Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) alratar válasza .LnB (#1450) üzenetére


alratar
addikt

A gond csak az, hogy ez a játék után jön. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#1452) .LnB válasza alratar (#1451) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ez csak egy Artbook nem? Látom nem az.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1453) Cifu


Cifu
Topikgazda

Egyébként a durva az, hogy tegnap már a hivatalos twitterfiók is reklámozta. Nem tudom eldönteni, hogy most a CDPR minden létező módot megragad, hogy bevételhez jusson, vagy csak egyszerűen túltolják a hype generálást. A Microsoft hasonlóan járt el a Halo franchise-al, annál is a legkülönfélébb merchandise termékek kaphatóak. Biztos van benne valami pénz, de nekem már ez egy kicsit sok....

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1454) m0h0senator válasza Cifu (#1453) üzenetére


m0h0senator
őstag

Én megvenném, ha karácsonyra jönne ki a könyv úgy látom értelmét. De egy áprilisi megjelenés mikor a játék is jön... hát inkább játszom mint a Lore-t olvasom :B

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1455) Cifu válasza m0h0senator (#1454) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Erre nekem egy ötletem van, hogy a spoilerez a könyv, mivel felfed olyan részeket, amik amúgy csak a játékból derülnének ki. Ezt pedig nem szeretné a CDPR, de ha már a játék kijön, akkor ez már úgy sem tényező.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1456) Xaels válasza Cifu (#1453) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem ez a legjobb módja az extra bevételhez jutásnak. Nem kell mikrotranzakció, különféle DLC meg előfizu

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1457) Cifu


Cifu
Topikgazda

WCCFTech interjú. A nagy része erősen DejaVu (a számtech oldalak szerkesztői annyi háttérmunkát sem képesek elvégezni, hogy legalább néhány másik oldal interjúját elolvassák? Elég idegesítő, amikor a sokadik helyen teszik fel ugyanazokat a kérdéseket... :F )...

De pár újdonság azért kiderült:

-A Night City külterületén (Badlands) találkozhatunk elhagyott, gyakorlatilag alig használt autópályákat, erőműveket. A játékos ide kijöhet az autójával (motorjával) és élvezheti a sebességet. Egy mondat alapján itt lesznek az utcai versenyek is...

-Noha a rendőrség jelen van Night City-ben, alapvetően a cégek érdekeit szolgálják ki, mivel a cégek tartják el őket, tehát félig-meddig ők is zsoldosok, akik a rendért (a cég rendjéért felelnek). Ezután egy hosszú körmondatban azt festi le, hogy ha a játékos egy gazdag negyed közepén, nappal elkezd gyilkolászni, akkor a rendőrség rövid úton lenyom, míg ha az elhagyatott / anarchikus városrészeken csinál ilyet, akkor nagyjából büntetlenül teheti meg mindezt. Ugyanakkor megemlít két dolgot, egyfelől, hogy az emberek nem lesznek túl kedvesek veled, ha azt látják, hogy rengeteg embert ölsz meg a környékükön, a másik pedig az, hogy egyes karaktereket nem lehet megölni, mivel az küldetéseket blokkolná.

-A dinamikus időjárás benne lesz, savas esővel. A környezet-szennyezés és a globális felmelegedés elég komolyan lesz demonstrálva.

-Nem lesz "lezárt" városrész, amelyet csak idővel lehet felfedezni. A teljes játéktér rögtön elérhető az induláskor.

-A játék nehézségi szintjeit nem pusztán sebzés / ellenfélszám szintjén kell elképzelni, hanem olyasmiként, mint például Hardcore szinten nem lesz UI... A másik véglet, hogy elérhető a 'smart gun' azok számára, akik a történet, és nem a lövöldözés miatt akarnak a játékkal játszani. A 'smart gun' olyan lőfegyver, amelynek a lövedékei gyengébbek kicsivel, viszont követik a célpontot....

-Ismét megerősíttete, hogy a First-Person View határozott és nem engednek belőle. Egyszerűen annyira erre van építve a játék, hogy nincs visszaút, még ha szeretnék is...

Szerk.: Annyira önismétlés amúgy, hogy bennem most felmerült, hogy a WCCF valójában csak összeollózta más interjúkból az anyagot, és eladták sajátnak... :(((

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1458) Cifu


Cifu
Topikgazda

Egy német interjúból:

-Egy példa a játékban tapasztalható szabadságról: az egyik küldetésben az a cél, hogy egy orgyilkosságot megakadályozzon a játékos. Egy játéktesztelőnek sikerült a küldetést úgy megoldania, hogy egy ablakon keresztül pont megfelelő helyre dobott egy gránátot, megölve az orgyilkost idő előtt. Ezzel ugyan a másodlagos feladat (információszerzés az orgyilkostól) értelemszerűen bukott...

