Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) nubreed válasza cyberkind (#3997) üzenetére


nubreed
veterán

Túl van ez lihegve szerintem. Aki nem tudja, hogy ez egy belső nézetes RPG lesz az valószínűleg egy szikla alatt élt eddig. Nem kell amiatt aggódni, hogy tömegek fognak csalódni amiatt, hogy ez valójában nem egy sima belső nézetes lövölde hanem egy RPG.
Aki meg csalódik, hát az úgy járt. Én örülnék annak speciel ha kiderülne egy játékról, hogy sokkal többet kapok mint amire számítottam.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4002) Ellia válasza nubreed (#4001) üzenetére


Ellia
addikt

Pedig szerintem pont ez lesz.

"Pistike" akciót akar az arcába, nem statokat osztogatni, ja, hogy csak pár videót látott a játékból és nem figyelt fel arra, hogy RPG? Természetesen nem az ő hibája lesz. :U

(#4003) nubreed válasza Ellia (#4002) üzenetére


nubreed
veterán

Őszintén, miért aggódtok az ilyenek miatt? Nem teljesen mindegy? Mondjuk 10-en x évvel ezelőtt mikor nem volt még ennyire elterjedve az internet meg nem volt ennyi "gamer" kijött egy játék, azt kaptad, amit. Kész. Ha sírtál, sírtál, kb senkit nem érdekelt. Akkor most ki nem sz*rja le magasról, hogy habzószájú véristván mit gondol?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4004) Ellia válasza nubreed (#4003) üzenetére


Ellia
addikt

Mert lesz egy hangos kisebbség akik mindenhol "hallatják" majd a hangjukat és nem egyszer előfordult, hogy a fejlesztők nekik kedveztek végül (helló BFV) ami nem biztos, hogy jó dolog. Sőt. Lehetőség itt is meg van, remélem a CDPR nem lesz ilyen.

(#4005) nubreed válasza Ellia (#4004) üzenetére


nubreed
veterán

Attól nem félek, hogy RPG-ből ék egyszerű csőpályás FPS lövöldévé silányítják a játékot. :D Úgyhogy nyugodtan ugrálhat a hangos kissebbség.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4006) gyimger válasza nubreed (#4005) üzenetére


gyimger
őstag

Nana, a Fallout sorozat is idővel olyan mélypontra került, hogy onnan nehéz visszahozni. A FO4 már inkább lövölde volt.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#4007) nubreed válasza gyimger (#4006) üzenetére


nubreed
veterán

Igen de a CDPR-t szerencsére nem egy Todd Howard nevezetű egyén vezeti, aki akkor is hauzudik mikor kérdez.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4008) Peace válasza gyimger (#4006) üzenetére


Peace
nagyúr

De jól is esett a Wasteland 3 a lelkemnek nagy Fallout 1-2 rajongóként!!!!!! :C :R

(#4009) nubreed válasza Peace (#4008) üzenetére


nubreed
veterán

Én épp azt nyomom már kb 2 hete. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4010) Peace válasza nubreed (#4009) üzenetére


Peace
nagyúr

Én sírtam, mert ráfüggtem és szeptember 6-án délelőtt a végére is értem. :O

(#4011) VikMorroHun válasza nubreed (#4003) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Nekem mindegy, de lehet, hogy a CD Projekt REDnek nem lesz az, ha pár ezer csalódott vásárló feljelenti őket a fogyasztóvédelemnél.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#4012) gyimger válasza VikMorroHun (#4011) üzenetére


gyimger
őstag

Jaj, ez már viszont elég elrugaszkodott gondolat.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#4013) FoxiestFox válasza VikMorroHun (#4011) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Most őszintén, neked mi bajod? :DDD Ha autizmus vagy túlzott öregség / fiatalság, ilyesmi, akkor bocs a kérdésért.

