Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) shotika válasza [Newman] (#16000) üzenetére


shotika
őstag

Abszolút, nagyon ott van a topon a csávó, viszont az Otherworld-os csóka részemről továbbra is elviselhetetlen :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#16002) Pörp válasza Jinxb1rd (#15993) üzenetére


Pörp
senior tag

Megerősítem, nekem is mondta egy NPC hogy jól nézek ki. Egy széken ült az utcasarkon. Amúgy borzasztóan néztem ki :)

[ Szerkesztve ]

(#16003) proci985 válasza S e t h (#15994) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

viszont a cyberpunkban vhogy nem találtam meg ki vagyok, a világ nem adott rá választ, hiába kerestem.
viszont már csak a befejezés van hátra, az meg nem szalad el, megvár ha újra hívogatna a világ.

akkor en javaslom, hogy csinalj egy mentest es menj a befejezes fele. a valasz amit keresel ott van, de egyszavas valasz nem lesz. ugyanugy, ahogy night citynek is ezer arca van attol fuggoen, hogy honnan nezed (es a jatek sose mutatja az egesz varost!), V szerepe se egyertelmu.

a befejezese nelkul ertheto az uresseg.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16004) Madwe válasza nesh_019 (#15961) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szia, fps viszonylag stabil 60fps néha beesik de nem vészes. Textúrák mediumon vannak kb, elmegy de nem az igazi. Felbontás 1200-1440p között ugrál, elég mosottas nem éles. A népsűrűség elmegy.
ugye itt nincs quality mode mint xsx-en ami ugyan fix 30fps de cserébe 1800p sűrűbb népességgel, kicsit jobb textúrákkal.
a hdr úgy szar a játékban ahogy van, sdr tartalmat tone mappol, bukod a feketéket, normális tévén rögtön kibukik h ez valami félkész belehackelt vacak.
bugok glitchek elég gyakran vannak benne ahogy elég sok quest is bugos tud lenni, újra kell tölteni mentéseket h be tudd fejezni, de néha az se segít :)
2-3 óránként kifagy a játék a legfrisebb patchel is (sőt azok rontottak is a dolgon)
szvsz kerülendő, várnék vele ha tudsz ha nem is feltétlen a ps5 nextgen patchig de legalább a januári esetleg a februári nagy patchig - bár elnézve h eddig a patchek csak szarabb stabilitást hoztak, fene se tudja.
ja legutolsó 1.0.5 újabb featuret is hozott, ha a játék közben belépsz a settingsbe nem tudsz kilépni belőle - csak a főmenüből állítgasd amit akarsz. Játék nehézséget viszont a legelső karakterkreáláson túl csak játék közbeni menüben tudsz állítani, uh jól fontold meg mire teszed mert jelenleg nem tudod a bug miatt változtatni :)

[ Szerkesztve ]

(#16005) mettek válasza Jinxb1rd (#15986) üzenetére


mettek
addikt

Qzért voltak ilyen könnyelmű és hangzatos marketing szövegek:


Aztán az összkép sem épp így néz ki (a tömeg és az élő város mantrázása):

Nekem hangulatra kinézetre sztorira nagyon bejön de sok sebből vérzik: nem igazi RPG, rosszul kivitelezett fejlődési rendszer, buta AI, hol vannak azok a nagy beharangozott öltözködési stílusok, hol vannak a nagy választási lehetőségek (gyakorlatilag 1-2 érdemi választás van, a többi csak körbejárja ugyanazt q témát), ahogy mások is említették a Trauma Teamnek nyoma sincs a játékban, ahogy az ehhez kapcsolódó egészségügyi biztosítás is csak háttérsztori (mi magunkra nem tudunk ilyet kötni pedig fun lenne). Sajnos az egész város műanyag erzetű m semmi élő lélegző nincs benne pedig ezt ígérték.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#16006) VágniValó válasza Roland861010 (#15972) üzenetére


