Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#147001) hentes555 válasza KROK640 (#146998) üzenetére


hentes555
senior tag

0,5L, de amikor délután jártam arra az alsókra nem volt kitéve már az 50% bár nem csippantottam le a gép mennyiért viszi. Volt még sok mindegyikből.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#147002) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok!

Keresnék Xiaomi Mi Band 3-hoz pántot, lehet használt is, csak legyen valami címszóval.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#147003) zsolti1debre válasza Pyttawrx (#146984) üzenetére


zsolti1debre
tag

"Vagy miért kellene az neked?" két okból kifolyólag:
1) android alatt használom az eset mobile security progit, ahhoz kell
2) le szeretném tölteni a mellékletet, ehhez is ezen kód kell

@mások:
azzal viszont, amit más irogat, hogy "átlag user-nek elegendő a beépített védelem" nem értek egyet. de az, hogy ki mivel ért egyet, meg mivel nem, az tökmindegy, nekem csak az újságban lévő kódra volna szükségem értetlenkedés/okoskodás nélkül.

(#147004) Thermaltake


Thermaltake
tag

üdv!

Tudtok ajánlani elektronikai szerelőt, aki távirányítós kerékpár riasztót meg tudna javítani?
Elsősorban a Tóci és környéke lenne a fontos, de ha itt nincs akkor bármi tippet szívesen fogadok.

Köszönöm előre is.

(#147005) lappy válasza Thermaltake (#147004) üzenetére


lappy
őstag

csak ezek ahogyan ezeket elnézem ragasztott burkolatban vannak, nehéz szétszedni őket

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#147006) KROK640 válasza hentes555 (#147001) üzenetére


KROK640
veterán

A poén az, hogy délben jártam arra és fel sem tűnt, pedig szoktam figyelni az akciókat, tehát lehet, hogy már délben sem volt akciós.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#147007) Pyttawrx válasza zsolti1debre (#147003) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Én kérek elnézést, hogy okoskodunk itt, és segíteni szeretnénk.
Sjnos nincs ilyen kódom nekem.
Szép napot

(#147008) Thermaltake válasza lappy (#147005) üzenetére


Thermaltake
tag

Nekem ilyen van.
És már szétszedtem mindkét egységet, hogy belenézzek... Látszatra "nincs gond."
Ma elemcsere ( távirányítóba) is megvolt de nem segített neki. Egyik napról a másikra...nem reagál a riasztó a távirányító jelére.
Veszi a töltést, ha felrakom tölteni sípol ( az a normális) , a távirányító LED-je felvillan a gombnyomásra...stb.
Nem tudom mi baja lehet.

(#147009) zsolti1debre válasza Pyttawrx (#147007) üzenetére


zsolti1debre
tag

látod, épp erről van szó! én az eredeti posztomban a magazinban lévő kódot kértem, nem mást. tehát nem okoskodást, vagy jótanácsot. a segítség nem az, hogy megkérdőjelezed, hogy minek van szüksége az illetőnek arra, amit keres, vagy elővezeted neki, hogy nincs is arra tulajdonképpen szüksége. a segítség az, ha rendelkezel azzal, amit a paraszt kér, oszt adsz neki. ha meg nincs olyanod, akkor felesleges okoskodni!

(#147010) Pyttawrx válasza zsolti1debre (#147009) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Értem, viszont nem gondolod, hogy más kifizeti az újság árát, te meg elkéred a kódot... senki nem hülye itt. Ha annyira kell a kód, nem sok az újság ára vedd meg. Nekem pofám nem lenne llyenért kuncsorogni... erről ennyit
Plusz ha cég rontott el vmit, azt lehet korrigálni, ha a megfelelő emberkével egyeztetnek, kifizetik és küldik az újságot, akkor meg csak várni kell.

És igen segíteni akartunk (nem megkérdőjelezni), hogy ma már nincs erre szükség, mondom ezt úgy hogy legalább 7 éve fizetek elő egy vírusírtóra, 2 éves előfizuval, de mikor le fog járni most lehet nem fizetek elő, mivel a bankba is bejött a 2 lépéses hitelesítés, a kétes oldalakat meg kerülöm.

