Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) FoxiestFox válasza tomazin (#2250) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Bőven ráért volna az első tesztek után cserélni, addigra jóval olcsóbban. Ez nem hiba, hanem a puszta logika teljes mellőzése. :))

(#2252) Cifu válasza FoxiestFox (#2251) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Nekem decemberben halt meg a VGA-m (Radeon R9 390), az új kiválasztásánál az volt a gondolat, hogy az RT-t kihasználhassam, így döntöttem egy RTX 2070 Super mellett. A logika mondta azt, hogy áprilisig úgy se jön új GPU (ez igaz is lett), szóval ez jó döntés. Ha tudom, hogy ennyit késik a játék, akkor megelégedtem volna valami gyengébb (és olcsóbb) megoldással, amit majd a megjelenés előtt cseréltem volna le...

Gondolom voltak még páran hasonló dilemmában...

BTW nem biztos, hogy olcsóbb lesz. Most néztem, hogy a kártyám most sem olcsóbb érdemben, mint decemberben. A forint gyengülése nem tesz jót az áraknak...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2253) FoxiestFox válasza Cifu (#2252) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez mondjuk igaz, de ha nem kell feltétlen más miatt vga-t cserélnie valakinek, szerintem érdemes a tényleges megjelenést megvárnia. Mire a cp megjelenik, már arra sem fogunk emlékezni, hogy volt corona. ;]

(#2254) zkxdn válasza smc (#2248) üzenetére


zkxdn
őstag

Ne ne is írjál ilyeneket :( Takarodjon nekem elfele ez a marhaság szeptemberre pls (vagy minimum jöjjünk belőle kifele) :O
Kell a CE kiadás a lelkemnek :U

(#2255) FoxiestFox válasza zkxdn (#2254) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nagyon rá vagy pörögve :))

(#2256) tomazin válasza FoxiestFox (#2251) üzenetére


tomazin
veterán

Szerintem annyira nem elvadult otlet megjelenes elott fel evvel gepet cserelni, plane, h az alzas kuponozos mokaban 10-20% kedvezmeny volt az alkatreszekre, ami tobb, mint ha fel evvel ra kesobb megvennem olcsobban, mert addigra esik a regebbi alkatresz ara.(akkor meg kanyarba nem volt 400hoz kozeli euro, igy attol tekintsunk el)
Jelenleg a kartyam 66k (nem latom telon az argrafikont 1honapja mennyi volt) 52ert vettem es a hozza kapott jatekot is eladtam.
Egy jo tanacs: azert mert te nem latod mas cselekedete mogott a motivaciot, attol meg nem hulye a masik.

Btw a 400hoz konvergalo eurot figyelembe veve, lehet erdemes megnezetni vga topicban,h az a proci kihajtja-e, mert lehet meg a rossz forint nem ervenyesul az arakban(ha igen, akkor sry, nem latom az argrafikonokat)

[ Szerkesztve ]

(#2257) Fitzgerald válasza tomazin (#2256) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A VGA, CPU árak nagyjából 2-3 munkanappal követik a forintot, szóval elég rapid ütemben reagál a piac. Ez igaz még sok egyéb hardverre, de nem mindenre.
Nekem volt már 1-1 nagy CPU upgrade idén mindkét gépben (7700K->3700X, 8700->3900X), számomra munkaeszköz is a PC. Mindkettőnek elszállt picit az ára a vírushelyzet miatt (persze nem úgy, ahogy az Inteleké szokott).
Az októberben vásárolt, XT-re flashelt RX 5700-am (2070-2070S szint kb.) meg elvárom hogy legalább még idén kiszolgáljon 1440p-ben, maximális vagy ahhoz közeli beállításokon.

(#2258) zkxdn


zkxdn
őstag

[link] --- Cyberpunk 2077 will get at least two expansions, revealed before release, CD Projekt president reveals

Ohhhhh igeen :DD

(#2259) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hoppá, kétféle next-gen változat lesz a Cybperunk 2077-ből

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#2260) zkxdn


zkxdn
őstag

[link] --- Where's Johnny? Collection - a CDPR Shopban :)

(#2261) zkxdn


zkxdn
őstag

Infó a 6th Street Gangről a The Mox után :))

(#2262) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Cyberpunk 2077’s DLCs and expansions will be similar to The Witcher 3 [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2263) zkxdn


zkxdn
őstag

[link] --- Valakinek kell új headset??? :DD

(#2264) cyberkind válasza zkxdn (#2263) üzenetére


cyberkind
félisten

Füles 30eu, hype, 100eu. :))

Paranormal Cocktivity

(#2265) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Cyberpunk 2077 Studio Says Game Is Ontrack For September [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2266) oriic válasza l.skywalker (#2265) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon pozitívak, aminek én örülök, de azért nem szabad elfelejteni, hogy ez nem 100%-ban rajtuk múlik. Ha neadjIsten eldurvul őszik a vírus helyzet, akkor simán előfordulhat náluk is logisztikai problémák merülnek majd fel. (Nem lesz pl aki kiszállítsa globálisan a lemezes példányokat stb.)