VágniValó
addikt

Valóban megoldotta :R

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16007) proci985 válasza ProEvoFan (#15796) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

vegigporgettem, a fejleszto / oktato srac nagyon rendben van es nagyon igaza van. imadom, ahogy a jelenleg futo orain ezzel peldazik, en a mai napig emlekszem, amikor anno diszkreten az egyik eloado egy deus ex idezettel nyitott.

mondom ezt szakmabelikent. a podcaster huzta a szajat par kijelentesen, de vele nem ertettem mindig egyet. mondom ezt ugy, hogy en is egy "anonymous gangbanger of the 21st century" tradicionalis deus ex builddel (int / tech / reflexes + valamennyi health tulelni) mentem: avagy silent hack + tech mindenre, szituacios assault / guerilla harcmodorral megtamogatva. kb mint az elso deus ex legvegen, bar a GEP gun mint multifunkcios eszkoz kivaltasara sajnos nem talaltam tokeletes megoldast :DDD.

annyit tennek meg hozza, hogy a writing resze is zsenialis.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16008) shotika válasza mettek (#16005) üzenetére


shotika
őstag

A 3. kép nálam néha durvább is, annyira teleszórja npc-kkel. De most minden egyes mp ki lesz elemezve?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#16009) Triathlete


Triathlete
senior tag

A [kép]-en látható Szike nevű kard mikor felvettem akkor még narancssárgával írta, mikor a tárgyaimhoz bekerült narancs lett. A minősége ritka/ikonikus szemben azzal amit használok, ám annak mégis magasabb a DPS-e, jóval! Ez most akkor, hogy van? Kell valami perk, hogy eleve ikonikus állapotában tudjam felvenni, vagy majd nekem kell felfejleszteni?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#16010) proci985 válasza Triathlete (#16009) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

18as craftinggal lehet upgradelni a rare / iconic fegyverek egy reszet, szoval ne dobd ki es ne tord be.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16011) beef válasza Madwe (#16004) üzenetére


beef
őstag

"ja legutolsó 1.0.5 újabb featuret is hozott, ha a játék közben belépsz a settingsbe nem tudsz kilépni belőle "
Én gyakran a settingsben vagyok simán ki/be lépkedek, nincs ilyen gond.
Azért vagyok ott állandóan mert 70-90 fps mellett is olyan stuttering van, hogy fáj nézni és kísérletezek, hogy mi az oka. Tök mindegy, hogy low vagy ultra settings, ugyanaz. Olyan mint ha 15 fps-em lenne, folyamatosan akad a kép amikor fordulok. Mindegy hogy külterület vagy egy kis zárt garázs.

(#16012) nubreed válasza Pörp (#16002) üzenetére


nubreed
veterán

Egyszer már nekem is mondták ezt, szóval tényleg van benne ilyen. Kár, hogy a kocsikra nem reagálnak, ha már van 2 Rayfield Caliburn -om is, (igaz az egyik ingyen megszerezhető) meg 2 féle Quadra (egy 66 meg egy 740 -es), de sosem reagál senki rájuk. :D Bezzeg a GTA 5 -ben... (hú mit fogok én ezért kapni :D)

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16013) Triathlete válasza proci985 (#16010) üzenetére


Triathlete
senior tag

:R

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#16014) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Cyberpunk 2077 has sold more than 13 million copies, despite launch disaster and refunds

14 millió eladott példány
8 millió preorder

Gyanítom a negyedéves pénzügyi eredmények után a befektetők sem fognak már sírni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16015) Segal válasza l.skywalker (#16014) üzenetére


Segal
veterán

A befektetők soha sem elégedettek :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#16016) nesh_019 válasza beef (#16011) üzenetére


nesh_019
senior tag

ő a konzolos verzióról írt azon belül a PS5ről írta hogy azon hogyan fút nála a játék. :DD

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#16017) mettek válasza beef (#16011) üzenetére


mettek
addikt

Ha normál vinyón van q játék qkkor meg kellene próbálni ssd-ről is. Simán el tudom képzelni hogy ez az oka.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#16018) zkxdn válasza l.skywalker (#16014) üzenetére


zkxdn
őstag

:C :C :C

(#16019) Vesa válasza Jinxb1rd (#15969) üzenetére


Vesa
Topikgazda

"...nem pedig mindenkinek kitalálnia egy játékot a fejében?"

