Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) KaitouP válasza Cifu (#1149) üzenetére


KaitouP
veterán

Vagy Kit Harrington az Infinite Warfare -ben, ha már úgy is GoT lázban égett a világ.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1152) GypsFulvus2 válasza Cifu (#1149) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

És tényleg. Akkor ezek elmodhatják magukról, hogy Oscar díjas színészt alkalmaztak. Azért kíváncsi lennék, arányaiban mennyi Oldman vagy Reeves gázsija a játékok költségvetéséhez képest.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1153) kwzatz válasza KaitouP (#1151) üzenetére


kwzatz
őstag

Mígnem jött a "lázcsillapító" 8. évad. :D

(#1154) Mr.Csizmás válasza .LnB (#1140) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Michael Madsen, Carrie Fisher, Chloë Grace Moretz, Lena Headey - ők mind a Dishonored-ben szerepeltek szinkronszínészként :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1155) .LnB válasza Cifu (#1149) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó, akkor volt még pár híresebb név. Most fejből nem igazán ugrott be Spacey se.

(#1153) kwzatz Lázcsillapító?! Inkább volt az egy altatás nélküli végbéltükrözés a(z értelmesebb) fanoknak. :D

(#1154) Mr.Csizmás Írtam direkt, hogy nem szinkronszínészekről beszélek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1156) KaitouP válasza kwzatz (#1153) üzenetére


KaitouP
veterán

Az már más kérdés, de ja. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1157) kwzatz válasza .LnB (#1155) üzenetére


kwzatz
őstag

Jogos. :D Majd a két író javíthat a következő Star Wars trilógiával. ;]

(#1158) .LnB válasza kwzatz (#1157) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne is mond, sírni tudnék..

Bár, ha belegondolok. És valóban KotoR sztori lesz, ne adj isten Revan története, akkor még jól is elsülhet, ugyan is Revan sokat felejtett. Felejtős sztorihoz meg értenek. [link] ;]

Na bocs az offért, ennyi részemről belőle.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1159) Vesa válasza Gery9112 (#1134) üzenetére


Vesa
Topikgazda

+1
Pontosan!

A tudomány a valóság költészete!

(#1160) Cifu


Cifu
Topikgazda

Új infók:

-Lesznek légi járművek és hajók, de ezeket közvetlenül nem tudjuk majd vezetni. Ugyanakkor tudunk úszni. Forrás

-Az E3 bejelentéskor színpadra lépő Kenau Reeves háttérzenéje a Chippin In' című szám volt (Cyberpunk 2020 szabálykönyben a szövegét idézték), amit a Refused c. banda állítólag Kenau Reeves-el együtt vett fel.

-A CDPR új fejlesztési irányt is hozott a CP2077 esetében. A The Witcher 3 esetében voltak sztori-tervezők (story designers), illetve a komolyabb sztoriknál átvezető-rendezők (cinematic designers), akik együttműködtek a sztori-tervezőkkel, hogy a játékban minden gördülékenyen menjen és természetesnek tűnjön. No a CP2077 esetében két újabb "támogató feladatkör" érkezett: esemény-tervezők (encounter designers) és harc-tervezők (combat designers). Nevükből fakad, hogy mi a feladatuk: a (véletlenszerű?) események kidolgozásához, illetve a sztorihoz kapcsolódó harcokhoz nyújtanak segítséget a sztori-tervezőknek. Forrás

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1161) soundsonic válasza GypsFulvus2 (#1148) üzenetére


soundsonic
aktív tag

lesz mmo része?

(#1162) k-adi válasza Gery9112 (#1130) üzenetére


k-adi
nagyúr

A srác erre ugyancsak nyilvánosan üzent, hogy kösz de nem kell helyette mi lenne ha Go-Kartot vennétek gyerekkórházaknak (ami természetesen a játék bármely kiadásának a sokszorosát éri).

aztaku.....

hát igen, az ilyeneket még ott a helyszínen fel kéne pofozni a bekiabálás miatt

(#1163) Fitzgerald válasza Ryder62 (#1137) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Egyrészt több kult cyberpunk sci-fiben is szerepelt annak idején, másrészt a szar John Wick miatt most újra elég nagy körülötte a nyüzsi, szóval marketing szempontból is kiemelkedően jó döntés volt őt megszerezni.

