Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) cyberkind válasza zkxdn (#2550) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább tolják el a játékot is jövőre, már úgyis totál szar ez az év.

Paranormal Cocktivity

(#2552) Rony949 válasza cyberkind (#2551) üzenetére


Rony949
őstag

Azért nyugodjunk már meg! Meg fog jelenni idén a játék. Ez csak egy event.

Ha valami súlyos politikai helyzet van a világban, akkor arra a legtöbb médium, szervezet és cég reagál valamit.

(#2553) zkxdn válasza Rony949 (#2552) üzenetére


zkxdn
őstag

Hong Kongra is jól reagáltak, Blizzard játékosokat bannolt. Akkor nem kellett hogy megálljon az élet. Közel-Kelet, Ukrajna, Afrika magasról levan.....

(#2554) nincsnév007 válasza zkxdn (#2553) üzenetére


nincsnév007
őstag

+1 még ott voltak a franciák is

(#2555) cyberkind válasza Rony949 (#2552) üzenetére


cyberkind
félisten

Utánad a válasz, én lehet nem fogalmaztam volna ennyire szépen. Szerintem ha a Sony nem szarta volna el a TLoU 2 kommunikációját, azt is simán parkolópályára tennék, de most már nagyon gáz volna az.

Nekem meg sokkal jobban tetszene ha valaki az ezernyi cég közül, félretenné a kamut, és beleállna, hogy igen, az amcsi piac hatalmas, onnan jön a legtöbb zsé, nekünk ez számít, bocsi srácok, de azért ti is vegyétek majd meg^^.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2556) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

(#2557) Cifu


Cifu
Topikgazda

Szigorúan saját vélemény, de azért kicsit fals ez a dolog. Megértem, de ennél sokkal nagyobb és tragikusabb eseményeknél sem volt érzékeny a játékipar...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2558) FoxiestFox válasza Cifu (#2557) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Európai szemmel persze hogy wtf.
Viszont muszáj adaptálódniuk, a US nagy piac, érzékenyeknek kell lenniük arra, ami épp ott megy.

Az, hogy egy komcsi állam termékeit habzsolja az egész felvilágosult nyugati világ, még a játékainkat is azokon játsszuk, és hogy ennek milyen környezeti és emberi ára van odaát, az nem érdekes.

(#2559) eL Geri válasza Cifu (#2557) üzenetére


eL Geri
őstag

Igen, ezek szerintem is egyértelműen üzleti döntések és nem morálisak :)
Ha sokan tüntetnek / vandálkodnak kint az utcán, akkor nem fogják nézni a gaming híreket / streameket. Ennyi az egész!

(#2560) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Az is lehet, hogy csak tökre nem készültek volna el a bemutatóval a tervezett időpontra, a zavargások meg jó ürügyet szolgáltattak a csúsztatásra. Nem kell ezt túlgondolni...

(#2561) zkxdn válasza Fitzgerald (#2560) üzenetére


zkxdn
őstag

Mert hány órát mutattak volna 10? :DD Inkább az lehet indok hogy MIT tartalmazott az Event illetve most kaptak egy jófiúpontot a CDPRék. Bár mindenki max 1 hetet tolt vagy kevesebbet, szóval még mindig nem látom, hogy a 11el vagy a 18al mi lett volna a baj. :U

(#2562) LK válasza zkxdn (#2561) üzenetére


LK
addikt

Vagy lehet, hogy a bemutatóra szánt gameplay-ben éppen egy feketékből álló bandát kellett volna lemészárolni. És az most nem lett volna poénos. Ki tudja?
Lehet hogy most egy rendőrökre vadászó játékrészletet fognak megmutatni.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#2563) FoxiestFox válasza LK (#2562) üzenetére


FoxiestFox
félisten

És az most nem lett volna poénos.
Csak a magad nevében nyilatkozz. :DDD

(#2564) LK válasza FoxiestFox (#2563) üzenetére


LK
addikt

Nem akartam semmilyen jelet tenni a mondat végére, mert lehet hogy valakit megbántottam volna vele. Erről van szó. Amúgy meg ismersz :DDD Wows dobva?

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#2565) FoxiestFox válasza LK (#2564) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, ott rohadjon meg. :D Streameket nézek néha, de ennyi.

(#2566) zkxdn


zkxdn
őstag

[link] -- Ha esetleg valaki gondolkozott a vásárlásán. :))

(Az a NEON világítás :Y )

[ Szerkesztve ]

(#2567) zkxdn


zkxdn
őstag

[link] -- Cyberpunk 2077 — The Ballad of Buck Ravers by SAMURAI (Refused)
Új muzsika :DD

(#2568) RudY válasza zkxdn (#2566) üzenetére


RudY
addikt

Elég korrekt árat dobtak rá, MM-ben 99 999.-

(#2569) Vesa válasza zkxdn (#2567) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Remélem elektronikus odaverés is lesz...A rock nálam nem játszik...Bár a hangulathoz itt megy. Csak ne 100%-ban kelljen elviselnem végig a játék alatt.

