Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#91001) gps76 válasza zolikaDB (#90985) üzenetére


gps76
őstag

Amit én árulok árához képest nagyon jó, saját biciklimen is használok ilyet, de ha hajnalban a buszt körbe kell nézni arra is jó, meg bármihez amihez zseblámpa kell.
Egy db ceruzaelemmel működik amit bárhol lehet venni, de én 14500-as lithium akksival használom, a fénye is jobb meg 2 hónap múlva is van benne szufla.

(#91002) copass


copass
veterán

keresnék olyan festő szakit aki profin tud festeni műanyagot, régi c64-et szeretnék lefújatni.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#91003) erik365 válasza lappy (#90999) üzenetére


erik365
aktív tag

Mint említettem a Trabant is csak kinézetben különbözik a Lexustól. Mégsem látok több Trabantot, mint Lexust...

[ Szerkesztve ]

Magyarország katonái, Tudtok-e még talpra állni?"

(#91004) zolikaDB válasza Manitou (#90994) üzenetére


zolikaDB
veterán

Mit akarsz vásárolni?
Én azt csinálnám, h élőben megtapogatom a gépet, aztán megrendelem onnan, ahol a legolcsóbb HIVATALOS garival.
De igazából a Media Markt pont az az üzlet, ahol magyar viszonylatban jó áron vannak fényképezők, obik, vázak. Pl hivatalosan náluk volt a legolcsóbb nemrégiben a Nikon D7200, a Tamron 70-300 olcsóbb egy tizessel, mint a 220Volt...
Debrecenben még a Malomparkban van a Tennofoto, ott vannak gépek.
Konkrétan melyik csúcskompaktot nézted ki?

GIJoe: rajta vagyok ;)

[ Szerkesztve ]

(#91005) csapee válasza saril (#91000) üzenetére


csapee
senior tag

O sem szorja el es pont 55e tobb maradt a zsebeben.:D
En rendeltem a szutykot neki, pont eleg arra hogy kimozditsa a komfortzonabol a renitens kozlekedoket.;]

Csapee

(#91006) customer114 válasza saril (#91000) üzenetére


customer114
senior tag

burst gomb :C

60e-ért gondolom piros lámpa figyelmeztető hangjelzés is van benne a kereszteződéseknél ;] ;]

(#91007) xuldar válasza saril (#91000) üzenetére


xuldar
őstag

Ugyammá, napi 1 doboz bagó árából már kevesebb mint 2 hónap alatt megvan :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#91008) mghltm válasza xuldar (#91007) üzenetére


mghltm
addikt

hamarosan 1300 lesz 1 dobozzal, meg rovidebb ido alatt osszejon a 60e

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#91009) customer114 válasza mghltm (#91008) üzenetére


customer114
senior tag

:K Kellenek az egészséges emberek, akik 70 évesen még dolgozó / adó képesek.

(#91010) XmoD válasza saril (#91000) üzenetére


XmoD
aktív tag

Életed van ? :U
:DDD

Végignéztem az általad említett márka kínálatát és nagyon sok egyezést látok sok "gagyi kínai" társával. Vagy csak a logó más ? :D

(#91011) xuldar válasza mghltm (#91008) üzenetére


xuldar
őstag

Félreértés ne essék, még mindig értelmesebb dolognak tartom ezt a lámpát, mint hogy bagózzak vagy igyak. De ilyen óriási megtakarításokkal sem vagyok sajnos milliomos :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#91012) mghltm válasza xuldar (#91011) üzenetére


mghltm
addikt

a lampa vs cigi vagy pia reszben egyetertek. csaladdal, gyerekekkel auto / lakas / egyeb hitel mellett valoban muveszet milliokat sporolni.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#91013) erik365


erik365
aktív tag

Azt már megsem merem említeni egy komolyabb Xtar töltő mennyibe kerül a lámpákhoz. :DDD

Magyarország katonái, Tudtok-e még talpra állni?"

