Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72001) Beerdrinker


Beerdrinker
tag

Kütyü valakinek? :)

ConCorde tab Speed

"Where is Jessica Hyde?"

(#72002) bhonti válasza Zola007 (#71987) üzenetére


bhonti
tag

Lásd DTV, dehir.hu... Tegnap mondták.

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#72003) zolikaDB válasza perge666 (#71999) üzenetére


zolikaDB
veterán

Kollega vett egy Lumia 735-öt, nekem nagyon bejön, sebessége is teljesen rendben van (nekem Xiaomi Mi3-asom van), a felhasznált anyagok is tetszenek.
A rendszer meg ugye friss, a következő WIN verzió is felmegy rá.

(#72004) schulc99


schulc99
tag

Eladó ha van rá érdeklődő.
Privátban keres ha érdekel. :R

Kerti asztal 2 székkel 12 000 Ft

6 db. 0,5l-es körsó (soha nem használt, vitrinben tartott) 2000 Ft

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#72005) Zola007 válasza bhonti (#72002) üzenetére


Zola007
veterán

A család akinek a kocsiját elvitték 100 km-ről jött, valószínűleg ők sok DTV-t néznek
Egyébként azt még én sem, mert nincs TV-m.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72006) SOAD19


SOAD19
addikt

Hali!

Kellene nekem majd egy jó varrónő nem sokára, aki kb. egy hét alatt végez a melóval, és nem dolgozik túl sokért. Nadrág aljazás lenne majd, meg talán pulóver ujjának kicsit rövidebbre alakítása.
Régebben aljaztattam a Nyugati utcán, de ott elég sok idő (bő két hét volt legutóbb is, ha jól rémlik ) mire elkészül, mert sok a munkájuk.

Köszi!

(#72007) sirály69 válasza Zola007 (#72005) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem van tv-m, mégsem nézem a DTV-t... :B

Szerver Hosting Debrecenben

(#72008) lorcsi válasza Zola007 (#71973) üzenetére


lorcsi
veterán

Ge.ik ezek..b+ :((

(#72009) rayoliviero


rayoliviero
veterán

(#72010) iscsu válasza Zola007 (#72005) üzenetére


iscsu
tag

Nem kötekvésből, csak a "PARKOLÁSI REND VÁLTOZÁS figyelemfelhívó táblát" olvasva írhatnékom támadt:

Szerintem akármilyen baromság a nagyvásár miatti rend (alig szokták használni a külső sávot), már a kihelyezett táblák önmagukban elegendőnek kellene, hogy legyenek.

Az érintett utcák házaira (bejárati ajtók) a hét elején kikerült a felhívás. Szerda óta az ott parkoló autók ablaktörlője alá papírt dugdosnak ugyanezzel a felirattal. Tegnap délután óta rendesen ki van táblázva végig a megállni tilos. Tegnap csak egy-két helyen láttam, de ma egész nap 6-800 méterenként kint állt egy pár seriff, és rászólt a megálló autókra.

Ezeken felül szerintem már csak tánckart lehetne fogadni, ami az út közepén eltáncolja, hogy "ne állj meg, sállálá"...

(Igen, én is a környéken lakok. Igen, majd' minden nap autózok. Nem, nincs közteres rokonom, ellenben ma többször meg kellett volna állnom az Egyetem sugáron, és a Dóczyn is. Igen, az elszállított autók tulajainak kb. 20%-át én is sajnálom, de azok sajna a maradék 80% "decsakkétpercreállokmeghátnemérted" miatt szívnak. 30k meg tényleg rablás egy ilyenért.)

(#72011) perge666


perge666
veterán

Holnap nem jár olyan Nyíradonyban akinek van olcsó Nokia Lumia eladó 25K-ig?
Lehet 10000ft-os is.
A lényeg hogy hibátlanul működjön,ne legyen lelakva.

(#72012) Zola007 válasza iscsu (#72010) üzenetére


Zola007
veterán

ott a tábla OK
büntessék meg OK
én az elszállítást nem értem, azt minek

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72013) diablo1984 válasza Zola007 (#72012) üzenetére


diablo1984
veterán

azért, mert ha ott hagynák, akkor nem kerülne 30ba! meg kell a hely az új madaraknak!