A tudomány a valóság költészete!

(#2570) gyantaszuz válasza Vesa (#2569) üzenetére


gyantaszuz
tag

Eddig úgy tűnik, hogy lesz.
Cyberpunk 2077 – Behind The Music (YT)
Egyébként Mitch Murdert is rebesgettek anno (ő csinálta a Kung Fury soundtracket is), de sajnos egyelőre nincs megerősítve, de ez alapján nekem bejönne:
Cyberpunk 2077 Teaser Trailer (MITCH MURDER RE-SCORE)

[ Szerkesztve ]

(#2571) Carlos Padre válasza Vesa (#2569) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tyo.....tyo.....tyo.....tyo.....tyo..tyo..tyo..tyo..tyotyotyotyo
Egy élmény lenne. Végtelenítve az egész játék alatt. ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#2572) Vesa válasza Carlos Padre (#2571) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Igen, hát arról nem én tehetek, ha számodra az elektronikus zene a TucTuc-nál kezdődik, és ott is ér véget! ;)

A tudomány a valóság költészete!

(#2573) jonnyjoker01 válasza Carlos Padre (#2571) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Erről ez jutott eszembe:))

Szerintem a legjobb elektronikus zenék egyébként egy szinten vannak komplexitásban szimfóniákkal és ezt úgy mondom hogy több klasszikus zenét hallgatok mint elektronikust. (Igaz szinte 0-24 zene megy nálam úgyhogy ez nem egészen mérvadó, mindkét műfajban el vagyok mélyülve)

Jópár elektronikus előadónál (főképp a "keményebb" műfajokban) nagyon érdekes ahogy beszélnek a zenéjük készítéséről és mennyire "értenek magának a hang elméletéhez", milyen hanghullámok milyen szerepet töltenek be egy számban és hogy adnak egy összképet...

...el tudnék ebben merülni de ez nagyon off itt.:DD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2574) aAron_ válasza Vesa (#2569) üzenetére


aAron_
őstag

Technot Nina Kraviz fogja képviselni, de Richard Devine, akiről korábban még sajnos nem hallottam, is nagyon ígéretesnek, érdekesnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#2575) zbundy


zbundy
aktív tag

Remélem nem tiltott, de ha igen töröljétek. Mivel külön megvettem már a kontrollert, de végül úgy döntöttem a konzolt is megveszem így 2 cyberpunk témájú kontrollerem lesz, de nyilván nekem csak 1 kell. Ha valakit csak a kontroller érdekel akkor jóárasítva elviheti tőlem. Privátban kereshettek.

[ Szerkesztve ]

(#2576) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Nagyon szar minőség de feltoltak valami gameplayt..

[link]

Szerk;
Nagy része ismerős hely.. +Lehet, hogy valami korai verzió.

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#2577) zkxdn válasza Kicsimix (#2576) üzenetére


zkxdn
őstag

Ismerős, mivel nem új. Jópárszor láttam már ezt. A build meg 2019 májusi :)

(#2578) Kicsimix válasza zkxdn (#2577) üzenetére


Kicsimix
őstag

Elvileg több is lesz a csatornán.. De lehet mind lefutott már..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#2579) Vesa válasza aAron_ (#2574) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Köszönöm, ez érdekes! :)

A tudomány a valóság költészete!

(#2580) soundsonic


soundsonic
aktív tag

(#2581) cyberkind válasza soundsonic (#2580) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha ez a játék egy évvel előbb jön ki, akkor mint a cukrokat vinnék ezeket, de így, az új generáció árnyékában, amihez ssd fog kelleni, nem sok értelme van, csak max az elvetemült rajongóknak :D

Paranormal Cocktivity

(#2582) X2N


X2N
senior tag

Nem tudom volt-e már, a limitált szériás Cyberpunk konzolon van egy uv fénynél látható felirat...magyarul is :C

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#2583) FoxiestFox válasza X2N (#2582) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez mondjuk tényleg jó ötlet. :)

(#2584) gyantaszuz válasza X2N (#2582) üzenetére


gyantaszuz
tag

A kontroller hátulján pedig van egy QR-kód ami egy nem listázott videóra mutat.

(#2585) sittes79


sittes79
addikt

Van már controllerem meg V szobrocska kéne még steelseries arctic 1 wirless de sehol nem kapni!

