Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#156001) izee válasza vlevi (#156000) üzenetére


izee
senior tag

Igen, csak azt nálam kell tárolni, a gmail-es meg tárolja helyettem.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#156002) vlevi válasza izee (#156001) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ha a gmail-edet IMAP-on ered el, akkor az, amit bemasolsz a Thunderbird-ben a gmailes levelek közé, az felkerül a gmail-be is.
Úgy kell beállítani az IMAP-t, pl Mozilla Thunderbird -ben, hogy ne törölje az IMAP szerverről a leveleket, de azt hiszem ez az alapértelmezett.

[ Szerkesztve ]

(#156003) Atomantiii válasza hucsikoi (#155997) üzenetére


Atomantiii
őstag

80 Ft volt darabja ahogy emlékszem amikor én vettem.

(#156004) Sanki


Sanki
addikt

19-24V, minimum 65W laptoptöltőt keresek. (5.5mm x 2.5mm csatival lenne a legjobb, ha nem az az se baj).

(#156005) Pyttawrx válasza Sanki (#156004) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Mihez kell?

(#156006) bul07 válasza bul07 (#155452) üzenetére


bul07
nagyúr

Emlékeztek még hogy február közepén szenvedtem egy Lenovo ideapad 3 15ada05 géppel[link]
Azóta bekerült a TMX bugyraiba :)
Feb 27-én hétfőn került be hozzájuk
Márc. 8 jött olyan email hogy:
Szervizigény - alkatrészre vár
Tisztelt Ügyfelünk!
Ez egy automatikus üzenet, melyben tájékoztatjuk, hogy #***** igény számon leadott készüléke alkatrészre vár. Amint a javításhoz szükséges alkatrész beérkezik, megkezdjük a javítási folyamatot és törekszünk a mihamarabbi befejezésére, addig is szíves türelmét kérjük.

Kíváncsian várom hogy mit cserélnek benne, én tippre az alaplapra gondolok

De legalább az megnyugtat hogy nem én voltam béna hogy nem tudtam rendesen telepíteni :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#156007) hucsikoi válasza Atomantiii (#156003) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Manapság a bontott téglát adják ennyiért.

(#156008) Sanki válasza Pyttawrx (#156005) üzenetére


Sanki
addikt

TS101 forrasztó pákához. :)
[link]

(#156009) Pyttawrx válasza Sanki (#156008) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szétnézek itthon.

(#156010) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, görgős szék alá való műanyag lapot hol lehet olcsón kapni Db-ben?

-

(#156011) lappy válasza 7Sony7 (#156010) üzenetére


lappy
őstag

jysk, xxxlutz pl.

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#156012) KROK640 válasza izee (#156001) üzenetére


KROK640
veterán

Mennyi lehet az a pár száz e-mail ZIP-el maximumra tömörítve? 10, 20 esetleg 30MB? Ha annyi tárolása problémát okoz, akkor szerintem érdemes lenne egy új SSD/HDD vásárláson törni a fejed, mert hamarosan más felhasználási környezetben is kijöhet a helyhiány. :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#156013) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Debrecenben másolnak/ készítenek kocsikulcsot, ami kártya?
(Renault Grand Scenic, 3 gombos)

#?*@&!

(#156014) zsizsef válasza zeon.hu (#156013) üzenetére


zsizsef
senior tag

Auchan bejáratnál a kulcsmásolónál.

(#156015) zeon.hu válasza zsizsef (#156014) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Thx!
Fel is tudják programozni az autóhoz?
Mert az lenne a lényeg.

#?*@&!

(#156016) Dan-szan válasza zeon.hu (#156015) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Kártyát nem tudom, hogy csinálnak e, a sima kulcsot felprogramozzák

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#156017) zeon.hu válasza Dan-szan (#156016) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem tudom, mikor járok arra, mert nagyon másfelé dolgozom és nem autóval járok be.
De valahogy meg fogom kérdezni.
Thx!

#?*@&!

(#156018) Dan-szan válasza zeon.hu (#156017) üzenetére


Dan-szan
senior tag

járok arra a héten , rákérdezek aztán meglátjuk aktuális e vagy megelőztél/tek

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#156019) zeon.hu válasza Dan-szan (#156018) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Köszönöm!

Ilyen a kártya:
(Ha lehet, egy kb ár is jó lenne)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#156020) bul07 válasza zeon.hu (#156019) üzenetére


bul07
nagyúr

Auchan
Mr. Suszter cipőjavítás, kulcsmásolás
Telefonszám: +36 30 998 0195
[link]

Felhívtam
33.000Ft cakk pakk minden ők adják a kártya kulcsot is, kocsin és kulcson kívül nem kell más.
Meg azt mondta mindenképp kell időpont foglalás mert nem mindig van ott aki megtudja csinálni

Nekünk jó pár éve immo chipet másolt, rádugta a gépét a kocsira és megírta a chipet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#156021) zeon.hu válasza bul07 (#156020) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

1000 :R

#?*@&!

