Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92002) dudikpal


dudikpal
aktív tag

A 4:0? Az nem vicces, hanem röhej, mint ahogy az egész bizakodás, ami ezt az egész foshalmazt körüllengte eddig :K

Szerk: visszavonom, a részegképzőből a "Szép volt fiúk" hallatszik, nemtom ezek mit néztek, de ezt fogjuk itt hallgatni reggelig

[ Szerkesztve ]

(#92004) Zola007 válasza PLaci58 (#91998) üzenetére


Zola007
veterán

"Nappal megy 5-6 órát ilyen nagy melegben, éjszaka nyitott ablaknál csak a ventilátor megy és lehűti a szobát."

Igen, azt olvastam ki belőle, hogy nappal járatod a klímát, éjszaka meg kinyitod az ablakot, hogy lehűljön a szoba sima ventilátorral. Tudtommal a ventilátor csak mozgatja a levegőt, de nem hűti.
Persze nincs kizárva, hogy mást szótárral dolgozunk :U

Mikor van nappal 30 felett, akkor éjszaka kint is több van mint 20, már persze ha városban laksz. Mert az épületek és a beton/bitumen nagyon jól tárolj a hőt.
Tegnap volt 33 fok, hajnalban is még 27 fokot mértem az ablakon kívül.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92005) #33253120 válasza Zola007 (#92004) üzenetére


#33253120
törölt tag

Vidékiában is 25 fölött volt éjszaka.

(#92006) KőkorSzaki válasza Calogero (#91988) üzenetére


KőkorSzaki
tag

Ezeknél a monoblokk klímáknál a kompresszor a szobában van, ami elvileg rosszabb, mint a splitek kültéri megoldása. Nem tudom, miért ilyen drágák, majd valaki elmondja.

[ Szerkesztve ]

(#92007) Zola007 válasza #33253120 (#92005) üzenetére


Zola007
veterán

Az kemény. Anyáméknál Borsodban kicsit hűvösebb van, bár az Hernád-völgy, ott azért átjárja a szél
Nekem már a 25 is sok, szóval nem igazán vagyok előrébb az éjszakai szellőztetéssel. Tegnap előtt nyitva volt az ablak (120x120) egész éjszaka, annyit értem vele, hogy 26 fok helyett lett 26,8 reggelre :DDD

Nekem 25 fok a tűréshatár és 60-70% páratartalom.
Valahol a "humindex" alapján olyan 32-33 fokos hőérzetet bírok elviselni nyugalomban, származzon bármilyen hőmérséklet-páratartalom kombinációból. Most van nálam 27,6°C és 80% páratartalom, ez olyan 37-38 fokos relatív hőérzetnek felel meg. Izzadok is a gép előtt ülve.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92008) #33253120 válasza KőkorSzaki (#92006) üzenetére


#33253120
törölt tag

A hangszigetelés, és a kompakt kivitel miatt.
No meg sok tipusnál nem kell cseppvízelvezetés mert a gép a kifújt levegőbe keveri be pára formájában.
Átlag mono split esetén fúrunk egy 55mm-es lyukat, ennél kell kettő darab 130-170mm átmérő közötti lyuk, lehetőleg bélelve, a külső oldalán ráccsal, rovarvédelemmel. Ehhez preciziós fúrás kell ami a gép ára mellett a telepítés költségét is emeli.
Ez a pár dolog jelentősen meg tudja dobni az árat.

(#92009) copass válasza #33253120 (#92008) üzenetére


copass
veterán

ahha. akkor szerintem láttam ilyen klímát a bethlenen, nem is értettem hogy mi a tök az. egy csövön masszív vízpárát fújt ki.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#92011) Chesterfield válasza #05304832 (#92010) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Én is mobilklímában gondolkoztam tavaly, elkezdtem olvasgatni, és meggyőztem magam, hogy split klíma kell.
A mobil alacsony hatásfokú, hangos, nem lehet normálisan kivezetni a meleg levegőt.
Felrakatsz 200-ból egy Mideát vagy Greet, és nincs több gondod a meleggel.

