Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) jonnyjoker01 válasza Alpi. (#21997) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hobbiból rakra össze valaki, fanmade cyberpunk divat magazin, a leírások után szokta odaírni milyen commanddal tudod felvenni a ruhát.

Örülnék neki ha valami rendezett divatrendszer lenne a játékban, mert tényleg fantasztikusak a ruhák, egyenlőre marad a konzol divat :DDD

Üdv. Johnny

(#22002) Alpi. válasza jonnyjoker01 (#22001) üzenetére


Alpi.
addikt

Nem ismertem eddig, de le a kalappal ! :C
Igen, a játék elég pazar cuccokkal van tele, amiből a főhősünknek nem sok jut, hacsak nem figyel erre valaki külön. A talált cuccok kinézete... :DDD
Volt már ez a kép tuti, de engem mindig menevettet és tökéltsen mutatja a dolgot. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22003) CPT.Pirk válasza looser (#21999) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ja azt láttam. Meg pár Arasaka netrunner is ott guggolt még mindig rettegően... Remélem ezt javítani fogják, mert nagyon illúzió romboló.

Alpi.: Jó a kép! :D

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#22004) Alpi. válasza Bennyboy (#22000) üzenetére


Alpi.
addikt

[Itt egy egész jó video (szerintem) a FidelityFX Cas-ról] Nem rossz cucc, én is szórakozgattam vele picit. Ami jó benne, többek közt, hogy szoftveres, így minden vga-val műxik, persze itt is van hw-es oldal, de míg az NV dlss az én dzsunka 980 Ti-men felejtős, ez minden további nélkül használható. [rövid video a 980Ti-mmel @ CP2077] Nem mondom, hogy nem lett mosottabb a háttér 80-nál, bár ezt YT pont nem engedi látszatni, de az előtérbe lévő dolgok így is egész korrekt látványt adtak. Ha valakinek gyengébb vgaja van és szeretne egy kis plusz fpst, érdemes eljátszogatni vele. Egész jó fps növekményt lehet kapni. Persze nem csak ilyen irányban használható, elvileg javítani is tudja a kapott képet full beállítással. Szívesen olvasnék erről egy fejtágítást a hozzáértőktől itt a topic-ban, a megszokott minőségben ! ;) :K

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22005) Bennyboy válasza Alpi. (#22004) üzenetére


Bennyboy
őstag

Thx ezt a videót én is megtaláltam.

Más: Van vmi általános szokás, h mit érdemes lebontani és mit eladni?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#22006) jonnyjoker01 válasza Bennyboy (#22005) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A legoptimálisabb szerintem a fegyverek, ruhát lebontása és a junkok eladása. Legalábbis én ezt csináltam (igaz 1.2 előtt), mindig volt rahedli pénzem és nyersanyagom kraftolásra egyaránt (bár a legendás cuccokhoz kellett azért Ozob orrának kraftolása-lebontása). Plusz így legalább nem kellett 10 percenként Devilery™ automatákhoz mennem. Még emellett a >0 súlyú kajákat és italokat adtam el automatákban, de azt inkább helykezelés mintsem pénzszerzés szempontjából.

Talán még ennél optimálisabb ha van elég common és uncommon nyersanyagod, ha később csak a rare/epic/legendary fegyvereket és ruhákat bontod le, a common/uncommonokat pedig eladod.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#22007) Maelephant válasza Alpi. (#21995) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Akkor azt is elmondanád, milyen módszerrel fejlesztetted? Az érintett fórumban nincs igazi konklúzió, csak annyi, hogy letöltött egy modot, hogy "becsalja" a megfelelő értéket, gondolom.

(#22008) Maelephant válasza Puma K (#21996) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Nem tudom, emlékszel, emlékeztek-e arra, hogy egy régesrégi Kreténben szerepelt (talán fordított) képsorozat arról, mit kérnek majd a fiatalok 2020/2030/2040/2050-ben karácsonyra és kb. ilyeneket :).
Bőrlottyaszting, görkoriláb(ing?), kalózkapitánying (kampókéz és lézeres szemkiégetés), foszforeszking of the tattoo

Esetleg nem tudtok forrásról, ahol, nyilván akár pénzfizetés ellenében is, elérhetőek a Kretének teljes, szkennelt tartalommal? Sajnos költözéseknél egy csomó régi elkallódott.