(#91014) tahepa


tahepa
senior tag

Valakinek valamilyen tapasztalata erről a termékről?

(#91015) kisspall válasza saril (#91000) üzenetére


kisspall
aktív tag

A lámpa témához kiválóan passzol a "parasztvakító" jelző. :DDD

(#91016) #35104512


#35104512
törölt tag

felesleges kazetta adaptere van valakinek..?

(#91017) Manitou válasza zolikaDB (#91004) üzenetére


Manitou
addikt

Canon G7X
Amúgy sehol sincsen Debrecenben készleten.
MediaMarktnál megrendelem online szerintem, de jó lett volna előtte megnézni élőben. Emagról olcsóbb lenne, meg egy két zug netes helyről, de inkább megoldható legyen a debreceni gariztatás, ha esetleg szükség van rá, emiatt inkább maradok MM-nál

[ Szerkesztve ]

(#91018) ngabor2 válasza Borosz (#90927) üzenetére


ngabor2
nagyúr

A nyitott bukóval annyi a baj, hogy pont az arcot nem védi.

(#91019) Zola007


Zola007
veterán

Zárjuk már le inkább azzal ezt a lámpa vitát, hogy a fórumtárs mind a 4 lámpát ebayes ára alatt hirdeti és ismerve a lámpagyűjtői hozzáállását, garantáltan megbecsült és megkímélt lámpát kap tőle korrekt áron, aki rászán ennyi pénzt.

Akinek ellenben ez túl drága hobbi vagy nem ért hozzá, az viszont ne kritizálja az árkategóriát, ha már érdemben hozzá nem tud tenni.
Nekem is drága, a 7db lámpám ér annyit mint ebből 1db, de ettől még megvan a piaca és nyilván okkal.
:R

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91020) mghltm válasza ngabor2 (#91018) üzenetére


mghltm
addikt

en sem vennek csak zart sisakot. amikor buktam, odavertem a sisak allreszet az aszfalthoz, de megmaradtak a fogaim es az allam sem tort el, mar megerte a 30000-et a megfelelo kupak a fejemen.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#91021) schulc99


schulc99
tag

Eladó THERMALTAKE Commander MS-I gépház. [link]

Az Ár 7500 Ft.

Érdeklődni privátban lehet.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#91022) PofaJenö válasza Manitou (#90994) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Ide pl [link]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#91023) saril válasza kisspall (#91015) üzenetére


saril
senior tag

:C milyen igaz

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#91025) Zola007 válasza #05304832 (#91024) üzenetére


Zola007
veterán

Szerencsére nem kell várni vele, most is hülyének nézem őket. ;]

Ugyanis a különbség az Iphone és a lámpa között, hogy az a Jetbeam/Olight lámpa 2 év múlva is kb. ennyit fog érni. :))

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91026) bul07 válasza Zola007 (#91025) üzenetére


bul07
nagyúr

És nem lassítják(csökkentik a fényerőt) mesterségesen hogy vegyél újat :)

Amúgy belépő mindenes lámpáról írás itt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#91028) perge666 válasza #05304832 (#91027) üzenetére


perge666
veterán

+1 :K

(#91030) bul07 válasza #05304832 (#91029) üzenetére


bul07
nagyúr

Ne hidd, nézd meg hogy a 4S-el mit csináltak, ha frissíted akkor nagyon sokat veszít a sebességéből és már nem is olyan jó, mert érzed hogy sokkal lassabb mint előtte (érzésre nem teszteken)

Ugyan ez lesz a 5S-el is, lehet már idén vagy jövőre, jön frissítés és érzésre lassabb lesz és már azon is töröd a buksidat hogy hát ez lassú és cserélni kellene

És nehezen megoldható vagy sehogy hogy ne zaklasson a frissítéssel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#91032) sto1911 válasza #05304832 (#91031) üzenetére


sto1911
veterán

"Egyébként más rendszernél hány évig használható egy okostelefon?" - en a Blade 1-et toltam vagy 4 evig, most se csucs van, ha nem doglik be, akkor marad az is par evet (LG Leon, tegnap ota hivatalos Android 6-al, sose gondoltam volna ez is megkapja).
Egyebkent meg attol fugg mire hasznalod, valtoznak-e az igenyek menet kozben.