[ Szerkesztve ]

(#2586) Bibgr0 válasza gyantaszuz (#2584) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

(#2587) paltom válasza sittes79 (#2585) üzenetére


paltom
tag

Én feketét vettem, simàt, a fejhallgatóból, valahogy nem jött be egyik design se. Nyílvàn aki gyüjti ezeket annak màs, de ezzel is teljesen meg vagyok elégedve és kb mindenhez lehet használni.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#2588) zkxdn


zkxdn
őstag

Ízelitő a Dark Horse 'World of Cyberpunk 2077' című könyvből
(Ami egyébként a Platinumshopból előrendelhető magyar nyelven - [link] - )

[ Szerkesztve ]

(#2589) Chalez válasza zkxdn (#2588) üzenetére


Chalez
őstag

Csak nekem tűnik marha drágának? :F :(((

(#2590) LK válasza Chalez (#2589) üzenetére


LK
addikt

Ami divatos, az mindig drága. Egyébként tényleg drága.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#2591) m0h0senator


m0h0senator
őstag

200 oldalas keménykötésű + Cyberpunk hájp. Én berendeltem megjön teszek fel képeket majd.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#2592) zkxdn válasza Chalez (#2589) üzenetére


zkxdn
őstag

Ez még az olcsóbb fajta, van 90 dolcsis is :C :DDD :DDD

(#2593) eL Geri válasza m0h0senator (#2591) üzenetére


eL Geri
őstag

Most (és az egész CP kapcsán) sajnálom, hogy nem szeptemberben van a szülinapom.
(Mondom ezt 36 évesen :D)

(#2594) KaitouP válasza m0h0senator (#2591) üzenetére


KaitouP
veterán

Mi is behúztuk, várjuk már hogy kézbe kapjuk. :DD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2595) Vesa válasza LK (#2562) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Annak idején, 2001-ben jött ki a Microsoft Flight Simulator 2002, aminek a nagy újítása (lett volna), hogy törésmodellt tartalmazott, tehát belerepülve bármibe, vagy ütközve egy másik repülővel, a gépek darabokra szakadtak (volna). Aztán a megjelenés előtt jött a szeptember 11.-i terrortámadás az ikertornyok ellen, és emiatt a 2 hónappal később megjelent játékból mégis kivették a törésmodellt, az eseményre tekintettel.
Sajnos a hülyeség nem ismer határokat. Nagyon remélem, hogy a CP esetében nem kényszerülnek ilyesmire, mert az komoy problémát okozna a játéknak. Ha pl. fekete karaktereket kell ölni, arra biztosan rá fognak ugrani egyesek, a kérdés csak az, hogy ezt hogyan fogják kezelni? Remélem nem úgy, hogy minden ellenfél fehér ember lesz.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#2596) cyberkind válasza Vesa (#2595) üzenetére


cyberkind
félisten

Ennél a játéknál nyugodtan megtehetné a CDPR, hogy azt mondja, ha nem tetszik, nem játszol vele, azért ez nem egy Resi 5, amiben fekete embereket kellett ölni, mert Afrikában játszódott a játék. Engem inkább az aggaszt mint a The Witcher 3-nál, ott ezernyi E33-as dolog került ki, ami végtelenszer jobb, mint ami a végleges játékba került, és itt nem a grafikára gondolok.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2597) tomazin válasza Chalez (#2589) üzenetére


tomazin
veterán

én elkezdtem keresni, hogy angolul mennyiért lehetne beszerezni, hát ott még fincsibb árak vannak:
Hardcover
$39.99

(#2598) LK válasza Vesa (#2595) üzenetére


LK
addikt

Csak onnan ugrott be ez, hogy a gameplayben egy fekete Animals bandatagot kell kinyírni. Kár lenne, ha rányomná a bélyegét ez a balhé. Most kérdés, hogy mennyire akarnak megfelelni az amerikai piacnak. Mondjuk annyival több fekete nem venné meg, mint ahány rasszista megvenné. ;] Szerintem aki szereti és érti is a műfajt, azokat nem érdeklik ezek a hülyeségek. Egyszer egy Indiából ideszakadt orvos látott el az ügyeleten. Az ember lesz...-ja hogy ki ül vele szemben, ha segít rajta. Aki meg elvakult, az meg szenvedjen, keressen kék szemű,szőke, 2 méteres orvost.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#2599) cyberkind


cyberkind
félisten

Még 2 hónap késés, és november 19 az új, talán végleges dátum? :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2600) RudY válasza cyberkind (#2599) üzenetére


RudY
addikt

Úgy látszik tényleg bejött, hogy mégis megvárják az új konzolokat (~nov. 20.). :((

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.