Tehát ha segítséget kérsz, akkor ne te hülyézz le másokat, hanem köszönd meg. Max leírod, hogy neked fontos ennek ellenére kész.

(#147011) zsolti1debre válasza zsolti1debre (#147009) üzenetére


zsolti1debre
tag

kifutottam a szerk. időből.

mivel látom, hogy még mindig nem érted/érzed, ezért írok neked egy példát (gondolatkísérletet): tegyük fel, hogy a közeljövőben te majd keresel valamit. az egyszerűség kedvéért tegyük fel azt is, hogy például m2-es ssd-re keresel hűtőbordát! (azért tegyük fel ezt is, hogy tényleg elképzelhető szitu álljon fenn ebben a gondolatkísérletben!) tehet felteszel egy hardveraprós hirdetést, hogy keresel hűtőbordát az ssd meghajtódra. ezután meg raksz egy posztot a debrecen topikba, hogy keresel m2-es ssd-re való (q mm x w mm x e mm) hűtőbordát, tud-e valaki segíteni? én ezt a posztot olvasom. igaz, hogy van m2-re való hűtőbordám amit nem használok, mivel feleslegesnek tartom az extra-hűtést a ritkán üzemelő sajátgépem esetén, ezért "jófejségből", vagy "segíteni akarásból" beírom, hogy "nem kell az neked, hülyeség extra hűtőbordát tenni az átlag user m2-es ssd-meghajtójára!" tesztem ezt a bejegyzést úgy, hogy nem tudhatom, hogy milyen célból szeretnél extra hűtést helyezni a nyomoronc ssd maghajtódra! (lehet, hogy napi 24 órában folyamatosan megy a géped és csak írás/olvasás műveleteket végez, ezért valóban nem ártana neki az extra-hűtés.) de ugye ezen infót én nem tudhatom.

és ugye ezzel a "nem kell az neked, hülyeség extra hűtőbordát tenni az átlag user m2-es ssd-meghajtójára!" válaszommal én akkor segítettem neked ugyebár, hiszen megírtam a frankót, hogy a te keresésed igazándiból felesleges, hiszen nincs is rá szükséged, merthát nekem sincs szükségem az extra-hűtésre a ritkán bekapcsolt gépem esetén. szóval tényleg segítettem?

(#147012) Pyttawrx válasza zsolti1debre (#147011) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ez nem így pont rossz a példád. :D Ott is meg kell kérdezni mileyn ssd-re kell és mire használod, mert pl még egy a2000-es ssd-re nem kell, addig egy evo970 plus-ra ajánlott főleg laptopba ahol kevés a hely, viszont egy asztali gépbe, ahol jó a szellőzés is, és nem egésznap terheled, akkor oda sem szükséges. A te példád sé az eredeti hsz-ed is hiányos volt. Tehát ezzel hogy pontosítás matt kérdeztem, ige segítettünk. Cssak te röngtön nekünk álltál!
Részemről lezártam, szép napot

(#147013) zsolti1debre válasza zsolti1debre (#147011) üzenetére


zsolti1debre
tag

Értem, viszont nem gondolod, hogy más kifizeti az újság árát, te meg elkéred a kódot... senki nem hülye itt. Ha annyira kell a kód, nem sok az újság ára vedd meg. Nekem pofám nem lenne llyenért kuncsorogni... erről ennyit

hát látod, már megint okoskodsz ismeretek nélkül. minden újságban van egy-egy kód a lekaparható réteg alatt, amit egy ip-címről akár háromszor is aktiválhatsz 3db vírusírtó kódért, vagy akár háromszor is letöltheted az iso-fájlt. minden újságban egyforma a kód, és akármennyiszer aktiválható, ha igény van rá. azaz, aki netán ideaadja, azzal a sajátja nem vész el, sőt másé sem. igen, erről ennyit!

