Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) olbaidhun


olbaidhun
őstag

A napokban arra kellett közlekednem. Féltettem a verdát, tényleg ilyen szépen kell kinézni Debrecennek?

(#6989) sNORh válasza dr600 (#6988)
akkor én már 3 órát is megérdemelnék a listámért? :DDD
Működnek amúgy a hivatkozások?(máshol is ezt használom)

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#7003) #65675776 válasza olbaidhun (#7001) üzenetére


#65675776
törölt tag

Annyira nem csúnya az adatlapod, és a hsz-sal sincs probléma. Miért kapnál érte három órát?

(#7004) arpeen2 válasza Bjørgersson (#7000) üzenetére


arpeen2
senior tag

Gondolhatod hogy nem most kérték ki az engedélyeket. A LIDL vezetői nem ellenségük a saját pénzüknek, több ezer boltjuk van mindenfelé, szted nem tudják egy boltnyitás menetét? Csak valszeg nem fizettek eleget a megfelelő zsebekbe, így a hatóságok b.sznak kiadni az engedélyeket. Na EZ magyarország !

(#7005) ZeroCaptan


ZeroCaptan
tag

Casio Marine Gear MRP-700-1A karóra hibátlan állapotban 1 hónapos, 1 év garanciával, dobozában eladó, szép óra de nem szoktam (órákat) hordani. Fix ár 13000 ft.
http://casio.bolt.hu/?2892,mrp-700-1a-casio-marine-gear

[ Szerkesztve ]

NHL, NBA, Soccer

(#7006) Papaj x


Papaj x
tag

Munkára keresünk embert SÜRGŐSEN!

Németországban építkezésen kellene fordítani 7-8-9-10 euros órabérért! Részletekért hívj: +3630 576 3860

Gépész diákok előnyben!

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#7007) torcsrent válasza Papaj x (#7006) üzenetére


torcsrent
csendes tag

Min.bérért fordítani? Ráadásul német építőiparban? :F
Kicsi az esély, hogy ilyet találtok.

(#7008) patex1983 válasza arpeen2 (#7004) üzenetére


patex1983
őstag

Én olyat hallottam, hogy az épület alapozását cseszték el és emiatt csúszik a nyitás...Nem tudom mennyire igaz, mennyire nem, de én ezt jobban elhiszem, mint azt, hogy nem kérték ki időben az engedélyeket... :)

[ Szerkesztve ]

X

(#7009) Potib


Potib
csendes tag

Üdv!

Eladó vodás Nokia 6300 telefon. Nagyon megkímélt állapotban.

Érdeklődni privátban!

(#7010) Vladi válasza Laraxior (#6999) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Hát... lehet odébviszik a lyukakat, nem tudom. :DD

(#7007) torcsrent:

Valamit el teccet számolni. :)

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7011) Papaj x válasza torcsrent (#7007) üzenetére


Papaj x
tag

Lehetséges, erre szokták azt mondani, h akkor maradjon a magyar minimálbérnél, ha nem tud mást.. :( Lehetőség, mindenki eldönti, h él vele, vagy sem.

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#7012) torcsrent válasza Vladi (#7010) üzenetére


torcsrent
csendes tag

Miért is?
Jah, mert nincs minimálbér náluk, csak ágazati "javasolt" bérek, OK.

(#7013) mukibuci válasza #65675776 (#7003) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerintem karórára gondolt ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7014) Vladi válasza torcsrent (#7012) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Azt nem tudom, hogy miért számoltad el. :))

7-10 eurós órabér.... hát ez nem tudom hol minimálbér. Lehet arrafelé igen, de itthon egyik diák se akaszt le ennyit. :N

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7015) wwhy válasza Vladi (#7014) üzenetére


wwhy
veterán

(ha tudnék németül, akkor már kb. azonnal indulnék is, pedig a diákok másik oldalán állok :) )

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#7016) Kryczek válasza dr600 (#6982) üzenetére


Kryczek
tag

újabb bizonyíték arra, hogy van élet az agyhalál után!