(#156022) izee válasza KROK640 (#156012) üzenetére


izee
senior tag

Ja nem az van, csak leveleket meg kell tudnom nyitni valamivel és kezdő vagyok a témában. És neten elérhetővé tenni, akkor is ha ki van kapcsolva a gép.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#156023) Aryes válasza izee (#156022) üzenetére


Aryes
nagyúr

First world problem :U ;]

(#156024) izee válasza Aryes (#156023) üzenetére


izee
senior tag

:DDD

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#156025) bul07


bul07
nagyúr

Ide mostanába raktak fix trafit vagy már régen?
Debrecen - Budai Nagy Antal utca és az Endre utca sarkán [Fix trafibox] 50km/h

Térkép hogy hol vannak az országban
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#156026) Salex1 válasza bul07 (#156025) üzenetére


Salex1
senior tag

kb fél éve.
És ha jól vettem észre cserélgetik, hogy mikor melyikbe rakják, szerintem az egyetlen ilyen készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#156027) bobace


bobace
őstag

Tudom kicsit korai még, de hátha valaki tud válaszolni, segítene az idei tervezésben, köszi:
Akinek van 366 cm-es fémvázas kerek medencéje, esetleg megmérte már, hogy valójában hány cm-t foglal? Nekem 363-364 cm helyem van a térkövön, és nem szeretném, ha rálógna a szegélyre az alja, nehogy baja legyen. Ha csak felül lenne 366 centi a keret, akkor elférhetne.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#156028) mghltm válasza bul07 (#156025) üzenetére


mghltm
addikt

azt ertek el vele, hogy amikor nincs benne a mero, mindenki nyomja 60-70 korul hiszen le kell kuzdeni azt a b@szom nagy emelkedot ( ami mar-mar domb/hegy egyeseknek ), mero eseten meg jo ha 30-cal togyognak arra, igy ki is jon atlagra az 50

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#156029) Salex1 válasza mghltm (#156028) üzenetére


Salex1
senior tag

Igen. Én kötelezővé tenném, hogy a trafi táblánál a sebességhatárt is ki kelljen írni az ilyen hülyék kedvéért.

(#156030) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Üdv!
Elcserélném 1 hónapos [Samsung Galaxy Watch 5 Pro] -innen lett vásárolva, a számla februári!) valami 13 vagy 14"-os, legalább 8.genes Inteles kisebb laptopra! (Zenbook UX 43x , 33x vagy Dell Latitude E7490, Fujitsu kis gépe, stb)
Lehetőleg egy az egyben, de ha komolyabb a laptop, megtoldom kp-val.
Ha valakit érdekelne egy ilyesmi csere, privátban folytassuk.

(#156031) Aryes válasza Mikulásbá (#156030) üzenetére


Aryes
nagyúr

És azt hogy teszed majd a csuklódra? 🤔

(#156032) aldebaran válasza Mikulásbá (#156030) üzenetére


aldebaran
őstag

Ezt most komolyan kérdezem: miért jobb ez a Galaxy, vagy bármelyik ilyen több százezer forintos óra, mint ez a pár tízezer forintos, amit Aliexpress-ről is be lehet szerezni még olcsóbban?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#156033) Mikulásbá válasza aldebaran (#156032) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én nem tudom megmondani, de más valaki biztos segít. :U

Aryes : Nem a csuklómra lesz, a hátam közepére. :P

[ Szerkesztve ]

(#156034) Aryes válasza aldebaran (#156032) üzenetére


Aryes
nagyúr

Gondolom a Samsung ökoszisztéma miatt.

(#156035) aldebaran válasza Aryes (#156034) üzenetére


aldebaran
őstag

Ezt nem értem. Mi a Samu ökoszisztéma? Mit tud, amit ennek a telefonos alkalmazása nem?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#156036) zeon.hu válasza aldebaran (#156032) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Annak a megjelenés kori ára volt 200K+, már jóval olcsóbb, használtan pláne.

Amit linkeltél, az egy noname valami, a felét se tudja annak, amit írnak róla.
Vérnyomás mérését garantáltan nem, valószínűleg egy gyenge algoritmus alapján tippel csak.

Természetesen vannak olcsóbb okosórák, amik használhatóak, a Samsungnál elsősorban a brandet kell megfizetni.
Mindemellett persze sokoldalú óra, sokat tud.
Lünetta (forgatható keret, amivel navigálni lehet a menüben) elhagyása szerintem hiba volt, pletykák szerint vissza fogják hozni a 6-osban.

#?*@&!

