Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) Alpi. válasza cyberkind (#17000) üzenetére


Alpi.
addikt

Ja ok, csak valamelyik review ezen borult fel...
Nem nagyon volt ott sem nagy taktikus a csapatba. :) Annyi volt, hogy a nyílpuskások távolról löttek. :) De pont jó volt, vagyis pont jó, ahogy van. Nekem legalábbis sosem volt hiányérzetem a folyton véget érő storyn kívül semmivel kapcsolatban.
Lehet, kisebbek az elvárások a szörnyekkel szemben és nem volt annyira szembeötlő.
Manapság azért tényleg látni egész jól reagáló és mozgó ellent, de azok nem is ilyen irányú játékokban vannak. Lehet, hogy van jobb itt is, de nem biztos, hogy ezen múlna igazán az az élmény mennyisége vagy milyensége, amit a játék végeztével, visszatekintve kaptál.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#17002) Mans20 válasza cyberkind (#17000) üzenetére


Mans20
addikt

Rajtam átsétálni szoktak, eddig nem volt durvább buggal dolgom. Árnyékok szoktak vibrálni.

A játék mennyire használja ki a HT-t? Most váltok majd 6/6 -ról 6/12 magra.

(#17003) cyberkind válasza Mans20 (#17002) üzenetére


cyberkind
félisten

Rajtam azt pont nem, viszont egyre bugosabb lett nálam a játék a frissítésekkel. :D Abszolút használja, nekem 4/8 van, és szépen mindenkit használ. :)

Paranormal Cocktivity

(#17004) CJ4567 válasza VágniValó (#16993) üzenetére


CJ4567
veterán

Ezzel az OS-el jobban terjednek a quickhackek, pinghez nagyon sokat segít:

Ő adja el:

No Sana No Life

(#17005) F_Peter válasza szTotyy (#16998) üzenetére


F_Peter
őstag

Vagy megmondják, hogy bármennyire akarták nem tudtak készen lenni, de tudják mennyire várja mindenki ezért most kiadják a bétát azoknak, akik nem akarnak 2021 végéig várni a végleges változatra. Így a kecske is megmarad és a kàposzta is jóllakik. 🙂

[ Szerkesztve ]

(#17006) cyberkind válasza CJ4567 (#17004) üzenetére


cyberkind
félisten

49-es utcai hírnév után, nekem az eggyel "rosszabb" van, de ahhoz nem kell semmi, csak 35k eddi.

Paranormal Cocktivity

(#17007) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

ugyanitt lehet asszem legendary gorillakart venni

We are only Stardust...

(#17008) Mans20 válasza cyberkind (#17003) üzenetére


Mans20
addikt

Lehet a gyenge vga-m miatt nem sokat érzek majd belőle.

(#17009) RubbishBin válasza Alpi. (#16999) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Nem vagy egyedül. Stevie Wonder és Esmeralda is így látja. :P
@16995: Az autók irányítása szerintem pont frankó, hosszú féktávok stb. Szerintem sokaknak a lassabb kanyarodás miatt fura, ami a kormány elfordítását hivatott szimulálni. Persze nem egy szimulátor, de kevésbé arcade mint mondjuk a GTA-ban. Élvezetes belső nézetből zúzni a városban, csak okosabb forgalom kellene.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#17010) cyberkind válasza RubbishBin (#17009) üzenetére


cyberkind
félisten

Na meg a forgalom, az valami gyász, picit belóg a kocsid az útra és kész, senki semerre, de még csak nem is dudál, ugyanakkor elütnek ha csak ott állsz az úton, meg a saját kocsid is, amikor hívod, és beállsz elé.

Paranormal Cocktivity

(#17011) Alpi. válasza RubbishBin (#17009) üzenetére


Alpi.
addikt

Gta 5 autós irányítása, fizikája kiemelkedően jó ! Vicc, nem vicc, de az autó viselkedése simán porba döngöli az utolsó 5-10 év poshadvány autós játékait, amiknél az autózás köré van hútva az egész, ott meg csak egy A-bol B-be "átvezető" képsor...
A Gta 5 fejlesztőinek maxi respect emiatt ! Mindenki más meg... :U

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#17012) RubbishBin válasza cyberkind (#17010) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Sajna igen. Engem idegesítően gyakran ütöttek el. Abszolút nem érzékeli az A.I. hogy ott van a karaktered.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#17013) Alpi. válasza cyberkind (#17010) üzenetére