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#7017) torcsrent válasza Vladi (#7014) üzenetére


torcsrent
csendes tag

Gondolom (hirdetés szövegéből) nem itthon kell dolgozni, hanem kint, így az ottani bérekhez, árakhoz, lakhatáshoz viszonyítottam.
Te számoltad el, mikor az itteni diák pénztárcájához mérted :)

(#7018) Viktojka


Viktojka
tag

Senki nem űz itt semmilyen autósportot?
Vigyétek az overállom, mert felgyújtom... Ja, hogy nem tudom, mert tűzálló!!! ;] :DDD
Kis alku belefér... ;)

[ Szerkesztve ]

(#7019) dr600 válasza Kryczek (#7016) üzenetére


dr600
csendes tag

jaja igyvan :DD

ujonc vagyok de megbizható---->Találat dr600 felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#7020) Kryczek


Kryczek
tag

ma trollkodtam kicsit ;] jöttek a kölykök suliba, olyan 16-18 évesek, ilyen csőnadrág vagy mi meg sapi meg ez a hülye majdnem emós bmx-es kategória. Természetesen bmx-el. beszélgettek ott hogy mi a menő, meg 160 ezer egy ilyen bmx. Mondom nekik: értem, hogy menő, de miért a kisöcséd biciklijével jársz suliba :DDD :DDD :DDD :DDD
furán néztek, a kollégák meg visítva röhögtek ;] ;] :DDD :DDD :DDD :DDD
csak gondoltam megosztom, milyen rendes vagyok :DDD :DDD :DDD

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#7021) Laraxior válasza Kryczek (#7020) üzenetére


Laraxior
titán

:D :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7022) Papaj x válasza torcsrent (#7017) üzenetére


Papaj x
tag

Szállás, útiköltség biztosított, szerintem még az étkezés is meg lehet oldani. Nem vita tárgyára raktam ki, természetesen van aki nyelvtudással keres 10* annyit kint, meg fele annyit sem Magyarországon.

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#7023) mukibuci válasza Papaj x (#7022) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

német nyelvtudás muszáj hozzá? ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7024) Kryczek válasza mukibuci (#7023) üzenetére


Kryczek
tag

nem, de akkor építkezni kell tudni. mert vagy fordítasz vagy neked fordítanak. csak az egyik oldalon lehetsz :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#7025) #65675776 válasza mukibuci (#7023) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szerintem a "Neked szóltam bazmeg!" mondatot már mindenhol értik a világon.

(#7026) pohár válasza #65675776 (#7025) üzenetére


pohár
félisten

főleg ha hangosan, artikuláltan ordibálsz, azt is megérti bárki! :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7027) Kryczek válasza #65675776 (#7025) üzenetére


Kryczek
tag

:DD :DD :DD :DD :DDD :DDD :DDD

és még tedd hozzá hogy Scheiße! :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#7028) bundaska válasza _seth_ (#6964) üzenetére


bundaska
aktív tag

Hello!

Küldök PM-et! Nem tudom kaptál e már választ valakitől.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#7029) Papaj x válasza mukibuci (#7023) üzenetére


Papaj x
tag

Funkcionalitás szempontjából erősen ajánlott. :R

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#7030) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Eladó 2 éves T-mobileos Sony Ericsson Satio minden gyári tartozékával 30k-ért. Az ár alkuképes, és akár részletfizetés is megoldható.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#7031) Phili


Phili
tag

(#7032) Sanyabá válasza Papaj x (#7022) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Mikor és mennyi időre kellene menni,és mivel?

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#7033) torcsrent válasza Papaj x (#7022) üzenetére


torcsrent
csendes tag

Én sem vitának szántam, csak sima csevegésnek, ami ide simán belefér szerintem.
Szakmai német nyelvtudású személy előfordulása kicsit más tészta, mint az angol.