Plusz ha cég rontott el vmit, azt lehet korrigálni, ha a megfelelő emberkével egyeztetnek, kifizetik és küldik az újságot, akkor meg csak várni kell.

a korrekció előbb-utóbb biztosan megtörténik, dehát nekem annál korábban lenne szükségem a kódra, ezért mertem "kuncsorogni itt". bocsáss meg kérlek, hogy ilyet mertem tenni!

Részemről lezártam, szép napot

én is lezártnak tekintem.

[ Szerkesztve ]

(#147014) mezis válasza zsolti1debre (#147013) üzenetére


mezis
nagyúr

Én néha-néha megveszem a Chip magazint, de még sohasem használtam a vírusirtó kódját. Ha nem járt volna le, akkor nem sajnáltam volna elajándékozni és nem tekinteném "pofátlannak" azt, aki elfogadja.

mezis

(#147015) Pyttawrx válasza zsolti1debre (#147013) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ki beszélt arról, hogy elveszti a kódot… hol írtam ilyet… pontosan tudom hogy nem!
Én még ennek ellenére sem minősítelek le, amit írsz, akkor ne hülyézz le kérlek. Te már 3x tetted meg.

(#147016) Pyttawrx válasza mezis (#147014) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Az nem is pofátlan, aki elfogadja azt amit valaki felajánl. De ez itt nem történt meg. :D
Vigyázz mert ez alapján te is megkapod, hogy te is csak okoskodsz mivel nincs kódod.. és jótanácsot meg nem kér
[link]

De itt le is zártam!

[ Szerkesztve ]

(#147017) mezis válasza Pyttawrx (#147016) üzenetére


mezis
nagyúr

Legközelebb ha megveszem a magazint, meghirdethetem itt a kódot azzal, hogy az első jelentkező (privi) kapja? :F

[ Szerkesztve ]

mezis

(#147018) bob011


bob011
tag

M.2 ssd rögzítő csavart keresek debreceni átvétellel.
Ha valaki tud ilyet vagy, hogy honnan tudnék venni,
az írja meg ide vagy privátban.

(#147019) mezis válasza bob011 (#147018) üzenetére


mezis
nagyúr

Pontosabban? :F

mezis

(#147020) Pyttawrx válasza bob011 (#147018) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Vannak ilyen csavarjaim. Írj rám ha aktuális még.

(#147025) peter889


peter889
őstag

Sziasztok!

Tudnátok Debrecenben olyan üzletet mondani, ahol fém karabinereket normális áron lehet venni? Kisebb terhelhetőségűek megfelelnek.
Elsősorban belvárosi üzlet érdekelne.

Ilyesmikre gondoltam: [link] , [link]

Köszönettel várom válaszotok.

(#147026) peter889 válasza peter889 (#147025) üzenetére


peter889
őstag

Első linkemet korrigálom, valamiért nem működik előbbi hsz-emben:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#147027) dew28 válasza peter889 (#147025) üzenetére


dew28
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#147028) peter889 válasza dew28 (#147027) üzenetére


peter889
őstag

Köszi szépen a linket, de úgy látom, ez egy komoly emeléstechnikai üzlet, nekem max. néhány kg teherbírásig kellene itthoni felhasználásra.
De majd megkérdem az üzletet.

(#147029) Pyttawrx válasza peter889 (#147028) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Talán a trendixben is lehet, ha jól tudom

(#147030) kungzi válasza Pyttawrx (#147029) üzenetére


kungzi
veterán

Van belőle! ;)

(#147031) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Ezt a Chip magazin kódot úgy emlékszem valami vírusírtós topikban meg is szokták osztani.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#147032) Atomantiii válasza peter889 (#147028) üzenetére


Atomantiii
őstag

Még a Szívárványban is lehet a Miklós utcán.

