Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) l.skywalker válasza oriic (#2300) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem veszem meg, nem. veszem. meg.. nem. :((

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2302) zbundy válasza l.skywalker (#2301) üzenetére


zbundy
aktív tag

Egyel több esélyem van hozzájutni.. egyel több esélyem van hozzájutni.. egyel több esélyem van ;]

(#2303) zkxdn válasza zbundy (#2302) üzenetére


zkxdn
őstag

Kontroller nekem is kell :DDD ;]

(#2304) keIdor válasza oriic (#2300) üzenetére


keIdor
titán

Nem valami szép, ha tényleg ez az:

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2305) Carlos Padre válasza keIdor (#2304) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem, de autentikus. Ha még hangos és büdös is lenne teljes lenne az illúzió.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#2306) Segal válasza keIdor (#2304) üzenetére


Segal
veterán

Ennél azért sokkal jobbat is csinálhattak volna. Pl valami ilyesmit

Vagy csak simán átvehették volna a 2080Ti dizájnt

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2307) zkxdn válasza Segal (#2306) üzenetére


zkxdn
őstag

Nem mondom hogy jó a konzol amit csináltak, de azért a minden citromsárga se lenne jobb... a kontroller jól néz ki a konzol meg hát....elmegy (legalább elég lesz a kontrollert megvennem)

(#2308) Carlos Padre válasza Segal (#2306) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Van az a nappali, amiben ez jól mutatna. Az enyém soha nem lesz olyan.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#2309) Segal


Segal
veterán

Most ne azt nézzétek hogy egy nappaliban hogy nézne ki vagy a szinét. Ha cyberpunk a témakör amiben jön akkor én még valami világító szalagot is el tudnék rajta képzelni meg extra elemeket amivel futurisztikusabban néz ki. A sárga meg beleillik a cyberpunk2077 dizájnba.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2310) Carlos Padre válasza Segal (#2309) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát én megnéztem a traileket többször is, valamint szinte minden filmet a témában (képregények, könyveket), de szerintem annyira. Neon és króm, piszkosszürke és kosz, ez a szájberpunk dizájn.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#2311) Vesa válasza Segal (#2306) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Szerintem ez rettenetesen csúnya...

A tudomány a valóság költészete!

(#2312) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nem nyilvános link az Xbox csatorna YT oldalán mutatja be az egyedi Cyberpunk2077 Xbox One X-et, nézzétek míg le nem tiltják:
https://www.youtube.com/watch?v=nDhVZlOJJvo

Megjelenés: 2020 június

Lementettem a Twitteremre is, ha nem jönne be:
https://twitter.com/dreynreh/status/1251232067133865984

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2313) l.skywalker válasza Carlos Padre (#2308) üzenetére


l.skywalker
félisten

De nem a színe miatt ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2314) keIdor válasza l.skywalker (#2312) üzenetére


keIdor
titán

Volt már arra példa, hogy játék nélkül jött valamelyik limited edition gép?
Nem emlékszem ilyenre.

A controller szép, de egyébként nem tudom mennyi értelme van felárasan venni egy ilyet fél évvel az új generáció előtt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2315) l.skywalker válasza keIdor (#2314) üzenetére


l.skywalker
félisten

Biztos, hogy most ez lesz. De gondolom el lesz halmozva minden ígérettel aki megveszi.

És én is arra számítok mint te, hogy nem fogják venni az emberek, mert nem. De képzeld el év végén a boltokat, mikor jön az új gen, jön a karácsonyi akciós és majd ezt lehet az Alzában venni 60-ért :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2316) Carlos Padre válasza l.skywalker (#2313) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Külcsínről volt szó nem a belbecsről ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#2317) zkxdn válasza l.skywalker (#2312) üzenetére


zkxdn
őstag

Videón nem is néz ki olyan rosszul még maga a konzol sem. A kontroller még mindig szép :C

A like meg dislike meg a kommentek viszont....komolyan nem értem az embereket felhypeolják magukat, hogy gameplay lesz aztán nyavajognak pedig a CDPR már megmondta hogy a marketing júniusban fog indulni illetve az egész hype vonatot az Xbox kezdte el...kicsit egyértelmű volt hogy konzol lesz főleg hogy a kontroller aznap ki is leakelődött. :W

[ Szerkesztve ]

(#2318) zkxdn válasza l.skywalker (#2315) üzenetére


zkxdn
őstag

60ért elviszem ne viccelődj :DD az má szinte ingyen van.....