Mondasz valamit! :C

A tudomány a valóság költészete!

(#16020) Vesa válasza l.skywalker (#16014) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Az igen! :K

A tudomány a valóság költészete!

(#16021) omfgk válasza l.skywalker (#16014) üzenetére


omfgk
addikt

RDR2 ennél többet adott el, 2 éve ugyanebben az időszakban, csak a 2 konzolra.
Covid nélkül...

Amekkora volt a hype... Ezek a számok egyelőre elég gyengécskék.

(#16022) shotika válasza omfgk (#16021) üzenetére


shotika
őstag

RDR2 bejáratott IP volt már, egy olyan csapattól, akik lerakták a GTA-t, amit több mint 20 éve ismernek a játékosok. Ha így nézzük, elég durva szám.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#16023) Vesa válasza omfgk (#16021) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Indításnak ez egyáltalán nem gyenge egy ekkora cégtől, ebben a műfajban!
2 hét alatt/elővételben közel 14M, miközben -összes eddigi eladással- egy Skyrim 30-35M, RDR2 32-35M, Witcher 3 28-30M.

Nyilván a Minecraft 200M, és GTA5 135M eladásához nem lesz mérhető, de reálisan nem is volt targetelve.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#16024) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Oké, a 2013-as trailerben látott hölgy megvan. Már csak Ciri van hátra.

(#16025) hszilard666 válasza Cthulhu Dawn (#15944) üzenetére


hszilard666
veterán

Nálam beszippantja a 16 giga ramot és a 11 giga vramot is. :(

Bah, 79 óra játékidőnél tartok, és mindjárt vége van :O Nekem nagyon bejött a játék, bugoktól függetlenül. textúra és hang problémáim voltak a legtöbbször, de egy mentés/betöltés mindig megoldotta a problémát. Kivéve a vodoo boys os találkás missionnél, ott megoldódott a hangprobléma amikor elvégeztem a feladatot. :D

Nálam instant klasszikus lesz a játék, egy dolog miatt haragszom a fejlesztőkre, az pedig az hogy szerintem kevés benne a kontent. 2-3x ennyi mellékküldetéssel lennék boldog. Viszont ami szerintem hibátlan, az az írói munka. Egyes karakterek történetei, konkrétan könnyet tudtak csalni a szemembe, valamint amit imádok a witcher 3 ban és a CP2077 ben az a világ, és a benne lévő karakterek reális gonoszsága. Egyszerűen el tudom képzelni hogy ide fog kifutni a világunk. Ami nagyon megérintett az szegény Evelyn története. Amit végig kellett szenvednie szegény lánynak azért elég gyomorforgató. Hozzám az átlagnál közelebb áll ez a téma, elég sok olyan lányt ismerek akik hasonlóan tesznek ételt az asztalra, és sajnos tényleg vannak hasonló történetek ahol tényleg aranyosabbnál aranyosabb fiatal lányok mennek tönkre.

Imádtam benne a reklámokat. Annyira reálisak voltak hogy konkrétan néhányat el tudok képzelni hogy találkozok velük itthon. A kedvencem a gyorskölcsönös reklám volt a 60% THM mel, aminek az volt a csattanója hogy "a szomszédod már hívott!" :DDD Ebben az elbaszott fogyasztói társadalomban tuti működne. :W Foglalkoztam hitelügyintézéssel egy időben, hát tényleg van akinek ennyi motiváció kell a fogyasztáshoz.

