Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#130001) stb123


stb123
tag

Eladó számítógép:
alaplap gigabyte GA-965P-S3
proci core 2 duo E2140
2*1 GB memória
videokártya gigabyte GV-R675OC-1GI
400 GB samsung merevlemez
fsp 350 w táp

A gép tökéletesen üzemel, cpu, gpu frissen pasztázva.
Irányár:12.000 Ft

(#130002) sNORh


sNORh
addikt

Sziasztok
Nem lenne valakinek egy Stock AM2 processzor lefogató kerete? Rossz alaplapról stb. Akinek lenne, kérem privátban jelezze. Köszönöm

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#130003) mezis


mezis
nagyúr

Üdv.!

Keresek 50 - 100 db egyszer írható CD-t vagy DVD-t. Ajánlatokat priviben kérem.

mezis

(#130004) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Keresek iphone-hoz gyári jack-lightning átalakítót.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#130005) customer114 válasza HUTCHDB (#130004) üzenetére


customer114
senior tag

Én is. ;)

Írj kérlek, ha netán több darabot találtál.

Köszi

(#130006) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

ruhaleadó tárolót tudtok valahol a Füredi/Jerikó környékén?

Resistencia eterna

(#130007) HUTCHDB válasza bagyulajuve (#130006) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igen, a Liget lakoparkban van.
A régi, tehát az 1-es rész középső bejáratánál (ahol sorompó van) közvetlenül a portaszolgálat bodéjánál.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#130008) schulc99


schulc99
tag

SHARKOON REX gépház eladó [link]



Érdeklődni privátban lehet.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#130009) bagyulajuve válasza HUTCHDB (#130007) üzenetére


bagyulajuve
addikt

köszi, bár kissé kiesik

Resistencia eterna

(#130010) gyulazsolti válasza bagyulajuve (#130006) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

A Metró parkolóban is láttam. Hétfőn.

(#130011) bagyulajuve válasza gyulazsolti (#130010) üzenetére


bagyulajuve
addikt

köszi, ez már jobb

PS4 játékok eladóak
Detroit Become Human: 5k
Devil May Cry 5: 10k

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#130012) nakrisz


nakrisz
csendes tag

Eladó ASUS Radeon RX 550 2GB GDDR5 videokártyám - garanciás a multimediatower-be 2020.11 hó-ig - 20.790 Ft. Hardverapró: [link]

Eladó PHILIPS DS3100/12 típusú iPod/iPhone dokkolós hangszóró- 7.900 Ft. Hardverapró: [link]

Topiclakóknak kedvezmény :DD

[ Szerkesztve ]

(#130013) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!
Gáz tervezőt tudnátok ajánlani?
Ha még a csong sincs bent akkor azt is neki kell terveznie vagy az a tigáz feladata?

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#130014) Atomantiii válasza dewil666 (#130013) üzenetére


Atomantiii
őstag

A csonkra várni kell legalább 1, de lehet 2 évet. Ha nincs ismerősöd.

Valami nyomtatványt kell kitölteni, de már nem is emlékszem honnan szedtük, talán az egyik szomszédtól kaptuk mivel ők is korábban csináltatták és azt el kellet küldeni kitöltve egy debrecen címre, de nem a tigáznak.

[ Szerkesztve ]

(#130015) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Jbl SB450 4K Ultra-HD soundbar eladó 85 000 Ft-ért [link]

(#130016) Sanki


Sanki
addikt

Eladó:
Opel kulcsszár, antenna talp tömítés
Nokia 635 üvegfólia és szilikon tok
Steinhell tok (5,1"-ig)
Crivit sportnapszemüveg
Castrol Magnatec 5W-40 (C3) - 5W40
Xiaomi USB-s lámpa (a régebbi első verzió, ami fix fényerős)

Illetve keresek:
Spal TX3G2 / TX3G3 távirányítót Spal AS90 riasztóhoz.

[ Szerkesztve ]

(#130017) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Eladóak a következő pc alkatrészek egyben, kedvező áron.