-A kiberware jelentősen megnövelheti a mozgásteret, a falakon tudunk járni vagy dupla nagyot ugrani.

-A hackelés szintje meghatározza a lehetőségeket. Alapszinten csak egy zárt ajtót tudsz kinyitni, míg a durvább dolgokhoz (biztonsági kamerák képéhez hozzáférés vagy az ellenfelek pozíciójának felfedése a kommunikációjuk alapján) magasabb szintű.

-A hackelésnél a különféle biztonsági rendszereket gyártó cégek eszközeinél más-más minijátékkal találkozhatunk.

-Jelenleg egy hack mini-játék 30-45 másodperc a játékban. Ha harc közben próbálja a játékos, akkor addig belassul az idő.

-A pók-robot felhasználható arra, hogy zárt ajtókat nyisson ki.

-A játékot bármelyik pillanatban meg lehet állítani (pause)

-Komoly craft (gyártó / építő) rendszer lesz, többek között lőszert is tudunk majd gyártani.

-A skilleket lehet gyakorlás útján növelni, tanulni (egy tréning a megfelelő NPC-től) vagy megfelelő kiberware beépítésével.

-A városrészekben külön-külön lesz hírnevünk (reputation), ami jobb felszereléshez, tervekhez és alapanyagokhoz adhat hozzáférést a helyi kereskedőknél.

-Még nem tudja megmondani, hogy a végigjátszás után folytathatjuk-e a játékot.

-Az magunkkal cipelt felszerelés (inventory) kapacitását annak tömege határozza meg, mint a The Witcher 3 esetében.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1459) nincsnév007 válasza Cifu (#1458) üzenetére


nincsnév007
őstag

:R :R :R

(#1460) DrTechnoid válasza Vesa (#1) üzenetére


DrTechnoid
őstag

" Megjelenési időpnt még nincs, de egyes becslések szerint nem kizárt, hogy 2015 végén már tolhatjuk. "

Jesus , most olvastam be először a topicba és csak nézek hogy má 4 éve be volt harangozva? Azt gondoltam h kb tavaly ha megszellőztették.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1461) k-adi válasza DrTechnoid (#1460) üzenetére


k-adi
nagyúr

á dehogy.. már mióta a neten van a térdelős csajszi az esőben előzetes

(#1462) Vesa válasza DrTechnoid (#1460) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Valójában 2013 január környékén mutatták meg először az első trailert, azóta várjuk.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#1463) DrTechnoid válasza Vesa (#1462) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Kösz az infót , de látom gépet kell cserélnem hozzá. A biztonság kedvéért behúztam steam-re , nehogy leszedjék ezt is mint ahogy a Metro Exodus-sal tették.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1464) kwzatz válasza DrTechnoid (#1463) üzenetére


kwzatz
őstag

"Kösz az infót , de látom gépet kell cserélnem hozzá."
Jön Xbox-ra és PS4-re is, állítólag nagyon jól skálázható lesz, szóval nem feltétlenül, ha nem nagyok az igények.

"A biztonság kedvéért behúztam steam-re , nehogy leszedjék ezt is mint ahogy a Metro Exodus-sal tették."
Erre pontosan 0% esély van. :D

[ Szerkesztve ]

(#1465) .LnB válasza Cifu (#1458) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"-Még nem tudja megmondani, hogy a végigjátszás után folytathatjuk-e a játékot."

What?! Ezt pedig én elég alapvetőnek gondoltam eddig, hogy igen. Ha már open world játékról beszélünk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1466) Aljasvip válasza .LnB (#1465) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Az is egy lehetőség, hogy a döntéseidtől függően akár meg is halhatsz a játék végén, és úgy nehéz lenne folytatni.
Vagy lehet mindegy mit csinálsz, ez lesz a vége.