Vártam ezt a játékot. Konkrétan annyira hogy a megjelenés óta még állást sem kerestem, hogy legyen időm megtapasztalni a címet. Nem azt mondom hogy megbántam hogy megvettem, bejön a játék ahogy fent említettem, de reméltem hogy nagyobb katarzist vált ki belőlem. Holnap fogom befejezni, 1-2 mellékes meló van már csak hátra. :O Remélem itt is akkorák lesznek a DLC-k mint a witcher 3 ban! :D

Amit még kiemelnék azok a női karakterek megformálása. Viccen kívül itt láttam a legszebb karaktereket amik valaha digitális médiában elém kerültek. Mikor első alkalommal látjuk Judy-t a tekintete magához láncol. (Szomorú is voltam hogy nem lehet csávóként ráhajtani :D) Evelyn is elég dekoratív volt amikor találkozunk vele a MOX-nál, de a kedvencem egy mellékkarakter. Mégpedig a Clouds recepciósa. Kiváló arcszerkezet, környezethez illő smink és ruha, és reális bőrhibák. Meghaltam. 20mp ig csak néztem hogy hogyan lehet ilyen tökéleteset alkotni. Na jó lehet rosszul vagyok bedrótozva, de hát nem gyönyörű?!

(Nagyítsd ki!)

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#16026) l.skywalker válasza omfgk (#16021) üzenetére


l.skywalker
félisten

RDR2 esetében az első 12 napon értékesített 17 millió sell-in adat volt, ez a 13-14 millió viszont sell-trough. Azaz az RDR-nél beleszámolták azokat a kópiákat is, amiket leszállítottak viszonteladóknak, de még nem vásárolták meg őket a játékosok/vevők.

Itt pedig bele van már számolva az a refund mennyiség, ami közvetlenül a CDPR-hez érkezett be.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16027) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek az alábbi buildről?
Katana / Mantis blade-re lett kitalálva.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#16028) mert_csokis válasza beef (#16011) üzenetére


mert_csokis
senior tag

VSync on + FPS fixálása, és probléma megoldva.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#16029) Tiesto222 válasza mert_csokis (#16028) üzenetére


Tiesto222
tag

Én is mindig ezzel szenvedtem de mióta vettem egy G-sync es monitort azóta ha csak 35-40fps-em van akkor is totál sima és folyékony a kép. Plusz még jobban is fut a játék mert ugye a Vsync az teljesítményigényes. Ajánlom mindenkinek ha van lehetősége váltson monitort.

(#16030) hombre[EU] válasza l.skywalker (#16026) üzenetére


hombre[EU]
veterán

csak akik refundolni fognak azok nem a projektred,hanem a sony&ms felé fordulnak :) ez megint ilyen féligazság,hogy ne pereljenek a befektetōk.
egyébként valószínū jövōre még jobban fog fogyni,ahogy egyre több újkonzolt és új vga-t fognak árulni ill. tavasszal ez már akciós is lesz
de a lengyelek helyében én felkészülnék egy amerikai tömeges civil perre :D ott kevesebbért is büntetnek

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#16031) Cifu válasza freeknight (#15996) üzenetére


Cifu
Topikgazda

És mint mondtam, nem lehet a nextgenre fogni a dolgot, mert a játék készen volt 2018 novemberében, amikor még nem is tudhattak volna nextgenre fejleszteni, mert még nem voltak devkitek sem.

Nem volt kész a játék 2018-ban, nem tudom honnan veszed ezt a dolgot. Eleve 2020 január 16-án volt egy olyan twitter bejegyzés, hogy már az elejétől a végéig végig lehet játszani. Aztán nemrég volt egy kiszivárgott info, hogy a megjelenés után volt egy videochat a CDPR-en belül, ahol a vezetés fejéhez olyan dolgokat vágtak a fejlesztők, hogy például azt állították, hogy miért nyilatkoztak olyat, hogy végig lehet játszani a játékot, ha egyszer az még nem volt igaz. ( [forrás] ). Szóval még idén januárban sem volt kész a játék...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16032) VikMorroHun válasza proci985 (#15935) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Az érvelésed ott dőlt meg, hogy 32 GB RAM-ból 3,5-4,2 körülit használ a játék.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#16033) beef válasza mert_csokis (#16028) üzenetére


beef
őstag

SSD-n van. Próbáltam már mindenféle kombóban, vsync, fps fix, freesync, chill, render 50%-on, hatástalan mind. Már igazából refundoltam volna, ha ezekkel a beállítás próbálgatásokkal nem léptem volna túl a 2 órát.
Így marad és vagy rájövök, hogy mi okozza vagy várok hibajavításra.