(#92013) patex1983 válasza #05304832 (#92012) üzenetére


patex1983
őstag

Nincs ilyen sajnos. Mi is ilyen megoldást kerestünk volna, de semmi... :(
Ha valaki mégis tud, akkor hajrá:)

X

(#92014) Dracula72 válasza dudikpal (#92002) üzenetére


Dracula72
senior tag

Ezek a drukkerek mint a csordabőgés. Nem dolgoznak, meglátszik, csak isznak, ordibálnak. Ezeknek az a lényeg, hogy igyanak és ordibáljanak, óriási a kultúra 22:30- kor.
Ezeket is mi tartjuk ezek szerint, mert én megyek álmosan dolgozni most, ezek meg döglenek a nyálukba fetrengve, '72 óta nem volt magyar gól, Koppanás lesz ha haza kell jönni a "nagy" csapatnak.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#92016) PLaci58 válasza Zola007 (#92004) üzenetére


PLaci58
őstag

Nem mindenki lakik a panelrengetegben :D
Vidéki, kertes ház, Sajótól párszáz méterre.
Tegnap este 10-kor már 24 fok alatt volt a kinti hőmérséklet, páratartalom meg 40%.
A lakásban 25 fokra volt állítva a klíma és 50%-os volt a páratartalom.
Szerinted ha kinyitom az ablakot, akkor párás meleg dől be?
Van rendes hőmérőm, látom mikor érdemes ablakot nyitni, ennek ellenére óránként szellőztetünk, akár a legnagyobb melegben is, mert kell az oxigén :D
Éjszaka vihar volt, reggel 20 fok és most is annyi van kint. Kellemes.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#92017) PLaci58 válasza patex1983 (#92013) üzenetére


PLaci58
őstag

Van ilyen olcsó léghűtő, amibe jeget vagy jégakkut kell tenni és azzal hűti a szoba levegőjét. Nem olyan hatásos mint a klíma, de végszükség esetén jobb a semminél. Ha jól rémlik olyan 20K körül lehet kapni.
Mobil, cserébe elég zajos és fűteni is tud.
[link]

Ezeknél azért vigyázni kell a víztartály és jégakkuk tisztán tartásával, mert könnyen bepenészedhet.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#92018) copass válasza PLaci58 (#92016) üzenetére


copass
veterán

ez egy elég fontos információ mondjuk, hogy kertes ház!:D
a panel egy pöttyet más hőtechnikailag. ott már egy 28 fok is kellemesnek hat.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#92019) Chesterfield válasza #05304832 (#92012) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Esetleg vedd meg ezt, aztán ha nem válik be legfeljebb eladod.

(#92020) Zola007 válasza copass (#92009) üzenetére


Zola007
veterán

belvárosban is láttam már, ott városkép és műemléki homlokzat miatt nem igazán van más lehetőség

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92022) Zola007 válasza #05304832 (#92021) üzenetére


Zola007
veterán

én nem vennék Orion mobil klímát

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92023) Salex1 válasza PLaci58 (#92017) üzenetére


Salex1
senior tag

Használtam léghűtőt, de az semmire nem jó. Egy mezei venti sokkal többet ér. Ez csak pénzkidobás.
A mobilklíma, jó, de messze marad a split-től. Hűteni lehet vele, de kompromisszumokkal, a nagy csúnya test, kiverető cső miatt.

Van olyan split klíma ami télen is képes páramentesíteni? Úgy tudom, hogy általában letiltanak 3 -5 fok körül.

[ Szerkesztve ]

(#92024) Calogero válasza Zola007 (#92020) üzenetére


Calogero
addikt

Nálam is az a baj hogy a lakóközösségnek, cseszi a csőrét ha kültéri kerül az utcafrontra.

[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#92025) Zola007 válasza Salex1 (#92023) üzenetére


Zola007
veterán

nem igazán tudnak lejjebb hűteni, mert a kinti 0-5 °C levegőnél már rossz az EER
A páramentesítéshez pedig hűtött felület kell, hogy ki tudjon csapódni a levegőből
Télen sokkal hatékonyabb egy páramentesítő, abból a szempontból is, hogy tudod vinni a helyiségek között és mosás vagy főzés után berakni a konyhába, fürdőbe, ahol a legnagyobb a pára.
Fürdőbe és konyhába pedig jellemzően nem szokott klíma lenni :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92026) Irmscher 353 válasza Calogero (#92024) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

No offense

Bennem ezzel kapcsolatban 2 dolog merült fel:
a.) amúgy sem szép egy sokemeletes panelház, s szerintem eme "csodás" látványon egy két klíma már nem ront egy fikarcnyit sem (panelprogramos épület esetében sem okoz égbekiáltó változást egy szakszerűn felszerelt klíma)
Vagy ha annyira zavarja a lakóközösséget, akkor határozzák meg, hogy milyen úton módon lehet felszerelni klímát, vagy hogyan kell azt olyan formába "öltöztetni" hogy az a nagytiszteletnek örvendő lakóközösségnek ne csípje a szemét.

b.) rendkívül sok az irigy/rosszindulatú ember

(#92027) Salex1 válasza Zola007 (#92025) üzenetére


Salex1
senior tag

És a mobilklíma alkalmas így, télen páramentesítésre?