Alpi.
addikt

Mondjuk néha úgy tűnik, mintha lenne AI a járókelők részéről csak az irány nem ok. Esküszöm, mintha egyesek direkt be akarnák csípetni a fejüket a kerék és a sárvédő közé ! :) Úgy ijed meg, hogy bevetődik az autó alá ! :DDD Eszembe szokott jutni a medvés vicc, hogy Vadász, vadász, Te .... jársz ide ! :))

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#17014) Peace válasza Mans20 (#17008) üzenetére


Peace
nagyúr

Videókártya kell neki, nem CPU. :( Mindenki reménykedett, hogy hasítani fog GTX 1060 körüli kártyával, de sajnos kiderült, hogy rohadtul nem. RTX is felejtős volt 1080p-s felbontásban nekem, ami azért elég vicc. Förtelem az optimalizáció hiánya sajnos.

(#17015) bélanéni válasza F_Peter (#17005) üzenetére


bélanéni
őstag

Nekem is pont ez a két változat jutott eszembe: tökösnek lenni és kiállni hogy NINCS MÉG KÉSZ vagy kiállni hogy nincs még kész, de kiadjuk, mindenki ennek tudatában vásároljon. De valószínű ez a mi világunkban csak utópikus elképzelés, ilyen változat a gyakorlatban nem létezhet, legalábbis a CDPR és a CP2077 esetében. Nagyon jó lenne tudni, miért nem választhatták valamelyik utat a kettő közül. 100%-ra tudták hogy borulni fog a bili, mégis ezt választották, a látszólag legrosszabb esetet. Tudták hogy ez lesz, de azt is hogy néhány hét esetleg hónap és elülnek a viharfelhők. De a megtépázott hírnevüket vajon helyre próbálják-e állítani. Mert ha nem rakják teljesen rendbe a játékot, akkor komoly gondok lesznek hosszabb távon, egy esetleges következő nagy RPG terve is bukhat. Bioware, Bethesda, Blizzard-féle bedőlésekből elég volt már.

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#17016) Alpi. válasza bélanéni (#17015) üzenetére


Alpi.
addikt

A nincs még kész, de kiadjuk = akkor most szépen bezárjuk a studiót !

Simán csak ilyen a világ, amiben élünk. Ha mindez 10, de talán csak 5 évvel korábban történik fele ennyien nem panaszkodnának. Most meg felkap minden kis "eseményt" a net és hordozza, hordozza, amíg annyian nem beszélnek róla, hogy akkor is igaz lesz, ha egyébként nem az. Nem mondom, hogy nincsenek hibák, mert nyílvánvalóan lehet rajta fogást találni, az nem mindegy, mennyire akarunk !

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#17017) bélanéni válasza Alpi. (#17016) üzenetére


bélanéni
őstag

Nem, kiadták volna EarlyAccess-ként, ez miért nem működhetett volna. Kb 10x korrektebbnek tűnik így külső szemlélőként. Mondom ezeket úgy, hogy szerintem a játék egy része elképesztően jó lett (a világ felépítése és részletgazdagsága, art design, questek,....), csak pár dolgon kellett volna még csiszolni mondjuk 1 évig.

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#17018) Entonik válasza Alpi. (#17016) üzenetére


Entonik
junior tag

Szerintem 5 éve is már nem tetszett a gamereknek ha sok buggal találkoztak.

(#17019) cyberkind válasza Entonik (#17018) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tetszett, de a PS4-XONE éra sajátossága lett ezen dolgok felnagyítása és még nagyobb problémává léptetése. Egyszerű a képlet, 13 óta az új konzolokkal már boldog-boldogtalannak ez a hobbija, ezért van sok szar tucatjáték, amik hozzák a pénzt ezerrel, akik meg régóta vannak a pályán, azok vagy elfogadják ezt, vagy nem játszanak az új játékok hatalmas részével (mint én is).

