Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#133001) Peti78 válasza Papaj x (#132993) üzenetére


Peti78
őstag

Sok egy út... :) Most jut eszembe, a Sámsoni út is egy raklap gané. A napokban olvastam, hogy a brüsszeli jelentés szerint ebben az országban jó az utak minősége. Gondolom csak Győrig mentek ;]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#133002) Salex1 válasza Zola007 (#133000) üzenetére


Salex1
senior tag

6:45 és 55 között szoktunk indulni reggel Alsó-Józsáról és kb.15 perc múlva már a füredin vagyunk az ovinál. Ha viszont nem sikerül időben indulni, akár csak 5 perccel később érünk a főútra, akkor az +15 percet jelent legalább.

(#133003) atike válasza Zola007 (#133000) üzenetére


atike
nagyúr

Na én sem az tuti. Csak épp nem matricás autó volt nálam... Szóval szívás. Alapból a pályán járunk.

Ami a fő gond szokott lenni - és akinek nem inge ne vegye magára - az az, hogy a 35-ösre felkanyarodók beállnak akkor is a kereszteződésbe (akár még busszal is) amikor amúgy a 35-ösön áll a sor és senki nem megy sehova (de hát neki zöld van ugye... :( ). Így aztán amikor a 35-ösön zöldre vált a lámpa nincs hova menni mert a kereszteződésben ott állnak az autók keresztben is... A következő lámpa közben zöldre vált, az autók a kereszteződésből eltűnnek, de közben már a 35-ösön megint piros... És így tovább. Van, hogy 2-3 zöld alatt egy autó sem megy át, van hogy 1-2. Brutális.
Az meg csak "javít" a helyzeten, hogy sokszor a Józsáról felkanyarodó autóknak tovább van zöld, mint a 35-ösön menőknek.

Katasztrófa.

Sárga csíkos területre festeném a kereszteződést, és odaállnék a rendőrök helyében... Jól szétbüntetnék mindenkit, lenne utána rend... :)

Na jó, a lámpákon sem ártana állítani.

...de a legjobb az lett volna, ha anno megcsinálják a felújításnál a 4 sávot Debrecentől Józsáig mert ez így ordenáré szívás.

Oké, ott a pálya, de az kerülő, meg sok embernek nem opció. Nincs B útvonal sajnos.

(#133004) tahepa


tahepa
senior tag

A egész város közlekedés szempontjából egy xarkupac. A közlekedési lámpákat össze kellene hangolni de ez a mai napig nem történt meg.A városban több olyan lámpa van ami nincs semmivel sem összehangolva de be tudja dugítani a várost.Több helyen is van több mint 90 mp-es ( vagy több) váltású jelzőlámpa ..ez miért? A közlekedés részvevőinek hozzáállása pedig egy szóval jellemezve : BUNKÓ , PARASZT. Az hogy valakit maga elé engedjen elképzelhetetlen , inkább nekimegy a másiknak.

[ Szerkesztve ]

(#133005) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Eladó cuccok:

Gyönyörű, karcmentes Emporio Armani AR2448 férfi acél karóra - 38.000ft ( ÁK min 47.000 )

Eladó mindenféle dolgok

ÚJ Aftershokz Trekz Titanium Red Vezeték nélküli fülhallgató - Bone Conduction - 19999Ft!!

Fitbit Flex aktivitásmérő, okoskarkötő - 6999Ft

Német egyhengeres pumpa - 7Bar max. - 1999Ft

Újszerű TCM taposógép / lépcsőzőgép - 7999Ft

Könyvek

Eladó új, szép állapotú könyvek, könyv borítós árának 50%-ában
Lista:

Naomi Wood - Mrs. Hemingway ( fóliás )
Khaled Hosseini - Papírsárkányok
Philippa Gregory - A sötétség rendje
Jojo Moyes - Álmok nyomában
Catherine Anderson - Indián varázs
Marozsák Szabolcs - A női önbizalom titkos tükre
Günter Grass - A bádogdob
Howard Jacobson - Shylock a nevem
J.R.R Tolkien - Kullervo története
Vivien Moss - A szabad akarat játéka
Nina Laurin - Megsebzett lelkek
Erdész Róbert - Colossus

(#133006) kungzi


kungzi
veterán

[link] - Yamaha PSR S750 szintetizátor hibátlan állapotban ELADÓ!

