Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) CptAdamica válasza cyberkind (#2599) üzenetére


CptAdamica
veterán

Kezd nagyon kínos lenni ez a megjelenés. Szerintem nem is létezik a játék, csak pár CGI videót raktak össze. :D

Megyen!

(#2602) FoxiestFox válasza cyberkind (#2599) üzenetére


FoxiestFox
félisten

lol

CptAdamica: Duke Nukem Forever. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2603) SenorGrande válasza FoxiestFox (#2602) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Én most elgondolkodtam a refundon. Tavaly decemberben rendeltem elő, amikor még áprilisról volt szó. Ez így kiábrándító.

Szerk. Nem válasznak szántam.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#2604) sittes79 válasza RudY (#2600) üzenetére


sittes79
addikt

Lottoznom kéne, collectorst lemondtam, majd talán megveszem, kész ami itt megy.

[ Szerkesztve ]

(#2605) #20411392 válasza SenorGrande (#2603) üzenetére


#20411392
törölt tag

Ha a steam nem csak walletra adná vissza a pénzt, akkor menne a refund és így már ps5-re venném meg.
Nevetséges...

(#2606) FoxiestFox válasza SenorGrande (#2603) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én elengedtem már ezt a hype-ot.
Elő amúgy sem rendelek semmit, ezt sem rendeltem elő, de elég kínos, amit művelnek a srácok.
Ráadásul én nem azok közé tartozom, akik egekbe magasztalják a CDPR-t.

Ráadásul a legutóbbi gameplay sem hozta számomra azt a hangulatot, amit az ősrégi trailer az erősen sötét cyberpunk atmoszférával.
Ez most valami színes-szagos cucc lesz inkább, amivel jobban megszólítható a fiatalság.

(#2607) cyberkind


cyberkind
félisten

Kövi üzenet nyár végén, nem adjuk ki csak az új konzolgenre meg PC-re, mert nem tudjuk garantálni a problémamentes és játszható játékot, de azért köszi, hogy előrendeltétek a régi genre is, természetesen a zsét visszaadjuk! :)

Nem tudom, de van egy tippem, hogy az alapkonzolokra ez a játék már nagyon nehézkesen lehet megcsinálni, ha minden igaz, amikor kijött a The Witcher 3, PS4-en sokáig nem volt az igazi.

Paranormal Cocktivity

(#2608) nincsnév007


nincsnév007
őstag

ez már vicc :(

(#2609) sittes79


sittes79
addikt

Miért érzem úgy, hogy Sony vagy micro nagy pénzeket rakhatott az asztalra, hogy legyen már nyitocim vagy akár bundle egy ps5 el pl

A másik vicc, hogy a micro kidobta a konzol bundle t loool, mi folyik itt Gyöngyösön :))

[ Szerkesztve ]

(#2610) #21123072


#21123072
törölt tag

(#2611) andor80


andor80
senior tag

Sajnos fizettek a konzolék és ki nem mondana nemet a pénzre.Fájdalmas és kicsit gáz is.Mindegy

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#2612) cyberkind válasza andor80 (#2611) üzenetére


cyberkind
félisten

A szeptemberi megjelenésre meg az NV fizetett talán, jobbnál jobb. :DD

(#2614)andor80
Nem vicc, az új széria szeptemberben jön, valszeg árukapcsolva ezzel a játékkal, bár így, hogy megint késik, nem tudom, olyat csak nem lehet, hogy már itt is mindenki egymásra licitál, és aki veszt, az a pénzt is veszti.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2613) zkxdn


zkxdn
őstag

Szerintem borzalmas az új dátum. Rá a Spider-Manre, Halora meg még ki tudja mik lesznek a nyitócímek. Gratula ebből 2021 lesz. :W
Szerk: (kurva jó mi meg várhatunk ki tudja meddig)

[ Szerkesztve ]

(#2614) andor80 válasza cyberkind (#2612) üzenetére


andor80
senior tag

Próbálod elvicceskedni nem megy.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#2615) sittes79 válasza cyberkind (#2612) üzenetére


sittes79
addikt

Szeptember ha jól tudom csak 3080 bejelentés.

(#2616) cyberkind válasza sittes79 (#2615) üzenetére


cyberkind
félisten

Ami elég ahhoz, hogy ray tracinggel jól vigye a játékot, kellemest a hasznossal, bár így már mindegy.