Alaplap: ASUS M4N68T V2
Processzor: Athlon II X3 455
Hűtő: Cool Master Blizzard T2
Ram: Crucial 2x4GB DDR3 1600mhz
Vga: Sapphire R9 270X 2GB

26e.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#130018) D@niel


D@niel
addikt

Sziasztok,
megy valaki a keddi napon Miskolcra, Kazincbarcikára? Szívesen csatlakoznék, Oszkáron még nincs hirdetés.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#130019) dewil666 válasza Atomantiii (#130014) üzenetére


dewil666
őstag

Köszi.
Akkor csonkra nem kell tervező majd a tigáz intéz mindent?!
Persze ha be adom a papírokat utána.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#130020) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Urak,

Valakinek nincs normálisabb, felesleges 16 vagy max 32 GB SD / micro SD kártyája?
(Samsung Evo a piros előnyben)

Navit szeretnék frissíteni a kocsiban, de elég hárklis, csak olyan jó, aminek a CID-je változtatható... ráadásul utána elég gyanúsan kuka a kártya :) (lockolni kell hash jelszóval :DDD )

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#130021) gyulazsolti válasza dewil666 (#130019) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Szia!

Igaz nekünk sok évvel ezelőtt volt. / azóta változhatott a törvény /
Kerítésen belül a tied, a csonk kialakítás is.
Majd arra köt rá a tigáz. A tervező-kivitelező meg tudja, hogy hogyan kell kialakítani.
Nekünk a szerelő hozta a tervet, és csinálta.

(#130022) Atomantiii válasza dewil666 (#130019) üzenetére


Atomantiii
őstag

Ha jól emlékszem ezt a dokumentumot töltöttük ki.

Viszont szerintem nem a tigáznak küldtük el, de ha érdekel megkeresem és megírom pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#130023) Atomantiii válasza gyulazsolti (#130021) üzenetére


Atomantiii
őstag

Most ingyen megcsinálják, ha le van papírozva majd gondolnak egyet 1-2 év múlva és teljesen váratlanul betoppannak a kis markolójukkal akár vasárnap is.

Aztán kiássák a gödröt, pár hétig úgy hagyják, majd egyszer jön a rákötős brigád, visszatemetik, majd utána egy-két hét múlva újra kiássák a csatlakozásnál.

Nálunk vagy 6 hétig volt kiásva, azt hittük már sosem jönnek vissza, igaz így kimaradt a betemetés és újra kiásás.

Közben jött vagy háromszor valami tervező féle, hogy, hol lehet a helye, aztán megint jött mikor kész volt, hogy végül hova is került és hogy is néz ki, lefotózta párszor.

[ Szerkesztve ]

(#130024) Atomantiii válasza dewil666 (#130019) üzenetére


Atomantiii
őstag

De megvan valahol a telefonszáma is az illetőnek, akár fel is hívhatod és megmondja mi a helyzet manapság. Ha érdekel írj rám és megkeresem, elvileg megvan a papírok között.

(#130025) Peti78


Peti78
őstag

Sziasztok! Hol tudok venni normális farmert? Mindenhol csakezek vékony, elasztikus anyagot tartalmazók vannak. A Levi`s-ben is ilyen hulladékok találhatók. 3 0 ezerért elvárom, hogy minőségi legyen.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#130026) SOAD19 válasza Peti78 (#130025) üzenetére


SOAD19
addikt

Én kifejezetten szeretem, ha kevert anyagból van egy farmer. Sokkal kényelmesebb a rugalmassága miatt. Én már farmert is webshopból veszek, ott van pl. az answear. Náluk 7,5k felett ingyenes a szállítás oda, és vissza is.

(#130027) Peti78 válasza SOAD19 (#130026) üzenetére


Peti78
őstag

Lassan már tényleg nem lehet minőségi terméket vásárolni. Nincs egy normális bakancs, a kínálat nulla. Ahogy a minőség is. A Mustang bakancsom egy szezont bírt ki. 25 ezerért egy szezon nem valami jó ajánlat. A farmerek szét vannak nyúlva, vékonyak... Most voltunk Floridában, és az ottani Levi's-ban normális anyagú farmerek voltak. Tudom, ott kellett volna venni...