(#133007) Salex1 válasza atike (#133003) üzenetére


Salex1
senior tag

Alsóról sem jobb a helyzet, mert én ugyan ezt látom, amit Te, csak a 35-ön érkezőkkel. Ahogy nekik zöld, ők is teleállják a kereszteződést, és 1-2 autó tud csak kimenni, a sor meg áll.
A megoldás összetett, mert a lámpaállítás, körforgalom stb. önmagában nem megoldás.
Lefogadom, hogy ha kész lesz az autópálya felhajtó, SEMMIT nem fog javítani a helyzeten.
Azt a BMW miatt csinálják és nem a lakosságért. A népnek minimum egy alternatív út kellene, lehetőleg a nyulasi út aszfaltozása, és mellette a pallagi bekötő elkészítése is.
Még az lehetne megoldás, ha a munkáltatókat, iskolákat ösztönöznék, hogy ne 7:30-8:00 között kelljen beérni a suliba mindenkinek.

(#133008) atike válasza Salex1 (#133007) üzenetére


atike
nagyúr

Mikor volt Alsó-Józsán kilométeres kocsisor..? :) Én olyat még nem láttam, hogy 1-2 lámpaváltással ne tudna onnan bárki kikanyarodni... :U

(#133009) aldebaran


aldebaran
őstag

Akvárium eladó:

Üveg: Eheim Aquastar 54L akvárium (műanyag tető el lett adva) (doboza megvan)
- medence: 60x30x30cm /54l
- szűrő: pickup 60
- odyssea t5 24Wx2 (doboza megvan)
- 3db kis dragon kő
Van benne 20-30 kék garnéla (csapvizes), kb 20 endler guppy.
Bazalt talaj
Szállítás a vevő felelőssége, pakolásban tudok segíteni
ÁR: 26.000Ft.

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#133010) tahepa


tahepa
senior tag

Írható CD lemeze nincs véletlenül jutányos áron valakinek debreceni személyes átvétellel? 10 db körül érdekelne.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#133011) Sanki válasza tahepa (#133010) üzenetére


Sanki
addikt

Sürgős?
Vasárnap tudom megnézni, ha addig ráér. Valami lemez mintha lenne nekem, csak nem tudom, hogy CD vagy DVD. :U

(#133012) Fredo78 válasza aldebaran (#133009) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Korrekt "vas" korrekt áron. A neonhalak grátisz járnak vagy régebbi kép?

(#133013) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Van esetleg valakinek Shell matricája? 2db kellene, kislányóm nyúz a kisautó miatt.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#133014) Sanki válasza dewil666 (#133013) üzenetére


Sanki
addikt

A zöld cseppes matrica kellene?

(#133015) dewil666 válasza Sanki (#133014) üzenetére


dewil666
őstag

Igen :B

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#133016) Sanki válasza dewil666 (#133015) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem 1 darab van, azt oda adom szívesen valami csokiért. :K

(#133017) zsizsef


zsizsef
senior tag

Üdv!
Kontaktos lett a Lenovo T500 laptop jack kimenete. Tudtok a javításra szakit / szervizt Db-ben ajánlani aki gyorsan és jól dolgozik?

(#133018) SOAD19


SOAD19
addikt

Itt a Fényesben most kezdték el felverni az aszfaltot. Nem normálisak. :N
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#133019) tahepa válasza Sanki (#133011) üzenetére


tahepa
senior tag

Nem sürgős . majd írsz. :R

(#133020) LattilaX válasza SOAD19 (#133018) üzenetére


LattilaX
tag

Miért lehetett ilyen sürgős, hogy sötétben kezdtek neki?

(#133021) csapee válasza LattilaX (#133020) üzenetére


csapee
senior tag

Pl. csőtörés, de ha zavar vannak nagyon szép eladó tanyák kinn Erdőspusztán. El nem tudom képzelni hogy nincs fantázia bennetek. :P ;]

Csapee

(#133022) SOAD19 válasza LattilaX (#133020) üzenetére


SOAD19
addikt

Nem tudom, de még mindig melóznak a srácok. Két műszakos munkarend van az útkarbantartóknál?! Remélem, azért nem vezetik be a 3. műszakot is. :D

(#133021) csapee
Amúgy lehet igazad van. Van ott egy nagyobb tócsa, bár esett is ma.

[ Szerkesztve ]

(#133023) Aryes válasza csapee (#133021) üzenetére


Aryes
nagyúr

...ahol sosincs csőtörés ;]

(#133024) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Sziasztok!
Keresek Jamo S606 5.0 / Jamo S626 5.0 hangfalszett valamelyikét.
Ha valakinek lenne, vagy tud eladót jelezzen privátban. :R

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#133025) bul07


bul07
nagyúr

A Dósa nádor tér és a Csapó utca átépítése február 19-én, szerdán kezdődik. Ezen a napon a kivitelező lezárja a Dósa nádor teret és a Csapó utcát a Rózsa utcától a Vár utcáig. Gépjárművekkel nem lehet majd behajtani az építési területre.

