Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#117003) Zoja™


Zoja™
őstag

Na akkor újra.
Egy jó kis telefon valakinek? [link]

(#117009) Sanki


Sanki
addikt

Opel kiegészítők:
- Opel szelepsapka
- Opel Astra G kulcsház
- Opel Astra G antenna talp tömítés

SanDisk és Cruzer pen drive / micro SD
Huawei HUA-AP81 Type C töltő

(#117012) mezis válasza E.Kaufmann (#116973) üzenetére


mezis
nagyúr

Választhatsz azonnali, légipostai küldést, de annak ára van...

mezis

(#117014) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Tudtok ajánlani megbízható fuvarost? Lehet meg tudom oldani máshogy is csak még nem biztos a dolog. Két ágyat kellene eljuttatni Debrecenből vidékre (~ 25 km-re).

Ha tudtok valakit pü-ben jelezzétek, köszönöm.

(#117017) Fredo78 válasza #65675776 (#116990) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Köszi a szakmai hozzászólást, nem olvastam utána hogy ennyire ramaty az állapota. Akkor jó hogy csinálják, mondjuk egy hetet valszeg kibírt volna még...
A Sámsoni út rekonstrukciójával kapcsolatban nekem is erős fenntartásaim vannak. Most csinálják a Sámson-Debrecen tábla közti szakaszt, de a legfontosabb (tábla-Kassai) részről csak ködös tervek vannak konkrétum semmi.

[ Szerkesztve ]

(#117019) szasanyi válasza bobace (#117018) üzenetére


szasanyi
félisten

Szerintem egyre többen vannak úgy ezzel, hogy megpróbálnak nem foglalkozni a dologgal hiszen befolyásuk nincs rá, túlzottan bosszankodni meg nem akarnak. A gond az, hogy ezzel semmi sem változik és a hatásuk ugyanúgy lecsapódik náluk is. Itt nem rra gondolok, hogy kinek hogyan osztanak pénzt, pozíciót, stb. hanem arra, ami biztosan érinti őket, többnyire hátrányosan. Lehet ezt ignorálni, de attól még részesülnek belőle ahogy azt korábban linkeltem. és nem tudjuk mi jön még, amire esetleg (rém)álmunkban sem gondoltunk.

(#117020) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Nincs valakinek olyan pc tápkábele , amelyiknél a tápba dugott rész 90fokos? Magyarul derékszög?
És megválna tőle?

üdv

(#117023) Atomantiii válasza nagyfejü (#117020) üzenetére


Atomantiii
őstag

Egyáltalán van olyan? Majd délután megnézem a lomok között, de nem igazán rémlik, hogy lett volna ilyen.

(#117025) balinyo


balinyo
tag

Tetőfedő/javítő szakembert tud valaki ajánlani Debrecenben (eki érti is a dolgát, mert már 2x nekifutottam az elmúlt 4 évben, de jobb nem lett a helyzet)? Cseréptető szigetelés, eresz javítás lenne a feladat. Kösz előre is!

(#117028) nagyfejü válasza Atomantiii (#117023) üzenetére


nagyfejü
őstag

(#117030) Atomantiii válasza nagyfejü (#117028) üzenetére


Atomantiii
őstag

Ilyenre nem emlékszem, hogy lett volna nekem de azért megnézem.

(#117039) Zola007 válasza #05304832 (#117029) üzenetére


Zola007
veterán

Apropó TV
lesz valakinek mostanság eladó 120cm körüli TV-je?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#117046) dewil666 válasza Zola007 (#117039) üzenetére


dewil666
őstag

Nekem van egy 42" és egy 43" tv eladó. Igaz kicsit kisebb mint amit írtál :)

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#117048) Thermaltake


Thermaltake
tag

Üdv Fórumtársak!

Debrecenbe hol lehet vásárolni 2k fényes lakkot venni?
Fényszóró felújításhoz kellene.
(Szivárványba nincs, és a Fest-É-Ker-nek sincs ilyenje)


Mindeközben... eladó:
Bridgestone nyárigumi szett, HDD hűtő, autó kulcs szilikon tok, pc-s matricák ( intel, gigabyte, OZC, AMD stb..) óriás fali képkeret, airsoft fegyver tartó, olcsósított fali- mennyezeti lámpák (ajándék takarékos izzókkal együtt)

(#117049) schulc99


schulc99
tag

Bedurvultak a magyar rendőrök, ez az új szokás [link]

Levelezgetés helyett egyre több járművezetőt inkább előállít a rendőrség Debrecenben és környékén.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#117050) #65675776 válasza schulc99 (#117049) üzenetére


#65675776
törölt tag

"Akik közül az egyik emiatt lekéste azt a temetést, ami miatt egyáltalán útnak indult."

Induljon el időben...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.