Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2502) nincsnév007 válasza duvi (#2501) üzenetére


nincsnév007
őstag

ezaz :C

(#2503) eL Geri válasza duvi (#2501) üzenetére


eL Geri
őstag

Hááát! Persze, jó hír! De szerintem ez egyértelmű túlárazás :(
Kellemetlen, amikor jőn majd a piaci korrekció!

(#2504) Sonja


Sonja
veterán

:W :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2505) FoxiestFox válasza Sonja (#2504) üzenetére


FoxiestFox
félisten

lul

(#2506) Dante73 válasza nincsnév007 (#2465) üzenetére


Dante73
tag

Én csak most láttam ezt a videót. Ez komoly. Sajnálom, hogy nem szinkronos lesz, csak feliratos. Egy ilyen minőségű szinkron pont elég is lenne. És hogy László Zsolt szinkronizálja Keanu-t... Mint a filmekben megszoktuk... Zseniális!

(#2507) Vistaboy válasza Sonja (#2504) üzenetére


Vistaboy
veterán

Végülis, egy teljesen kiborg testnél már abszolúte mindegy, mit rakunk oda, igaz? Így most már mindenkinek megvan az öröme, jöhetnek a Futanari hermafrodita karakterek, akik oda-vissza tudják majd egymást kefélni... :U

Most komolyan... jó dolog, ha ügyelnek a részletekre, de ez talán már egy kicsit túlzás... :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2508) cyberkind válasza Vistaboy (#2507) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem meg abszolút nem túlzás, hogy csávóként alul lehetsz lány is, csajsziként meg fordítva, lehetne még több ilyen kaliberű részlet, ha valahova ez beleillik, az pont ez a világ.

Paranormal Cocktivity

(#2509) Vesa válasza Vistaboy (#2507) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Miért kell ezen ennyit rugózni? Sose értettem...

A tudomány a valóság költészete!

(#2510) zkxdn válasza Vistaboy (#2507) üzenetére


zkxdn
őstag

Míg opcionális addig nem érdekel annyira....amúgy meg ebbe a világba pont beleillik....nem úgy mint más játékba :U

(#2511) LK


LK
addikt

Itt a jövőre kell gondolni. 2077-ben már lehet hogy mindennapos dolog lesz ez. Már napjainkban is sok extrém dolog van. Én azt szeretném, hogy jövőbéli a hangulat magával ragadjon. Én bízok a fejlesztőkben. Ha szerintük ez kell egy jó játékhoz, hát legyen. +1 a készítőknek. Megmondták, hogy a társadalmi, etikai kérdéseket nem fogják megkerülni, tehát mindenki megismerheti saját magát hogy fog reagálni bizonyos helyzetekben. Várom.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#2512) tomazin válasza zkxdn (#2510) üzenetére


tomazin
veterán

Teljesen egyetertek.

(#2513) sittes79 válasza zkxdn (#2510) üzenetére


sittes79
addikt

Uh most hogy mondod kell vennem egy ps4et a tlou2 miatt,aztan cserébe jöhet a ps5 :D

(#2514) zkxdn válasza sittes79 (#2513) üzenetére


zkxdn
őstag

Várd meg a PS5öt úgyis a TLOU2 meg a Ghost of Tsushima is arra volt tervezve, azért ""volt"" a downgrade :D :D :D
/sarcasm

(#2515) sittes79 válasza zkxdn (#2514) üzenetére


sittes79
addikt

Na ezen agyalok már egy hete, de ezek a szemetek kiadták a tlou2 bundle-t ami tetszik is meg új is meg hozzá adják a játékot ugye azt hiszem lemezen. Viszont tényleg kb max 5 hónap és itt a PS5.... :F :O

(#2516) zkxdn válasza sittes79 (#2515) üzenetére


zkxdn
őstag

Ezért szeretek venni új konzolt megjelenéskor akkor a végén nem lesz ez a problémám. Én is inkább valami special játékos kiadást szoktam nézni mert utálom az egyszínű fekete konzolokat. Különlegesebb ha valamilyen gaming témájú. Nem bánnám ha lenne Cyberpunk Series X Edition. Azzal az MS simán megtudna győzni a vásárlással plusz még ha lenne pár jó exc. címe :))