Sas utca parkolói se lehet majd használni

[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#133026) xuldar válasza Peti78 (#132991) üzenetére


xuldar
őstag

Hajdúsámsonig nem tudom, hogy áll a felújítás, de Adony és Sámson között teljesen fel van újítva. Illetve Adony és a Gút bekötő között is felújították. A bekötő és Acsád között számíthatsz rossz útra, illetve Acsád északi végén, de talán kevesebb, mint Vámospércs felé.

Hozzáteszem, ezek szerint nem láttál még "tragédia" minőségű utat :) Ha pályához vagy szokva, akkor a legtöbb út az. De ha lemész Békés megyébe, rengeteg olyan utat találsz, ahol szó szerint hullámvasutazhatsz.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#133027) aldebaran válasza Fredo78 (#133012) üzenetére


aldebaran
őstag

:R Grátisz. :) Az endler guppykat lehet holnap elviszik.

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#133028) Aryes válasza bul07 (#133025) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hogy rohadjanak meg, a belvárosban most már teljesen lehetetlen lesz parkolni és közlekedni. Ki a francnak kell még egy sétálóutca? :W

(#133029) JoseGee válasza Aryes (#133028) üzenetére


JoseGee
tag

Lassan egy katasztrófa lesz Debrecenben közlekedni. Ezért is költöztem ki böszörménybe. Kisebb a lépték, még normálisan lehet létezni. Autópályán 18 perc a melóhelyemig, nem kell kínlódni az esti parkolással a Tóciban.

Ami késik, az nem jön időben

(#133030) atike válasza JoseGee (#133029) üzenetére


atike
nagyúr

Már az. Az egyirányúsitások betették a kaput rendesen. Van ahol javult, tudom, de ha az átlagot nézzük minden lett a helyzet csak nem jobb...

(#133031) LattilaX válasza csapee (#133021) üzenetére


LattilaX
tag

Engem nem zavar hogy este mi megy ott mert csak nappal vagyok Debrecenben.

(#133032) Aryes válasza JoseGee (#133029) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én ezzel csak magammal b*nék ki, ugyanis én is és a feleségem is a belvárosban dolgozunk, a gyerekek is oda járnak iskolába.
Példának okáért este 10ig szoktam a színházban dolgozni. Ilyenkor
a.) kocsival megyek -> nincs parkolóhely a közelben
b.) busszal megyek -> legrosszabb esetben 30 percet várok a megállóban
c.) kerékpár, roller stb -> esetemben nem megoldás, mert mindig cipelek valamit...

(#133033) JoseGee válasza Aryes (#133032) üzenetére


JoseGee
tag

Megértem. Évekig dolgoztam a Csapó 11 alatt és a Blahánén laktam albiban. A kocsim meg a Tóciban a szüleimnél. Ez is kitolás, hogy az albérlöknek nem jár a kedvezményes bérlet.

Ami késik, az nem jön időben

(#133034) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok!

Mátészalkáról ha kimegyek Szatmárnémetibe mire kell figyelni Romániában a magyar közlekedéshez képest? Úgy értem kell-e útdíjat fizetni (ahogy nézem a 19A megy egyenesen oda a határtól), mi a más a kreszben, mint itthon és egyéb dolgok?

Illetve ha járt már valaki ott, tud ajánlani ilyen városnéző helyet vagy jó cukrászdát, esetleg boltot ahol mondjuk jó áron lehet vásárolni?

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#133035) diablo1984 válasza hentes555 (#133034) üzenetére


diablo1984
veterán

Matricát kell venni, a határon túl is ugyanott közlekednek mint itthon, tartsd be a sebességeket, mert ha büntetnek és nem tudod kifizetni, akkor addig elveszik a jogsid.

(#133036) ServerWorks válasza Drughi (#132962) üzenetére


ServerWorks
tag

Szia! Érdeklne az akksi,bár kérdés mióta van ugy dobozban? Úgy látom ez nem kondenzátoros, ahogy a mai modernek hanem Li-akksi, ami pár év állás alatt tönkre megy. A vezérlő elektronikája talán jó lehetne valamire még...

Ugyanitt:
- DELL/WD 500GB illetve WD 1TB merevlemezek eladóak! SATA csatolós enterprise cucc (szerverekben használt)
- 2x 512MB DDR 400MHz
- SATA illetve IDE slim DVD-R/W, ami laptopba való
- 5,25" DVD-ROM (SATA illetve IDE)

(#133037) aldebaran


aldebaran
őstag

Eladó 144L akvárium!