Játékdefiníciók:
GOG: Action - Role-playing - Sci-fi
Steam: Cyberpunk Open World RPG Futuristic Sci-fi

Mindenhol fel van tüntetve, hogy ez micsoda, ahogy a digitális platformok indulása óta minden játék esetében.
Hogy az nvidia mit demóz és hol és mit tüntet fel, elég erősen le van fosva, max nekik lehet bajuk belőle, de még ez is extrém nehezen elképzelhető, hisz ha egy nvidia demó alapján valaki megveszi valahol ezt a játékot, újfent látni fogja a tageket.

Az ilyen hsz-ek után szoktam amúgy úgy felállni a géptől, hogy oké, ennyi internet elég lesz mára. :DDD

(#4014) LK válasza FoxiestFox (#4013) üzenetére


LK
addikt

Ezt Vesa írta:
"A CDPR alapítói még régivágású játékosok voltak, nem véletlen a hozzáállás. Majd akkor lesz igazán gond, ha a causal fosokon szocializálódott tömegből kerülnek ki a jövő fejlesztői és viszik tovább az "életérzésüket" a játékaikba is."
én inkább emiatt aggódnék. Meg kell becsülnünk az ilyen játékokat, amíg vannak. Teljesen egyetértek vele. Remélem mire megöregszenek a srácok, és nem csinálnak több ilyen játékot, addigra én is kiöregedek a gamelésből. :U Mert már most is van néhány rpg-nek titulált szar a játékpiacon.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#4015) cyberkind válasza LK (#4014) üzenetére


cyberkind
félisten

Aki régóta, vagy maximum az X360 óta tolja a gaminget, masszívan láthatja milyen rettenetesen ocsmány irányba megy ez a kategória is. Nekem van egy határ, amit ha átlépnek én köszöntem szépen és leállok, maradok az addig kiadott játékoknál és lesz új hobbim.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#4016) nubreed válasza VikMorroHun (#4011) üzenetére


nubreed
veterán

Ezt most viccnek szántad ugye? :DDD
Mégis milyen jogon jelentenék fel???

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4017) Shing válasza nubreed (#4016) üzenetére


Shing
őstag

USA-ban simán.

(#4018) Fitzgerald válasza Shing (#4017) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az ősidők kezdete óta létezik ez a legenda, hogy az USA-ban bármilyen emeletes faszság megáll két lábon egy ügyiratban/vádiratban, mert néha eljut ide is egy-egy nevetséges ítélet híre. Arrafelé sem hülyék az emberek, amúgy meg ismételten azoktól az arcoktól jönnek ezek a gondolatok, akik anno a TPS mód hiánya miatt sírtak nagy erőkkel.
Gyűjtőnevük: hangos kisebbség, ahogy már más is kiemelte itt feljebb.

[ Szerkesztve ]

(#4019) LK


LK
addikt

Az eddigi infók alapján elég jónak ígérkezik a város. Én azt akarom érezni a játék elején, hogy egy roppant nagy megalopoliszba csöppentem, érezni az elveszettséget a libabőrt. Érdemes lesz körbesétálni azt hiszem. Nem tudom, hogy metró, vagy egyéb közösségi közlekedés lesz-e ? 😃

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#4020) Vesa


Vesa
Topikgazda

"Aranyos" ez a feljelentősdi...A világ teljesen megbolondult. Jellemzően olyan emberek kiabálnak magasan képzett, zseniális fejlesztőkre és kreatív alkotóművészekre, akik egyedül a WC-re sem találnak oda segítség nélkül. Inkább örülni kellene, hogy vannak még a minőséget szem előtt tartó fejlesztők, mert ahogy most áll a játékpiac, erre alapvetően semmi szükségük nem lenne. 2 év alatt összehányt üres játékokat is milliószámra el lehet adni, ha szép a grafika és sok benne a fegyver meg a robbanás.

Ilyenek verték szét a játékmagyarítást is. Tanulatlanok, nyelveket nem beszélnek, semmihez nem értenek, de az megy nekik, hogy a szabadidejüket és tudásukat ingyen a közösségnek szentelő fordítókat fenyegessék és zaklassák, mert szerintük nekik minden alanyi jogon jár! Aztán csodálkoznak, hogy alig maradtak fordítók, mert ki az a marha, aki köszönet és elismerés helyett az anyázsért csinálja ezt tovább?

