Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#129601) lappy


lappy
őstag

Debrecenben keresek kipróbálásra egy M.2 sata ssd-t.akinek van jelezzen.

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#129602) tsyl


tsyl
aktív tag

Sziasztok!

Ha valaki járna Lidl-be és látna még polcon elektromos láncfűrészt (Parkside PKS 2200, 19.899Ft), dobjon már egy privit legyen szíves! :R
Tegnap 14:00-ig dolgoztam és utána indultam nyugisan megvenni, de Debrecenbe mindenhol azt közölték, hogy már kora délelőtt elfogyott...volt aki hármat is vitt... nem gondoltam volna, ennyire kapós lesz...

17 éve a PH-n....

(#129603) Atomantiii válasza tsyl (#129602) üzenetére


Atomantiii
őstag

Vehetsz nekem is egyet :) De ha már tegnap elfogyott akkor gondolom ma már hiába keresi az ember. Vagyis gondolom, hogy ma már feleslegesen mennék a Lidl-be ezért.

[ Szerkesztve ]

(#129604) tsyl válasza Atomantiii (#129603) üzenetére


tsyl
aktív tag

Igen, az eladó hölgy azt mondta nem várható utánpótlás. Csak tudod, azt gondoltam, hogy városiaknak nem nagyon kell láncfűrész mert az inkább olyan vidékies dolog :) De hátha Újvárosba, Újfaluba vagy Böszörménybe még akadna egy-két darab.

[ Szerkesztve ]

17 éve a PH-n....

(#129605) arpeen2 válasza tsyl (#129604) üzenetére


arpeen2
senior tag

Nem feltetlen a varosiak viszik, a romanok/ukranok eloszeretettel viszik tucatszam, bejonnek csostol nyitasra es egy csalad elviszi az osszeset!

(#129606) Atomantiii válasza tsyl (#129604) üzenetére


Atomantiii
őstag

Kár, hogy most nem kell menni vidékre pedig benézhettem volna egy-két helyre.

(#129607) tsyl válasza arpeen2 (#129605) üzenetére


tsyl
aktív tag

Valóban! Látod ez meg sem fordult a fejembe!

17 éve a PH-n....

(#129608) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Sziasztok!
Van pár cuccom, hátha érdekel valakit itt!
Sony Cybershot DSC-WX350 digitális fényképezőgép garanciával - 26 990 ft
HP 22400 mAh notebook és telefon külső akkumulátor (új) - 9900 ft
Samsung ML-1675 hibás nyomtató (kb. 70%-os gyári tonerrel) - 2990 ft
Samsung EVO 64 GB microSD (garanciával) - 6490 ft

USB-C kábelek, adapterek

Honor AP55S USB-C és microUSB adatkábel (új) - 1800 ft
Baseus Rapid 3-az-1-ben USB-C kábel (új) - 1500 ft
Baseus Rapid USB-C kábel (új) - 1500 ft
Baseus Rapid 25 cm USB-C kábel (új) - 1300 ft
Baseus Nimble USB-C kábel (új) - 1300 ft
Baseus tekercselt USB-C kábel (új) - 990 ft
10 cm USB-C kábel (új) - 990 ft

Telefon tokok

Noreve Huawei Mate 10 Pro bőrtok - 1990 ft
Noreve Honor 9 bőr tok - 1990 ft
Huawei P30 gyári szilikon tok (új) - 990 ft
Huawei Mate 20 Pro kazetta mintás szilikon tok (új) - 1200 ft
Huawei Mate 20 Pro iPhone belső mintás szilikon tok (új) - 1200 ft
MOFI Huawei Mate 10 Pro szilikon tok (új) - 1000 ft
 Baseus Air Case Huawei Mate 9 Pro szilikon tok (1 hétig használt) - 100 ft

Üvegfóliák

Panzer Glass Huawei Mate 20 Pro edzett üvegfólia (új) - 3990 ft
Panzer Glass Huawei Mate 20 Lite edzett üvegfólia (új) - 3990 ft
Panzer Glass Huawei Mate 20 edzett üvegfólia (új) - 3990 ft
Nillkin Huawei Mate 10 üvegfólia (új) - 300 ft
XPRO Ultra Clear Huawei Y3 II védőfólia (új) - 300 ft
Honor 5X XPRO üvegfólia - 500 ft

Egyéb

MicroSIM vágó (használt) - 200 ft
Xiaomi toll (új)- 500 ft
Baseus asztali kábelrendező (új) - 500 ft
 

Ha valakit érdekel valami közülük, jelezze! Vidd el egyben az összeset és FÉLÁRON adom!