(#156037) patex1983 válasza aldebaran (#156032) üzenetére


patex1983
őstag

Amit az ilyen noname órákra írnak, annak kb. a fele sem igaz. Méghogy vérnyomásmérés....jajjj :N
Jó, ha az időt látod rajta, de azt se mindig a fos kijelző miatt...
Amit egy noname órával mérsz, az kb. semmit nem ér. Szoftveres támogatás nulla, sebesség szintén. Ha sikerül is összehozni egy telefonnal, akkor sem lesz normális értesítés kezelés, kb. akkor fog jelezni a vekker, ha kedve van, a kapcsolat általában instabil. Érintésérzékelés is hol van, hol nincs.
Akksi 1-2 éven belül garantáltan kuka.
Úgy hirtelen ennyi.

X

(#156038) Papaj x válasza bobace (#156027) üzenetére


Papaj x
tag

Csővázas, avagy fém palástosra gondolsz? Csővázast tudok mérni.

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#156039) Aryes válasza aldebaran (#156035) üzenetére


Aryes
nagyúr

Egy stabil telefonos app, stabil firmware, a telefonnal való 100% kompatibilitás, minőségi anyag használat, kiépített szerviz hálózat, rendszeres frissítések. Persze nem feltétlenül lesz meg mind egyszerre, de ezek azért elvárhatóak egy Samsung terméknél. A nagy része kimondottan árnövelő tényező, nemcsak a márkát kell megfizetni.
Ehhez képest a noname készülék kapugaranciás ;] minden ki van spórolva, a többit már előttem leírták.

[ Szerkesztve ]

(#156040) aldebaran válasza zeon.hu (#156036) üzenetére


aldebaran
őstag

Az első linken van egy videó, ahol a csávó megméri a vérnyomását... Hát, az anyaghasználat lehet gagyi, még nem volt szerencsém egyik órához sem... egyelőre...

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#156041) Aryes válasza aldebaran (#156040) üzenetére


Aryes
nagyúr

Már úgy érted, hogy az órával is, meg egy normál vérnyomásmérővel is, és egyformát mutatnak? :)

(#156042) Mikulásbá válasza Aryes (#156041) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A Samsungot havonta kalibrálni kell, azután állítólag elég pontos tud lenni.

(#156043) Zola007 válasza izee (#156022) üzenetére


Zola007
veterán

Thunderbirdben ha beallitod a CitroMail fiókot IMAP-ra, akkor leszedi a fiók pontos mását a szerverről az esetleges mappàkkal.
Ha ugyanide beallitod a Gmail fiókod is, akkor a citormailből át lehet húzni a leveleket tömegesen a Gmailbe és kész.
A komplett postafiók szintén archiválhato egyetlen fajlként.
Max. 500 levelet javaslok egyszerre athuzni ingyenes fiók esetén mert általában csak 1 szálat enged / session a szolgáltató.

Thunderbirdben tevékenységkezeloben követhető mi történik éppen. Ha végzett és üres a citormail fiók akkor kész vagy.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156044) func93


func93
senior tag

Valakinek esetleg eladó irodai széke esetleg gamer széke akadhat? :R

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#156045) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok,

Akad még rajtam kívül olyan aki nem kapott értesítést a gépjárműadóról?
Általában rohannak az ember után ha fizetni kell, de holnap már határidő. :DDD

Most néztem a NAV app-on és az E-bev oldalán is....semmi.

(#156046) GIJoe válasza hdanesz (#156045) üzenetére


GIJoe
addikt

Ügyfélkapu személyes tárhely kulcsszavakat írd be s Googlebe, odavezet...( Ott üzenetek)

(#156047) vlevi válasza hdanesz (#156045) üzenetére


vlevi
nagyúr

Én is így vagyok.
Személyesen voltam benn, megnézte a zugintéző, és nincs megállapítva az adó, egyelőre nincs mit fizetni.
És, ha már ott voltam, csináltattam ügyfélkaput is, de azon sincs semmi, és a NAV applikációban sem.

[ Szerkesztve ]

(#156048) sNORh


sNORh
addikt

Sziasztok
Aki Digi-s és CI modullal használja a tv-t, másnak is lassan jön a jel bekapcsolás után? :F Új bekötés, 3-ból 3 TV van hogy perceket kell játszani a csatornákkal mire megjön a jel, utána már jó.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#156049) hdanesz válasza GIJoe (#156046) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Mindenütt néztem... :D
És sehol semmi. Sem a tárhelyen....sehol.

@vlevi: Én tavaly novemberben vettem az autót, erre tippelek én is...hogy még meg sem állapították az adót.

[ Szerkesztve ]

(#156050) kovacs65 válasza hdanesz (#156049) üzenetére


kovacs65
senior tag

Egyáltalán van autótok? :C

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.