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#4021) Peace válasza LK (#4019) üzenetére


Peace
nagyúr

Elvileg nem lesz.

(#4022) nubreed válasza LK (#4019) üzenetére


nubreed
veterán

Nem lesz, ezt sajna kivették. Maximum kívűlről nézheted a metrót.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4023) cyberkind válasza nubreed (#4022) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy majd az visz a DLC helyekre. :))

Paranormal Cocktivity

(#4024) FoxiestFox válasza nubreed (#4022) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintem erre majd a modderek rácuppannak, és vissza lesznek téve a metrók. Az azért sokat ad a feelinghez.
Még a DXMD-ben is jópofa volt a metrós közlekedés a hub cityn belül pedig azért ott csak egy előre renderelt animációt látott közben az ember.

(#4025) cyberkind válasza FoxiestFox (#4024) üzenetére


cyberkind
félisten

De animáció és társai nélkül mit ér ez? Mármint arra gondolok, hogy meglehet nézni a moddolt vonatot a Gta 5-ben, nulla animáció, csak beteleportálunk a vonatba és használjuk. :D

Paranormal Cocktivity

(#4026) Sleed válasza LK (#4019) üzenetére


Sleed
aktív tag

Arról esetleg lehet tudni valamit, hogy rögtön az elején be lehet majd járni az egészet, vagy lesznek lezárt részek amik egy bizonyos szint elérése után nyílnak meg?

(#4027) FoxiestFox válasza cyberkind (#4025) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kérdés, megvannak-e az alagutak.
Ha megvannak, nem lesz probléma ezzel, mert nézelődhetsz a metróból, ha nincsenek, lesz vele munka... :D

(#4028) LK válasza Sleed (#4026) üzenetére


LK
addikt

Ezt nem tudom. Mindenesetre a videón azt mondták, akár minden sarkon, vagy sikátorban lesz valami érdekes, sétálás közben. :) Az első adandó alkalommal ezt fogom tenni. Megpróbálom bejárni az egészet járművel és részben gyalog is. Biztosat nem tudok, de szerintem bejárható lesz. Azt ígérték, hogy az utcán dolgozni járó emberek lesznek, teljesen nagyvárosi érzéssel. Kerületnek, az ott lakó társadalmi rétegnek megfelelően öltözött és kinézetű emberekkel.

FOX: Azért csak nem tart addig mint a 4-es metró építése :DDD

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#4029) Cifu válasza Sleed (#4026) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Feltehetően lesz valamiféle ilyesmi, legalábbis a gameplay videókon voltak "zone unlocked" ablakok. Aztán lehet, hogy az a fast travel-hez tartozott...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4030) gyimger válasza Sleed (#4026) üzenetére


gyimger
őstag

Jó lehet mondjuk a nomáddal fokozatosan bejutni a nagvárosba, corpoként meg kimenekülni a sivatagba.

Tényleg, ez a három eredetsztori marha jó ötlet volt.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#4031) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ha van Humblebundle-n előfizetésem, akkor a Cyberpunk vásárlásánál tudom használni a -20%-ot? Valaki nem tudja véletlen? :F

We are only Stardust...

(#4032) Executioner válasza Jinxb1rd (#4031) üzenetére


Executioner
tag

CD Project játékokra - Witcher, Cyberpunk - nem ad kedvezményt.

