Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18001) fenergie84 válasza mghltm (#17998) üzenetére


fenergie84
addikt

a youtube-on van egy pár videó arról, hogy kupaktalanítják és pasztázzák újra ezeket (3570K,3770K) és nyernek vele 20-30fok javulást :K

[ Szerkesztve ]

(#18002) giigz válasza Bjørgersson (#17959) üzenetére


giigz
veterán

Te hsz.-t gyűjteni jársz a topicokba :K ;]

(#18003) pohár válasza mghltm (#17998) üzenetére


pohár
félisten

ahaaa, azt hittem, hogy te akarod eladni :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18004) dbius válasza PofaJenö (#18000) üzenetére


dbius
veterán

Ezért nem szabad leittasodni vezetés előtt... négykézláb nem olyan könnyű bemászni :D

MÁS:

Van két db. Bitdefender Internet Security 2013 kulcsom, amit promóba kaptam. Mindkettő 1 gépre, 1 év időtartamra érvényes, aktiválástól - de aktiválni kell kb. 2 héten belül, mert különben inaktiválják őket -. Sajnos korábban már előfordult a bitdefendertől, hogy idő előtt inaktiválták a promóban kiadott kulcsokat, így nem tudok garanciát vállalni arra, hogy tényleg fog 1 évig működni, de pl. a tavaly kapott promo kulcsom még mindig működik, 24 nap múlva fog lejárni, tehát a remény hal meg utoljára :)

Akiket érdekel, az itt a topikban jelentkezzen, egy személynek egyet tudok felajánlani. Az első két jelentkező kapja a kulcsokat.

[ Szerkesztve ]

(#18005) PofaJenö válasza werszomjas (#17980) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Ezt olvastad ? [link] :U

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#18006) mghltm válasza pohár (#18003) üzenetére


mghltm
addikt

kizart, en jol tartom a hardverem. meg a 965ee sem volt soha 60 fok felett nalam

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#18007) _seth_ válasza dbius (#17999) üzenetére


_seth_
veterán

Malomba anno menüt ettem az jó volt, bár most, hogy belegondolok pizzát is és az is jó volt. A grande nem rossz csak a feltét nagyon hullámzó, van amikor rengeteg van és nagyon finom de van amikor nem, az kicsit bosszantó. Ginot még nem próbáltam de most néztem, hogy van családi is, köv héten rendelek egy nagyot :) Grandenál volt a dupla pizza akció, 1 választott + egy valami lightos, az egész jó volt de megszűnt :( Nyerni még nem sikerült nekem, de én is tuti akkor fogok amikor nem figyelem :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#18008) dvdbackuper válasza dbius (#18004) üzenetére


dvdbackuper
őstag

hali. jelentkeznék az egyikre :R

(#18009) arpeen2


arpeen2
senior tag

Android moguloktól kérdezném, ha a régi telefonomról lementett telszámaim vcf formátumban vannak, azt hogyan tudom a legegyszerűbben az Androidos telóra áttenni ?

Köszi előre is ha valaki tud segíteni !

(#18010) dbius válasza dvdbackuper (#18008) üzenetére


dbius
veterán

:C Privátban küldöm a kulcsot! :K

1 kulcs még keresi gazdáját.

(#18009) arpeen2: Belépsz az androidos telefonodnál használni kívánt gmail accountra, átváltasz a címtárra, majd bal oldalon alul névjegyek importálása és kiválasztod a vcard fájlt. Több vcard esetén szerintem egyenként kell.

[ Szerkesztve ]

(#18011) _seth_ válasza arpeen2 (#18009) üzenetére


_seth_
veterán

[link] Elvileg működnie kell.
Playen írd be, hogy import vcard vagy hasonlót, vannak ilyen programok a telóra is.

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#18012) arpeen2 válasza _seth_ (#18011) üzenetére


arpeen2
senior tag

Koszi ez mukodik is csak nem enged egynel tobbet egyszerre, 300 nevjegyet meg eleg kemeny egyessevel :)

(#18013) dbius válasza dbius (#18010) üzenetére


dbius
veterán

Na, közbe letelt a szerk. idő. Utána amikor beállítod a telefonon a gmail accountot, akkor szinkronizálod. Utána pedig már a gmailes accounton érdemes létrehozni az új névjegyeket.

Bluetooth átküldés egyikről másikra?