Emlékszem, amikor megláttam '99 nyarán a Mátrix plakátját a Batthyány téren anno, egyből a Shadowrun és a Cyberpunk 2020 ugrott be. Akkor már sok éve nyomtam mindkét tabletop játékot.
Mátrix? Ez nekem való. Aztán láttam a tv spotot a filmről meg valami interjút Keanu-val a Fókusz c. műsorban, utána már biztos voltam benne, hogy ez nekem való.
20 évvel később most újra összeérnek a szálak.

(#1164) Šolaire


Šolaire
veterán

E3-as demóra nyár végéig várni kell. [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1165) Cifu válasza soundsonic (#1161) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Star Citizen topic.

Mostantól oda fáradjon a téma, itt elég volt már belőle...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1166) Ellia válasza k-adi (#1162) üzenetére


Ellia
addikt

Sokkal többet ért volna úgy, ha ki tudja bulizni, hogy írja alá a gyűjtőit Keanu és azt tolja fel ebay-re vagy akárhova, majd az onnan befolyt összeggel támogatja a gyerekkórházat...

(#1167) kwzatz válasza Fitzgerald (#1163) üzenetére


kwzatz
őstag

"Egyrészt több kult cyberpunk sci-fiben is szerepelt annak idején, másrészt a szar John Wick miatt most újra elég nagy körülötte a nyüzsi, szóval marketing szempontból is kiemelkedően jó döntés volt őt megszerezni."

A Toy Story 4-hez is adta a hangját, Google Trends-et nézve is nagyon megugrott az érdeklődés iránta, meg ott vettem észre, hogy az YSL márka arca is lett. A John Wick is minden egyes új résszel egyre nagyobb bevételt hoz (amúgy szerintem annak, ami - egy eszement akcióorgia - lenni akar, nem rossz a John Wick... a 3. részt még nem láttam mondjuk). Emellett Mátrix 4-ről is pletykálnak, bár a Wachowski "lányokban" már nem nagyon bízok. Esélytelennek látom, hogy az első részt megközelítse.

[ Szerkesztve ]

(#1168) Šolaire


Šolaire
veterán

Ilyen konfigon futott az E3-as demó. [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1169) Cifu válasza Šolaire (#1168) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Write only módban fórumozol?

#1125... :U

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1170) Šolaire válasza Cifu (#1169) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem! Elsiklottam felette.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1171) Cifu válasza Šolaire (#1170) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Elnézést kérek a kissé nyers leszúrásért, nem a legjobb formában vagyok.... :B

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1172) Šolaire válasza Cifu (#1171) üzenetére


Šolaire
veterán

Semmi baj. Figyelmetlen voltam én is. :) E3 lázba vagyok. Cyberpunk meg az Elden Ring ez a két játék amit várok. :R

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1173) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

4 órával ezelőtt kaptam egy email-t, hogy elérhető a store-ban a szürke CP-s póló "L"-es méretben. 1,5 órája keltem, most akartam rendelni, már nincs. :D Szerintem inkább hagyom ezt a póló rendelés témát. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1174) Segal válasza .LnB (#1173) üzenetére


Segal
veterán

Nézz át ebay-re ott biztos lesz :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1175) .LnB válasza Segal (#1174) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért megtisztelném őket annyival, hogy tőlük rendelem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1176) Mr.Csizmás válasza Segal (#1174) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

meguntad a BUGB-t is már? :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1177) Cifu


Cifu
Topikgazda

A 2019-es E3 kapcsán született egy összesítés, hogy mely játékokról született a legtöbb cikk. A listát persze a CP2077 vezeti toronymagasan, és ami szintén érdekes, hogy a 15. helyet megcsípte a The Witcher 3 (Switch változat, gondolom).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1178) k-adi válasza Cifu (#1177) üzenetére


k-adi
nagyúr

Jól mutatja ez a grafikon hogy mennyire semmilyen volt ez az E3 is... alig pár érdemleges játék volt idén is... szomorú ez a trend...