Live-Die-Respawn

(#2267) l.skywalker válasza oriic (#2266) üzenetére


l.skywalker
félisten

Aláírom. Akkor marad a digitális globális launch :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2268) 3L1T3 válasza l.skywalker (#2267) üzenetére


3L1T3
addikt

Ahhoz még mindig túl erős a fizikai eladás, hogy csak digitális legyen egy launch.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#2269) l.skywalker válasza 3L1T3 (#2268) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem csak. Hanem csak a lemezes késik :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2270) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Bemutatkozik a 6th Street [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2271) oriic válasza l.skywalker (#2269) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kizárt hogy meglépnék, hogy digitális verziót előbb kapjuk meg szerintem.

Live-Die-Respawn

(#2272) l.skywalker válasza oriic (#2271) üzenetére


l.skywalker
félisten

Fel kell készülni egy új világra. Ez is része lehet. Két hónapja a cégek 70%-nál nem volt Home Office. Amikor platform exkluzív jönnek ki játékok, hónapokra vagy akár évre kötötten csak egy felületre (Epic) ahol szintén nem állt rendelkezésre lemezes verzió, fel kell tennie a kérdést egy kiadónak, hogy mit tart rosszabbnak. Egy második késést vagy a fizikai másolatok időzített kiadását. Ráadásul már a dobozban is kód lesz PC-n, nem? Kiküldik a kódot a doboz pedig jön amikor jön.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2273) sittes79 válasza l.skywalker (#2272) üzenetére


sittes79
addikt

Teljesen egyet értek meg fog szünni az a világ, hogy pl. egy német autó gyártó kínában gyártat valamit majd annak a valaminek az izéjét meg amerikában és utána teszik bele Németországban. Rá fognak állni az országok mindent(amit lehetséges) helyben előállítani, kisebb profit lesz nyílván, de a 0 termelésnél jobb.

Sorra zárnak be az iroda házak és készült egy kimutatás, hogy hány cég fog a vírus lecsengés után ugyan úgy home office-ban maradni, rengeteg.

(#2274) eL Geri válasza sittes79 (#2273) üzenetére


eL Geri
őstag

Én ebben nem hiszem. Hosszú távon megint el fog tolodni minden a maximális profit felé. Tehát, ha nem lesznek rendszeresek a járványok, akkor ha olcsobb kint gyártatni, akkor kint fogják gyártatni.

Voltak már járványok, háboruk eddig is, és nem azonnal, de hosszú távon elsimultak ezek a dolgok.
A home office-al lehet hogy ez lesz és jobban megmarad.

[ Szerkesztve ]

(#2275) tomazin válasza eL Geri (#2274) üzenetére


tomazin
veterán

Ez nem hit kerdese lesz, hanem penze. Ha a big4 azt szamolja ki,h a fillerszex az 10ev alatt tobbet hoz, mint az hogy helyben csinaljuk es 15 evente varhato hasonlo helyzet, akkor menni fog tovabb a kinaban gyartatas.
Illetve en is ugy emlekszem,h a dobozban kod lesz, ami gogon aktivalhato, igy a gyartast akar most is le lehet tolni. A szallitmanyozas mar erdekesebb kerdeskor, mert ami nem annyira fontos azt most annyira nem szallitanak (pl. az egyik boltba nem hoznak cseh sort). Es lassuk be,h egy jatek nem eppen nelkulozhetetlen az elethez.

(#2276) Cifu válasza sittes79 (#2273) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Az új munkahelyemen kb. egyik pillanatról a másikra kell(ett) megoldani, hogy 400 ember home officeba tolja a munkát, ha megoldható. Nem kis kihívás volt, de mostanra kb. megvalósult. Csakhogy ettől még a Home Office nem jelent megoldást mindenre, nagyon kíváncsi lennék egy összevetésre, mennyit romlott a hatékonyság a HO-nak hála, mert még egy "egyszerű" csoportos megbeszélést sem olyan könnyű kivitelezni azért.

A dolog másik fele, hogy nem lehet mindent HO-ból megoldani. Csak maradjunk a számítógépes játékoknál, például Motion Capture vagy a szinkronhangok felvétele nem igazán HO barát rendszer...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2277) l.skywalker válasza Cifu (#2276) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én egy 5ezet fős cégnél dolgozok. 2012 óta van Home Office. Teljesen hatékony, sőt rengeteget spórolunk az infra költségeken. Az irodába már évek óta nem férne be minden munkatárs. És soha nem volt panasz eddig.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2278) Vesa válasza sittes79 (#2273) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Ez nem fog megtörténni, mert itt nem csak a gyártás számít, hanem a nyersanyag kérdése is, amit a legtöbb ország nem tud helyben megoldani -értsd: nincs a területén a szükséges nyersanyag-, tehát mindenképpen rá fognak szorulni továbbra is az importra. Hiába van gyárad helyben, ha a gyártáshoz szükséges összes nyersanyagot, alapanyagot és egyéb összetevőt nem tudod helyben előállítani.

