszed ágában nincs fizetni, de nem tudom, hogy nem éri-e meg a rendőrségnél feljelentést tenni, tudom, hogy nem lesz következménye, de legalább lesz egy papírod, hogy ha vissza élnének valamivel, tudod igazolni a dolgot.

(#129089) izee válasza dewil666 (#129087) üzenetére


izee
senior tag

Én is kaptam pár hónapja, de nekem nem találta el a jelszavamat.
Gyakori akár magyar jelszavak lista van, de fura, hogy nálad el is találta egy régebbi jelszavadat.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#129090) ViragL válasza dewil666 (#129087) üzenetére


ViragL
tag

Valahol, valamikor biztosan regisztráltál egy oldalon. Azt most feltörték/bármilyen más módon hozzájutottak/, megszereztek sok e-mail címet, sok jelszót. Szétküldik a fenti e-mailt mindegyik címre, hátha fizet valaki.
Az, hogy úgy tűnik, mintha a saját e-mail címedről kaptad volna, csak hitelesebbé teszi. Sokkal összeszedettebb, mint a magyar variánsai. :D

(#129091) bobace válasza dewil666 (#129087) üzenetére


bobace
őstag

Nem kell vele foglalkozni, én is kaptam ilyet már. Ahogy lentebb is írták, egy régebbi adatbázislopásból használt adatokkal próbálkoznak.
Itt megnézheted mikor és honnan való az adat.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#129092) Aryes válasza bobace (#129091) üzenetére


Aryes
nagyúr

Egyetértek az előttem szólókkal, vmilyen adatlopás során kiszivárgott egy régebbi jelszó, azt bárki tudhatja, aki fizetett a listáért.
Emailt pedig bármilyen címről tudok neked küldeni, a lényeg, hogy az email forrásnézetében látszik, milyen smtp-ről lett küldve, milyen útvonalon, tehát rögtön kiderül, hogy a saját leveleződdel küldték, vagy csak a fejlécbe írták a címedet.
És egy email feltörése pedig kevés hozzá, hogy a gépeidre vírust telepítsenek. :F

(#129093) bul07


bul07
nagyúr

Még annyi hogy azt a jelszót, ha használod még, cseréld le mindenhol és felejtsd el

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#129094) Freeman004 válasza XmoD (#65108) üzenetére


Freeman004
újonc

A Perforált kábelcsatorna nagyon jó ötlet, csak a belinkelt URL-ek nem működnek.
Nekem ez működik:
https://jsvill.hu/index.php?route=product/list&keyword=perfor%C3%A1lt%20m%C5%B1anyag%20vezet%C3%A9kcsatorna

[ Szerkesztve ]

(#129095) lappy


lappy
őstag

Freeman004 csak 4,5 év lemaradásban van :DD

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#129096) Dan-szan válasza lappy (#129095) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Na és, valamikor utol kell érnie magát :DDD

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#129097) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Lesz pár db jegyem a Farmerexpóra.
Érdeklődni priviben lehet.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#129098) Szancsó


Szancsó
aktív tag

Sziasztok!
Debrecen környékén tudna valaki ajánlani egy asztalost, aki el tudna vállalni egy apróságot? (2 hét múlva lenne aktuális kb.) Gyakorlatilag kb. egy képkeret lenne annyi extrával, hogy el kellene férnie benne némi LED világításnak.
(Azért lenne jó a környéken, mert nem lenne olyan kicsi, kb. 1010 x 710 mm a végső mérete.)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#129099) tahepa


tahepa
senior tag

Kis tanácsra lenne szükségem.
Van egy Bethlen utcai 35 nm-es 9. emeleti , 1 + fél szobás ,redőnyös műanyag nyílászárós , mért fűtéssel , laminált parkettás , jó állapotú lakás , bútorozott és hűtővel-mikróval felszerelten a Bethlen utcára néző ablakokkal. Erkély nincs
és zárt folyosón megközelíthető.Mennyi lehet a reális bérleti díja egy éves szerződéssel?

[ Szerkesztve ]

(#129100) Zsoleszhun válasza tahepa (#129099) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

70-100EFt + rezsi, álapottól függően.

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.