(#2517) sittes79 válasza zkxdn (#2516) üzenetére


sittes79
addikt

Nálam fő platform a PC meg switch persze, az az asszony miatt, ez lenne ha jól számolom az 5-ik Ps4-em :) Ha nem használok valamit én eladom, és kb mindig ha jött egy exkluziv vettem egy P4-et nagy tulzással :) na de ne offoljuk szét a témát, én a 3080-at várom a cyberpunk-hoz, jó lenne tolni 4k tv-én :)

(#2518) aAron_ válasza Vistaboy (#2507) üzenetére


aAron_
őstag

Ez a téma miért jön sokkal gyakrabban elő, mint mondjuk járművek, fegyverek személyre szabása? Ebben a világban kb. ugyan annyira hétköznapos. Komolyan nem értem.

What is your ikigai?

(#2519) zkxdn


zkxdn
őstag

Vajon az IGN Summer of Gaming része lesz a júniusi Night City Wire Event vagy külön és 2 Cyberpunk Event lesz júniusban? :Y
Oké ez úgy hangzik mint egy mesevilág.... :DDD
Holnap 17kor kiderül :))

(#2520) Dante73 válasza aAron_ (#2518) üzenetére


Dante73
tag

Én sem értem, egyeseket miért zavar ez a téma. Nem kötelező, nem is lesz az, mert nem lehet az. Innentől engem nem zavar a dolog. Sem a való életben, sem játékban.
Szokás ezt a PC baromságra, gender-izére fogni. Komolyan. A nyafogóknak ehhez mi köze van? Miért szúrja a szemét a lehetőség, hogy más úgy éljen, játsszon, ahogyan szeretne? Kérdem ezt, 40 feletti, heteroszexuális férfiként. Nem fogom kipróbálni a melles-pöcsös lehetőséget, mert nem érdekel. Mi több, engem személy szerint undorít. De ettől nincsen jogom megmondani másnak, hogy ne így érezze jól magát. Engem hagyjon békén vele.
A belém nevelt udvariasság meg megköveteli, hogy egy transznemű nőnek ugyan úgy kézcsók-al köszönjek, mint egy született nőnek. (term, szóban. A valódi kézcsók nagyon idejét múlt.)
Pláne egy ilyen játékban ezen lovagolni.
Vicces.

(#2521) zkxdn válasza zkxdn (#2519) üzenetére


zkxdn
őstag

[link] -- IGN Summer of Gaming: Schedule, Charity Events and More Revealed
Check out the full schedule now.

Ugyanaz. Június 11 Night City Wire. Nembaj már nincs sok hátra :))

(#2522) nincsnév007 válasza zkxdn (#2521) üzenetére


nincsnév007
őstag

2 hét már csak 2 hét de örökké valóságnak tűnik :DDD

(#2523) aerosmith válasza Dante73 (#2520) üzenetére


aerosmith
őstag

sztem a tobbseget nem erdekli/nem zavarja amig nem mindenhonnan ezt nyomjak a kepebe. (milyen kepletes)
valaki irta hogy ha ugyanannyi vagy kevesebb elmitest kapna mint a fegyver, ruha es auto customizacio senki se akadna fenn rajta.

(#2524) Vesa válasza aerosmith (#2523) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Inkább azzal van ez összefüggésben, hogy most a politika is ezt tolja a csapból is, tehát benne van a köztudatban. Normál esetben senkit nem érdekelne, maximum akkor foglalkozott vele tömeg, amikor túltolták a különböző vonulásos rendezvényeiket. Ha ezt nem tették volna és nem lenne napi politikai téma a gender marhaság, senki le se tojná.

A tudomány a valóság költészete!