(#147033) lappy


lappy
őstag

HDMI - DVI-D (single -link) átlakítót keresek akinek van, vagy tudja hol tudok beszerezni (jó árasított áron) jelezze

[ Szerkesztve ]

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#147034) Shokkolo


Shokkolo
addikt

én meg microHDMI-HDMI kábelt szeretnék :B
(vagy legalább átalakítót... és igen Raspberry Pi-hez kellene)

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#147035) xuldar válasza peter889 (#147025) üzenetére


xuldar
őstag

Úgy fél éve vettem a 2. linken szereplő karabinert ebben a csapágy üzletben. Azt nem tudom, hogy a másik fajtából is van-e nekik, de a rugósból volt vagy 4-féle méret.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#147036) Pyttawrx válasza Shokkolo (#147034) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Tapasztalat: Nekem az átalakító nem vitte át a távirányító jelét, lehet rosszat vettem abból, így
vettem EDNET HDMI - MICROHDMI HIGH SPEED WITH ETHERNET CONNECTION CABLE M/M 2M BLACK/SILVER kábelt, ezzel tökéletes.

(#147037) iscsu


iscsu
tag

Vegyetek Huawei P20-at, topiclakóknak 10% kedvezmény. Vagy ha kell, de arra vársz, hogy lentebb vigyem, akkor mondj egy épeszű árat, és vidd. :K

(#147038) Shokkolo válasza Pyttawrx (#147036) üzenetére


Shokkolo
addikt

szerencsére ilyen dolgok nem kellenek, mert alapvetően csak audio streamernek használom,
így telefonról / böngészőből vezérlem...

Csak képet tennék ki TV-re évente 1-2 alkalommal, amikor troubleshootolok, és jó lenne látni hogy viselkedik, amíg mondjuk CLI-ben matatok :B

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#147039) Pyttawrx válasza Shokkolo (#147038) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ha nem találsz megnézem, hogy megvan-e amit nem használok már.

(#147040) Shokkolo válasza Pyttawrx (#147039) üzenetére


Shokkolo
addikt

Hálás köszönetem :R

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#147041) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv. GU10 es led égő felkapcsolás után pár perccel egy pillanatra "kialszik", villan egyet. Minden nap. Játssza már egy ideje, azt hittem, nemsoká elromlik, de elvan magának. Mitől lehet?

-

(#147042) Aryes válasza 7Sony7 (#147041) üzenetére


Aryes
nagyúr

A hőtáguláshoz lehet köze, de hogy hogy :F
Vedd ki a foglalatból, tisztítsd meg az érintkezőit, nézd meg utána csinálja-e.

(#147043) 7Sony7 válasza Aryes (#147042) üzenetére


7Sony7
addikt

Érintkező tiszta. Valami belső baja lehet akkor.

-

(#147044) peter889 válasza xuldar (#147035) üzenetére


peter889
őstag

Köszönöm szépen Mindegyikőtöknek az ajánlást! :R

(#147045) peter889


peter889
őstag

Porszívókellékest tudnátok ajánlani, ahol papírporzsákokat lehet kapni?
Leginkább belvárosi üzlet érdekel.

Köszönöm szépen előre is.

(#147046) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Sziasztok.

Valakinek van esetleg elfekvőben Logitech G500 teflon talp vagy univerzális, kivágható?
Köszike

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#147047) zolikaDB válasza 7Sony7 (#147041) üzenetére


zolikaDB
veterán

Milyen márka?
Nekem VTAC csinálja, h villan párat, napi 2x, de elvan.

(#147048) 7Sony7 válasza zolikaDB (#147047) üzenetére


7Sony7
addikt

Tesco feliratú, biztos onnan van akkor, a fene se emlékszik. Van már pár éves. Neked a vtac mikori?

[ Szerkesztve ]

-

(#147049) zeon.hu válasza peter889 (#147045) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

MM emlékeim szerint tele van vele.

#?*@&!

(#147050) peter889 válasza zeon.hu (#147049) üzenetére


peter889
őstag

A MediaMarkt?
Párszor néztem ott dolgokat, de minden nagyon drága volt.
Van, ahol egy eldobandó papír porzsák több mint ezer forint.
---------------------------
#147029 Pyttawrx, #147030 kungzi, tényleg volt a Trendixben fém karabiner, méghozzá választék is volt.
Köszönöm még egyszer az ajánlást. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.