(#2319) Carlos Padre válasza keIdor (#2314) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Letöltőkód lesz mellé esetleg.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#2320) Vesa válasza l.skywalker (#2312) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Ez már nem néz ki rosszul (nyilván minden ilyen megállapítás szubjektív).
Az viszont feltűnt, hogy rendesen "lepontozták" a népek. Kb. fele-fele a like/dislike arány.

A tudomány a valóság költészete!

(#2321) zkxdn válasza Carlos Padre (#2319) üzenetére


zkxdn
őstag

Itt úgylátszik lesz kód a dobozban :))

(#2322) zkxdn válasza Vesa (#2320) üzenetére


zkxdn
őstag

A lepontozás nem csak a kinézet miatt van.... :U
Az emberek """""dolgoztak"""" és meghackelték a kódot és annak ellenére hogy kileakelődött a kontroller illetve el lett mondva mikor indul a marketing (június) mégis gameplayt vártak és most sírás van... majd ha publikus lesz több like lesz rajta mert a mezei néző nem fogja tudni mi volt ennek az egésznek a háttere...

(#2323) l.skywalker válasza zkxdn (#2322) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ingyen játék reményében nyitották meg a linket :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2324) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ez is kell:

https://gameidealist.com/news/details-revealed-for-cyberpunk-2077-netrunner-edition-steelseries-arctis-1-wireless-gaming-headset/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2325) zkxdn válasza l.skywalker (#2324) üzenetére


zkxdn
őstag

Egér nincs véletlen? :DD

(#2326) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hmmm. Hát nem tudom. Én a játékot várom, nem a merchandise-t és kapcsolt / túláraztott giccset.
Amúgy ha szeretnétek ilyesmiket magatoknak, néhány párezer forintos kellék, némi kézügyesség, és jobbakat is csinálhattok, ami nincs másik sokezer vásárlónak. :D

(#2327) l.skywalker válasza zkxdn (#2325) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezek után lassan nem az a kérdés, mi nincs, hanem mi van? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2328) Segal válasza FoxiestFox (#2326) üzenetére


Segal
veterán

Én sem tervezek ilyen átdizájnolt megdrágított cuccok megvásárlását (főleg most ugye) de a 7 colos V akciófigura akkor is kellett
Piszok jól mutat az ugyanekkora pubg figura mellett :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2329) sittes79 válasza Segal (#2328) üzenetére


sittes79
addikt

Nekem is csaka figura van, hja meg kell egy xbox kontroller, hja meg van már polom is, de kellene kapucnis pulcsi is :) :))

(#2330) FoxiestFox válasza Segal (#2328) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A figura más. Az tényleg egy collectors item, jól mutat a polcon. De egy gagyi fejes, ami egy kicsit CP-mintás, hááát.
Vagy a tarka konzol... :DDD

(#2331) Cifu


Cifu
Topikgazda

Szvsz a franchise cuccok szépen be voltak rendelve április 20.-ra, csak ugye a játék sehol. Feltehetűnően sok cucc kerül ki. Csak így kicsit felemás a dolog.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2332) cyberkind válasza Cifu (#2331) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy csak direkt így volt, kellett egy kis előzsé.

Paranormal Cocktivity

(#2333) zkxdn


zkxdn
őstag

[link] -- Cyberpunk 2077 News -- Mindenkinek ajánlom aki még nem látta volna a videót. Viszonylag nyílt lapokkal játszik a CDPR, "csak" júniusig kell várnunk és újra láthatjuk a játékot. Addig meg be kell érnünk a tweetekkel meg a sok merch-el ami áprilisra be lett rendelve :DDD

(#2334) l.skywalker válasza Cifu (#2331) üzenetére


l.skywalker
félisten

:K :K
És akkor még a következő fél év elhúzott trailer halmazai még meg sem érkeztek :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2335) Vesa


Vesa
Topikgazda

Bocsánat, lehet, hogy már volt róla szó csak nem emlékszem: A játék modolható lesz?

A tudomány a valóság költészete!

(#2336) cyberkind válasza Vesa (#2335) üzenetére


cyberkind
félisten

Gondolom az előző, de főleg a The Witcher 3 után, abszolút, csak készüljön el a HD Reworked. :))

Paranormal Cocktivity

(#2337) Cifu válasza Vesa (#2335) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Hivatalos kinyilatkoztatásra lassan egy éve volt csak példa, mely szerint (akkor) nincs ezzel kapcsolatosan megosztható információ. Szeretnék támogatni a modding community-t, de csak a játék kijövetele után foglalkoznak vele, más szóval a megjelenés után X idő elteltével jöhet ki hivatalos modding tool.