(#2525) zkxdn


zkxdn
őstag

Na elég érdekes dolgok történnek a háttérben. Most pl redditen kering egy poszt hogy egy nagy lengyel youtuber azt állítja, hogy játszani fog játékkal Június 8án és megosztja majd a tapasztalatait. A lengyelek aztmondják teljesen megbízható a srác 1,5 Milla feliratkozója van és a Witcher 3 idején is csinált egy ilyet a CDPR ahol ez a srác is illetve Angry Joe is jelent volt. Szóval ha minden igaz jó napok elébe nézünk :))
Ezt így a mai nap eseményi miatt itthagyom :DD :DDD

(#2526) sittes79 válasza zkxdn (#2525) üzenetére


sittes79
addikt

Hát vicceskednek a srácok de nem vicces egyáltalán szeptemberig meg is halhatok :W

(#2527) zkxdn


zkxdn
őstag

[link] -- “CD PROJEKT RED is carrying out with the FINAL STAGE of development of its most expansive RPG to-date: Cyberpunk 2077. The game features a vibrant, high-tech open world, where players assume the role of V – a cyberpunk who has recently migrated to the most dangerous metropolis of the future: Night City. Cyberpunk 2077 gameplay follows the rules of the Cyberpunk 2020 RPG system created by Mike Pondsmith.” :DD

(#2528) zkxdn


zkxdn
őstag

[link] -- Mostmár hivatalos a "hands on previews/gameplayek" :))

(#2529) LK válasza zkxdn (#2528) üzenetére


LK
addikt

Be kell indulniuk most már. A nyár hamar elszáll.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#2530) zkxdn


zkxdn
őstag

Új képek :))

(#2531) Cifu


Cifu
Topikgazda

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2532) Cifu


Cifu
Topikgazda

A tegnapi pénzügyi beszámolóból pár dolog kiderült:

-Nem számítanak arra, hogy a fizikai eladások jelentősen alacsonyabbak lesznek a COVID helyzet miatt. Szeptemberre várhatóan a főbb piacokon vissza fog térni az élet a régi kerékvágásba.

-Június 8.-án lesznek az influenszereknek és a gamer médiának szánt "hands-on" játéklehetőségek biztosítva.

-Június 11.-én jön a Night City Wire, ez a hands-onoktól független, a nagyközönségnek szánt bemutató lesz.

-A CP2077 megjelenése után a fejlesztőcsapat képes lesz két AAA címen párhuzamos dolgozni. A második csapat kisebb mérettől indul (60-80 fő) és innen fejlesztik fel majd.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2533) sittes79 válasza Cifu (#2532) üzenetére


sittes79
addikt

Jun 8-ikai hands on-okat akkor ha jól értem sima halandó nem láthatja!?

(#2534) Cifu válasza sittes79 (#2533) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Bevallom én sem tudom biztosan.

A megfogalmazásból nekem is az jön le, hogy a hands-on alapvetően arról szól, hogy játszhatnak a kiválasztott médiaszereplők a játékkal, de nem lesz erről videó, tehát nem arról van szó, hogy a vloggerek meg játékmédia-szereplők élőben fogják közvetíteni azt, ahogy játszanak.

Itt a CDPR azt a médiahack-et használja ki, hogy ezek az influencerek majd szóban illetve írásban beszámolnak arról, hogy milyen volt zárt ajtók mögött kipróbálni a játék jelenlegi verzióját. Ahogy volt anno az E3, GamesCon és stb. zárt ajtók mögötti játékbemutatókon is...

Mi majd június 11.-én láthatunk új mozgóképes anyagot a játékból...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2535) Vesa válasza Cifu (#2532) üzenetére


Vesa
Topikgazda

"A CP2077 megjelenése után a fejlesztőcsapat képes lesz két AAA címen párhuzamos dolgozni. "

Ezt nem teljesen értem...Mármint azt, hogy ez miért érdekes a CP kapcsán? Ez azt jelenti, hogy elkezdenek 2 szűz új játékot fejleszteni, vagy azt, hogy a CP-hez fejlesztenek komolyabb kiegeket párhuzamosan?