(#7034) kiss.a


kiss.a
csendes tag

eladó verba dvd, dl lemez
adidas férfi melegitő alsó-felső xl méretben

(#7035) Papaj x válasza Sanyabá (#7032) üzenetére


Papaj x
tag

Az idő egyenlőre ismeretlen, min. 2 hónap, de akár több év is lehet, ez építőiparban elég munkafüggő.
Szállítás, szállás megoldott, ami szerintem költségmentes. Egyenlőre én közvetítő vagyok, úgymond én/mi mentünk volna, de bizonyos dolgok miatt ez nem lehetséges.
Ha komolyan érdekel a dolog, tudok majd telefonszámot adni, amivel közvetlenül a céggel lehet egyeztetni, ami debreceni székhelyű, de az érdekeltség el nem döntéséig lehet velem konzultálni. :R

torcsrent:természetesen értem, s nem szakmai nyelvtudás a követelmény, hanem a jó német nyelvtudás, s nem feltétlen 10 éves tapasztalattal rendelkező emberek is szóba jöhetnek. Ha valaki megérti/megérteti magát, a szakmai nyelv kitanulása idő kérdése.
Ezért írtam azt, hogy gépész diákok, végzettségűek előnyben, hiszen tudják miről kell beszélni, legfeljebb a mondandó módja más.

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#7036) blasko92 válasza Bjørgersson (#6972) üzenetére


blasko92
őstag

És a lábrúgdosó lány? :DDD

Atyaúristen, akkor még mindig olyan nagy hasa van a csávónak :Y :DDD És rohadnak a fogai, és büdös a pofája. Illetve piaszagú :D

(#7037) Bjørgersson válasza blasko92 (#7036) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ő is nálunk van még, ha jól tudom idén fog végezni. Mikor jártál te hozzánk?! Ismerlek?! :Y Ezzel el is mondtál róla mindent. :DDD :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7038) blasko92 válasza Bjørgersson (#7037) üzenetére


blasko92
őstag

Tavaly :) 2/15.N

(#7039) Sanyabá válasza Papaj x (#7035) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Értem, sajna nem én lennék a delikvens , hanem egy közeli hozzám tartozó,aki Nő. :U ,De tolmács és nyelvtanár.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#7040) ati012 válasza Papaj x (#7035) üzenetére


ati012
senior tag

Felcsillant a szemem, hogy segéd munkáról van szó. De sajnos nem. :(
Esetleg segédmeló akad? :)

(#7041) Bjørgersson válasza blasko92 (#7038) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na most már végképp tudni akarom ki vagy, hátha látásból ismerlek. :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7042) blasko92 válasza Bjørgersson (#7041) üzenetére


blasko92
őstag

Mit írjak??? :DDDD
Látni lehet láttuk már egymást. :)

(#7043) Bjørgersson válasza blasko92 (#7042) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mittudomén. Küldj inkább egy kis szilvás Unicumot, mert a holnapi kocsmázás nem jön össze volt osztálytársammal.

:DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7044) blasko92 válasza Bjørgersson (#7043) üzenetére


blasko92
őstag

Elfogyottmegittamennyinincsen. :DDD

Egyszer a kopasz portás kizárt minket a suliból, mert kimentünk cigizni. Visszafelére bezárta a fenti ajtót, és még Pongit se engedte ki, amíg meg nem érkezett hozzánk Doktor Genya, alias Gyetvai. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7046) Bjørgersson válasza blasko92 (#7044) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Melyik kopasz? A szemüveges őszhajú? Vagy a nagydarab? Mondjuk szerintem arc mindkettő. :D Pongi meg most az osztályfőnököm, vele is elvagyok. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7047) iceQ!


iceQ!
addikt

TP-Link Wireless adaptert keresek. Holnap délig tudom átvenni Debrecenben.Ára: 2000-2500 Ft körül legyen. Az sem baj ha antennás. :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7048) blasko92 válasza Bjørgersson (#7046) üzenetére


blasko92
őstag

A dagi. Velünk mindig bunkózott. Az öreg az jófej volt.
Mondanád Ponginak, hogy Szabó Balázs üdvözli? :)

(#7049) zolikaDB válasza Papaj x (#7022) üzenetére


zolikaDB
veterán

Jó az a 2400-3000 ft/óra azért...

(#7050) Papaj x válasza Sanyabá (#7039) üzenetére


Papaj x
tag

Rendben, telefonon hosszasabb kérdésekre is tudok választ adni, s ha komolyan érdekli átadom a szót face to face- be.. :)

ati012: Sajnos csak javítani való dolog van, de az rakással.. Csakhát minden azon az áron, amiért legszívesebben fel sem kelnék..

zolikaDB: Szerintem sem rossz,. ha tehetném már most csomagolnék, s farkamat a lábam közé csapva malmozva várnám..

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.