Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1752) tomazin válasza LK (#1750) üzenetére


tomazin
veterán

Az nagyon jo lenne, en csak emiatt nezegetem naponta a logoutot.

(#1753) Cifu válasza LK (#1750) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Srácok, ha Kalandor szólni fog, hogy mikor kerül ki a cikk, berakom egyből, szóval légy szíves ne ragozzuk már túl a témát... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1754) tomazin válasza Cifu (#1753) üzenetére


tomazin
veterán

Hat nem legyezgeti a hiusagod,h ennyire ra van mindenki izgulva :D

(#1755) Cifu válasza tomazin (#1754) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Hiú embernek ismersz? :)

Mint topicgazda úgy vélem, hogy a felesleges szószaporítástól nem fog a topic színvonala emelkedni.
Ezért jeleztem már, hogy ezt hagyjátok légy szíves abba.

Remélem én is, hogy hamarosan kikerül. Addig azonban csak a türelmeteket tudom kérni.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1756) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#1757) Ratrak válasza LK (#1739) üzenetére


Ratrak
csendes tag

A Shadowrunban azért vastagon ott volt a kiberverek mágiára gyakorolt negatív hatása is, ami itt nem játszik, legalábbis nem olyan szinten. Persze ettől még a vallási meggyőződés mindkét világban (sőt, a miénkben is) erős szerepet kap - és mivel a CP2077 alkotói nagyon reflektálni akarnak a mi világunkra is, tuti, hogy fogunk találkozni mindkét szélsőséggel (egyfajta kiber-imádó csapatból kaptunk ízelítőt is a tavalyi videóban ugye).
Azt kicsit én is sajnálom, hogy nem lehet teljesen "tiszta" (=kibervermentes) karakterrel játszani, de megértem, hogy kell a sztori miatt - és CP-t amúgy is úgy játszik az ember, hogy használja amit a világ nyújt.. csak 5. végigjátszásra tuti megpróbálnám tiszta karival is a kihívás miatt :)

A kiberpszichókra nagyon kíváncsi leszek, remélem lesz belőlük a játékban, és nem feltétlenül csak bossfight oldaról (tök el tudok képzelni egy olyan helyzetet, hogy lófrálsz a városban, és pont szemtanúja leszel ahogy egy pszichót épp helyretesz a helyi spec.ops, majd megy minden tovább, oszoljanak kérem, nincs itt semmi látnivaló ;) )

A meddig gép a gép és meddig ember az ember kérdéskör meg mindig is személyes kedvencem volt még a sci-fi zsáneren belül is, szóval mivel nyilván ezzel a kérdéskörrel is masszívan foglalkozni fognak, emiatt is vagyok annyira rajta a hype-vonaton én is :P

if you think you can - you can. If you think you can't - you're right!

(#1758) LK válasza Cifu (#1753) üzenetére


LK
addikt

Ez nem a cikkről szólt, hanem mert beleolvasott, és még be is vallotta.... :) Amúgy elég sok témához kapcsolódó dolgot is feldobtam ami a műfajhoz tartozik és nem csökkenti a topic színvonalát. És mindig kiderül, hogy valaki mást is érdekel amin jár az agyam. ;) A hype-ot fent kell tartani :DDD

Ratrak: egy vonaton utazunk , vadászom a hasonló filmeket,játékokat

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1759) Cifu


Cifu
Topikgazda

Prioritások:

Mit akarunk?
1.: Egyenlőség
2.: Világbéke
3.: Cyberpunk 2077

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1760) tomazin válasza Cifu (#1759) üzenetére


tomazin
veterán

Azt is le kellett volna irnod hol keszult a kep, mert ennek a hattereben nincs zaszlo.(max egy esernyo) ;)

(#1761) duvi válasza Cifu (#1759) üzenetére


duvi
nagyúr

:C

(#1762) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megjött a második adag póló is a store-ból. Lehet abban valami, hogy aki L-est hord, az inkább M-est rendeljen. Én most így tettem. Bár a Witcher Ronin-os fasza. A Maelstrom-os meg szűkebb fazon egy kicsit. Szóval nem egyszerű.
Matricákat viszont most nem kaptam. :( Biztos mind elvitték Tokyo-ba. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1763) S1M0N válasza .LnB (#1762) üzenetére


S1M0N
senior tag

Köszi, pont most akartam kérdezni, hogy a méretezés milyen. Bár, ahogy nézem, nekem S-est kéne rendelnem.