(#1468) .LnB válasza Aljasvip (#1466) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is erre gondolok. De ez így meg spoileres (lehet) akkor. :)

(#1467) jobijohnson Hú ez nagyon fontos jacket lehet ha csak ezért a kommentért regisztrált. :) Azért nem kattintok rá, ki tudja mit rejt a link. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1469) Cifu válasza .LnB (#1465) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Tudja fene, lehet kitör az 5. céges háború, és Night City megint le lesz rombolva a fő küldetéssorozat végére... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1470) tomazin válasza Cifu (#1458) üzenetére


tomazin
veterán

Ennek a kraftolósdinak annyira nem örülök (mármint,h komoly lesz). Ez a witcher szintű még elment, hogy a éjjellátó főzethez kellett macskapöcse, tyúkmagonya, meg szesz és onnantól mindig volt éjjellátó cuccod, de ha a skulóért grindolni kell nem leszek boldog. Meg attól sem, ha cp2077.wiki-t kell bújnom, hogy húú most találtam egy fél vödör holdkőzetet, vajon patkánycsapdát vagy bukósisakra macifüleket érdemes belőle kraftolni. Illetve remélem a matik itt is 0 súlyúak lesznek.
btw csak én nem bírom megnyitni a weboldalt? captcha után egy tag korrodálja a billentyűzetet.

[ Szerkesztve ]

(#1471) Cifu válasza tomazin (#1470) üzenetére


Cifu
Topikgazda

de ha a skulóért grindolni kell nem leszek boldog.

Gondolom lehet vásárolni is majd, drágábban, mintha craftolná az ember. Csak nem kell otthon töltögetni a hüvelyeket majd... :DDD

Az ígérték, hogy nem lesz lőszerhiány... :)

btw csak én nem bírom megnyitni a weboldalt? captcha után egy tag korrodálja a billentyűzetet.

Valószínűleg a hotlink ellen van captcha teszt, de nekem utána bejön az interjú oldala.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1472) alratar válasza Cifu (#1471) üzenetére


alratar
addikt

Pont ezt akartam írni én is, hogy több mint valószínű, meg ís lehet venni a cuccokat, (golyók, robbanószer)
By the way, a Witcherben is meg lehetett venni a főzeteket, vagy csak az összetevőket lehetett?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#1473) alratar válasza Cifu (#1458) üzenetére


alratar
addikt

-A skilleket lehet gyakorlás útján növelni, tanulni (egy tréning a megfelelő NPC-től) vagy megfelelő kiberware beépítésével

Vajon, ha megtanulok egy skillt implantátum segítségével, az csak addig tart míg bent van az implantátum vagy örök tudás marad?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#1474) Cifu válasza alratar (#1472) üzenetére


Cifu
Topikgazda

By the way, a Witcherben is meg lehetett venni a főzeteket, vagy csak az összetevőket lehetett?

Rég volt már, emlékeim szerint meg lehetett venni, de ugye marha nagy volt a játékterület, és a ritkább dolgokat elszórtan itt-ott lehetett csak beszerezni. Más szóval nem voltál rákényszerítve a craftingra, cserébe akkor lejárhattad a lábad, amíg találtál egy vendort, ahol kapható volt az adott cucc...

Vajon, ha megtanulok egy skillt implantátum segítségével, az csak addig tart míg bent van az implantátum vagy örök tudás marad?

Ha a CP2020-ból és a logikából indulok ki, akkor a kiberwareből származó skill és tulajdonság plusszok csak addig élnek, amíg az adott kiberware be van építve...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1475) kwzatz válasza Cifu (#1474) üzenetére


kwzatz
őstag

"Rég volt már, emlékeim szerint meg lehetett venni, de ugye marha nagy volt a játékterület, és a ritkább dolgokat elszórtan itt-ott lehetett csak beszerezni. Más szóval nem voltál rákényszerítve a craftingra, cserébe akkor lejárhattad a lábad, amíg találtál egy vendort, ahol kapható volt az adott cucc..."

A főzeteket nem lehetett megvenni, csak a receptet (abból is csak a gyengébb változatokat talán, a többit találtad), illetve az összetevőket. Magadnak kellett craftolni őket, de csak egyszer, utána alkohol kellett a feltöltéshez, amit szintén lehetett venni. Olajokat szintén craftolni kellett, de azt nem kellett "tölteni". Egyébként rohadtul túl volt bonyolítva, ráadásul feleslegesen, mert DM-on is könnyen lehet boldogulni a 90%-uk nélkül. Remélem, hogy ezt a részét kicsit visszább veszik majd itt. Harmadennyi lehetőség is elég, ha mindnek van értelme.

[ Szerkesztve ]

(#1476) Adiking


Adiking
tag

Sziasztok,

Az eddigiek alapján nagyon tetszik a játék. Annyira, hogy szeretném előrendelni a retail válhozatot, hogy ott díszeleghessen a polcon. Kérdésem, hogy a retail verziók általában mennek lemez nélkül?
Egyenlőre csak Steam, GOG, Humble Bundle és Epic Store digitális játékaim vannak...