Méretek: 90x40x40
Fém keret + fém tető, amiben 2hónapos t8-as 2x18W fénycső van. (Használati karcok és a kis esztétikai hiba lehetséges) (Pakolásban igen, szállításban nem tudok segíteni.)
ÁR: 20.000Ft.
*(A technika+halak+kövek+növények megbeszélés tárgya.) *

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#133038) mezis válasza JoseGee (#133033) üzenetére


mezis
nagyúr

Jár az, ha állandóra van bejelentve. Ha ideiglenesre is adnák, elég hamar, igen sok autó parkolna ott. Már ha lenne még hely.

mezis

(#133039) Morgal


Morgal
tag

Sziasztok!

Eladó Cooler Master számítógép ház - 5k

Érdeklődni privátban!

(#133040) Aryes


Aryes
nagyúr

Egy alig használt Clatronic egylapátos kenyérsütő gépet valaki?
alt="" title=""
Kb. 5x volt használva összesen. Gluténmentes diéta miatt vettem, miután az előző gép tönkrement, de nem sokkal később teljesen leszoktam a kenyérről, így csak a helyet foglalja a konyhában.
Ha érdekel valakit, privátban írjon rám és megalkuszunk. Ugyanitt hibás két lapátos német sütőgép alkatrészei ingyen elvihetők (a teknő és a lapátok hibátlanok).

[ Szerkesztve ]

(#133041) #33253120 válasza JoseGee (#133029) üzenetére


#33253120
törölt tag

Böszörmény? Ahogy tehetem menekülni fogok az önkormányzat szolgáltatási területéről.
Hagyaték ügyben kijött egy hölgy, ideadta a kommunális adó papírjait, és kijelentette, hogy személyesen kell bemennem, mert hülye vagyok a kitöltéséhez. Kérdeztem postai utat, ugyanez volt a válasz, kérdeztem, hogy ügyfélkapu, vagy valami? Nem, maga csak menjen be.
(Szerk.: Bementem, átvették, nem értették miért lett ez kitalálva. )
Simán be lehetett volna adni ügyfélkapun azt a kommunális adó lemondást/igénylést amiért ki kellett venni egy nap szabit,és buszköltséget fizetni.... :(

[ Szerkesztve ]

(#133042) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

AMD Ryzen 7 2700 (2022.02.28-ig garis)
MSI B450 Tomahawk MAX (2022.11.03-ig garis)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#133043) fuwiradis


fuwiradis
tag

hol tudok debrecenben kiallitva sok hutot megnezni?

a helyzet hogy uj hutot keresek, aminek legfontosabb parameterei a meretei, meg hogy ugy altalaban milyen velemenyek talalok rola. ennek persze neten tudok legjobban utanajarni.

aztan ha megvan szetneznek par boltban, hatha van kirakva egy olyan amit keresek, mert ha opcio, akkor csak megneznem eloben is.

koszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#133044) zeon.hu válasza fuwiradis (#133043) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

MM, elvileg minden kapható darabból van kitéve.

#?*@&!

(#133045) DrBubo77 válasza fuwiradis (#133043) üzenetére


DrBubo77
addikt

Elsősorban MM, esetleg Euronics. De az MM-ben többet láthatsz.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#133046) tahepa válasza fuwiradis (#133043) üzenetére


tahepa
senior tag

Expert a Balmazújvárosi úton a Lidl-lel szemben.

(#133047) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Logitech G403 HERO eladó vagy csere! [link]

(#133048) Salex1 válasza atike (#133008) üzenetére


Salex1
senior tag

Feleségem a múltkor 35 percig nem tudott kikanyarodni. Reggel 7-kor indult, és egyszerűen nem tudtak az autók kijutni az útra. Nem mondom, hogy nektek, Böszörményből érkezőknek jobb lenne, sem a felső Józsaiaknak...egy hajóban ülünk.

(#133049) Cs1csó válasza Salex1 (#133048) üzenetére


Cs1csó
félisten

Egy lehetőség van, kemény döntés de meg kell hozni: NEM 7-kor indulni, hanem FÉL 7-kor (vagy amikor még simán végig lehet haladni.) Lehet azon gondolkodni, hogy inkább benn van a munkahelyén, iskolában stb. fél órával hamarabb vagy beszorít oda valami hasznos programot vagy ül a dugóban.
Volt már aki írta - nem keresem vissza - hogy korán indul és nincs dugó.

(#133050) SOAD19 válasza Cs1csó (#133049) üzenetére


SOAD19
addikt

Vagy az is jó ötlet lehetne, hogy összebeszélne Böszörmény és Józsa népe, városvezetői, hogy a böszörményiek, akkora érjenek Józsához, mikor a józsaik nagy része már bőven elhagyta Józsa környékét.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.