(#92028) sto1911 válasza Calogero (#92024) üzenetére


sto1911
veterán

"vagy légkondicionáló külső egységét elhelyezni" az erkelyen. Megnezem ki a f@kk fog engedelyt kerni arra, ami nem latszik sehonnan.

"a magas épületekben felcsapó lángok esetében gyakran az erkélyeken keresztül menekítik a lakókat. Ha azt lezárják, ez lehetetlenné válik." - jo, majd behozom a szaritot, a biciklit, a viragokat is leszedem, sot a korlatot is, mert csak zavar...

Az utcaban pont volt egy szerencsetlen, aki a nyugati oldalon erkely nelkul lakik, o megkerdezte szabad-e, elhajtottak. Persze megoldas nincs, marad a fantasztikusan szep panelhaz csodalasa.

(#92029) Zola007 válasza Salex1 (#92027) üzenetére


Zola007
veterán

igen
azonban egy erre a célra kialakított páramentesítő jobb hatásfokú (2-3x), nagyobb a vízgyűjtője (legalább 4 liter) és kevesebbet fogyaszt (300 W vs 1,5-2kW).

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92030) zolko74


zolko74
tag

(#92031) Salex1 válasza Zola007 (#92029) üzenetére


Salex1
senior tag

:R

(#92032) tahepa válasza sto1911 (#92028) üzenetére


tahepa
senior tag

Nekem az erkélyen van a "földön" elhelyezve. A kilencediken maximum a galambok látják ha kiülnek a korlát vasára.

(#92033) copass válasza Calogero (#92024) üzenetére


copass
veterán

erkély mögé berakod vagy a gerenda mögé felszorítani.
nekem úgy van, pont az ajtó felett, nem is zavaró és csak az alja látszik picit.
utcaképnél, hatodikon meg nem beszéljünk róla hogy mennyit számít!:D
ez a törvény arra van hogy azokat "szoríccssa" háttérbe aki bebaxxa az ablak alá. mondjuk látok olyat hogy muki körbeszigetelte a panellakását, há mer az enyém!:D atomfizikus...

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#92034) gps76 válasza Salex1 (#92027) üzenetére


gps76
őstag

Páramentesítéskor télen bekapcsolja a klímát, nem nyerő hogy hűti a szobát.
Nekem is gond volt, hogy a tavaly felrakott Daikin kültérije hova kerüljön. Végül az erkély vagyis loggia oldalfalára felül lett helye.
Emlékeztek volt vita tavaly a szigetelésekkel, penész elleni megoldásokról és nálam a Climapor nevezetű belső szigetelő jött be. Nem kell "ganézni" vele a szobában tapétavágóval könnyen vágható, 7 mm vastag, díszelemekhez való ragasztóval ragasztható, belső felülete közvetlenül tapétázható. Egy szem penész nem jött ki a tapétán és abban a szobában kb.1.5- 2 egységgel lentebb lehetett venni a termosztátot.

(#92035) Calogero válasza copass (#92033) üzenetére


Calogero
addikt

Az ingatlanhoz csak egy kis kilépő tartozik.

[link]

(#92036) copass válasza Calogero (#92035) üzenetére


copass
veterán

hátsó udvar felé lehet jobb lenne. ott nem feltünő. feltéve ha az még ugyanaz a lakás, nem ismerem ezt az elosztást.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#92037) Zola007


Zola007
veterán

Csak, hogy röhögjetek egy jót :) : A csajszi részletesen kifejti miért szavaz/(ott) az EU-ból való kilépésre

Semmi politika, nyugi

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92038) Calogero válasza copass (#92036) üzenetére


Calogero
addikt

Csak erre az oldalra néznek az ablakok.....

Vagy úgy tudom feltenni a kültérit ahogy a 4.emeleten is van. Vagy marad a kültéri nélküli megoldás.

(#92039) philipe


philipe
tag

Sziasztok !

Dolgozik itt esetleg valaki iskolai titkárságon ?
Lenne priviben egy kérdésem.

Előre is köszönöm. :R

(#92040) espada99


espada99
csendes tag

A családban maradt két nagyon jó minőségű gyerekülés, vegyétek-vigyétek :)

Recaro Monza gyerekülés - 40k
Römer Trend Line gyerekülés - 30k

Komoly érdeklődő esetén személyes megtekintés és átvétel Debrecenben is megoldható :)

(#92041) lizakattila


lizakattila
senior tag

Sziasztok!