Paranormal Cocktivity

(#17020) bélanéni válasza Alpi. (#17016) üzenetére


bélanéni
őstag

Ezzel is teljesen egyetértek. Ha rajtam múlna, kb meg sem említeném, nekem 13 óra játék alatt az tűnt fel, hogy volt 2 enyhébb grafikai bug, meg hogy az AI mintha nem lenne a helyzet magaslatán, de nem is igazán zavart. Tetszettek bóklászás közben a random események, belecsöpentem egy bandaharc közepébe, stb..... Én csak azért tettem félre a game-t, mert túl sokat olvastam. Miközben a W3-at anno megjelenéskor végigtoltam, és egy azaz 1 apró bug sem jut eszembe, hogy találkoztam volna ilyesmivel. Minden tökéletes volt, most olvasom 1-2 hónapja, hogy tele volt bugokkal. Szóval, igen, nagyon felkap mindent az internet népe, hála Istennek! Az viszont 100%-ig elismerhető, hogy XO/PS4 konzolokon egy rakás hulladék az egész, és ott oltári nagyot kamuztak (meglepően jó állapotban van a játék - aha). PC-n már most élvezném, ha nem olvastam volna ilyen sokat. Mindegy, most már várok, mert ez a game nekem 10-évente-1 kategória, lehet már az életemben nem lesz hasonló game, úgyhogy gyomlálják csak.

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#17021) Alpi. válasza bélanéni (#17017) üzenetére


Alpi.
addikt

Igazad van és nem csak Neked, de gondold bégig, ha ezután mindig így fog viselkedni a köz, akkor annak mi lesz a következménye ! Jönnek majd a fos kontetek, bugmentesen !
Ha ez lesz a legfontosabb, erre fognak gyártani ! Mert előbb utóbb még a leg kitartóbb studiók is megunják a folyamatos, kényszeres sárdobálást.
Ha a játék nagy része rendben van, sőt kimagasló, de vannak hibák, amikkel foglalkozni kell (kellett volna) ezt alárendeljük egy csendben kijövő, bugmentesre csiszolt puliszka gyúrós játék-nak. Legalábbis a közvélemény alapján, az a zökkenőmentesebb út !
Pont emiatt mondom, hogy számomra ez a CP2077 egy jó dolog ! Köszönöm, hogy még csináltak egy ilyent !
Elég ha megnézed, milyen irányba mentek a filmek, itt is az lesz ! Story az semmi, de már tényleg a semmit hozzák lassan stabilan, viszont nagyon látványos ! :F
Hidd el a végén, itt sem a bugokra fogsz visszanézni ! :K
Ps4 az vitán felül nonszensz történet, de az teljesen másképp rossz.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#17022) bélanéni válasza Alpi. (#17021) üzenetére


bélanéni
őstag

Egyetértek ezzel is! Igen, nekem a CP2077 jelen állapotában is sokkal nagyobb élmény volt, mint szinte bármelyik kicsiszolt játék. Inkább ezt választanám én is, mint egy kipolírozott lelketlen játékot. De azért csiszolgassák még azt az AI-t, lehet nem kell sok neki. Abszolút nincs szükség hatalmas interakcióra, ez valószínű hogy kivitelezhetetlen lenne, a játéktér mérete és az NPC-k mennyisége miatt.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#17023) Peace


Peace
nagyúr

Az EA sajnos egy CP2077 esetében szóba sem jöhetett volna. Még ha ez is lett volna a legkorrektebb megoldás. Ez van. Várjuk, hogy kipofozzák és legközelebb ne kövessenek el ilyen ostobaságot. Hogy előrendelek-e ezután CDPR játékot? Nem mondok egyelőre egyértelmű nemet.

(#17024) Alpi. válasza Alpi. (#17021) üzenetére


Alpi.
addikt

Elképzelni is nehéz, mi meló lehetett magát a párbeszédeket ilyen jól megírni, ennyire kidolgozni a karaktereket, mikor, milyen módon láttassák magukat, mennyire legyen ilyen, mennyire olyan. Elképesztő mennyiségű és ami nem kevéséb érdekes, hogy minőségű emberi erőforrásra lehetett szükség. És komolyan gondolom, hogy itt egy-két nagyon komoly koponya is kellett, hogy dolgozzon, pont mint a Witcher 3-nál, mert itt annyira pazar, ötletes, egyszerűen páratlan ez a vonal, hogy ehhez nem elég csak a kemény munka.
Most erre azt kapják, hogy az egész világ egy üres xar, stb., stb. és nem jó a fizika, AI gyengucka stb., stb.
A következőt már abba az irányba változtatva kapjuk majd tőlük ! Mennyit adnál a story vonalból egy jobb AI-ért ? Én semmit ! Anélkül az egészet megette a fene ! Számomra legalábbis. Vagy ezt én gondolom csak így, hogy jelenleg az egész világ próbálja azt elérni, hogy még 1x ne csináljanak ilyen típusú, "CDPR Rpg"-t ?