Én inkább arra számítok, hogy végre kemény pénzeket tolnak a virológiába, megelőzésbe. Obama idején indult egy ilyen rendszer, aminek az volt a célja, hogy az állatokban meglévő vírusokat felderítsék és monitorozzák, fel is fedeztek több mint ezer addig ismeretlen vírust, de ironikus módon, éppen a COVID-19 járvány kitörése előtt 2 hónappal teljesen leállították Trump-ék, mondván semmi szükség rá.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#2279) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Valaki megcsinálta Night City modelljét 3D-ben :D

https://3dwarehouse.sketchup.com/model/57e6cd30-405a-4a57-aeb7-de97997a90a0/Night-City-3D-model-Cyberpunk-2077?hl=en

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2280) LK válasza l.skywalker (#2279) üzenetére


LK
addikt

Nagyon jól néz ki, de nagyobbnak képzeltem. Ide még autóra vagy motorkerékpárra sem lenne szűkség :)
Tudom, hogy több szintű lesz és azt is, hogy éppen elég volt ezt is lemodellezni a fejlesztőknek a játékban :R

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#2281) aAron_ válasza l.skywalker (#2279) üzenetére


aAron_
őstag

Ennyire biztos lenne már a felépítése? Tudtommal nem szívesen beszélnek játék megjelenése előtt még a méretekről sem.

What is your ikigai?

(#2282) l.skywalker válasza aAron_ (#2281) üzenetére


l.skywalker
félisten

Természetesen nem "hivatalos" de gondolom nem hasraütés szerűen alkotta meg, valami támpontja biztosan volt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2283) Ellia válasza l.skywalker (#2282) üzenetére


Ellia
addikt

Ha adtak már ki térképet/felül nézetes képet a városról vagy valami hasonlót akkor össze lehet dobni egy ilyet relatív könnyen (az más kérdés, hogy van e értelme).

[ Szerkesztve ]

(#2284) l.skywalker válasza Ellia (#2283) üzenetére


l.skywalker
félisten

Uborkaszezon van. Ilyenkor ez is megteszi :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2285) Mizol29 válasza l.skywalker (#2279) üzenetére


Mizol29
senior tag

Ha már modell [link] A pali egy állat. Mindenféle fegyvereket reprodukál híres játékokból eszméletlen módon. Egy ilyen pl. mehetne valami gyűjtői kiadásba is simán :D

(#2286) zkxdn


zkxdn
őstag

Bemutatkozik az Arasaka Corp. :))

(#2287) zkxdn


zkxdn
őstag

Nem lesz holnap semmi új infó :(

(#2288) Carlos Padre válasza zkxdn (#2287) üzenetére


Carlos Padre
veterán

[link] :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#2289) zkxdn válasza Carlos Padre (#2288) üzenetére


zkxdn
őstag

Ez k*rva jó :DD :DD :DD

(#2290) eL Geri


eL Geri
őstag

Új, tematikus Xbox kontroller. Tetszetős :)

(#2291) zkxdn válasza eL Geri (#2290) üzenetére


zkxdn
őstag

Jól néz ki, de bár ne lenne limited edition..... minek azzá tenni? Ha sok darabot gyártanának úgy is elfogyna :DD

[ Szerkesztve ]

(#2292) zkxdn


zkxdn
őstag

Tudtam hogy ezt nem fogják kihagyni a lengyelek!!!! :DDD :DDD :DDD :( :( :(
https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1250715844512014336

(#2293) oriic válasza eL Geri (#2290) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Remélem itthon is kapható lesz, mert kell. :D

Live-Die-Respawn

(#2294) nincsnév007 válasza zkxdn (#2292) üzenetére


nincsnév007
őstag

ha délelőtt megérkezett volna a lemez már lehet hogy nagyba játszanák vele :( :O

(#2295) zkxdn válasza nincsnév007 (#2294) üzenetére


zkxdn
őstag

Én tuti már reggel óta játszanék vele :(

(#2296) Segal


Segal
veterán

Na mit szereztem? :DDD
Kibontani sincs szivem :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2297) duvi válasza Segal (#2296) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha nem bontod ki, akkor lehet, hogy 10 év múlva vagyonokat fog érni :D

(#2298) Segal válasza duvi (#2297) üzenetére


Segal
veterán

Már kibontottam :DDD
Amúgy sem a haszonszerzés érdekel. Így nézve már idén szeptemberben eladhattam volna a hype kellős közepén haszonnal :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2299) sittes79 válasza Segal (#2296) üzenetére


sittes79
addikt

Ahh nem bírtam ki vettem én is :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.