Paranormal Cocktivity

(#2617) eL Geri


eL Geri
őstag

Áhhh, kész, feladom! :W
Persze jobb egy késő játék, mint egy bughalmaz... de azért nagyon sajnálom!

(#2618) nincsnév007


nincsnév007
őstag

25.e meglesz tartva? vagy akkor most ez miatt nem fognak semmit mutatni a játékból?

(#2619) cyberkind válasza nincsnév007 (#2618) üzenetére


cyberkind
félisten

Az lesz elvileg, engem mondjuk már annyira nem hoz lázba ezután, előrendelni is csak akkor fogom, ha végre valahára aranyra kerül.

Paranormal Cocktivity

(#2620) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Igazan lesz :O

Live-Die-Respawn

(#2621) cyberkind válasza oriic (#2620) üzenetére


cyberkind
félisten

Minden miattad van! Inkább írj olyanokat, hogy végre lehet futni az új Halo-ban, meg ha úgy van, fedezékbe is lehet vonulni. :D

Paranormal Cocktivity

(#2622) sittes79 válasza oriic (#2620) üzenetére


sittes79
addikt

Bakker most olvasom mit írtam lol lehet tudtam valamit? ;]

(#2623) velizare válasza cyberkind (#2599) üzenetére


velizare
nagyúr

a játék címében szerepel a megjelenés éve is. ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2624) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Persze kicsit csalódott vagyok, de én úgy vagyok vele inkább dolgozzanak többet a játékon minthogy bughalmazt adjanak ki. Ezt a túlzott negativitást nem nagyon tudom megérteni, pedig én a hype trainhez már a teaserkor csatlakoztam.

Ha #BLM miatt csúszik viszont titokba, akkor kikészülök :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2625) Chalez válasza jonnyjoker01 (#2624) üzenetére


Chalez
őstag

Én baromira csalódott vagyok, a W3-al kb max 3%-ig jutottam el még, amikor láttam az első teasert a játékból. Megnéztem vagy 5x egymás után, és azóta várom mint a messiást. W3 szerű harc és játékmenet, történetmesélés ebben a világban... Fú, marhára vártam a szeptembert :((( Na mindegy ez van. Valami állat videókártyát veszek az őszi, évvégi megjelenésekből, és jöhet akkor azután. Vagy PS5-re ;]

(#2626) sittes79 válasza Chalez (#2625) üzenetére


sittes79
addikt

Ja én se tudom így, hogy ps5 vagy 3080 legyen?

[ Szerkesztve ]

(#2627) Chalez válasza sittes79 (#2626) üzenetére


Chalez
őstag

Na hát ez az. A PS4-re készült verzió gondolom fasorban sincs egy modern RT pc képességeihez...Nem is vettem volna meg konzolra. Viszont ha készül PS5-re, ami ki is aknázza a lehetőségeit... RT esetleg 60 fps, akkor azért már elgondolkodtató lesz konzolra is a vétel.

(#2628) jonnyjoker01 válasza Chalez (#2625) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Kb 2800 vs 2870 nap várakozás között nincs sok különbség. Még a 3 vs 5 hónap esetén is azt mondom, ez semmi. Akkor fájna igazán, ha szeptember 16-án jelentenék be a 2 hónap csúszást.

Legalább lesz időm összeszedni pénzt egy új bivaly gépre megjelenésig ;] De elgondolkodtam amúgy a PS5-ön én is... Nehéz időket élünk :DDD

Üdv. Johnny

(#2629) Cifu válasza cyberkind (#2599) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Erre nem tudok én sem mit mondani. Ez úgy vicc, ahogy van.
A "whenitsdone" frázissal az a baj, hogy senki sem kényszerítette őket az áprilisi megjelenés bejelentésére tavaly. Akkor is vakartam a fejem, és gondolkodtam azon, hogy csak.pénzre volt szüksége a cégnek, és ez volt a cél...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2630) SenorGrande válasza #20411392 (#2605) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Steamen oda megy a refund, amivel fizettél.

(#2629)Cifu:
Egyetértek, akkor nem kell megjelenési időt beharangozni.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#2631) FoxiestFox válasza Cifu (#2629) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az is lehet, hogy előre tudták, hogy nem fogják tudni megcsinálni, csak nextgenre, de kellett a tőkeinjekció a current genes reménykedőktől.