"a CP2077 jelen állapotában is sokkal nagyobb élmény volt, mint szinte bármelyik kicsiszolt játék. Inkább ezt választanám én is, mint egy kipolírozott lelketlen játékot." :R
Ezt kéne néha, csak néha említeni, minden más, nem kevésbé valós dolog mellett ! :K

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#17025) makaj


makaj
csendes tag

Én a legvégére hagytam a bunyós küldit. 0 pontot raktam melee-s perkekre, legendary gorilla arms-szal elég könnyű volt az összes. Ha bekaptam egy ütést az persze levitte az életem 80%-át a final bossnál, de nagyrészt ütni sincs esélyük csak csapkodni kell őket a gorilla arms-szal.
Aki nem melee buildet épít és emiatt nehézséget okoz, annak javaslom hogy hagyja a végére

[ Szerkesztve ]

(#17026) Peace válasza Alpi. (#17024) üzenetére


Peace
nagyúr

"... jelenleg az egész világ próbálja azt elérni, hogy még 1x ne csináljanak ilyen típusú, "CDPR Rpg"-t"

Nem. Azt szeretnék elérni, hogy félkész terméket ne adjanak ki, mert ez a puszta létüket veszélyezteti jelenleg. És szeretne mindenki még sok CDPR játékot látni!

(#17027) cyberkind válasza Alpi. (#17024) üzenetére


cyberkind
félisten

Már így is rettenetesen rövid a sztori, itt is hallgattak a potenciális fogyasztókra, pedig a TW3 nem volt hosszú vagy sok.

Paranormal Cocktivity

(#17028) RubbishBin válasza Alpi. (#17024) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Ez egy videójáték, nem elég ha csak a történet kidolgozott. Szerintem teljesen jogos elvárás 2020 végén az, hogy legyen fizika, A.I., meg valamennyi élet. Mert ilyen alapon olvashatnának cyberpunk könyveket inkább az emberek.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#17029) csababarca


csababarca
őstag

Azért az tényleg megmosolyogtató, hogy a forgalom síneken megy, és nem reagálnak csak full megállással ha elekad a fix útvonal. Én is volt hogy lehúzódtam, kerekek lógtak rá a három sávos útra, de megállt az egész. wtf.

Embereknél nekem a probléma egyedül, hogy átsétálnak egymáson, meg én is át tudok sétálni rajtuk. Interakciók megvannak abba nem tudok belekötni, de ezt meg lehetett volna oldani, hogy ne szellemek legyenek, és ne lehessen átmenni egymáson.

Mondjuk emellett is a legfontosabb ami engem zavar, és valószínűleg javítható, az a minimap kipofozása, és hogy kizoomoljon ha egy szakaszon sokat megyünk. Sokszor bukom be a kanyarokat emiatt, mostmár úgy szoktam hogy kilépkedek a fő térképre és akkor nagyjából belövöm mikor lassítsak vissza.

btw, 10 napja nem játszottam, sőt 11...és csak pénteken érek haza...már alig várom, hiányzik a játék. Arra jó volt ez a kihagyás, hogy rengeteg hasznos infot gyűjtöttem itt, tudatosabban térhetek vissza a játékhoz hétvégén. :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#17030) Fitzgerald válasza Alpi. (#17024) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szerintem feltételezhetjük azt, hogy a fejlesztők - akik a világ egyik legbonyolultabb iparágában dolgoznak - is tisztában vannak mindezzel, és nem fogják felvenni a sok szart, még akkor sem, ha az elégedetlenkedők teljes joggal elégedetlenkednek.
Ők tudják a legjobban, hogy ez executive level buziság volt, ugye neki is rongyoltak a vezetésnek nemrég...
Amúgy meg külön department foglakozik az AI-val, és megint mások a sztorival, szóval szó nincs arról, hogy meg kellene osztani az erőforrásokat a kettő között...
És nem, nem azt próbálja elérni a világ, hogy ne készítsenek többé grandiózus erpégét, hanem azt, hogy vagy azt a játékot készítsék el amit beharangoznak, vagy azt a játékot reklámozzák amit készítenek...

[ Szerkesztve ]

(#17031) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Érdekes, engem nem szoktak elütni az autók. Lehet azért mert a járdán közlekedek? :F

Tényleg az autósoknak kellene figyelni, hogy te merre mikor szaladsz át az úton vagy épp merre ugrabugrálsz? A való életben is így működik?

Egyébként ez az első játék, ahol éreztem, hogy figyelni kell a közlekedésre is, mert nem vagyok egy hulk, hogy megfogjak egy egész autót. És ez valakinek negatívan jön le...