és hol a ghostrecon breakpoint? :D vagy csak 1 ubi game lehet rajta és az a wd legion? :D

ja és hajrá cp2077

[ Szerkesztve ]

(#1179) .LnB válasza Cifu (#1177) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondolom ebbe nincs benne, de pont ma reggel fogalmazódott meg bennem az a gondolat, hogy a magyar gamer sajtó, kb minden apró dologról külön cikket ír. Amiket te már napokkal ezelőtt összefoglaltál nekünk egy-egy nagyobb kommentbe. Szóval egy összefoglalódból írnak 6-7 cikket. :S

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1180) kwzatz válasza k-adi (#1178) üzenetére


kwzatz
őstag

Nem mondom, hogy alapvetően nem értek egyet ezzel, hogy kicsit csalódás volt az E3 (főleg a gameplay videók hiánya volt jellemző), de a grafikon ebből semmit nem mutat. Azt mutatja, hogy melyik 15 játékról cikkeztek a legtöbbet és hogy összesen kb. 35-40.000 cikket írtak róluk. Talán még inkább azt sejteti, hogy volt miről írni, ha már egyszer olyan játékok, mint a Baldur's Gate 3, az Ori and the Will of the Wisps, a Psychonauts 2, a Wolfenstein: Youngblood, a Borderlands 3, a Control vagy a Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 még a 15-be sem fért be.

[ Szerkesztve ]

(#1181) Cifu válasza .LnB (#1179) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Egyfelől jogos az észrevétel, másfelől nem csak a CP2077, de a többi játéknál is találkoztam ezzel a szituval. Az egész E3 alatt voltak interjúk, egy-egy elejtett mondatok, amiből hír keletkezett. Nekem is az a gyanúm, hogy a PR-osok már direkt rágyúrnak erre. A CP2077 esetében kb. minden napra volt új kép (külön az RTX bejelentésnél, külön a demóból, aztán CGI karakterposzterek, végül a négy "autóposzter"). Szóval erre direkt rájátszhatnak.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1182) .LnB válasza Cifu (#1181) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez az "új képek érkeztek" cikkek egyébként is gagyik így 2019-ben már, de ennek már párszor én hangot adtam, és semmi értelme nem volt. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1183) Cifu válasza kwzatz (#1180) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Ennek szerintem mind megvan az oka. Az egyik jelentős ok, hogy ki lopja el a showt. Ebben pedig nagyon jó volt a CP2077. Kenau Reeves szerepeltetése bőven megtérült, az már biztos - az is hallott vele kapcsolatban a játékról, aki amúgy picit se volt képben eddig. Na most akár csak egy Baldur's Gate 3 (ami ráadásul csak egy Teaser videót hozott el) hogy nőjjön fel ehhez? Azzal együtt, hogy az is nagyon érdekelt volna, hatalmas háttere van, komoly hagyományai, de a teaser videó inkább csak lelohasztotta az érdeklődésem.

Mert a másik a prezentáció minősége. Én például kíváncsi voltam a VtM: Bloodlines 2-re, mert mindig is csíptem a White Wolf sötét hangulatú szerepjátékait (bár én inkább a Werewolf-ot csíptem), de nagyon vérszegény volt a videó a CP2077-hez képest, ha szabad így fogalmazni, nagyon is meglátszott, hogy a két játék közül melyikre költöttek többet.

A harmadik a hype. Ebben pedig a CDPR nagyon ott van jelenleg. Azzal, hogy nem mutatták be egyből a játékdemó videót, csak még több keresést, interjút, beszámolót generáltak. Személy szerint én nagyon nem csípem ezt, de elfogadom, hogy üzleti érdekeik miatt így játszanak. Viszont a hype kihatással van az első pontra is.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1184) kwzatz válasza Cifu (#1183) üzenetére


kwzatz
őstag

Persze, hogy megvan az oka és pontosan az, amit leírtál. Én nem is mondtam, hogy egy Baldur's Gate 3-nak fel kellene ehhez nőni (egyébként amikor lesz belőle gameplay, közelebb lesz a megjelenés stb., akkor már esélyes, hogy ott lesz - mondjuk a következő E3-on - a 15-ben). A top 15-be meg akármilyen az E3, csak 15 játék fér be, ez akkor is így lenne, ha 100 db Cyberpunk 2077 szintű game-et hoztak volna el a show-ra. :) Csak azt írtam, hogy nem látom, ez a grafikon hogy jelzi, hogy semmilyen lett volna az E3. (Szerintem nem is a bemutatott játékokkal volt a gond, mert sok érdekes volt köztük. Inkább azzal, amit korábban is írtam, hogy a gameplay videókból volt kevés, ami pedig volt, általában az is rövid.)

Egyébként a Bloodlinesról volt egy hosszabb (és érdekesebb) gameplay videó, amit valamiért nem mutattak be a show-n, csak youtube-ra pakolták fel.