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#2536) zkxdn válasza sittes79 (#2533) üzenetére


zkxdn
őstag

Lehet hogy a június 11-én vetített anyag ugyan az lesz. Csak még a cikkek mellé le is írják az újságírók hogy milyen volt vele játszani :))
Bár én nem bánnám ha olyan lenne mint a Doom Eternalnál volt. Hogy pl a Magyar IGN csinált videót amiben végig beszélt a tapasztalatairól és közben a háttérben ment a felvétel.
Amúgy a lengyel youtuber srác aztmondta olyan lesz amilyen a Witcher 3 esetében volt.

[ Szerkesztve ]

(#2537) FoxiestFox válasza Vesa (#2535) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Gondolom Witcher és CP folytatás egyidejűleg.

(#2538) Cifu válasza Vesa (#2535) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Per pillanat a CDPR két játéksorozatot visz, az egyik a The Witcher, a másik a Cyberpunk 2077. Már eddig is több fejlesztőcsapatuk volt, hiszen a CP2077-el párhuzamosan fejlesztették a Gwen kártyajátékot és a Thronebreaker: The Witcher Tales szerep/stratégiai játékot. Csakhogy azok nem AAA címek voltak...

Azt már 2019-ben bejelentették, hogy egy másik AAA játékot is fejlesztenek 2021-es megjelenési céldátummal ( [link] ). Nyilván a megjelenési dátum csúszhat, ahogy a CP2077-é is csúszott laza fél évet.

Arra már több utalás volt, hogy a The Witcher széria újabb részt kap, a brand irgalmatlan erős, Jött TV Sorozat, és összeségében is jól teljesítenek az eladások, nemrég jelentették be, hogy 50 millió példányban adták el a játéksorozat részeit, pár éve 25 millió volt ez a szám, tehát nagy részt olyanokról lehet szó, akik vagy korábban virágbolti verziót játszottak végig, és utólag, akciósan vették meg, vagy olyanokról, akiknek tök új az egész, csak a sorozat körüli felhajtás miatt most került a látóterükbe.

Mivel a CP2077 kapcsán ismertek a multis tervek, én nem csodálkoznék, ha lenne egy CP2077 multihent spin-off, Overwatch módra, csak ugye Night City-ben, Cyberpunk karakterekkel. Zabálná a játékosvilág...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2539) Vesa válasza Cifu (#2538) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Értem, köszönöm a magyarázatot! :R

A tudomány a valóság költészete!

(#2540) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Sziasztok! Lehet csak rossz elmélet, majd kiderül.. nem június 8-án van a playstation 5 játékpremierje is? Nem lehet, hogy ott fogják bemutatni?.

(#2541) Cifu válasza soundsonic (#2540) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Elég hülyén időzítenék. Utána 3 nappal meg tartanak saját bemutatót (Night City Wire)?

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2542) zkxdn válasza soundsonic (#2540) üzenetére


zkxdn
őstag

Nem.
1. Az XBOXal van marketing dealje a CDPRnek
2. Június 4én este 22kor van a PS5 Event (ha erre gondolsz)
3. 3 nappal utána lesz saját eventjük (mármint június 8hoz képest)

[ Szerkesztve ]

(#2543) soundsonic válasza zkxdn (#2542) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Tévedtem, sry

(#2544) alratar válasza soundsonic (#2540) üzenetére


alratar
addikt

A Sony játékemutaója jun. 4, nem 8.

Ohh, látom már írták előttem.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#2545) soundsonic válasza alratar (#2544) üzenetére


soundsonic
aktív tag

(#2546) Vesa válasza soundsonic (#2545) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Valami nagyon jó szert tolhat, mert az utolsó 60évben oktányit sem öregdett... :D

A tudomány a valóság költészete!

(#2547) tomazin válasza Vesa (#2546) üzenetére


tomazin
veterán

mármint az utolsó 490 évben? :D

(#2548) Vesa válasza tomazin (#2547) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Igaz... :D
Lehet, hogy van egy időutazó implantja is...

A tudomány a valóság költészete!

(#2549) LK válasza Vesa (#2548) üzenetére


LK
addikt

Spoiler! Azért az implantért megy a harc a játékban. :DDD

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#2550) zkxdn


zkxdn
őstag

Cyberpunk Night City Wire eltolva június 25ig.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.