[ Szerkesztve ]

(#18014) lorcsi válasza arpeen2 (#18009) üzenetére


lorcsi
veterán

nekem a bladen van olyan funkció a névjegyeknél hogy import from sd card és így az összeset felteszi magának

[ Szerkesztve ]

(#18015) xuldar


xuldar
őstag

Eladó kacatok:

- HP Photo smart R717 fényképezőgép
- Celeron D331 proci
- Zalman VF700 AlCu VGA-hűtő
- Geforce 6200 / 256MB / 64bit
- Noctua NF-R8 8 cm venti
- Verbatim CD 52x, 20db, mind saját tokkal

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18016) PofaJenö válasza dbius (#18010) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Én is ? Key :R :B

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#18017) werszomjas válasza PofaJenö (#18005) üzenetére


werszomjas
őstag

Még nem, de köszi, elolvasom. :R

üdv

(#18018) PindurAnna válasza dbius (#17982) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Mi hivalkodás abban ha beírok valamit ami bármelyik családtagommal, vagy szomszédommal, vagy rokonnal kapcsolatos? A dicsekvés az az, hogy ez van, az van, itt ezt vettem, itt nyaraltam ott amazt kaptam, vagy hasonló dolgok..ha azt írnám, hogy juhéééé van egy hitelmentes lakásom akkor az az hivalkodás lenne. Van, de mégsem azt írom ki. Hanem esetleg olyat amiben tudnak segíteni, vagy épp más is vevő lenne a témára. Nem értem miért állnak sokan ahhoz annyira beburkolózva, hogy minden titokban legyen és semmi személyeset nem írok, mert jaj mi lesz ha... Miért egyből a negatív dolgokat gondoltok a másikról? Esélyt kell adni mindenkinek hidd el! Erre jó példa az, hogy emberileg ha nem ismerem meg Gábort, mielőtt sok mindent láttam volna, akkor lehet most nem élnénk több éve együtt. Ismeretlenül is lehet segíteni bárkinek, beszélgetni olyanról ami a mindennapi életünkben van és zajlik.Én felvállalom amilyen vagyok és ezt olyanok vetik a szememre akik nem ismernek.
(#17990) dbius Hozzászólásodat köszönöm a fiam nevében is, de erre ő tud válaszolni holnap privátban, mert már alszik és meg nem értek hozzá :)

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#18019) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Sziasztok!

Nem érdekel valakit egy csakis médialejátszónak használható iPhone 4 /16GB/!??
Áron alul eladó, érdeklődni privátban! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#18020) Kryczek


Kryczek
tag

Egy jó filmet valaki?:

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#18021) PofaJenö válasza Kryczek (#18020) üzenetére


PofaJenö
senior tag

ez se rossz :DDD [link]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#18022) fenergie84 válasza PofaJenö (#18021) üzenetére


fenergie84
addikt

:DDD ez ott van...

(#18023) PindurAnna válasza arpeen2 (#18009) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Ha kártyán van lementve akkor azzal a telefonnal amivel rámentetted a pc-s programján van szinkronizálás email fiókra. Ha oda felszinkronizáltad, akkor az androidon úgy is be kell email címmel jelentkezni, már csak a play áruház miatt is, akkor már azzal az email címmel szinkronizálod a telefonra is amit szinkronizálás után ki tudsz kapcsolni. Vagy ha van win 8-ad, akkor a microsoft fiókoddal is mindent összevonva (telefonszámok, facebook, skype, Msn azonosítókat) át tudsz emailen keresztül szinkronizálni az androidra.

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#18024) dbius válasza PofaJenö (#18016) üzenetére


dbius
veterán

Mindjárt küldöm privátban! Vírusmentes használatot mindkettőtöknek!

(#18025) mezis válasza PindurAnna (#18018) üzenetére


mezis
nagyúr

Ha annak idején, amikor USA-ban telefonhálózaton keresztül összekötöttek néhány távoli számítógépet és azóta is következetesen betartják a "működési szabályzatot", vagyis miért is hozták az egészet létre, akkor mi most nem vitatkoznánk itt. Legfeljebb a világ egyetemein működő "Gopher" szerverek segítségével kutakodnánk a könyvtárakban. Tim Berners-Lee-t is el kellett volna küldeni melegebb vidékre az ő WWW koncepciójával ? Mert nem arra való, nem azért lett kitalálva !

Engem inkább az zavart, amikor valaki km. hosszú fénykép sorral hirdetett ismét és ismét. De azt is elkerültem, amíg teheti tegye.