Köszönöm, Ádám

(#1477) Cifu válasza Adiking (#1476) üzenetére


Cifu
Topikgazda

GOG kód lesz a dobozban. Szóval lemez nélkül menni fog. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1478) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Talán még nem volt.

[link]

Live-Die-Respawn

(#1479) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#1480) m0h0senator válasza oriic (#1479) üzenetére


m0h0senator
őstag

Ezek a pószterek nagyon tetszenek. :Y

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1481) alratar válasza m0h0senator (#1480) üzenetére


alratar
addikt

Nekem is.
De az áruk... :Y

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#1482) m0h0senator válasza alratar (#1481) üzenetére


m0h0senator
őstag

27 euros még nem is vészes :B

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1483) alratar


alratar
addikt

Nem hivatalos,!!!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#1484) alratar válasza m0h0senator (#1482) üzenetére


alratar
addikt

Kinek mi.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#1485) Cifu


Cifu
Topikgazda

Új Cyberpunk információk a lengyel weboldalakról:

-Bizonyos kereskedők ritka cuccokat, illetve árengedményeket kínálnak adott időszakokban.
-A ruhatárunk elég bő lesz, csak párat említettek, mint pólók (t-shirts), különféle sportcipők (sneakers) illetve hosszú kabátok (long jackets).
-A netzsokék programjaiból két példa: az egyik a kibernetikus szemeket "kapcsolja ki" (megvakítva az ilyennel bíró illetőt), vagy blokkolni képes a kommunikációját.
-A ritka cuccokat csak magasabb utcai hírnév (street cred) esetén vehetjük meg - de ha eladunk ilyet, többet is kapunk.
-Az utcai hírnév szintén befolyásolja az elérhető nyersanyagokat a gyártáshoz (crafting).
-Ha V egy üveget eltör egy ellenfél fején, akkor egyfelől egy véres grafikai effekt lesz a jutalom, illetve a törött üveget még mindig felhasználhatjuk közelharcban....
-Különféle példákat említenek arra, hogy mennyi változó van a küldetés- és párbeszéd-rendszerben: mikor Placide-al tárgyalunk, és bejön egy bandatag egy üzenettel Placide-nak, új párbeszéd-lehetőség villan fel egy ideig. Ez befolyásolhatja az egész küldetésszálat.
-A Sasquatch párharcnál (boss-fight) egy kis teremben leszünk kénytelenek harcolni, a terem tele van interaktív elemekkel, amiket Sasquatch felhasznál arra, hogy ne kerülhessünk a háta mögé.
-Minden tulajdonság max. 10-ig mehet fel (megj.: feltehetően kiberverrel 10 fölé is mehet, ahogy a CP2020-ban - Cifu). Minden tulajdonsághoz 5 képesség (perks) tartozik, összesen 60 van, minden képességnek 5 szintje van.
-Lehet kombinálni a hatásokat, ha például "gyorsítót" vegyünk be, akkor lövöldözésnél Max Payne-szerű effekt lesz (lelassul a világ), hackelésnél viszont több időnk lesz a mini-játék befejezésére.
-A demóban V 18-as szintű, utcai hírneve 12. Brigitte szintje 45-ös.
-Ha GTA módra próbálsz autót lopni úgy, hogy a területért felelős rendőrség vagy banda azt meglátja, akkor erőszakos reakciót fogunk megtapasztalni.
-Rengeteg mellékküldetés lesz a játékban, ráadásul a városban folyamatosan különféle események (events) zajlik, amelyek a küldetéseket is befolyásolhatják.
-Nem lesz automatikusan a The Witcher 3-ban látott küldetés-segéd, ami megmondja, hogy mit mikor kell csinálnunk. Ugyanakkor egyes kiberszem-opciók segítségével lehetőségünk lesz ennek egyfajta szimulálására, bizonyos szintig ("kiszínez" bizonyos elemeket, amelyeket használni lehet, például).
-Az Agytánc (Braindance) lényeges elem lesz, hogy mások memóriáit felidézzük.
-Noha a karakterünk nem válhat kiberpszichóvá, a kibernetikus implantátumok lélekre gyakorolt hatásával szembesülhetünk.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1486) Cifu


Cifu
Topikgazda

NightCityLife.de interjú:

-Rákérdeznek, hogy lehetséges lesz-e például telefonokat, reklámtáblákat vagy ATM-automatákat is meghackelni, Tom Miles úgy reagált, hogy persze, de egy kicsit bonyolultabb lesz ennél. Egy-egy hálózatra kötött, hackelhető eszköznél először egy belépési pontot (acces point) kell találni, és ott a hálózat felett átvenni az uralmat.
-Ha jól értem, akkor a Fekete Fall (Blackwall) miatt a hálózat már nem érhető el olyan szabadon, mint a CP2020 idejében, a hálózat kisebb alhálózatokra (subnets) van felosztva.
-A hackelésnél a minijátékra rendelkezésre álló időlimit a hackelés nehézségétől függ.
-A hackelés jelen formájában bizonyos pontokat igényel, ami olyasmi, mint egyes szerepjátékokban a varázslók manája, jelenleg a belső elnevezése "Hacker Mana", mert nincs még fix végleges elnevezése. Például egy kamerát simán meghackelni (lekapcsolni) egy pontba kerül, de átvenni felette az uralmat már többe kerül.
-Itt kerül képbe a Deck (kiberdeck, vagyis Cyberdeck), ami egy modem-számítógép. Minél erősebb a decked, annál több ilyen pontod lehet.
-Nem szükséges ugyanakkor a netzsoké életet kipróbálni, aki egy sima Szólóként, fegyverrel akarja végigjátszani, nem rak pontot az ilyen képességekre (skill, perks) és így a lehetősége sem lesz meg, hogy ilyesmivel éljen.
-A hackelések igen összetettek, például egy kiberlinkelt (Cyberlink) fegyver esetén meghackelhetjük a célpont fegyverét, és (ideiglenesen) használhatatlanná tehetjük azt. A demó videókban láthattunk példát arra, hogy valaki fejbe lövi magát vagy a kézigránátot felrobbantja saját maga alatt.
-Minden ilyen cselekvést egy-egy program tesz lehetővé, maximum 4-et tölthetünk fel a Deckünkbe (legalábbis a fejlesztés jelenlegi állása szerint), és ezeket nem lehet csak úgy bárhol változtatni, vagyis egy-egy küldetés előtt stratégiát kell felépítenünk, hogy milyen programokat viszünk magunkkal...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1487) duvi válasza Cifu (#1486) üzenetére


duvi
nagyúr

Jó nagy csokor új infó. Ismét megy egy nagy köszi! :R

(#1488) sittes79


sittes79
addikt

Újra vannak polok a store-ban, de szerintem gyorsan elfogy én egy xxxl-re lecsaptam.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1489) #09990144 válasza sittes79 (#1488) üzenetére


#09990144
törölt tag

Köszi, 2 pólót rendeltem én is gyorsan. Még egy Silverhand baseball sapit akartam, de az nincs készleten most se.

(#1486) Cifu Köszi a sok-sok infót! Kezdem úgy érezni, hogy első végigjátszáskor hacker leszek :D

(#1490) Cifu


Cifu
Topikgazda

Pár új infó, amit találtam:

Tomaszkiewicz interjú a Gamingbolton, itt nagyjából egy érdekes(ebb) dolgot említett meg:

-A játék fejlesztése ugyebár nagyjából 2012 körül kezdődött, de több évbe telt, amíg egyáltalán kikristályosodott, hogy a világ háttértörténetét hogy tekerjék, milyen szinten csatlakozzon a CP2020-hoz, és hogy milyen stílust képviseljen a grafika. A fejlesztés ezen fázisában csak grafikusok, stylistok és írók dolgoztak a háttérvilágon és annak kinézetén.

A lengyel gamer médiának is bemutatták az E3 2019 féle demót, a beszámolókból Neogaf.com fórumán van egy kis szemezet (már ami korábban még nem szerepelt itt a topicban):

-Úgy is kezdeményezhetünk párbeszédet, hogy nem szállunk le a motorról, nem szállunk ki a kocsiból. A párbeszéd a normális párbeszédnek megfelelően zajlik ez esetben is.

-A vallás is jelen lesz a játékban, a kereszténységnek például lesz saját frakciója is....

-A vallás belekeverése miatt felmerült a kérdés, hogy vajon nem-e lesz belőle botrány, a CDPR válasza szerint ők nem ítélkeznek, de nem fognak elkerülni egy dolgot, csak mert az érzékeny téma egyeseknek.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1491) Mr.Csizmás válasza Cifu (#1490) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

/side note

ez érdekes lesz, mert Lengyelo. az egyik legkevésbé szekuláris társadalom Európában, plusz a vallás és politika is közel áll/átfedésekkel/befolyással bír egymásban. :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1492) LK válasza Cifu (#1490) üzenetére


LK
addikt

Köszönjük,hogy foglalkozol a tájékoztatásunkkal. :R Már most úgy vélem minimum két karakterrel indítom a játékot, de lehet belőle 3 is :DDD Mind másfélék lesznek természetesen, annyi felfedeznivaló van.....