(#22009) Alpi. válasza Maelephant (#22007) üzenetére


Alpi.
addikt

Gyúrtam ! :DDD
Hazaérek meglesem, nem 100%, hogy jól emlékszem. :)

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22010) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Motion blurral mi a helyzet? CP-ben szeressük, nem szeressük?

u wanted, i got it \o/

(#22011) Puma K válasza WATERDACA (#22010) üzenetére


Puma K
veterán

Kapásból minden játéknál kikapcsolandó okádék effektek:

- blur
- bloom
- depth of field
- post process fx

szerintem. :K

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#22012) sixpak válasza WATERDACA (#22010) üzenetére


sixpak
nagyúr

Persze, ON-ra mindent, anélkül steril, műanyag szar az egész.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22013) WATERDACA válasza sixpak (#22012) üzenetére


WATERDACA
őstag

Az első játék régóta, ahol én is bekapcsoltam a motion blurt. Valahogy itt jól néz ki szerintem. Többit offoltam viszont.

u wanted, i got it \o/

(#22014) proci985 válasza jonnyjoker01 (#22001) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

valamennyit egyebkent javult a helyzet, most mar lehet kapni jobban ruhakat, korabban egy csomo olyan volt, ami egy helyen world dropkent volt megtalalhato.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22015) proci985 válasza jonnyjoker01 (#22006) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Ozob mar nem mukodik, pontosabb nem kapsz erte legendary alapanyagot

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22016) Alpi. válasza Maelephant (#22007) üzenetére


Alpi.
addikt

No, megnéztem és jól emlékeztem. Már csak azt kell kitalálni, hogyan lett ennyi. :DDD
Nem bugoltam vagy exploitoltam. Legalábbis nem tudatosan.

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22017) Cifu válasza WATERDACA (#21984) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Én a kezdetek óta írtam hogy a skillfa (ami igazából nem is skillfa, egy összetákolt sz*r, rpg-kben sokkal jobbakat láttunk már) egy vicc kategória, szerintem bárki a topicban összegyúrt volna hasonlót, nem kell hozzá túl nagy munkatapasztalat.

Szvsz nem rossz egyik sem különösebben, a fejlődéssel (khhmm... Athletics) vannak gondok, meg a balance-al.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#22018) Maelephant válasza Alpi. (#22016) üzenetére


Maelephant
aktív tag

EMLÉKEZZ! Sőt: Nyissa meg az elméjét!!! :D

(#22019) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Hotfix 1.21

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#22020) Alpi. válasza Maelephant (#22018) üzenetére


Alpi.
addikt

Tegnap nyüstöltem egy picit a játékot és ba@ki' !! :U :DDD
Alig nő tovább, de azt nem vágom, hogy hogyan lette ekkora. :)) Most már engem is érdekel.... Visszanéztem, mert ezt még 1.2 előtt kezdtem, de a karakternek, mikor a patch jött még csak 8-10 -es Body volt, szóval valahogy csak nőtt azóta is.
Pár óra játék alatt, egy 21 Km-es félmaraton és rengeteg Katana suhintás után, max 10x ha láttam +20 Skill pont-ot. Szóval ezzel a módszerrel (ami a normális lenne) tényleg esélytelen. Ha találok valamit, írok !

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22021) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Tegnap megint elővettem a játékot, 3 órát játszottam de ebből bő 1 óra csak a városban való gyönyörködés volt :DDD

Egyébként elkezdtem használni a realistic combat modot, tényleg nagyon fasza. Gyorsan fekszenek az ellenségek, de én is. Vagy nagyon gyorsnak kell lenni, vagy óvatosnak.

Üdv. Johnny

(#22022) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Valaki nyüstöli ezt a játékot oled tévén? És ha igen, akkor változtatott e valamin a beégés elkerülése végett? A sok piros miatt kicsit előjött az aggódhatnékom.. kár hogy állandóak ezek a feliratok.

(#22023) jonnyjoker01 válasza Farkassacred (#22022) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Atyaég oled tv-n milyen gyönyörű lehet a játék. Én nem értem az aggodalmat, folyamatosan mozgó tartalom a játszás, nincs veszély a beégésre hacsak nem megállsz egy helyben és úgy hagyod órákig :F

Üdv. Johnny

(#22024) Farkassacred válasza jonnyjoker01 (#22023) üzenetére


Farkassacred
őstag

Én még klozinál is kilövöm a képét.. nem lesz akkor itt baj. Meg aztán a képpont eltolás is teszi a dolgát bizonyára, nem idióták fejlesztik ezeket. Marad idő legalább élvezni a játékot. :K
Köszi a választ.