Eladó telefon: Limia 640XL DualSim :))

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#92042) hcs57


hcs57
őstag

Logitech MK220 wirelles bill. és egér használt eladó.

Ilyen:

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#92045) sto1911 válasza #05304832 (#92044) üzenetére


sto1911
veterán

A pizzas se gyenge... :W

(#92046) Zola007 válasza #05304832 (#92043) üzenetére


Zola007
veterán

Szia Jen
Fogsz szavazni ma?
- Igggen
És a kérdésben mire fogsz szavazni?
- kilépésre az EU refejendummal kapcsolatban
Micsoda?
- kilépés
És mivel kapcsolatban?
- az EU refejendum, Brad!
:)
- miért röhögsz?
Csak folytasd! miért akarsz a kilépésre szavazni?
- Ööööö. Mer',- 1, nem kell néznem a EB-t jövőre ( a foci EB-t) mert Anglia nem lesz benne, ezért te sem fogod nézni.
De, ott lesznek, mégis ott lesznek
- 2,
- Nem, nem lesznek Brad!
- 4 évente van, jövőre nem lesz!
Akkor végképp nem kell néznem, vagy igen?
És ha a VB-ről van szó, akkor nem leszünk a világban benne? Akkor sem?
- Nos, de, hiszen még mindig a világban vagyunk
Még mindig Európában vagyunk
- De nem vagyunk az EU-ban! Szóval nem leszünk az EB-n sem!
De
- Nem, nem vagyunk. Épp ezt magyarázom, hogy nem vagyunk. A másik ok egyszerűen azon a tényen alapszik, hogy nem fogok lemenni a boltba 6 tojásért, hanem inkább elmegyek John farmjára, ahol látom ,hogy a csirkéim épp tojják meg a tojást, amit hazahozok. Kis tojóim lesznek vagy finom főtt tojásom, ami nem fog összetörni, mert ez jó brit csirkéből van.
Micsoda?
- Tudod, mikor töröd fel a tojást...
Igen
- És kijön a fehér rész
De te most is meg tudod ezt venni Jen-ben?
- Nem, nem tudom, Brad. Mer' nem tudom milyen csirkéből származik
Mit értesz az alatt, hogy "milyen csirkéből származik?
- Ha ez jó brit csirkéből van, akkor...
Szóval szerinted van különbség a minőségi brit csirkék és a máshonnan való minőségi csirke között?
- Hát, mikor a sz.r tojást veszem a 6-os dobozban a helyi Co-opban, mikor ha elmegyek John farmjára, kérek tőle jóféle tojást
Ezt bárhol megteheted!
- nem fogom a kib.szott 6 -os dobozt venni a kib.szott boltban, Brad, mint valami nyomorék.
Ezen múlik? Szóval csirkére és tojásra alapozod a döntésed az EU-kilépésről?
- Igen, kaja az egy kib.szott alapos indok
Igen?
- Igen, ennyi. Ne röhögj rajtam!
Kemény vagy :)
- Miért röhögsz rajtam? F.szfej! Milyen más oka is van? Egy dolog jut még eszembe, ami miatt madjnem máshogy döntöttem.
Micsoda?
- Mérges vagyok a határok miatt. Nem mehetek többé Disneylandbe Parisba
Miről zagyválsz? Miért ne mehetnél Disneylandbe?
- Mer' ha a kilépésre szavazok és végül kilépünk, akkor nem mehetek Disneylandbe megnézni Minnie-t és Mickeyt
Mi a fenéről beszélsz? Miért ne engednének D-be?
- Há mer' a határok le lesznek zárva, Brad! És ittragadtunk, szóval mehetek Chessingtonba
Nem lesznek lezárva!
- De, le lesznek! Mér' mit gondolsz, mit jelent az, hogy "lezárjuk a határokat"? Lezárjuk.. a...határokat
Ezért, senki nem mehet se ki, se be, szóval ittragadtunk, te idióta!

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92048) Zola007


Zola007
veterán

Végzett itt valaki / gyereke mostanság a Vegyipariban?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92049) dewil666 válasza Zola007 (#92046) üzenetére


dewil666
őstag

És ezek még nem haltak ki? :DDD
Hogyan maradt eddig életben?

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#92050) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!

Valaki tudna segiteni egy Prestigio MultiPhone 7600 DUO kijelzö csere ügyében???
Privátban keress légyszives!

üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.