(#72014) iscsu válasza Zola007 (#72012) üzenetére


iscsu
tag

Ja, akkor ez így oké. :) Én csak a figyelemfelhívás mértékének kritizálásával nem értettem egyet.

diablo1984:
Attól miért a közteres a g*ci, és a sofőr a madár, hogy utóbbi megállni tilosban áll meg? (HA, és csak HA nem elszállítós buliról van szó, persze.)
(Továbbra sincs előbbi a családban, és túlvagyok már pár kerékbilincsen is, mégsem szidtam aki feltette.)

[ Szerkesztve ]

(#72015) Tubi2


Tubi2
senior tag

Valakinek ilyen sata>molex átalakítója van?

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#72016) Zola007 válasza iscsu (#72014) üzenetére


Zola007
veterán

A kerékbilinccsel nekem sincs bajom, de látni kellett volna ma is hogy emelték fel azt az autót.
Utána betolat vele a gallyak közé :W Csikorogtak a fa gallyai a BMW tetején. Gondolom a festésnek jót tett.

Kamerával vette a műveletet az egyikük
Közben a forgalomnak integetett félkézzel, addig jobb kézzel derékmagasságban tartotta a kamerát, forgott vele, stb. Abból a felvételből semmi nem látszik az is biztos, ha kárt tettek az autóban, akkor a tulajnak nem lesz semmi a kezében, ami bizonyítsa, hogy előtte nem volt rajta a sérülés az autón.

Összegezve nem a vontatással van bajom
Nem a közterületes feladatkörrel van bajom.
A bajom azzal van, hogy úgy általánosságban bunkó a magyar és nem végzi rendesen a munkáját. Ugyanez igaz sok más munkakörre, ahol részben vagy egészben felel valaki egy vadidegen ingóságáért az eljárás során.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72017) John_Deere válasza Zola007 (#72016) üzenetére


John_Deere
tag

Nekem az jutott eszembe, hogy emlékeim szerint volt már egy ilyen sztori tavaly a Csapó utcán, hogy ha emelés közben műszaki hiba miatt leesik az autó, ott a kárt ki nyeli be? A szerencsétlen halandó, a közteresek, vagy...?

Off: Thomas Mannon szoktam állni, kíváncsi lennék hogy vinnék el. :DDD

(#72018) iscsu válasza Zola007 (#72016) üzenetére


iscsu
tag

Így meg már csak annyi, hogy: +1. :K

Jahh: az elszállításról a legszebb jelenet az volt, amikor az ex-Lalivilla előtt a külső sávban lévő elszállítandó autó mögött állt a közteres Golf, a belsőben a lopós, amiből a szembe belsőbe szállt ki épp a sofőrje, és állt meg ott beszélgetni. :C

[ Szerkesztve ]

(#72019) Zola007 válasza John_Deere (#72017) üzenetére


Zola007
veterán

ha jól tudom, Józsán lakik a Ford tulaja
egyébként meg elmondom mi történne: beülne, elfordítaná a kulcsot és hazavontatná a lopóautót Józsára :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72020) sto1911


sto1911
veterán

Porszuro muanyag racs vagy hasonlo kellene nekem, de nem tenyernyi meretben, hanem egy haz oldalnyi. Lehet ilyet kapni helyben? Vagy nezzek be a Praktikerba valami finomabb haloert?

(#72021) HANDO88 válasza sto1911 (#72020) üzenetére


HANDO88
senior tag

Ilyesmi engem is érdekelne. Légyszi szólj ha találsz valamit. :K :K

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#72022) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Ajánlom magam, újabb, frissebb tartalommal.

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#72023) SOAD19 válasza SOAD19 (#72006) üzenetére


SOAD19
addikt

Esetleg Várkonyi Évit ismeri valaki, jól dolgozik? :)

(#72024) devil-k válasza SOAD19 (#72006) üzenetére


devil-k
nagyúr

Petőfi tér, Gyöngyi- Ruhajavító. [link]

- mozi bolondéria -

(#72025) Zola007 válasza SOAD19 (#72023) üzenetére


Zola007
veterán

Nem fordítasz kicsit túl sok gondot erre a ruha témára? :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72026) PofaJenö válasza sto1911 (#72020) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Ilyesmire gondolsz ? [link]
:F

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#72027) sto1911 válasza PofaJenö (#72026) üzenetére


sto1911
veterán

Ez nem lehet, hogy tul suru es nem huzza at rajta a venti a levegot? A hazhoz valami lyuggatott muanyagot adtak, ehhez merten sokkal nagyobb lyukakkal. Valami olyasmire gondoltam.