Ezzel kapcsolatban még gyerekkori élményem jut eszembe. Történt, hogy egy gémeskútba beleesett a vödör. Néhány szomszéd összeszaladt segíteni kihalászni. A prímet egy elég "szögletes" mozgású (és beszédű) férfi vitte, szorgalmasan kísérletezve. Felesége is ott volt, aki megpróbálta más módszerre rábeszélni. Azonnal kiosztotta: " Asszony, Te ne szólj bele, Te nem érthetsz a tekknikához!". Aztán szerencsére elment valami újabb segédeszközért és mire visszajött már sikerült valaki másnak kihalászni a vödröt. Azzal a módszerrel, amit az "asszony" javasolt. :U

mezis

(#18026) Irmscher 353 válasza PindurAnna (#18018) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

Sokáig gondolkodtam, hogy hozzászóljak-e de úgy döntöttem, hogy igen, s billentyűt ragadtam.
PindurAnna íme a kérdésedre a válasz: "Mi hivalkodás abban ha beírok valamit ami bármelyik családtagommal, vagy szomszédommal, vagy rokonnal kapcsolatos?"

Senki nem kérdezte, hogy a fiadat hány ponttal vették fel a Mechwartba...

Örülök neki, hogy jól tanul a gyerek, de ne haragudj meg, _seth_-el értek egyet, meg dbius-szal, blogolj logoutolj, tedd be a blogod elérhetőségét az aláírásodba, akit érdekel elolvassa. Vagy csak tedd szimplán off-ba. Ahogy ezt mások is meg tudják tenni...

[ Szerkesztve ]

(#18027) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

digi-n a digi film hovatünt :F euronews van a helyén :U

szerk: szóval csak beetetés volt és már fizetős :D

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#18028) PindurAnna válasza Irmscher 353 (#18026) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Akkor olvasgass, mert Dan-szan és Kovy is kérdezte előtte :)

#18027) mukibuci Nekem még az sincs: Kódolt jel - ezt írja. Honlapon 300Ft azt írja. De mi az a Mária rádió honlapon??? :Y

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#18029) kungzi


kungzi
veterán

ezeket nézzétek meg, nagyon királyok a srácok :)

(#18030) pisti666


pisti666
tag

Már megint mindenki azon lovagol hogy off meg nem off ha akarom akkor úgy variálom ahogy kényem kedvem tartja. Én megértem hogy titeket nem érdekel hogy kinek hogy tanul gyereke vagy hogy mit ért el de pl másokat igen erre megint lehetne a csontig lerágott AKKOR GÖRGESS TOVÁBB szlogent írni és igen itt minden féle dologról megy a bájcsevej meg lehetne érvelni hogy ez egy adok veszek topik volt igen. Az volt még mindenki nem itt kezdte el megkérdezni fórum társait mondjatok neki ilyen olyan szervizt kajáld-át stb stb semmivel sem különb az mint ez tartalmilag számomra mert engem pl marhára nem érdekelt az hogy éppen ki milyen kajálda helyet ajánlgat másiknak szépen ignoráltam azokat hsz-eket és kész. Nem értem minek tele szemetelni ezt a topik-ot sok teljesen értelmetlen dologgal.Mint Pl: Ez A VITA ITT.

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#18031) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Én ma elütöttem egy gyalogost. Vagy van erre külön topik?

(#18032) PindurAnna válasza dudikpal (#18031) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Sütök neked kenyérbe reszelőt :DDD

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#18033) dudikpal válasza PindurAnna (#18032) üzenetére


dudikpal
aktív tag

:DDD
Ánemkell, csak megijedtünk.
Főleg én, mert mint kiderült, ő látott engem, én már csak azt h ráugrik a kocsira.

(#18034) blasko92


blasko92
őstag

Senkit nem akarok megsérteni, de kurvára fejezzétek mostámár abba ezt a szart. Rohadtul unom, hogy a fasz veszekedéseteket kell olvasnom. Nabumm, én meg erre nem vagyok kíváncsi. Nem nekem, nem neked, és nem is neki van ez a topik, hanem mindannyiunknak. Miért? Mit kell belekötni olyan hsz.-be, ami nem érdekel? Ha engem nem érdekel, hogy RegősBendegúz mit hideti a bakter teheneit, akkor továbbgörgetem, és nem olvasom el, és nem kötök bele, hogy te köcsög, mi az anyádat hirdetsz olyat, ami nem érdekel engem.

Hagyjuk már ezt a "nemcsevegőstopik" szöveget, mert a vitátokkal ti is csevegtek. Leszraom, hogy offnemoff, elolvasom, ha érdekel.