(#1764) k-adi válasza tomazin (#1760) üzenetére


k-adi
nagyúr

a háttérben lévő épület alapján ki lehet találni

(#1765) LK válasza k-adi (#1764) üzenetére


LK
addikt

Nagyvárad tér, SOTE épület. Egyértelmű. :DDD

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1766) tomazin válasza k-adi (#1764) üzenetére


tomazin
veterán

Mert te vagod a szarajevoi epuleteket?
En nem. [link]

(#1767) alratar


alratar
addikt

Ezeket csak így itt hagyom:
[kép]
[kép]

És a végére, egy elég csinos kis mobil háttérkép:
[kép]

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#1768) Cifu


Cifu
Topikgazda

Nos, a TGS és a Zürich Games Show után se lettünk sokkal okosabbak, előbbinél az életnagyságú motor volt a fő "attrakció", utóbbin nagyjából semmi rendkívüli.

Az egyetlen információ értékű dolog az volt, hogy az IGN Japán által szervezett Q&A-re válaszolva kiderült, a CDPR nem vette figyelembe a jövőben várható tengerszint-emelkedést...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1769) VikMorroHun válasza Cifu (#1737) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

"We. Don’t. Do. Fetch. Quests!(Mi. Nem. Csinálunk. Elhozós. Küldetést!)."

Kivéve, amikor páncél készítéshez szükséges alkatrészeket kell gyűjteni a kovácsnak. Meg gyógynövényeket a druidának. Meg... :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1770) tomazin válasza VikMorroHun (#1769) üzenetére


tomazin
veterán

Akkor biztos tudsz egy jobb jatekot mondani, ugye?
Ertem en,ha mosollyal le akartad vedeni a dolgot, de pont ebbe belekotni...

(#1771) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

A "hozd ide" -jellegű küldetések valahol a motorját alkotják az ilyen típusú játékoknak. Az Avallac'h meg a Ciri-vonal is egy fetch quest alapjaiban. Az nem mindegy, hogy milyen arányban tartalmaz egy játék ilyeneket, illetve hogy vannak tálalva ezek a küldetések.
Ez az amit az Elder Scrolls, Fallout mindig szarul csinált.
A W3-ból viszont pont nem a fetch questek maradtak meg az emlékeimben, ami számomra azt jelenti, hogy abban a játékban jól csinálták ezt a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#1772) k-adi válasza VikMorroHun (#1769) üzenetére


k-adi
nagyúr

A fetch questeket lehet jól és rosszul is csinálni.

A lényeg, hogy ha szép a táj és közben szembejön még másik 3 quest, karakter, esemény, akkor a fetch quest máris más lesz.
Én rengeteget barangoltam ilyen fetch questek közben, mindig közbejött egy újabb quest, mindig találtam valami új barlangot, vagy érdekes karaktert stb.

A fetch questekkel akkor van baj, ha nagyon sok van belőlük, illetve csúnya a táj és nem tudsz "elveszni benne"

(#1773) alratar válasza VikMorroHun (#1769) üzenetére


alratar
addikt

Nem mindegy, hogy az a quest, hogy menj hozz 15 bogyót és fejlődhetsz egy szintet/növekszik a séta skilled.
Vagy
Menj a rétre, ahol találsz egy démont, akit megölhetsz, vagy leveheted róla a rontást, ha összeszedsz tizenöt, általa kedvelt virágot

Ugyan az a gyűjtögetés mind a kettő, viszont a második nem időhúzó és más a körítés.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#1774) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Én csak a Topikgazda cikkét szeretném már olvasni megyek gyűjtök bármilyen bogyót érte

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1775) alratar válasza m0h0senator (#1774) üzenetére


alratar
addikt

Hehe... ahhoz nem bogyót, hanem betűket kell gyűjteni, meghatározott sorrendben. :P

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#1776) Cifu válasza m0h0senator (#1774) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Dörömbölhetek Kalandor ajtaján, de kb. nincs semmi értelme. Régebben úgy volt, hogy az ilyen nagyobb cikkeket hétfőn rakták ki, én azt vártam, hogy tegnap jön (az Ideális Próbaterem c. most kikerült cikk utána jött emlékeim szerint).