(#22025) Strezi válasza Farkassacred (#22022) üzenetére


Strezi
őstag

Én azon toltam bele, lassan 100 órát. Nem tettem semmi különöset, persze autó HDR-ben megy, tényleg szép. Gyerekek meg a HollowKnight-tal játszanak közben még többet, nem látok rajta semmi negatívat, igaz lassan négy éves, be van már járatva rendesen ;]

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#22026) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Az eldobott kést nem lehet sehogy visszaszerezni? :( Így elég gyenge ez a perk.

u wanted, i got it \o/

(#22027) RetepNyaraB válasza SenorGrande (#22019) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Jaja. Eszelős lassan telepíti megint. Átírja a komplett ssd-t, nem csak a játékot, úgy nézem. :(((
Ami annak fényében, hogy én Witcher2-t szeretnék játszani ugyanerről a meghajtóról, kicsit frusztráló :DDD

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#22028) proci985 válasza jonnyjoker01 (#22023) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

mi probaltuk 120"en projektoron is elso par orat Corpo vonalon, eszmeletlenul gyonyoru a jatek :K

RetepNyaraB: Witcher2 milyen a CP77 utan? W3al jatszottam, kb ott ertettem meg, hogy par embernek a Blood and Wine gigantikus happy endje hianyzott a lezarasbol, ami egy dark noirhoz azert kevesbe illik.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22029) tusi_ válasza jonnyjoker01 (#22006) üzenetére


tusi_
addikt

Hogy craftoltad le az orrat? Sikerult orbanyomnom a magillagorilla manccsal es egyszeruen lerobbant a feje.

Alpi: Meg rx 6800 mellett is aldasos a Fidelity cas, simabb lesz a kep. Ez a kep ghosting nagyon idegesito. Ha kikapcsolom a TAA-t, akkor meg borzalmasan nez ki. Latok meg kis teret a javitasra ezen a ponton is.

A jatek nalam abszolut favorit, sosem jatszottam meg 8-10 orakat napi szinten semmivel sem. Annyira beszippant a vilag, hogy alig varom a du. 16 orat es mar megyek is Night Citybe, hogy megerkezzek a vilagomba. Kivancsi vagyok, lesz egy FFP2 maszk DLC :)

eat, sleep, play, replay

(#22030) Maelephant válasza tusi_ (#22029) üzenetére


Maelephant
aktív tag

A játékban lehet infot olvasni arról, hogy már volt több nagy járvány, többek között egy madárvírus okozta is, ami miatt rengetegen haltak meg és ezért a város (talán 40 mérföldes?) körzetében kiirtották az összes madarat. Ez is illik a maszkhoz, nem csak a jelenlegi helyzetünk.

(#22031) RetepNyaraB válasza proci985 (#22028) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Én nagyon bírom a W2-t is. Tömény politika (aki rühelli a szarkavarást, annak nem jön be), csak rossz és rosszabb döntéseid lehetnek. Nehéz a harcrendszer, kihívás már közepesen is, nem unatkozol benne az fix. Mindenkit is meg lehet dugni, az mindig jó. Sztem a dx9-ből gyönyörű látványt hoztak ki, messze nem olyan béna, mint a W1 mai szemmel. Vannak benne folyamatosan idegesítő bugok, de semmi komoly. Érdemes folyton menteni (aztán nap végén törölni a felesleget, mert durván megnő a betöltési idő a rengeteg mentés miatt).
Így. Egyszer nyomtam végig még megjelenéskor, az nem volt vidám befejezés, de én nem vagyok rácsavarodva a hepiendre (CP se kényeztet :) ).

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#22032) Strezi válasza tusi_ (#22029) üzenetére


Strezi
őstag

Van egy küldetés amibe autókázol vele, meg csinálsz egy kisebb melót. Azért cserébe adja a receptet. Jópofa!
Persze mielőtt kinyírod bunyóban :DDD

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#22033) WATERDACA válasza Maelephant (#22030) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ezeket az utalásokat nagyon szeretem, igazából az összes összegyűjthető szilánk stb. nagyon érdekes és egésszé teszi a loret.

Vannak jó poénok is köztük.

u wanted, i got it \o/

(#22034) tusi_ válasza Maelephant (#22030) üzenetére


tusi_
addikt

Igen, amikor a haiti csavo lefejezi a pipit, akkor kerdezi is V, hogy nem tilos madarat enni a jarvany miatt

eat, sleep, play, replay

(#22035) tusi_ válasza Strezi (#22032) üzenetére


tusi_
addikt

Megvolt. Rettenetö jok a dumak, meg a szinkronok is, abban a missionben nagyon kijön :)

eat, sleep, play, replay

(#22036) tusi_ válasza WATERDACA (#22033) üzenetére


tusi_
addikt

En elsore Decemberben elkovettem azt a hibat, hogy vegigrohantam a jatekon. Meg igy is testszett, de vmi hianyzott.