(#2632) cyberkind válasza Cifu (#2629) üzenetére


cyberkind
félisten

Épp ilyesmit kezdtem el írni egy másik topikban, de aztán hagytam. Szóval szerintem, ennek a játéknak robbantania kell a köbön, és tényleg mindenben jóval jobbnak vagy többnek kell lennie mint a The Witcher 3-nak, különben még a CDPR-t is elviheti a kukába, ez a projekt, ennyi alkalmazottal, idővel és munkával, nagyon de nagyon rizikós, nem is értem honnan van erre anyagi keret.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2633) sittes79 válasza cyberkind (#2632) üzenetére


sittes79
addikt

Állítólag az állam is támogatja őket, de nyílván, hogy töredéke az is, amibe ez kerül, az áprilisi dátum egyertelmu, hogy a merch és elirendeloi pénz miatt kellett.

(#2634) cyberkind válasza sittes79 (#2633) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, támogatta, de elvileg valamilyen határidőre kiadott AAA cuccra, amibe ez nincs benne, bár lehet ez azóta változott. Végül is, lehet csinálni merch-hez filmet vagy játékot, ha a merch hozza a pénzt, a másik csak szükséges rossz. :D

Paranormal Cocktivity

(#2635) Shing válasza Chalez (#2627) üzenetére


Shing
őstag

Komolyabb nextgen verzió még nem fog jönni. Annyi biztos, hogy futni fog PS5-ön. Ha megteheted hogy felső kategóriás hardvert vegyél, akkor én tuti azzal tolnám inkább. Egyébként RT nem hiszem hogy lesz konzolon, nem éri meg, inkább elköltik másra a teljesítményt.

(#2636) #20411392 válasza SenorGrande (#2630) üzenetére


#20411392
törölt tag

paypallal fizettem (és ezt is írja), de amikor refundolnám kiírja, hogy walletra fogja visszaadni... :(((

(#2637) SenorGrande válasza #20411392 (#2636) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Elméletileg kéne legyen egy legördülő menü, ahol ki tudod választani az eredeti fizetési módot.

Szerk:
Erről a kitételről nem tudtam: :(((

Vissza tudom téríttetni az előrendelésemet?
Az előrendelésedet a játék megjelenése előtt bármikor visszatéríttetheted.
Ha a játék-előrendelés több mint három hónapja került megvásárlásra, lehet, hogy az eredeti fizetési módra már nem tudod visszatéríttetni azt. A Steam Pénztárcádba való jóváírást azonban továbbra is kérheted.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#2638) zkxdn válasza nincsnév007 (#2618) üzenetére


zkxdn
őstag

ELVILEG meg sőt már egyes emberek ezekben a pillanatokban játszanak a játékkal.... komolyan mondom csinálok egy Youtube/Twitch csatornát vagy elmegyek újságírónak, minden sz*rt hamarabb kapnék meg :U

[ Szerkesztve ]

(#2639) Vesa válasza FoxiestFox (#2631) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Keanu Reeves becitálása és a már egyébként is létező hype bőven elég lett volna ahhoz, hogy az előrendelésekből, egyéb cuccokból pénzhez jussanak. A konkrét időpont ehhez nem tett hozzá sokat, tehát szerintem nem tudatos tervezésről volt szó.

A tudomány a valóság költészete!

(#2640) SenorGrande válasza zkxdn (#2638) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ez nekem nem arról szól, hogy mikor játszom.
Egyszerűen úgy érzem, f@szra vettek. Ez valahol egy szerződés. Én decemberben fizettem, amikor még áprilisról volt szó. Aztán szeptember. Ilyenkor nálam csorbul a becsület. De lehet csak azért, mert én adok erre. Ha valakinek mondok/ígérek valamit, úgy lesz. Főleg ha pénz is van a dologban.
Ráadásul azt hangoztatják egy ideje, hogy a játék kész, csak polírozzák...

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#2641) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ó az irónia....