Sajnos nem tudok mást javasolni, mint még egy kis türelem... :R

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1777) Vesa válasza Cifu (#1776) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Gondolom ő is ezzel a "nagyszerű" új PH design átállással van elfoglalva....

A tudomány a valóság költészete!

(#1778) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

áá de jól néz ki az új Samurai-os póló! [link] Pedig már tényleg nem akartam többet rendelni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1779) pohár válasza .LnB (#1778) üzenetére


pohár
félisten

ú, ha volna feketében is ez a mintaaaa

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1780) mettek válasza .LnB (#1778) üzenetére


mettek
addikt

Ezt a modell srácot nem gondolták át...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1781) Cifu válasza mettek (#1780) üzenetére


Cifu
Topikgazda

A CDP következetesen a saját alkalmazottait használta a shop modelljeinek, ám amíg a korai időkben olyanok kerültek sorra, mint Abhinav, Mariko vagy Michal, senki nem szólt egy szót se - jól néztek ki a fotókon, valljuk be, nagyon is jól.

Én például Alicja esetében csuklottam egyet. Valahol furi, valahol viszont üvölt róla, hogy CD Project Red. Beleillik a CP2077 körüli felhajtásba, egyáltalán nem lógnak ki.

Ha innen nézzük, akkor lehet, hogy pont rohadtul átgondolták... :C

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1782) #09990144 válasza Cifu (#1781) üzenetére


#09990144
törölt tag

Tegnap adtam le a rendelést a második adag cuccra: maelstrom póló, silverhand baseball sapka, meg az új witcheres póló. De folyamatosan bővül a kínálat, szerintem rendelek még később is :D A witcheres bögre kollekció is nagyon menő. :)

[ Szerkesztve ]

(#1783) Cifu válasza #09990144 (#1782) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Én is azt figyelem a fórumokat nézegetve, hogy eléggé bejött a store a CDP-nek. Lehet, hogy a következő projektjük egy online ruhabolt lesz... :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1784) .LnB válasza mettek (#1780) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Engem egyáltalán nem zavar. Nem is figyeltem erre. Igaz Marta-t mondjuk megbugyiznám, de ilyet mamár nem lehet írni a zinterneten, szóval vissza is szívom. :D na meg én nem is úgy nézek ki, mint az a modell srác.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1785) k-adi válasza Cifu (#1783) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja döbbenet mekkora a hype... lényegében még ki se jött a game de már tele a webshop cuccokkal. :D jók a trailerek az tény, de remélem nem lesz pofára esés! tudom, tudom W3 után nehéz lenne :)

(#1786) .LnB válasza k-adi (#1785) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is az, hogy tele a webshop, hanem az, hogy milyen gyorsan el is fogynak a cuccok általában.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1787) k-adi válasza .LnB (#1786) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen így értettem, hogy a hype miatt fogy a cucc a shopból, mert láttak trailert johnwick-el

(#1788) Cifu válasza .LnB (#1786) üzenetére


Cifu
Topikgazda

És ebben azba durva, hogy induláskor csak EU volt. Tippre a shop először amiatt ürült ki, mert az eBay-ezők és az Alibabások lecsaptak rájuk, és felárral tovább adták. Most lett még hivatalos Észak Amerika is, az eBay árak szépen le is estek...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1789) Cifu