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#130028) SOAD19 válasza Peti78 (#130027) üzenetére


SOAD19
addikt

Kínálat nulla? Van benne valami. Múlt héten elmentem pár helyre sötétkék sportzakót nézni magamnak. Kassai végén lévő Titembe bemegyek, sehol senki. Kb. 2 perc múlva csatlakozott egy 3 fős család (apa-anya, srác). Eltelik megint 1-2 perc, az üzlet egyik ajtaján bejön egy ázsiai csávó, majd a szemközti ajtón távozik, oda se néz, meg se kérdezi, hogy mit akarunk, vagy hogy pillanat, azonnal jön az eladó. 2-3 perc múlva csak megjelent az eladó. Nem nagyon tudott mutatni, max egy modell lett volna, de nem volt a méretemben. Max varratni tudnának, de azért szeretném látni a modellt, felpróbálni, hogy hogy áll.
Voltam a Don Fettiboban, ott volt 2-3 modell is, ami jól állt, viszont azok meg természetes anyagot, csak nyomokban tartalmaztak. Következő állomás a Lordman volt, de nekik jelenleg nincs, most még nincs szezonja, majd októberben. Utolsó állomás a Men's fashion a Piac-Kossuth sarkán. Itt is volt kettő, ami szimpatikus volt, de ezek is javarészt műanyagok voltak. Külön érdekesség, hogy az eladó hölgy egy Sportsdirectben kapható Slazenger márkájú pólóban volt, azért szerintem egy ilyen üzletben inkább egy fehér ing lenne a megfelelő viselet. Még a 4skandinaviaban voltam, de nem volt olyan amit kerestem, ehhez hasonló: [link]
Tényleg elég szegényes a kínálat Debrecenben minden téren, nyilván nem egy nagy világváros, de akkor is bosszantó.

[ Szerkesztve ]

(#130029) Peti78 válasza SOAD19 (#130028) üzenetére


Peti78
őstag

Magyarország második legnagyobb városa. Legalábbis ezt mondják. Ne haragudj, ezzel nem lehet védekezni szerintem. A floridai Sarasota 2013-ban 53 ezer lakossal büszkélkedhetett, olyan sokkal többen most sem lehetnek, de olyan választék van világmárkákból, hogy csak kapkodtam a fejem. [link] Mi itt vettünk sok mindent, a magyar ár töredékéért. Volt választék, minőség. ...és itt van Debrecen, ahol nem tudok venni egy jó minőségű, igazi farmert. GOndolom, Pécsett sem jobb a helyzet, de azért mégis elgondolkodtató. Alkalmi ruházatban kérdésében is teljesen alá tudom támasztani amit írtál. Ami a kiszolgálást illeti az legalább olyan katasztrofális mint bárhol Magyarországon. Vennék farmert 30 ezerért, de nem azt amelyik ugyanolyan anyagból van mint amit a Takko-ban megveszek 8 ezerért. Levi's, Pepe Jeans egy kutya(szar). Nem ragaszkodom a márkás cuccokhoz, abból kinőttem. A minőséghez viszont igen, csak nincs.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#130030) Popes válasza Peti78 (#130029) üzenetére


Popes
őstag

Ha nem ragaszkodsz hozzá hogy mi van ráírva, akkor a C&A-ban találhatsz normális szabású és minőségű farmert. A Denim-ből lehet jót választani.

Deus ex machina

(#130031) zsolti1debre válasza HUTCHDB (#130017) üzenetére


zsolti1debre
tag

nem egyben,nem kedvező áron mennyibe kerülnek ezek külön külön?

ram
vga

(#130032) HUTCHDB válasza zsolti1debre (#130031) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Sajnos én nem értek hozzà, így beárazást kértem egy komplett gépre, melyre a következőket kaptam:

Alaplap: ASUS M4N68T V2 ~1k
Processzor: Athlon II X3 455 ~1k
hűtő: Cool Master Blizzard T2 ~1k
ram: Crucial 2x4GB DDR3 1600mhz ~10k
Ssd: ADATA Premier Pro SP900 128GB ~3k
Hdd: WD 250GB ~2k
Vga: Sapphire R9 270X 2GB ~20k
Ház: AvP Storm P28 ~1k
Táp: Corsair VX450 ~3k
odd: Pioneer DVR-221LBK ~1k

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#130033) #65675776 válasza HUTCHDB (#130032) üzenetére


#65675776
törölt tag

Néztem is, hogy 26k-ért adod az egészet, mikor a VGA önmagában egy huszas.

(#130034) Zsoleszhun válasza #65675776 (#130033) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Hova lett a szemüveged? :)

¯\_(ツ)_/¯

(#130035) JoseGee válasza Popes (#130030) üzenetére


JoseGee
tag

Ezt én is alátámasztom. Az F&F farmerek jó minőségűek. Van egy kedvencem, az már három éves és sok használat után, nemsokára kukaérett lesz. Szóval ár-érték arányban is rendben van.