(#72028) SOAD19 válasza devil-k (#72024) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi!

Zola007:

Tény és való. :D Szerencsére nem gyakori eset ez nálam. Most szeretném letudni a ruházkadást egy hosszabb időre, kicsit már kezdem én is unni, jó lenne, ha már túl lennék rajta. Lassan a végén járok. :)

(#72029) sto1911 válasza sto1911 (#72027) üzenetére


sto1911
veterán

Kinezetre ilyesmim van, de csak tenyernyi: http://assets.hardwarezone.com/img/2013/09/magnetic-dustfilter.jpg

[ Szerkesztve ]

(#72030) stb123


stb123
tag

Valakinek van elfekvőben 2 amperes mikro usb-s telefontöltője? Reális áron megvenném!

(#72031) Zola007 válasza stb123 (#72030) üzenetére


Zola007
veterán

ha telefonhoz kell akkor én nem ajánlanám, csak olyat ami max 1 A-t tud
A telefonok akkui nem ilyen töltőáramra vannak tervezve, hamar ki fogod nyírni az akkut.
Van amelyik készülék fel sem tud venni 2A-t a töltő felől.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72032) adorjant


adorjant
senior tag


Eladó Dell E6510 notebook az alábbi kiépítésben:

-Intel i5-560m processzor 2 mag-4 szál, 2,66ghz órajel és 3,2ghz Turbo
-4gb ddr3 ram
-160gb hdd
-Intel HD Graphics
-Wifi,bluetooth,sd olvasó,expresscard,e-sata,dvd-író,stb
-MAGYAR billentyűzet
-akku rossz

Nagyon szép állapotú gép,billentyűzet sincs fényesedve.

50.000 forint az ára.

[ Szerkesztve ]

(#72033) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok. Napárnyékolónak kellene nekem valami textil, ponyva, valami anyag, de amiket eddig találtam, nagyon drágák. Nincs valakinek tippje? 4x4 v. 5x4m es kellene.

-

(#72034) Thermaltake válasza SOAD19 (#72023) üzenetére


Thermaltake
tag

Hy.

Ha ő van a keri környékén,akkor én már igénybe vettem a szolgáltatásait.
Nem volt semmi probléma. Kedves volt és gyorsan elkészítette a felvett munkát.

(#72035) hcs57 válasza Zola007 (#72031) üzenetére


hcs57
őstag

A telefontól függ a töltőáram... akár 10A-t leadó töltő is lehet, a telefon belső ellenállása határozza meg a töltő áramot. Szerintem.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#72036) stb123 válasza Zola007 (#72031) üzenetére


stb123
tag

raspberry pi-hez kellene, nem telefonhoz

(#72037) SOAD19 válasza Thermaltake (#72034) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi! Azt nem tudom, hogy hol található. Meglátom majd.

(#72038) rayoliviero válasza stb123 (#72036) üzenetére


rayoliviero
veterán

Edigital Home nevű töltő, Samsung 2A-es töltő vagy Nillkin. Ez mind a három jó.

(#72039) Zola007 válasza hcs57 (#72035) üzenetére


Zola007
veterán

Szerintem pont ugyanezt írtam :U
(#72031) Zola007: "Van amelyik készülék fel sem tud venni 2A-t a töltő felől."
Szerintem...

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72040) sto1911 válasza Zola007 (#72039) üzenetére


sto1911
veterán

(#72031) Zola007: ha telefonhoz kell akkor én nem ajánlanám, csak olyat ami max 1 A-t tud
A telefonok akkui nem ilyen töltőáramra vannak tervezve, hamar ki fogod nyírni az akkut.

Na, ez igy nem igaz.

Van amelyik készülék fel sem tud venni 2A-t a töltő felől. < ez igy magaban igaz.

[ Szerkesztve ]

(#72041) Zola007 válasza sto1911 (#72040) üzenetére


Zola007
veterán

De igaz. Azért mert te még nem láttál olyat, nem azt jelenti, hogy nem létezik.
A kínai alapú és olcsóbb telókban nincs olyan jó elektronika.
Volt már nálam kínai dual simes teló, ami simán ette a a 2A-os töltőről az áramot, tele is ment az akku elég hamar. Meg tönkre is.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72042) sto1911 válasza Zola007 (#72041) üzenetére


sto1911
veterán

Ja, akkor ird oda, hogy dzsunka szarrol beszelsz :DDD
Most irjam azt, hogy te meg nem lattal rednes minosegu telot vagy mi?