#17032Mr X

Gondoltál már te is arra, hogy NEM LÉPSZ KI EGY AUTÓ ELÉ? :U

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#17032) Mr X válasza csababarca (#17029) üzenetére


Mr X
veterán

Attól agyvérzést kapok, hogy ha lelépek egy autó elé, legyen bármilyen távol, tíz esetből tízszer elüt a francba.

(#17033) l.skywalker válasza Mr X (#17032) üzenetére


l.skywalker
félisten

Engem 3x elütöttek, azóta körülnézek. ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#17034) cyberkind válasza Jinxb1rd (#17031) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha megállsz az úton is elütnek, csak állsz, totál rossz a forgalom, ez nem attól függ hol gyalogolsz, de ha már gyaloglás, a drága gyalogosok önfeledten vetik magukat a kocsi alá, gondolom itt is rosszul közlekedik mindenki, kár, hogy repülni nem lehet, mármint rendesen a fejlesztők által.

Paranormal Cocktivity

(#17035) jerry311


jerry311
nagyúr

Stadia (Pro, 1G vezetékes net) vagy PC (Ryzen 5 3600X - 32 GB RAM - Radeon Vega 64 - 1440p monitor) változatot vegyem?
Ebben van szükségem egy kis lükésre valamelyik irányba. :))

(#17036) VágniValó válasza CJ4567 (#17004) üzenetére


VágniValó
addikt

Basztikuli, köszönöm! Most léptem ki, mert élni is kell, de következő belépés után első utam lesz.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#17037) Jinxb1rd válasza cyberkind (#17034) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Miért állnék az úton? Ne röhögtessetek már ilyenekkel. Végre egy játék, amiben elütik az idiótán viselkedőket. A való életben is így működik, de ha nem vedd felvételre ahogy kiállsz a autópálya közepére... :U

Egyébként csak a gyors kocsik, illetve a nagy tömegű autók nem állnak meg időben. JOGGAL.

A járművek irányításáról meg annyit, hogy mindegyik járművé annyira más annyira egyedi, hogy ha nem tudsz vezetni akkor:

a) nicns elég, stabil fps-ed
b) nem a neked való járművel vezetsz

BTW: akik emlékeznek a Driver című játékra, azoknak van egy jó hírem: vannak olyan kocsik amik egy az egyben úgy viselkednek mint ott. Imádom őket. Erős kanyarodás kis kézifékkel, majd ellentartás. Olyan menő maffiózósan be lehet venni az élén szögeket, hogy kész élvezet gyorsan vezetni. Csak itt a tárcsa nem gurul le :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#17038) cyberkind válasza Jinxb1rd (#17037) üzenetére


cyberkind
félisten

Szóval, a való életben is nulla, ismétlem, ulla reakcióval elütnek és kész? Ez még Angliában sincs így, pedig itt aztán tényleg nem érdekel senkit semmi, de ezek szerint én élek/tem fura helyeken.

Az irányítás elmegy, de nem egy Gta 5, abban a legjobb, viszont itt jóval jobb mint a WD2-ben, szóval olyan 6-7 pont a járművek irányítása, ha a Gta 5-nél 10.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#17039) Alpi. válasza cyberkind (#17027) üzenetére


Alpi.
addikt

Ez egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy reakció volt arra, teljesen igazad van ! Anno egész sokan felrótták, hogy túl hosszú a W3 ! :(

Többieknek : én egy szóval sem mondtam, hogy simán ezzel a "tudással" eléri a lehető legmagasabb rezgés fokot egy hasonló játék !
Csupán arra kívántam rámutatni, hogy kicsit erős jelzőkkel illetjük, miközben az egészet tekintve mindenkinek plusszos "még így" is !
Az, hogy 5-10 év múlva, hogy fognak emlékezni a CP2077-re : Fúú, micsoda egy fos volt ! Játszhatatlan, bugos retek !
Vagy : Kicsit döcögősen indult, de aztán csak fel egyenesedett az óriás, árnyékot vetve a következő 5 évbe érkező vetélytársakra !
Mindkét verzió elképzelhető, úgy hogy a játék ugyan az ! Így működik ma a netes világ ! És amire igény mutatkozik, azt fogják kiszolgálni, ha hülyeségeket kérünk, azokból lesz széles kínálat ! Úgyis ebbe az iranyba mozog minden, nincs is mit tenni ellene, de legalább ne toljuk teljes erőből még gyorsabban !