(#16034) sp8787 válasza Cifu (#16031) üzenetére


sp8787
addikt

"The entire game is playable from start to finish. It doesn't have all of the proper assets, playtesting or bug fixes in place, but seeing the story come together is a critical step in the development process, Borzymowski said." - August 23, 2018

(#16035) velizare válasza sp8787 (#16034) üzenetére


velizare
nagyúr

értsd: lefutottak az end-to-end tesztek a main questlinera, és nem jött ki game breaker hiba. ez persze csak akkor és ott volt igaz, nem pedig egy kinyilatkoztatástól fogva örök és abszolút igazság.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16036) Roland861010 válasza Ra's al Ghul (#16027) üzenetére


Roland861010
addikt

Miért a mantis blade mellé kell build ? :D Szerintem az annyira power hogy a halál fejes ellenségeket is simán szét szedtem vele pár másodperc alatt úgy hogy a penge (Talent)ki sem volt húzva.

(#16037) sp8787 válasza velizare (#16035) üzenetére


sp8787
addikt

En csak arra reagaltam ,hogy honnan johetett a 2018.
Egyebkent sztem ez a jatek amugy sinen volt mindaddig amig Keno nem happened to it.

(#16038) cikasz válasza hszilard666 (#16025) üzenetére


cikasz
őstag

Én Panam Palmer-be vagyok szerelmes! :B Ha megyek valahova vele kocsival sosem nyomom el és nézem az úton végig. Amikor találkoztam vele és szerelte a kocsit, na ott elég sokáig elidőztem :DDD
Jó lenne ha csaj karakterrel be lehetne fűzni!

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#16039) ProEvoFan válasza [Newman] (#16000) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Néha elszalad vele a ló (öhöm...Death Stranding véleménye), de igen, sok olyan szakmai dolgot mond, amit máshol nem nagyon hallanánk.Csak ezért nézem meg én is.

(#16040) tusi_ válasza beef (#16011) üzenetére


tusi_
addikt

Nalam is ez van. Ha teljesen kilepsz a jatekbol es vissza, akkor nem javul meg par percre? Nalam ez van, mintha betelne a memoria, vagy mittomen.

eat, sleep, play, replay

(#16041) hombre[EU] válasza sp8787 (#16037) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ki vagy akadva a Keanura :D
egyébként hasonló a megérzésem. szerintem pár éve (2017-2018) rájöttek,hogy nincs erōforrásuk és idejük az egész játékra és mindent a cinematicra fordítottak, a gameplay pedig ott maradt a sarokban. látszik,hogy mennyi munka van az assetekben, animációkban, scriptekben...és ehhez képest mennyire gyenge a gameplay.

Life, Uh, Finds A Way

(#16042) donki válasza cocobanana (#15933) üzenetére


donki
aktív tag

Butaságokat beszélsz össze-vissza. A grafikai bugok egy része driver hiba, tehát ki sem szabadott volna adni a drivert a gondolatmenetedet követve (és a video kártyát sem, amíg jól meg nem írják rá a drivert). Valamint a mai napig jönnek ki javítások az operációs rendszerre, tehát azt sem szabadott volna kiadni. De még a processzorokat sem (amin annyit játszottam és dolgoztam), mert hardveres sérülékenységeket találtak rajtuk. Szóval kőbaltával kéne játszanunk a mai napig?
A játék játszható, élményt lehet vele szerezni, tehát teljesen etikus PC-n értékesíteni. Kizárólag a régebbi konzolokra eladásból van probléma.

(#16043) beef válasza tusi_ (#16040) üzenetére


beef
őstag

Nem segít, nekem azonnal jelentkezik. 32GB RAM-om van, abból aligha futhat ki :)
A képtörés kevésbé érdekel, az alig jelentkezik és figyelni kell, hogy lássam. A diavetítés viszont már annyira nem bejövős. Miközben az fps számláló 70 alá alig esik.
Kísérletezgetek egyenlőre, de lehet egy patch vagy új VGA driver fogja majd megoldani.