[ Szerkesztve ]

Exec

(#4033) nubreed


nubreed
veterán

Na van több infó a pár napja kitett system requirement -ről.
[link]
A lényeg, hogy a minimum konfig az 1080p felbontáson Low settings -re vonatkozott, az ajánlott pedig szintén 1080p felbontáson High Settings -re. Ahogy közeledünk a megjelenéshez ki fogják tenni azt is, hogy mi kell (ajánlott) a 4K, RTX, stb -hez.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4034) LK válasza nubreed (#4033) üzenetére


LK
addikt

Köszi!
Na itt jön be az amit már valaki elsütött itt, hogy sok embernek vegyes konfigja van. Jobb a videokártya szarabb a konfig. és akár fordítva. Nekem a minimumnál sokkal jobb a konfigom, az ajánlottat is eléri, de RX 570 van. Na az RX 470-nél jobb, de az 1060-nál talán nem, kicsit alatta van. Szerintem ez tipikusan 1080p Mid. Settings az enyém. Na, és ez az amivel tökéletesen elégedett leszek. :B Sajnos proli vagyok, nincs pénzem 300k-s gépre, ég is a pofám. :U

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#4035) mettek válasza LK (#4028) üzenetére


mettek
addikt

Én is úgy várom mint a messiást de azért most már kezd kicsit tisztulni a kép a gameplayek alapján és én azt látom hogy:
-a mozgás animációk nincsenek a toppon, kicsit marionett bábus
-az npc karakterek úgyszintén kissé bábus kinézetűek, pl legutóbbi gameplay diszkós jelenetében a háttérben
-a kezdetektől megfigyeltem hogy a kép szélei homályosítottak és a felbontás is csökkentve van a kép szélein, felteszem erőtakarékosság okán
-állítólag a jarműkezelés is hagy kívánni valót maga után.
-a grafika még PC szinten is kb a GTA5-öt idézi (amikor nem csillog villog minden a neonban)

Szoval én úgy nézem nem lesz tökéletes de talán nem lesz rossz, jó lehet a sztori és reméljük a küldetések is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4036) Joccc07 válasza mettek (#4035) üzenetére


Joccc07
addikt

Az nekem nem gond ha GTAV szintű lesz a grafika. Akkor elfut a gépemen.:DDD

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#4037) nubreed válasza mettek (#4035) üzenetére


nubreed
veterán

Szerintem kompromisszumokat kellet kötniük a grafika terén, hogy tudják hozni azt a szintet amit ígértek, miszerint ez egy élő lélegző komplex város lesz. Kíváncsian várom, hogy ezekután az RT mit fog ezen még dobni, szerintem nem túl sokat, ami nem is baj egyébként.
A kromatikus aberráció effekt megfigyelhető minden screenshoton és videon, az azért egy picit dob a látványon, de sok helyen nekem is olyan érzésem volt mintha egy kicsit felturbózott GTA5 grafikai szintet látnánk.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4038) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arielle Sitrick - Night City track jól látom, hogy még sehol sem elérhető?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4039) retroid


retroid
senior tag

Üdv!
Sajnos ez a koronavírus makacsabb mint vártam és nem várható novemberig csoda.
Előrendeltem és fizettem foglalót a PC CP2077 collector kiadásra.
Ha valaki megvenné ezt a kiadást, átruházom rá szívesen egy megbeszélt nyomott összegért cserébe így én se buknám a teljes foglalót és olyan valakinek jutna CE aki lecsúszott az előrendelésről de szeretné

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#4040) LK válasza mettek (#4035) üzenetére


LK
addikt

Ha valaki megcsinálna egy ilyen RPG-t a sokéves Mass Effect 3 grafikai szintjén (ami gyönyörű volt), azt is zabálnám, nemhogy ezt.....
Én még asztali szerepjátékkal kezdtem 1992-3 környékén, nekem a játék hangulata a leglényegesebb. Minden más körítés csak extra.
Érdekes lesz számomra, mert Nomad és Corpo karakterrel indulok párhuzamosan. Kíváncsi leszek hogy lesz-e és hogy mekkora mértékű különbség a történetmenetben. Jó lenne teljesen különböző utat befutni. Mondjuk pont ezt ígérték. Meglátjuk.
Tuti hogy folyamatosan tesztelik a játékot Novemberig, és biztosak lehetünk abban, hogy az első 1-2 nagy hibajavító peccset megúszhatjuk a késés miatt. Gondolom a nagyobb, feltűnő bugokat kijavítják. Kevesebbet fogunk bosszankodni.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#4041) eL Geri válasza LK (#4040) üzenetére