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1493) Cifu válasza Mr.Csizmás (#1491) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Szerintem nem véletlen, hogy lengyel újságíró (blogger, akármi) tett fel ilyen kérdést. Egy német vagy amerikai esetében talán fel se merült volna... :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1494) Cifu


Cifu
Topikgazda

A ValencyGraphics nevű céget bízta meg a CDPR a játékbeli cégek logóinak megtervezésével, ők pedig (nagy felbontású változatban is) elérhetővé tették a honlapjukon őket. Egy csomó még WIP-ként van feltüntetve (számomra meglepő módon még az Arasaka is, holott az a logó már a tavalyi demóban is feltűnt).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1495) Cifu


Cifu
Topikgazda

Ugyan már volt szó róla, de egy megerősítés jött, hogy a pre-orderhez nem tartozik semmiféle játékbeli plusz tartalom. Úgy fogalmaznak, hogy ők ilyet nem csinálnak, mindenki ugyan azt a játékot kapja, függetlenül attól, hogy a megjelenés előtt, a megjelenéskor, vagy két évvel a megjelenés után vásárolja meg.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1496) tomazin válasza Cifu (#1495) üzenetére


tomazin
veterán

a megjelenéskor, vagy két évvel a megjelenés után vásárolja meg.
tehát aki két évvel rá veszi meg, végig kell várnia ugyanannyi időt, hogy megkapja a patcheket, mint aki az elejétől tolta? :DDD
(annak a margójára írtam, hogy a withcerrel azt írják, hogy voltak gondok az elején, de még ma is bele lehet menni a gödörbe, amiből nem jutsz ki)

(#1497) k-adi válasza tomazin (#1496) üzenetére


k-adi
nagyúr

mikor toltam a w3-at nekem keszeg (a ló) bugjai kifejezetten tetszettek :D néha totál olyan volt, mintha beépített poén lett volna... a begombázott ló side-quest is szuper vicces volt :)

(#1498) VikMorroHun válasza Cifu (#1453) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

"CDPR minden létező módot megragad, hogy bevételhez jusson" - biztos, hogy ez van a háttérben. Megjelenés előtt 5-6 hónappal szokták elkezdeni az előrendeléseket. Náluk ez 10 hónap lett, és úgy emlékszem, nemrég volt róla hír, hogy még több dolgozót kell felvenniük, hogy tartani tudják a határidőt. Az pedig nem lesz olcsó, az eddigi 400+ dolgozójuk mellé.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1499) #09990144 válasza #09990144 (#1489) üzenetére


#09990144
törölt tag

Megjöttek a pólók. Jó minőségűek, előben is marha jól néznek ki, viszont méretre egy kicsit nagyok. L-est rendeltem de inkább XL-nek felel meg (pl C&A-s pólókhoz hasonlítva). Ezt kalkulálja bele aki rendelni akar. Ja, és küldtek ajándék CP és Witcher matricákat :)

(#1500) Cifu


Cifu
Topikgazda

Új kép az XBox Magazine-ból:


Meg egy apróság, felkerült Jackie is a cosplay listára.

Itt egyfelől megtudhatjuk, hogy 30 éves, és hogy tinédzser korában a Valentinos banda tagja volt évekig, amíg az édesanyja meg nem tudta. Azóta is bizonyítani akar, ellátni a családját és persze minél inkább luxusban élni - de ez továbbra is csak egy távoli álom...

*A CP2020-ban a Valentinos egy pózerbanda, akik a akiknél a minél elérhetetlenebb nők becserkészése (megfektetése) a bandahierarchia alapja. Akkor nem voltak túl agresszívak, sőt, inkább afféle kocsmai "minél nagyobb mondás" szintjén mozogtak, nagyon laza szerveződéssel (azért évi pár alkalommal nagyobb összejöveteleket szerveztek maguknak). A CP2077-ben az eddigi információk szerint alaposan megváltozott a felépítésük, egy latino-gengszterbanda lett belőlük, és sokkal agresszívabbak minden téren - de a kinézetre (arany ékszerek és kiberver-díszítések) továbbra is nagyon sokat adnak...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.