A modolásnak két fő változata van, az egyik az, amikor a fejlesztők nem támogatják a modokat direktben, de nem is lehetetlenítik el azokat (pl. mert a DRM védelem sikoltozni kezd, ha bármelyik fájl megváltozik a játék könyvtárában). Mivel a CP2077 DRM mentes, ez a fajta modolás feltehetően működni fog az elejétől. Ennek a modolásnak lényege, hogy a modkészítők maguk kisérletezik ki, hogy milyen változtatásokat lehet csinálni a játék fájljaiban és ezeket hozzák ki. A modellek lecserélése, különféle reshade modok, stb. ilyenek általában.

A másik verzió az, amikor a játékfejlesztő egy komplet mini-fejlesztői környezetet biztosít, amellyel a "hétköznapi" felhasználó például új küldetéseket vagy új fegyvereket készíthet. Ilyen volt a Witcher3 Toolkit például, a fenti RED hozzászólás erről szólt.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2338) Vesa válasza Cifu (#2337) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Értem, köszönöm a választ! Teljesen érthető, ha ezzel csak később foglalkoznak, de ahogy őket ismerem, talán esélyesebb a második verzió és lesz rendes toolkit/SDK. Olyan szempontból talán érdekükben is állhat, hogy 1-1 jobb mod tovább népszrűsítheti a játékot, a Skyrim vagy a Fallout 4 is szinte csak emiatt pörög még a mai napig is. Persze megvan a hátulütője is, mert a rosszul megcsinált modokból eredő stabilitási és egyéb problémák miatt, sokszor a játékfejlesztők supportját terhelik a játékosok. Talán ezért is jobb a toolkit, mert azzal nehezebb hazavágni az egész programot.

A tudomány a valóság költészete!

(#2339) zkxdn


zkxdn
őstag

Új cuccok az Xboxtól/Steelseriestől (Ez a headset jobban néz ki :)) )

(#2340) oriic válasza zkxdn (#2339) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szóval megerősítve a különálló kontroller. Meg hozzá a töltőállomás. \o/

(Az USB-s SSD/HDD is jól néz ki)

szerk:

74,99 dollár a kontroller? Háááááááát, kellene nagyon, de azért ez kicsit talán sok lesz. :O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2341) zkxdn válasza oriic (#2340) üzenetére


zkxdn
őstag

[link] -- Új cuccok árai illetve leírásaik
Úgy tűnik a töltőállomás Canada/US only :O :O :O

(#2342) zkxdn


zkxdn
őstag

Na jóóó nekem ezek közül kell egy minimum :))




(#2343) zkxdn


zkxdn
őstag

Új háttérkép :)

(#2344) sittes79 válasza zkxdn (#2342) üzenetére


sittes79
addikt

Az olcsóbb pro már el is fogyott, az arctis 1-es meg vagy 30-40 EUR-al több, mint a sima :), inkább akkor egy xbox kontroller.

(#2343) zkxdn Nagyobb felbontásban van?

[ Szerkesztve ]

(#2345) zkxdn válasza sittes79 (#2344) üzenetére


zkxdn
őstag

Csak 1080p-t találtam :)
Az Xbox kontrollert nagyon jó lenne megszerezni :DD

(#2346) cyberkind válasza zkxdn (#2345) üzenetére


cyberkind
félisten

Hát rendeld elő, én gondolkodom rajta, de abszolút nem annyira egyedi mint a piros Gears féle, és az Elite után a kevesebb gomb se tetszene, az a lényeg, hogy nem tudom! :D

Paranormal Cocktivity

(#2347) zkxdn válasza cyberkind (#2346) üzenetére


zkxdn
őstag

Itthoni boltok közül sehol se találom :(

(#2348) pohár válasza zkxdn (#2347) üzenetére


pohár
félisten

szerdán rákérdezek neked a termékmenedzsernél :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2349) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Cyberpunk 2077's Samurai now has its own merch collection

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2350) tomazin


tomazin
veterán

minden játéknál ez megy amúgy, hogy a játék még nem jött ki, de öntik a mercheket? vagy itt az okozza az anomáliát, hogy az eredeti megjelenéshez gyártották le a cuccokat?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.