A default az, amit leirtam meg meg elottem mas is, attol, hogy a kinai mocsok rosszul mukodik, arrol nem mi tehetunk.

Telenornal online hogy lehet rendelni? Megvan a keszulek, ott az ara, es nincs gombom meg semmim, nem tudok tovabb menni.

(#72043) #65675776 válasza sto1911 (#72042) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egy dolog a telefon minősége, másik az akkué. A kettő nem feltétlenül függ össze. Lásd a Lenovo, Dell vagy HP által visszahívott temérdek akkut.

(#72044) Zola007 válasza sto1911 (#72042) üzenetére


Zola007
veterán

Elég sok dzsunka sz.rral van tele a piac
Attól hogy Alcatel, Honor vagy Samsung van ráírva, 20-30e Ft-ért még semmi nem garantálja a csúcsminőségű alkatrészeket.

Ja, hogy neked a 20-30 ezeres teló már ipari hulladék. Én kérek elnézést, sok embernek ennyire se telik.

Ahogy daa-raa írja, a prémium kategória sem garantál semmit.
200-at fizettem anno a HP Probookért, mégis meg kellett néznem 3 hónaposan az akkut, mert küldtek levelet visszahívási akcióról. Szerencsére az enyém nem volt problémás, 3 évesen még mindig 3 órát bírt róla a gép.

Egyik ismerősöm Iphone függő. Sorra veszi ami kijön. Hónapokig szívott a telefonja (talán 4 vagy 4S) akkujával. Pedig nem volt pici pénz az sem újonnan anno.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72045) hcs57 válasza Zola007 (#72039) üzenetére


hcs57
őstag

Csak azt az egyszerű fizikát (Ohm, Kirhoff) ecseteltem, hogy adott feszültség (5V) esetén nem a töltő határozza meg a töltő áram nagyságát, hanem a fogyasztó és töltő együttes belső ellenállása. így a töltő a maximum töltő áramot csak adott fogyasztó esetén tudja csak leadni...ami azt felvenni képes.
Az akku meghibásodása két esetben szokott előfordulni
- nagyobb a töltő feszültsége a kívánatosnál,
- maga az akku gyártási hibás.

Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#72046) sto1911 válasza Zola007 (#72044) üzenetére


sto1911
veterán

33-ert veszek most telot, szoval ez egyaltalan nem allja meg a helyet :) (Az LG Leon lesz, talan pont te ajanlottad.) (Egy 4-5 eves Blade 1-et cserelek le ra egyebkent :D)

Viszont olcso es olcso telo kozt is oriasi kulonbseg van, jol meg kell nezni.

Az is igaz, hogy a nagyok is hibaznak (mondjuk HP-t akkor se vennek semmibol, ha kenyszeritenenek ra), viszont ott vissza is hivjak, a gagyi meg csak siman felrobban(hat).

Itt hogyan tovabb?
1

[ Szerkesztve ]

(#72047) PLaci58 válasza stb123 (#72030) üzenetére


PLaci58
őstag

Ezt ajánlanám. Mondjuk én akcióba 900.- Ft-ért vettem nemrég náluk. Ez a töltő tud 1,7A-t! A Samsungnak nevezett 2A-es töltő 1A-t sem tud leadni.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#72048) sto1911 válasza PLaci58 (#72047) üzenetére


sto1911
veterán

Eleg komoly alatta az ertekeles, jot linkeltel?

(#72049) hcs57 válasza sto1911 (#72048) üzenetére


hcs57
őstag

Ha erre a töltőre rádugsz egy olyat telefont, ami csak 460mA-t tud felvenni, akkor nem is fog többet, hiába tudna a töltő többet leadni. Tudni kellene, mit töltött...

Szerintem.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#72050) Zola007 válasza hcs57 (#72045) üzenetére


Zola007
veterán

Nem a fizikával van baj, hanem jó pár telefon akkujának áramköre engedi és az akku képes felvenni 1,5-2A-t a gyorstöltési lehetőség miatt.
Attól még a cellák nem biztos hogy örülnek neki.
pl. a Samsung S4-hez is 2A-os töltőt adnak, mégis csak max 1,3A-t tud felvenni. Azonban még ez a C/2-es töltőáram is elég sok a 2600-as akkuhoz

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.