Jelige: Nászútra gyűjtök!  :R 

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#129609) atike


atike
nagyúr

Komolyan egy vicc... Jövünk be reggel dolgozni (Beks, Rákóczi u. - a Fórummal szemben) és egy román rendszámú Audi ott van a bejárónkon keresztben leparkolva. Gyors körbecsengetés a szomszédoknál, hogy itt van-e valakinél a balf*sz, de nem. Telefon a Köztereseknek - kérdés tőlük vissza: "Akadályozza a forgalmat?" .... Szerintük...? :) Pff. Na mindegy, kijöttek, viszik is el... De nem tudom mekkora gyökérnek kell ahhoz lenni, hogy egy ilyen helyen parkolja le valaki az autóját....

(#129610) Cs1csó válasza tsyl (#129604) üzenetére


Cs1csó
félisten

Fenét, az ilyet - ha tényleg jó áron van most nem követem a láncfűrész árakat - elkapkodják egy boltban 3-4-5 db-nál ritkán tartanak többet esetleg 1-2 tucat. Volt ilyen harc egy vidéki Lidl-nél - akkus csavarbehajtó gép - volt jó áron ismerős "kis" szerencsével tudta megvenni de csak az én tanácsomnak köszönhetően:
1. a nyitás előtt LEGALÁBB fél órával de inkább egy órával ott kell lenni és rátapadni a bejárati ajtóra
2. NEM szabad a bevásárlókocsival vagy kézi kosárral (akkor még volt) bajlódni, hanem "a la natur" odarohanni és felkapni amennyi kell.

Csináltam én is ilyet és persze "nyertem" ( :F ) de többé nem fogok, ezt eldöntöttem. Ennyire kiszolgálni a piacgazdaságot és a marketinget elég volt egy életre.

Tanulság: ha valami ilyen dolog nagyon kell akkor a fenti módszer, ha pedig ezt nem tudod vállalni akkor inkább felejtsd el.

arpeen2

Vidéki város: akiket én az ajtónál láttam tömörülni MINDET ismertem, "falubeli" volt, persze a nagy része nem PROFI mint én (szekérrel bénázott :DDD amatőr) iszonyat sok helyre eljut a szórólapjuk meg az elektronikus hírlevelük.

+1 ami elfogyott abból nem lesz utánpótlás ami beragad termék abból szoktak évente egyszer kirakodóvásárt csinálni.

(#129611) atike válasza atike (#129609) üzenetére


atike
nagyúr

Na mégsem. Ez beteg. Jöttek a közteresek, körbefotózták, azt hittük viszik. Erre ráraktak egy papírt, hogy itt nem parkolhat, ejnye-bejnye és ennyi. Főnököm megkérdezte, hogy ez valami vicc? Erre annyit mondtak, hogy a jogszabályok miatt ők nem vihetik el innen ezt az autót... Szánalom. Nem mintha folyton szednék az autókat csak azért, mert az pld belóg 5 cm-et egy kereszteződésbe (Leány utca sarok, mindennapos)... Most beszéltünk a rendőrséggel, jönnek ki, elvileg intézkednek. Aztán, hogy ez mit jelent arról gőzünk sincs...

(#129612) tsyl válasza Cs1csó (#129610) üzenetére


tsyl
aktív tag

Igen, teljesen eltudom képzelni az általad leírt reggeli képet. És biztosan igazad is van. Mondta is a párom, hogy oda kellett volna menni nyitásra. No de én is hatra járok dolgozóba és nem lehet csak úgy hipp-hopp elhagyni a munkaterületet. Akkor tudok én is ki menni, ha küldenek.
Tegnap nagyon bús voltam miatta, délután felhívtam az ügyfélszolgálatot is, hogy esetleg tudják-e melyik boltba van vagy lesz még készleten. Megmondták kerek-perec, nincs rálátásuk a készletekre és azt sem tudják mikor lesz megint ilyen akció.
Így marad akkor a nettes keresgélés és rendelés valami megbízható típusra.