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#17040) zkxdn


zkxdn
őstag

Free DLC starts hitting Night City in early 2021 [link] :))
Nah lehet tippelgetni, New Game +, Skinek?

Tisztánlátás végett, Free DLCs nem egyenlő a fizetős nagy expansion-okkal. (pl Blood and Wine)

(#17041) Jinxb1rd válasza cyberkind (#17038) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Milyen nulla reakcióról beszélsz, mikor lelassítanak? :F

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#17042) csababarca válasza Jinxb1rd (#17037) üzenetére


csababarca
őstag

Azzal szerintem nincs baj, hogy elütik az embert. Figyelni kell, realisztikus emiatt a játék.
De az nem realisztikus, hogy félreállsz, kicsit rálóg a kerék az útra, és beáll a sávod, mert az istenért nem kerülnek ki :D mondjuk engem nem érdekel, akkor álljanak ott, én megyek a dolgomra.

Vezetéssel sincs baj, szerintem az is rendben van, a probléma a vezetésnél ott jelentkezik, hogy egy motorral is fellöksz egy kamiont. Szóval itt bizony a fizika megbicsaklik.
Illetve nekem a minimap nem jön be így, hogy totál be van zoomolva az útvonalra, és nem látom, hol kell kanyarodni, sokszor meg késő.
De ezt mondjuk meg lehet szokni, nem kell száguldozni.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#17043) Alpi. válasza zkxdn (#17040) üzenetére


Alpi.
addikt

CDRP helyébe kijönnék egy zéró plus storys, pár új cucc és fejlettebb AI, illetve újratervezett auto irányítás content-tel ! :C
Kíváncsi vagyok, abbol mekkora fujjogás lenne !
Én be is sírnék, az fix ! :DD

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#17044) cyberkind válasza Jinxb1rd (#17041) üzenetére


cyberkind
félisten

Az ütközés után de nem előtte, vagy fékezve üt el, ez a gondom, csak egy díszlet az egész, ami rengetegszer csak gond, mert elmenni se lehet mellettük kocsival. Vagy lehet tényleg ilyen a jövő, nem tudom, de szerintem az ai-t készítő csapat túl sokat volt szabin, vagy csak szabin volt, amivel nincs baj, de ez nem fog változni, ez a gond.

Paranormal Cocktivity

(#17045) m0h0senator válasza Jinxb1rd (#17037) üzenetére


m0h0senator
őstag

Az első játék amiben körülnézek mielőtt átmegyek valahol. Vagy dupla ugrás ha szorul a helyzet. :DDD

És igen megvolt a Driver, mikor a garázsban vagy és van 60mp-ed különböző feladatokra hibátlanul.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#17046) zkxdn válasza zkxdn (#17040) üzenetére


zkxdn
őstag

[link] --- A plusz hajak meg szakállak változtatása Free DLC volt a Witcher 3ban? Oké akkor már értem miért hiányzik a Cyberpunkból :DDD :DDD

(#17047) RubbishBin válasza Jinxb1rd (#17037) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Te Zimbabwéből írsz? :DDD

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#17048) Vesa válasza Cray Tyler (#16980) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Mondjuk a Paradox sem a korrektség csúcsa, egy DLC szimulátor a cég. Kiadnak tartalmilag félkész játékokat, aztán vedd meg a hiányzó tartalmat hatvanezer DLC formájában. Én az Ő játékaikkal vagyok úgy, hogy csak GOTY vagy full edition, minimum 75%-os akcióban, jellemzően csak akkor, amikor már kifutottak a címek és nem jön hozzájuk több DLC.

A tudomány a valóság költészete!

(#17049) Bep válasza Jinxb1rd (#17037) üzenetére


Bep
senior tag

Motorral csak így lehet....

(#17050) Alpi. válasza cyberkind (#17044) üzenetére


Alpi.
addikt

Az engine-nek is lehetnek korlátai fizika vagy "pathfinding" terén. Ahhoz, hogy pl. egy okosan reagáló közeget kapj, mint ellent, maxi jól kell működjön a lehetséges út megtalálása részükről. Értem ez alatt, hogy ha ki húzzák a mozgásterüket egy előre meghatározott placcról, a végtelen játéktérbe, az azért nem olyan "sima", csupán csak csiszolásos meló. Nem vágom, mit tud vagy mit nem a motor, de gyakran ott van valami korlátozó tényező. (Vállalhatatlan esély plusz bugokra pl. )

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.