Cifu
Topikgazda

Eléggé uborkaszezon van, egy értelmezhető hír jelent csak meg mostanság: a november 1.-től 3.-ig tartó EGX Berlin kiállításon ott lesz a CDPR egy élő játékbemutatóvak (feltehetően ugyan az, ami a 2019-es E3-on illetve azóta több helyen is bemutatásra került) valamint egy Kérdés és Válasz (Q&A) panellel utána.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1790) m0h0senator válasza Cifu (#1789) üzenetére


m0h0senator
őstag

Én csak a logout-ot frissítgetem.... :B

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1791) Xaels válasza m0h0senator (#1790) üzenetére


Xaels
félisten

Én is, de valami nagy meló lehet a háttérben mert lassan 1 hónapos írások vannak kint még mindig...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1792) Cifu válasza Xaels (#1791) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Már én sem tudom, mi van. Volt egy gyanúm, hogy a PH! designváltás után jön a Logout designváltás is a GP-vel együtt, de Parci nemrég azt írta, hogy azok még egy ideig maradnak a régi designon. Szóval nem tudom. A ciki az, hogy sajnos ez korántsem ritkaság, anno is simán voltak 3-4 hetes átfutások. Én most még vakarom is a fejem miatta, mert közben kész a következő cikk a Szovjet és Orosz űrhajózás történelme sorozatból... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1793) m0h0senator válasza Xaels (#1791) üzenetére


m0h0senator
őstag

Még az a jó, hogy aktuális lesz vagy 10 hónapig legalább. Csak tényleg olvasnék valamit ebben az uborkaszezonban....

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1794) Xaels válasza Cifu (#1792) üzenetére


Xaels
félisten

Igen voltak ilyen átfutások, de akkoriban azért látta az ember pörögni a cikkeket. Nekem is talonban van egy 3 oldalas játékbemutatóm már lassan 2 hete, de semmi visszajelzés, hogy várjam ki a sorom vagy valami. Ezért is írtam az utóbbi időben még a komolyabb terjedelmű cikkeimet is személyes bejegyzésként és ennél is megbántam már a címlapozást, de már megvárom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1795) Cifu válasza Xaels (#1794) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Yepp, de az egész címlapozásnak adunk így egy pofont azzal, hogy hetente kiraknak 2 cikket... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1796) Segal válasza m0h0senator (#1790) üzenetére


Segal
veterán

Attol hogy elolvasod a cikket meg nem jon hamarabb a jatek :P

Cifu: Kell a hely a sok reklamnak ;]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1797) Xaels válasza Cifu (#1795) üzenetére


Xaels
félisten

Így lehet a legjobban olvasókat veszíteni, meg az írók kedvét is elvenni de legalább is alternatív megoldások felé terelni.

Amúgy ki milyen irányba akarja elvinni majd a karakterét?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1798) Cifu válasza Xaels (#1797) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Ugyebár hivatalosan három fő irány van, Solo (harcorientált), Netrunner (hacker) és Techie (egyfajta szerelő, erről tudunk a legkevesebbet). Ezeket lehet mindenféle módon vegyíteni.

Én személy szerint egy Agent 42 (Hitman sorozat) hangulatú ex-céges bérgyilkosban gondolkodom (vagyis Corporate háttér), aki a lopakodós - mesterlövész-puskás vonalat viszi majd, némi Techie beütéssel, de mivel lopakodásból közelharc is lehet, ezért fizikailag is erős (btw mivel ahogy nézem a magunkkal vihető tömeg a Body értéktől fog függeni, így emiatt se rossz, ha erős karakterünk lesz - imádok lootolni :DDD ).

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1799) Xaels válasza Cifu (#1798) üzenetére


Xaels
félisten

Én még nem tudom. Mostanában bármivel játszottam, sohasem úgy alakultak a dolgok ahogy terveztem. Általában harc beállítottságú vagyok és valószínűleg itt is úgy indulok aztán, majd alakul.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1800) m0h0senator válasza Xaels (#1797) üzenetére


m0h0senator
őstag

Női karakterem corporate háttérrel és netrunner felé fogom vinni. Lesz egy férfi karakter solo és tuti lesz olyan karja mint a videóban amivel olyan szép nagyot lehet ütni meg ajtókat szétfeszíteni meg "duplát" ugrani...

An odyssey through the realm of consciousness.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.