17 éve a PH-n....

(#129613) 7Sony7 válasza atike (#129611) üzenetére


7Sony7
addikt

Na az szép. Bezzeg mikor 5 percre beszaladam egy boltba, és nem vettem parkolójegyet, mire kiértem rajta volt a mikulás csomag.

Tsyl: máshol lehet hogy van még. Volt úgy, hogy valami ilyesmi kapós cuccot még az akció 3. napján is láttam pl a tócóban, mikor máshol már rég nem volt.

[ Szerkesztve ]

-

(#129614) gps76 válasza tsyl (#129604) üzenetére


gps76
őstag

Ha hamarabb kiírtátok volna tegnap reggel 7 után kicsivel jártam a Derék utcaiban ágvágó ollót vettem, volt a láncfűrészből kb. 6-7 db vehettem volna

[ Szerkesztve ]

(#129615) atike válasza 7Sony7 (#129613) üzenetére


atike
nagyúr

Az szép...

Kíváncsi vagyok mi fog történni a rendőrökkel.

Egyes kollégák szerint lehet hogy semmi....

(#129616) 7Sony7 válasza atike (#129615) üzenetére


7Sony7
addikt

Na f@sza. El kéne csörlőzni a csába. Pöcs.

-

(#129618) atike válasza atike (#129615) üzenetére


atike
nagyúr

Azt hiszem elengedtük ezt a témát. A rendőrök ki sem jöttek -így aztán a kisebb autókkal kikerüljük (füvön, járdán ahogy sikerül), a futárok és nagyobb autók meg kint maradnak (illetve a sajátjaink meg bent).... Szánalmas, hogy nem lehet mit tenni - és ráadásnak ez itt nem is a falu széle valahol hanem Debrecen belvárosa.

Mondjuk volt olyan kollégám aki annyit mondott, hogy a az egyik kisteherrel kitolat lendületből - és az útról csak elviszi tán valaki azt a vackot, de a főnököm nem lelkesedett....

(#129619) dewil666 válasza atike (#129618) üzenetére


dewil666
őstag

Le kell engedni mind a négy kereket és a szelepet be kell ragasztani. Soha többet nem fog rossz helyen meg állni.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#129620) bobace válasza atike (#129618) üzenetére


bobace
őstag

Az igen, egész napra beállt oda.. Nem semmi.. Valami tényleg járna neki búcsúajándékul. :W

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#129621) SOAD19 válasza dewil666 (#129619) üzenetére


SOAD19
addikt

Én is ezt akartam volna javasolni, de nem mertem beírni. :D Mondjuk én, csak a gumi leeresztésre gondoltam. Azért, csak legyen már valami következménye a dolognak, kell egy kis negatív megerősítés. És ezzel, még kárt se okoznak neki.
Ha van zsugorfólia a cégnél, ezt én megcsinálnám: 17-es :D

[ Szerkesztve ]

(#129622) #65675776 válasza SOAD19 (#129621) üzenetére


#65675776
törölt tag

A 2. kapásból rossz. Nem aura, hanem dura, azaz hülye.

(#129623) DrBubo77 válasza SOAD19 (#129621) üzenetére


DrBubo77
addikt

A 22-es olyan, mint KITT. :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#129624) bobace válasza SOAD19 (#129621) üzenetére


bobace
őstag

Nekem a 18-as is tetszik, két oldalról ráállni, hogy ne tudjon beszállni. Vagy a 4-es még, az is elég humánus, de jelzésértékű.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#129625) zolikaDB válasza SOAD19 (#129621) üzenetére


zolikaDB
veterán

Csak ezek nagy része rongálásnak minősül.

(#129626) SOAD19 válasza zolikaDB (#129625) üzenetére


SOAD19
addikt

Én kifejezetten a 17-esre utaltam, az meg biztos, hogy nem minősül rongálásnak. Arányos fellépés lenne, nevelő célzattal.