[ Szerkesztve ]

Ami késik, az nem jön időben

(#130036) HUTCHDB válasza #65675776 (#130033) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A ház, a dvd író, a táp és a vinyok maradnak.
A többiekért kértem 26e-et, ami a bearazas alapján szerintem nagyon kedvező ár.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#130038) #65675776 válasza #05304832 (#130037) üzenetére


#65675776
törölt tag

Farmerben gumi? Mi a túró? Már ez a kettő ellentmond egymásnak.

(#130039) SOAD19 válasza Peti78 (#130029) üzenetére


SOAD19
addikt

Talán idehaza nincs annyira kereslet/kedv drágább, kicsit minőségibb ruházatra az embereknek. Minőségi ruházatot, tényleg úgy tűnik, hogy egyre nehezebb találni.

(#130037) local1

Én is így vagyok vele, utálok nézelődni. A Levisnél most kiválasztottam az 511-est, ami nagyjából megfelel az elvárásaimnak. Kissé slim felül, de alul a szár aljánál ne legyen túlzottan szűk. Manapság divat a szűk szár, ami nekem nem jön be. Legjobb az 513-as lenne, ami slim, de egyenes szárral. Még a Wrangler Arizona, ami szimpatikus volt. Mondjuk, én már nem adok ki 30k-t egy farmerért. Az answertől múltkor 12k-ért vettem egy 511-es Levist. Ezért is jó, ha van bevált modell, így biztosan tudom, hogy amit rendelek az jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#130040) Habsteve


Habsteve
tag

Sziasztok!

Debiben nincs véletlenül vkinek fóliája Xiaomi Mi Smart Band 4-hez mai átvétellel? :U

(#130041) atike válasza SOAD19 (#130039) üzenetére


atike
nagyúr

...Igény lenne. Csak az ellen oldala (kedv ;) ) az sok esetben horror. :U

(#130042) bagyulajuve válasza SOAD19 (#130039) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az a baj, hogy itthon drága a ruházat, míg a US and A-ben a márkás cuccok is olcsók tudnak lenni (ahogy Peti78 írta is korábban), de nagyon (Levi's 501-et 30-35 dollárért ki lehet fogni egy jobb napon)
Minőségben is durva különbség van. Pont a hétvégén rendezkedtem itthon és előkerült pár póló, amiket a 90-es években vettünk kinn és csak 1 van hordhatatlan állapotban

Resistencia eterna

(#130043) szasanyi


szasanyi
félisten

ELADÓ ház és alaplap.

(#130044) Peti78 válasza bagyulajuve (#130042) üzenetére


Peti78
őstag

Converse pólókat konkrétan 10 dollárért vettem. Levi's hátitáskát szintén. Éreztük, hogy ez lesz (na meg egy kis utánakérdezés is volt) , ezért ruhaneműt alig vittünk. Hazafelé persze tömve volt a poggyász. Nehezen értem meg, hogy itthon miért kerül ilyen sokba a ruhanemű. Nyilván megvan az oka, mert sok a járulék és társai...

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#130045) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Magyarországon egy igazi VÁROS van - így nagybetűvel - sajnos, Budapest, a többi csak egy nagyobb falu szintjén mozog. Szinte soha, sehol semmit nem lehet kipróbálni, megtapogatni stb.
Egy ekkora országnak nem szabadna 1 milliósnál nagyobb fővárosának lenni ellenben kellene 2-3 fél millió körüli nagyobb város. Ehelyett van a 2-2,5 milliós Budapest és pár 200-300 ezres nagyobb város meg a sok kicsi.

(#130046) bobace válasza Cs1csó (#130045) üzenetére


bobace
őstag

Egész pontosan 1 db van 200e felett, és pár 150-200e között. Nem hiába van a vízfejűség.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#130048) izee válasza Cs1csó (#130045) üzenetére


izee
senior tag

Ok, de ne faluzzunk már csak azért, mert sok szolgáltatás van de még nem elég.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#130049) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Régebbi, "Made in Korea" Samsung Evo SD / Micro SD kártyát keresek,
16- 32 GB méretben.
Előre is köszönöm

Képtalálat a következőre: „samsung sd card made in korea”

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#130050) Cs1csó válasza izee (#130048) üzenetére


Cs1csó
félisten

Pedig az, sajnos, hétköznap este kb. mint egy falu minden kihalt egyedül péntek-szombat este van némi élet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.