Mint mondtam, senkit nem akarok megsérteni, csak már nagyon elegem van ebből, hogy egymást nyúzzátok. Menjetek el inkább, és üljetek össze egy bambira a restiben, ahelyett, hogy a feszültségekkel teli világban ti is feszültségeket generáltok :R

[ Szerkesztve ]

(#18035) pisti666 válasza blasko92 (#18034) üzenetére


pisti666
tag

+1
és igen ha meg valamit meg akartok vitatni akkor itt a lehetőség beülünk egy kocsmába ph tali címen és ott lehet vitázni élőben nem monitor mögül, megbeszélitek isztok 2 sört és ennyi, vagy akár holnap a Talin is meglehet nem fogjuk senkinek a fejét leharapni (aki azzal jön hogy millió meg ezer dolga van, van akinek szintén annyi van és mégis el tud jönni sőt igazodunk is az emberekhez kinek mikor lenne jó melyik hét hánytól hányig stb stb u.i ahhoz olvasni kéne a debreceni ph találkozó )

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#18036) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Ja, ne bántátok Pannát, legalább nem száraz a topic, van egy kis családias hangulat.
70 év múlva a föld alól milyen jó lesz visszaemlékezni. :D

[ Szerkesztve ]

(#18037) PindurAnna válasza pisti666 (#18035) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Nem iszok sört..juice nem lehetne? :D
Amúgy meg akármit írnak, nem hagyom a családom és magam..tudod anyatigris ösztön :)

(#18036) Chesterfield Na miattam letörlődtek a sarokba ülők széke is :DD Úgy is szeretem a rendet és tisztaságot :DD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#18038) Chesterfield válasza PindurAnna (#18037) üzenetére


Chesterfield
senior tag

sarokba ülők= magas mortalitás?

(#18039) GabN73 válasza dudikpal (#18033) üzenetére


GabN73
addikt

Aranyos lehetett.... :)

(#18040) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Eladó / rendelhető dolgaim.
1.: W 910i zsebkopott eladó.
2.: Kristály gyöngy karkötő anyagáron eladó.
3.: Egyedi ékszer nemes kristályból. rendelhető.
4.: Gravir !!! rendelhető.
5.: E5500 csak csere erősebbre a fentiek beszámításával. A lapom által támogatott procik listája. ( Core™ 2 Duo E6750, E6850, E8190 or better egészen Q9650ig bezárólag, tekintettel a 400 W-os Delta teljesítményére. + kp nélkül!!! )

:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#18041) kiss.a válasza mukibuci (#18027) üzenetére


kiss.a
csendes tag

eddig ingyen volt mostmár fizetős havi 300 huf...

(#18042) mukibuci válasza kiss.a (#18041) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

köszi, megtaláltam közben én is. Annyiért adjanak mellé discovery-t is :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#18043) fenergie84 válasza mukibuci (#18042) üzenetére


fenergie84
addikt

Még jó, h hétfőn kötik be a UPC-t, elegem van a Digi-ből... :W

(#18044) Laraxior válasza fenergie84 (#18043) üzenetére


Laraxior
titán

az se sokkal jobb..Takony cigány banda :( :O
Még úgy kell könyörögni nekik, hogy ugyan teljesítsék már azt ami fel van tüntetve interneten...
Ígérgetnek, aztán ha aláfirkantod a hűséget basznak az emberre....
Régebben nem voltak ilyenek :(

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#18045) fenergie84 válasza Laraxior (#18044) üzenetére


fenergie84
addikt

majd meglátom, ennél a tányéros szarnál biztos jobb lesz...:U

(#18046) kungzi válasza fenergie84 (#18045) üzenetére


kungzi
veterán

Nekem semmi bajom a UPC-vel. Nekem úgy kötöttek be HD-s csomagot az oldalukon feltűntetett kedvezménnyel, hogy nem is voltam rá jogosult. :DDD Ja és a HD adók száma, minősége az magáért beszél. :) 11-én jön az RTL Klub HD :C Diginél még 16:9-es RTL Klub sincs :D nyomorult román banda ;]

[ Szerkesztve ]

(#18047) fenergie84 válasza kungzi (#18046) üzenetére


fenergie84
addikt

Én most digital bronz csomagot köttetek, ahogy néztük a csatornákat, számunkra megfelelő :K
A nyakamat tesztem rá, h a mostani digi sd tányérnál biztos jobb minőségű lesz. Arról nem is beszélve, h nem tudom hányszor cserélték és javították már a beltéri egységünket, mert állandóan elromlik, most sem százas.

(#18048) mezis válasza kungzi (#18046) üzenetére


mezis
nagyúr

Értelmesebb fogyasztói viselkedés éltetni, dicsérni a konkurrenciát, mert ha monopolhelyzetbe kerül valamelyik, akkor már tényleg csak a szitkozódás marad.... :K

mezis

(#18049) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!
Tudtok ajánlani valakit aki korrektül elkésziti az adóbevallást? lehet olcsó is

(#18050) z0d1AK válasza nagyfejü (#18049) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nekem már két éve bence78 csinálja, idén is hozzá megyek. Nem is drága és korrekt is. Igaz, ritkán van már PH!-n, ezért mailben kell keresni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.