(#129627) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Sziasztok,

Nincs valakinek felesleges ligthning kábele elhagyott / széttört telefon után megmaradva?
Átvenném :)
A céges telómhoz kellene bentre, mert ahogy látom a hurcolászást nem szereti,
plusz tuti akkor nem lenne nálam amikor SOS kell :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#129628) Aryes válasza atike (#129618) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mi lett a mese vége? Én kitoltam volna a főútra, onnan biztosan elszállítják... Rongálás nélkül is ment volna. ;]

(#129629) atike válasza Aryes (#129628) üzenetére


atike
nagyúr

Estig nem volt változás, ma reggel már úgy jöttünk be, hogy odébb állt kb 2 méterrel és így már nem mielőttünk áll...

Vicc, hogy semmit sem lehet tenni hivatalos úton - sem közteresek sem a rendőrök nem tettek semmit...

(#129630) bobace válasza atike (#129629) üzenetére


bobace
őstag

Ki kell hívni a rendőrt még egyszer és még egyszer, valamikor csak kimennek. Ez egy teljesen gyakori eset, és szoktak is intézkedni. Elviekben.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#129631) atike válasza bobace (#129630) üzenetére


atike
nagyúr

Elviekben.

(#129632) sto1911 válasza atike (#129631) üzenetére


sto1911
veterán

Gyakorlatilag is.
Voltam már a dolog mindkét oldalán, és velük/általuk meg lett oldva.
Ha egyáltalán nem tudtatok volna kiállni, akkor biztosan elintézik, de mintha úgy rémlene, egy kisebb autóval sikerült.

(#129633) atike válasza sto1911 (#129632) üzenetére


atike
nagyúr

Ja, értem. Mivel a céges gépparkból az a pár kétszemélyes kiskocsi ki tudott állni, ezért nem intézkedtek. Az más kérdés, hogy a kisfőnök Passatja, vagy épp a céges Vivaro, a teherautók azok nem tudnak közlekedni... A futárokról, egyéb céges anyagszállítókról ne is beszüljünk. Mivel a kicsik tudtak mozogni így minden rendben is, "jóvanazúgy"... :)

(#129634) sto1911 válasza atike (#129633) üzenetére


sto1911
veterán

Hat igen, en se ertek vele egyet. Ilyenkor tobbszor szolni kell nekik, ahogy lentebb is irtak, aztan csak lesz valami foganatja. Gondolom az is kozrejatszott, hogy roman.

Velem tobbszor megesett, hogy "nem talaltak" azt akiert ki lettek hivva, en meg mondtam nekik, hogy az irodabol nehez is... Csak megtalaltak utana nem sokkal, csak noszogatni kellett kicsit oket :D

[ Szerkesztve ]

(#129635) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Auchanba nem jár(t) a napokban valaki? Lehet ott is van akciós elektromos láncfűrész.

(#129636) sirály69


sirály69
őstag


A képen látható új, bontatlan elektromos fogkefe(HX6830/44) lenne eladó beszerzési áron(21.000Ft).
Számlát adom vele!

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#129637) Aryes válasza atike (#129629) üzenetére


Aryes
nagyúr

Be kell szólni a rendőrségre, hogy már nem kell jönni, mert lelőtted a sofőrt. ;]

(#129638) mezis válasza Atomantiii (#129635) üzenetére


mezis
nagyúr

Anyósnak lesz? :U ;] :DDD

mezis

(#129639) kungzi


kungzi
veterán

Üdv

Debrecenben lehet kapni valami hasonlót, vagy ilyet? Link a termékhez!

Második kérdés:
Felnőtt DKV igazolványhoz és bérlethez keresek kemény védőtokot. Ilyet lehet valahol kapni? Olyan kellene, ami a pénztárca kártya tartójába belefér!