(#16044) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ez a hackelés még mindig nem annyira kerek nekem. Ahol egy hackelés alatt van v1, v2, v3 pénzszerzési lehetőség ott ha mindhármat megcsináljuk akkor több pénzt nyerünk ki mintha csak a v3-ra mennék rá? Illetve van olyan, hogy fejben kilogikázom hogyan megyek majd de már az első választásnál kipirosít két lehetőséget és csak 1 marad. Bár lehet függ attól is, hogy csak 4 buffer helyem van.

(#16045) zseko válasza beef (#16033) üzenetére


zseko
veterán

Nem gondolom hogy ez a hiba, csak egy kérdés, a procid elég hozzá? Nem látom milyen géped van. Nálam Battlefield V alatt volt hasonló, az ajánlott követelménynek is megfeleltem az 1300X-el, a Vega 56 pedig még jobb is volt, és stabil 80 fps-em is volt, de ennek ellenére élvezhetetlenül akadozott a játék.
Két dolog segített, ebből az egyik ideiglenes tűzoltás volt, engedélyeztem a virtuális felbontást (mert csak fullhd monitorom van), és 4K-ba tettem a játékot, így 35-40fps-el ugyan, de játszható lett. De az igazi megoldás a proci csere volt.
Mint kiderült, hiába írja ajánlottnak a 4 magos 1300X-et, az így nem igaz, minimimum 4mag/4 szálas proci kell ahhoz, hogy ne akadjon. Mindkét oldalon ugyanígy volt, Intel procinál is. A tíz órás ingyenes játékmenetből nyolc ment el a levesbe, amíg ez a szarság kiderült :(((

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#16046) zseko válasza BaLee (#16044) üzenetére


zseko
veterán

Igen, ha mindhárom megvan, akkor annyival több pénz van.
Valóban amiatt is pirosíthat ki, hogy csak 4 helyed van, hiszen abba nem fog beférni hét-nyolc adat, hiába csinálnád jó sorrendben.

HR24.hu

(#16047) D1Rect


D1Rect
félisten

Bő 50 óra után meguntam és abbahagytam a játékot.
Mert elkezdtem megint elölről, very hard-on, netrunnerrel.

(#16048) Jinxb1rd válasza hszilard666 (#16025) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én annál a csajnál azt bámultam, hogy lehet ennyire valósághűen meganimálni egy karaktert. Ahogy megváltozik az arcszerkezete ahogy figyel rád és ha olyan a mondanivalód, átmegy kínosba vagy lenézőbe, majd válaszadáskor a mindenki által ismert mézes mázas kinyaljuk az ügyfél seggétbe. Ebbe a játékba érzem először azt, hogy tényleg emberiek a szereplők, az arc animálást nagyon mester szintre emelték. és ez a szomorú, hogy nem erről beszélünk, hanem arról hogy kilőhető-e a gumi kereke...

Más fejlesztők azt fogják látni hogy nem érdemes az apróságokba ennyi munkát fektetni, mert hálátlanok az emberek és elég neki egyszerűbb baromságokkal teleszórni a játékot, hogy pl egy npc random ránköszönjön és megdicsérje az autónk.

Annyira de annyira nevetségesek az emberek.

We are only Stardust...

(#16049) Jinxb1rd válasza D1Rect (#16047) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Játék közben is lehet nehézséget állítani, én is very hardra akarom tenni :DDD

We are only Stardust...

(#16050) proci985 válasza hombre[EU] (#16041) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hat igen, az fps gameplay annyira gyenge, hogy jelen pillanatban buildek szempontjabol a deus ex - far cry 2 - shadow warrior - rage2 negyes barmelyik jatekstilusa mukodik es eleg jol ki van egyensulyozva very hardon is.

csak cyberimplantbol haromfele van, harom teljesen eltero jatekstilusra.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.