(#91033) bul07 válasza #05304832 (#91031) üzenetére


bul07
nagyúr

Én úgy értettem hogy ahogy a 4S-el(2011) kibabráltak és nem ez évben hanem tavaly vagy azelőtt úgy a 5S is sora kerül mert az is 2013-as model

És nem is azért mert 5-6éves hanem azért mert ha frissíted akkor nagyon belassul, és nem a telefon alkatrészei avulnak el egyik másodpercről a másikra hanem a szoftveres frissítés okozza

És nincs visszaút ha nem tetszik :(

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#91034) Calogero válasza #05304832 (#91031) üzenetére


Calogero
addikt

Bár az enyém nem túl okos, nem túl modern ,de amire használom arra megfelelő (telefon,SMS, Navigáció)
2010 óta használom. Samsung Omnia II 8Gbyte

Az hogy hány éviig használható egy okostelefon az egyéntől függ. Aki csak farok hosszabbításra használja az mindig megveszi a legdrágábbat hogy legyen mivel felvágni.

(#91035) Salex1 válasza bul07 (#91033) üzenetére


Salex1
senior tag

Ugyan ez volt a 3GS-el. két évig használtam, és úgy belassult, hogy már a földhöz vágtam volna legszívesebben. (De ugyan ez megvan az androidnál is, pont ezt tapasztaltam az Xperia SP-vel is)

[ Szerkesztve ]

(#91036) bul07 válasza Salex1 (#91035) üzenetére


bul07
nagyúr

Én S2 használok már több mint 3éve, nem piszkálom nem rakom tele mindenfajta androiddal teszi a dolgát, és nem érzem lassúnak, egy két alap játék is megy rajta ha nagyon unatkoznék

De használtam pár hétig nagyobb telefont és mikkor visszaváltottam igen éreztem a nagyobb kijelzőnek a hiányát, de minek cseréljem le ha semmi baja
Majd talán jövőre
A3-as vagy A5 Samsung jön be, nagyobb drágább nekem nem kell, talán fekete pénteken ilyen 40e Ft magasságában meg tudom majd venni, de ha több lesz akkor nem veszek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#91037) sto1911 válasza Salex1 (#91035) üzenetére


sto1911
veterán

Ezt mindig elmondom, ha ilyet latok, az Android = Nexus. Az hogy az egyeb gyartok mit es hogyan optimalizalnak, az mar nem az Android felelossege/hibaja.

(#91038) gps76


gps76
őstag

Mennyit tudtok vitázni melyik rendszerű telefon a jó, melyik rossz...
Sokszor azt bírom az almát hasonlítjók egy közép vagy inkább alatta levő droidhoz, még szép hogy rosszabb, hasonlítsák a felső kategóriáshoz ami hasonló áron is van, ott már fej-fej mellett vannak.
Egyszerű marketing az egész, eddig almáéknál kevésbbé volt jellemző, de náluk is kinyilt a csipa, hogy úgy írják meg a telefon szoftverét, de a külső alkalmazások nagy részét is, hogy vegye meg a felhasználó az újabb tipust, a régi készülék akadjon, lassan fusson, "legszívesebben földhöz vágnám" szindróma legyen. A gyártónak nem jó ha sokáig egyet használsz, vegyél újabbat, drágán, dobd el a régit. Lehet csak az én meglátásom, de ezt tapasztalom.

(#91039) rayoliviero válasza #05304832 (#91029) üzenetére


rayoliviero
veterán

5S-t ne vegyél szerintem, már nem mai gyerek, SE-t lenne érdemes neked.