Live-Die-Respawn

(#2642) Segal válasza SenorGrande (#2603) üzenetére


Segal
veterán

En mar az elso halasztasnal refundoltam.
Nagyon most sem lepett meg a halasztas. Qrva nagy volt a csend a megjelenes elott nem sokkal...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2643) sittes79 válasza Segal (#2642) üzenetére


sittes79
addikt

Én nem mondom le a gyűjtőit mégsem, hátha el tudom adni többszörös áron :)

(#2644) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Kevesebb mint 3 hónappal a megjelenés előtt még mindig nincs új gameplay, illetve semmi kézzelfogható dolog az ikszedik Cybepunk-témájú hurkatöltő kivételével. Megmondtam hogy csúsznak.
Ezen a Night City eseményen remélem kapunk legalább egy jó órányi új anyagot.

(#2645) Cifu válasza Shing (#2635) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Ezekkel a csúszásokkal éppen ellenkező véleményen vagyok.
Szerintem pont, hogy lesznek RT effektek XBox Series X-en és talán PS5-ön is. Tavaly még folyamatosan azt hangoztatták a CDPR-nél, hogy a jelenlegi konzol generációra fejlesztik a játékot, azóta ezzel kapcsolatban nagy-nagy kuss van.

Az RT selling point, vagy legalábbis marketing point, úgy a konzoloknak mint a játéknak. Picit sem lennék meglepve, ha a MicroSoft levágott volna a CDPR asztalára egy böröndnyi pénzt, hogy legyetek szívesek a Series X alá RT effektekkel hozni a játékot. A Series X-nek nincs exkluzív címe jelenleg tudomásom szerint, de ha úgy jelenik meg, hogy a CP2077 RT effektekkel fog villogni, azzal azért meg lehet tolni a reklám-hadjáratot.

Persze a CDPR jelenleg irtó nagy csöndben van, lehet, hogy végül mindössze arról van szó, hogy túl bugos és optimalizálatlan a játék, és kell még két hónap, amíg ezek a többségét kiírtják. Benne van a pakliban...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2646) Cifu válasza Fitzgerald (#2644) üzenetére


Cifu
Topikgazda

"Ezen a Night City eseményen remélem kapunk legalább egy jó órányi új anyagot."

Szerintem ilyesmire ne számíts, mert csalódni fogsz. Emlékszel a tavalyi trailer kapcsán micsoda haccacáré volt, hogy nem akarnak spoilerezni, meg ötször a képünkbe tolták, hogy csak akkor nézd, ha nem bánod, hogy a játék történetével kapcsolatos dolgok megismerése nem zavarja a kis lelkünket?

Ezek után olyan játékmenet-videóra, mint a 2018-as, én biztos, hogy nem számítanék.

Inkább tech-demo szintű dolgokra, úgy mint milyen effektek lesznek, hogy néznek majd ki a játékterek, a karakterek vagy például konkrétan a karakteralkotás bemutatását tudnám elképzelni...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2647) zbundy válasza Cifu (#2646) üzenetére


zbundy
aktív tag

Én el tudnék képzelni egy olyan bemutatót is, hogy a karakterünk sétál egyet a városban. Elkap néhány random beszélgetést a városban és néhány random eseményt. Egy vágás nèlküli 10 perces gameplay.

Egyébként ez a folyamatos csúsztatás elkeserít. Persze a collectors editiont nem fogom lemondani, de hihetetlen számomra hogy ennyire képtelenek belőni a játékot. És amennyi gond van vele, szerintem ez nagyon le lesz butítva a jelenlegi konzolokra..

[ Szerkesztve ]

(#2648) tomazin


tomazin
veterán

Meglattam,h 50uj hsz tegnap ota, biztos kiadtak valamit. Kicsit elkenodtem,h megint egy szabi torlesi kerelmet. De legalabb a 10k-s konyvet megsporoltak nekem.

Btw ez a steamen nem adjak vissza a preorder arat csak walletre eleg bazari majom dolog..

(#2649) Segal válasza zbundy (#2647) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem ez tudatos halasztás volt és nem a bugok miatt késik... Novemberre itt vannak az új vga-k és a konzolok is kb addigra várhatóak.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2650) m0h0senator válasza Segal (#2649) üzenetére


m0h0senator
őstag

Es az uj vga-k tol mit varsz? Jelenlegi gen +20-30-40% tobblet. Semmi olyanrol nem tudunk az uj vga-k teren ami 2 honap extra fejlesztesi idot jelentene a reszukrol.

An odyssey through the realm of consciousness.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.