eL Geri
őstag

Ááá, én annyira nem tudom melyik életúttal induljak el. Nomád és utcagyelek közt vacilálok (de lehet, hogy pont a corpo a jó). Annyi időm nem szokott lenni, hogy kétszer nekifussak az egésznek :(
Valahogy arra gondolok, hogy csak nyúlfarknyi különbségek lesznek köztük. Kiváncsi vagyok a tesztek kitérnek-e kellő mélységben erre.

(#4042) gyimger válasza eL Geri (#4041) üzenetére


gyimger
őstag

Nekem a nomád van betervezve elsőnek: bejutni a városba és megismerni azt, hírnevet szerezni, stb. Utcagyerek is hasonló, de már van helyismereted, de fel(jebb) kell jutni a ranglétrán. A corpo meg a már elért pozícióból próbál túlélni.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#4043) nubreed


nubreed
veterán

Nekem is egyértelmű volt, hogy először nomád akarok lenni, gondolom valamilyen szinten már az kihívás lesz, hogy bejussak a városba.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4044) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Melyik kaszt áll legközelebb egy klasszikus FPS élményhez olyan értelemben, hogy melyiküknél lesz arányaiban a legnagyobb hangsúly a fegyveres közelharcon?

[ Szerkesztve ]

(#4045) nubreed válasza Alvin_ti4200 (#4044) üzenetére


nubreed
veterán

Valószínűleg a Solo. De mindegyiket úgy alakíthatod ahogy neked tetszik, bármelyikből csinálhatsz brutál-mega-1lábonjáró-hadsereget. Szóval kb mindegy.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4046) LK válasza Alvin_ti4200 (#4044) üzenetére


LK
addikt

Ez nem kaszt kérdése csupán. Fegyveres harcon kívül számtalan lehetőség lesz egy problémát lerendezni. Ez egyénfüggő. Megbeszéled, meghackeled, lelövöd, lefizeted, megfenyegeted, elfutsz, egyebek. Ha lelövöd a te választásod, nem a kasztodé. Bármelyik kaszttal lövöldözhetsz kedvedre. Valószínűleg ha valaki mindenkit legyilkol, lesz hatása a történet menetére. A helyi bandák-rendőrség felfigyel az illetőre ;] Na itt fognak a FPS kedvelők először felfortyanni. :)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#4047) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Én corpoval kezdek, és szétrúgom a picsáját a porbafingóknak, akik a szent cégem érdekeit veszélyeztetik. ;]
Mondjuk tényleg lehet logikusabb nomádként kezdeni, mert úgy talán fokozatosabban ismered meg a várost, míg corpoként csak úgy belepottyansz amit a sztori szerint úgyis ismer már a karaktered.

(#4048) nubreed válasza FoxiestFox (#4047) üzenetére


nubreed
veterán

Engem nagyon izgat az is, hogy hogy néz ki a wasteland, ott kik vannak és hogy milyen kalandok várnak ott, ezért is akarok nomadként játszani elsőre. Ettől még szét fogom rúgni mindenkinek a seggét ha bejutok a városba és megyek felfelé a létrán. :D

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4049) LK válasza FoxiestFox (#4047) üzenetére


LK
addikt

Ja igen, ismeri. Mármint a város egyik felét.... Mindegyiknek lesz előnye-hátránya. Mondjuk Corpo-ként kicsesznek a külvárosba, igencsak meg fogsz izzadni. ;]
Vagy bemész egy ócska lebujba, és azt sem tudja a karakter hogyan kell viselkedni.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#4050) velizare válasza Alvin_ti4200 (#4044) üzenetére


velizare
nagyúr

street kid így látatlanba. corpo inkább tűnik politikusabbnak, a nomad meg olyan death rallys.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.