Most masodjara jatszom es kb 40-50 ora lehet benne, de meg a felenel sem tartok.
Ott vagyok, amikor Panammel kiszabaditjuk Skorpiot a lezuhant repulobol, Mitch RIP.

eat, sleep, play, replay

(#22037) Alpi. válasza tusi_ (#22036) üzenetére


Alpi.
addikt

Nálam is hasonlóan volt. Az első játék viszonylag gyorsan lefutott és utána, a következőknél éreztem rá igazán az ízére. Az első is tetszett (nyílván, hiszen lett többedik xD ), a végére már volt annyi kapcsolatom a világgal, hogy megérintsen, de volt még benne sok. :)

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22038) Piszmaty76 válasza tusi_ (#22036) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Fura, nálam épp Mitch él és virul. :)

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#22039) tusi_ válasza Piszmaty76 (#22038) üzenetére


tusi_
addikt

Fuu. Lassan 50 eves vagyok, oreg kori demencia jelei mar tapasztalhatok. Lehet hogy nalam is Mitch el? Egy kopaszodo csavo....
:F

eat, sleep, play, replay

(#22040) proci985 válasza tusi_ (#22039) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Scorpion nem el, Mitch igen, es Hellmant szabaditjatok ki. szoval majdnem :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22041) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Kva jó ez a game. Most újra ráfüggtem, h van hozzá gépem. Nagyon eltalálták a hangulatot meg a story-t. Sok választás után elgondolkoztam, h jó döntést hoztam-e és a legtöbb esetben rájövök, h átvertek :DDD Hála az égnek már elég kevés buggal találkozom viszont ami konstans az, h egy csomó dolgot nem lehet felvenni mert nincs kijelölése ez rohadt idegesítő sokszor. Corpos csajjal kezdtem és remélem sikerül majd elkapnom Panamet egy körre :DDD Baszott sok meló lehetett ezzel a játékkal. Nálam minden dlc insta buy lesz. Ekkora játékok sztem 10 évente egyszer készülnek. Mondom ezt annak ellenére, h nagyon elbaszták a rajtot meg a promót.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#22042) Piszmaty76 válasza tusi_ (#22039) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Ő lesz az. Tegnapelőtt csináltam azt részt én is. :D

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#22043) Ellia válasza Bennyboy (#22041) üzenetére


Ellia
addikt

Van egy rossz hírem Pannemel kapcsolatban...

(#22044) tusi_ válasza Alpi. (#22037) üzenetére


tusi_
addikt

En most tudtam meg, hogy van gyorsutazas is. De sokkal szivesebben kocsikazom, mert akkor lehet elvezni az utat is. Bar szvsz az autok iranyitasa sokkal rosszabb lett, mint az 1.0.3 ban, de nem erdekel, ha torik en mindig kolcsonzom a kocsit, ha ertitek, mit mondok :D

Nem sok tapasztalatom van RPG jatekokkal, nem tudom, mi volt meg ehhez foghato, de nalam tuti befuto. Ha ezt most vegig jatszom, akkor egy ev mulva megint eloveszem, addigra talan helyre rakjak es olyan lesz, amilyennek akartak.

eat, sleep, play, replay

(#22045) tusi_ válasza proci985 (#22040) üzenetére


tusi_
addikt

:))

eat, sleep, play, replay

(#22046) tusi_ válasza Bennyboy (#22041) üzenetére


tusi_
addikt

Helyedben Judyra mennek ra, ha csaj vagy :)

eat, sleep, play, replay

(#22047) Bennyboy válasza tusi_ (#22046) üzenetére


Bennyboy
őstag

Én már mindenkire rámegyek :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#22048) tusi_ válasza Bennyboy (#22047) üzenetére


tusi_
addikt

Feljunk? :D
Tegnap meghivott pizzazni es ott aludtam a kanapejan. Sajnos nem vele
:D

[ Szerkesztve ]

eat, sleep, play, replay

(#22049) Lacielvtárs válasza Ellia (#22043) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igaz :D Panam nem adja magát könnyen ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#22050) tusi_


tusi_
addikt

Meg Alt is jo csaj. Az en koromban mondjuk mar csak a magassag szamit.
Ket lab egy huvely :)

eat, sleep, play, replay

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.