Amúgy az iPhone tartja a telefonok között a legjobban az árát. A hangminőség pedig a legjobb (Viber és GSM). Aki sokat telefonál, annak ez fontos szempont.

Én csak azért adtam el, mert nem volt jailbreak, anélkül pedig számomra használhatatlan.

(#91040) birq válasza rayoliviero (#91039) üzenetére


birq
csendes tag

Mi most éppen az SE-vel szívunk. Sárgásan elvolt színeződve a kijelző teteje. Természetesen ki is cserélték azonnal, de annál is sárgás a kijelző. Különböző cikkekben írják hogy idővel elmúlik a sárgaság, úgyhogy most egy picit várunk, aztán ha nem javul akkor jöhet a harmadik.

üdv: Attila

(#91041) rayoliviero válasza birq (#91040) üzenetére


rayoliviero
veterán

Igen, a minőség az sajnos nem a régi. De ha kifog az ember egy hibamentest, akkor évekig nen lesz vele gond nagy valószínűséggel.

Nekem szerencsém volt, hogy a 6 hibátlan volt.

(#91042) Zola007 válasza #05304832 (#91029) üzenetére


Zola007
veterán

Az Ipad szériával semmi bajom, de vegyük figyelembe mennyivel több Iphone adnak el mint Ipadet
ha nem csal a statisztika, 2015-ben 55 millió Ipad-et adtak el és 220 millió, tehát 4x annyi Iphone-t.

Éppen ezért az Iphone képezi a márka imidzsét, nem az Ipad
Ahogyan a Samsungról sem a Samsung porszívó jut eszébe senkinek, hanem a Galaxy széria vagy a TV-k.

(#91031) local1: 3 éves lesz most júliusban a Lenovo A820-am. Használom rengeteget, wiki, 3g, gps, 4 email szinkron, napi 1 óra net, kb ugyanennyi telefonálás, sok email, sms és amit 40 ezerért nyújtott 3 év alatt, azzal ennyi pénzért maradéktalanul elégedett vagyok. Én. Nem a teszt, meg nem burzsujpistike.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91043) customer114 válasza Zola007 (#91042) üzenetére


customer114
senior tag

Nokiáról ez jut eszembe mindig. :)

(#91044) Zola007 válasza rayoliviero (#91039) üzenetére


Zola007
veterán

Magyarul ahhoz, hogy a felhasználó számára egy normál felhasználó - mint Te - számára használható legyen egy 150 ezres Iphone, fel kell törni a szoftverét?
érzek némi disszonanciát a dologban :)) és nem a te részeddel van a gond :N

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91045) customer114 válasza Zola007 (#91044) üzenetére


customer114
senior tag

Te is tudod, hogy "az iphone az egy életérzés". :D (mellesleg, ha megtalálná valaki youtubeon az interjút és linkelnél is amiben ez elhangzik, megköszönném :K )

"vitába" bekapcsolódva: ha olyan dolgot kerestek, aminek az évek során nem romlik sokat az értéke vegyetek genius 5.1 hangfalakat (jó pár éve egy típus 30 volt, most ugyanez 45)

[ Szerkesztve ]

(#91046) rayoliviero válasza Zola007 (#91044) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ez csak nekem olyan fontos, alapból sincs vele probléma. Csak így számomra fontos plusz dolgokhoz jutok, de az emberek nagy részének az lényegtelen.

Androidos telón is azt nézem, hogy lehet-e rootolni garivesztés nélkül és milyen custom ROM-ok vannak rá.

(#91047) Zola007 válasza customer114 (#91045) üzenetére


Zola007
veterán

Ez a kezdőlapom ;] [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91048) customer114 válasza Zola007 (#91047) üzenetére


customer114
senior tag

Ez az, köszönöm. :C majmok

(#91050) SOAD19 válasza #05304832 (#91049) üzenetére


SOAD19
addikt

Régebben már láttam ezt a videót, és én továbbra se vagyok ""! :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.