Köszönöm szépen

(#129640) Cs1csó válasza kungzi (#129639) üzenetére


Cs1csó
félisten

Papír-írószer boltokban próbálkozz, pl. nagy a választék a Csapó utca - Vár utca sarkán lévő boltban, de ha jól tudom az Árpád téren az órabolt mellett is van - ha megvan még régen jártam arra - vagy a Nagyállomásnál az a Al Capone söröző mellett is van papírbolt.

(#129641) kungzi válasza Cs1csó (#129640) üzenetére


kungzi
veterán

Nagyon köszönöm! :R

(#129642) bobace válasza atike (#129633) üzenetére


bobace
őstag

Tegnap este arra vezetett az utam, és láttam a nevezett Audit. A jó hír, hogy most már zöldterületen áll(t), tehát a közterület felügyeletnek is kell intézkednie és lopóautóval elszállítatnia.(szerintem)
Illetve mivel napok óta ott áll, gyanús, hogy valamelyik közeli házba tartozó oda látogató rokoné pl.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#129643) atike válasza bobace (#129642) üzenetére


atike
nagyúr

Ma reggel megint ott van (és ott is maradt) - voltak kint a közteresek - megint - és sajnálkoznak, de nem tudnak mit tenni... Írtak megint egy figyelmeztető cetlit...

Most én is kimentem a közetesekhez (csak négy kollégám volt már eddig ott :DDD ) és megkérdeztem, hogy ez azt jelenti, hogy ha otthon az én bejárómra rááll valami idióta akkor engem semmi sem véd és nincs jogom semmit tenni? Erre annyit mondtak, hogy nincs, de ha csinálok is valamit akkor ne legyen bizonyítható hogy én tettem... :( Abban az esetben vihetik el az autót, ha a birtokvédelem érvényesül - azaz ha már gyalog sem tudok (tudunk) bejutni az ingatlanra... Vicc....

És egy jó tanács részükről - rakassunk ki a várossal egy megállni és várakozni tilos táblát - akkor már elvihetik egyből a parasztot....

[ Szerkesztve ]

(#129644) atike válasza Aryes (#129637) üzenetére


atike
nagyúr

:DDD

(#129645) bul07 válasza atike (#129643) üzenetére


bul07
nagyúr

Matricázni kell az ilyet, mint ahogy a ruszkik csinálják(videó)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#129646) sto1911 válasza atike (#129643) üzenetére


sto1911
veterán

Hulyeseg. Ha akadalyoz, a rendoroknek kotelesseguk megoldani.

(#129647) atike válasza sto1911 (#129646) üzenetére


atike
nagyúr

Rendőrrel még nem sikerült beszélni... :( Ma ismét szóltunk, jönnek majd, várjuk. Eddig még nem értek ide...

(#129648) DrBubo77 válasza atike (#129647) üzenetére


DrBubo77
addikt

Mondd azt nekik, hogy lelőtted a sofőrt. Akkor talán előbb kimennek. :W

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#129649) wwhy válasza atike (#129647) üzenetére


wwhy
veterán

Nyomtass/írj egy cetlit és tedd az ablaktörlője alá az alábbi szöveggel:

"Măi ţăran prost ce ieşti te crezi că ieşti acasă la boi?? aşa faci şi acasă parcarea?? ia maşina de aici altfel poate te vei trezi cu nişte surpzie zgârâitoare pe ea!!!!"

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#129650) Cs1csó válasza DrBubo77 (#129648) üzenetére


Cs1csó
félisten

Klasszikus:

Az éjszaka közepén a ház tulajdonosa arra ébred, hogy 4 markos legény épp kipakolja a műhelyét. Felhívja a rendőrséget akik azt mondják sajnos nem tudnak küldeni most, talán senkit majd egy fél óra múlva. A fickó ideges lesz és visszahívja őket és azt mondja: "Megint én vagyok, csak azért hívom önöket, hogy már nem kell sietni, ráérnek, mert mindegyik rablót lelőttem."
Erre kb. 5 perc múlva ott van 10 rendőrautó és letartóztatja a még mindig pakoló rablókat. Az egyik rendőr odamegy a tulajhoz: "nem azt mondta, hogy lelőtte őket?" erre a ház tulajdonos: "maguk pedig nem azt mondták, hogy csak fél óra múlva tudnak kijönni?"

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.