[ Szerkesztve ]

(#1185) m0h0senator válasza Cifu (#1181) üzenetére


m0h0senator
őstag

Kedvencem, hogy milyen gépen futott a demo abból is hír lett. de a külföldi sajtóban is.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1186) Cifu


Cifu
Topikgazda

[Metro.co.uk beszámoló]

-Egy érdekes dolggal kezdenek: Pacifica-ban egy harci helikopter (szerűség) éppen szétlövi egy felhőkarcoló pár szintjét. Ez pedig annyira hétköznapi dolog lehet, hogy szóvá se teszi senki...
-Megerősítik, hogy alapvetően három induló "kaszt" lesz, NetRunner (Netzsoké), aki főleg hackeléssel oldja meg a probélmákat, a kütyümániás Techie (~Technikus), és a harcra kondicionált Solo (Szóló). Ezek az induló felszerelést és helyszínt adják meg, de később a fejlődésünk teljesen a kezünkben van.
-Ők is megemlítik, hogy az AI nem túl okos, beakadnak a tereptárgyakba és az egész tűzharc alatt valahogy nem túl meggyőzően alakítanak.
-Paweł Sasko fő küldetéstervező szerint a játék tartalmilag gyakorlatilag már kész, a következő 10 hónap a polirozásról és hibavadászatról illetve optimalizációról fog szólni.
-A CDPR most már cirka 450 fős.
-Megjegyzi, hogy jelenleg is tucatnyi hibát tudna mutatni a demóban, de azt is tudja, hogy ezek ki lesznek hamarosan javítva.
-Az egyik példa a közelharc és a közelharci fegyverek, megemlíti, hogy Sasquats (az Animals "kisfőnöke", akivel afféle boss-fight van a demó végén) hatalmas kalapácsa nem egészen adja vissza, hogy milyen nehéz. Ezen még dolgozniuk kell.
-Elsimeri, hogy a lőfegyveres harcon is kell még dolgozniuk. De megjegyzi, hogy bőven van ilyen téren tapasztalatuk.
-Egy érdekes megjegyzés volt, hogy a The Witcher 3 esetében sok panaszt hallottak arra, hogy túl hosszú, és a mellékküldetések miatt a fő küldetésszál nagyon elhúzódik. Azt mondja Sasko, hogy most igyekeznek a fő szálat egy kissé szorosabbra fűzni.
-Azon vannak, hogy a játékot tényleg bárki élvezni tudja. Példának felhozta, hogy egy The Witcher 3 játékos például 10 órán keresztül nem csinált mást, minthogy felült a lovára, kiment a kültérre, és virágokat gyűjtött. Eközben a sztorival semennyire se haladt. De ebben pont az a jó, hogy aki ezt élvezi, az is megtalálhassa a játékban a számításait.
-Így például a párbeszédeknél alapvetően lehetőség lesz lényegretörően a minimális információkat begyűjteni csak (azok számára, akik főleg az akciót keresik) és ugyanakkor sokrétű, összetett párbeszédek is kerekedhetnek belőle (azok számára, akik a történetre kiváncsiak).
-Van egy rész, ami meglepett, azt mondja Sasko, hogy nincs Humanity point (emberség pont), a CP2020-ban ez korlátozta be azt, hogy mennyi kibervert építhetsz magadba, ha elfogy, akkor kiberpszihozis uralkodik el rajtad, és elveszted az önkontrollod. Itt azt mondja, hogy csak a tested "slotjai" (pontjai) határozzák meg, hogy mennyi kibervert építhetsz be. Azt is írja, hogy próbálták berakni (a tavalyi E3 demóban látható volt, hogy volt 2 és 4 Emberség Pontba kerülő kiberszem ( [erre a kép] ) - Cifu), de nem volt élvezetes tőle a játék illetve nem illett valahogy az egészbe, így nem tartották meg.
-A szabados szexualitás példájaként azt hozza fel, hogy szabadon meghatározhatjuk, hogy milyen hangja legyen a karakterünknek. Lehet férfi karakterünk női hanggal vagy fordítva is. Ezen túl lehet menni, és lehet női jelleget adni a férfi karakternek, illetve viszont. (Ezt én úgy tudnám elképzelni, hogy lehet női melle egy férfi karakternek, vagy szakálla egy nőnek... - Cifu).

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1187) Cifu válasza Cifu (#1186) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Ezen az emberség dolgon most nagyon pörög az agyam. Ez a CP2013 és CP2020 esszenciája, amiről büszkén mesélt az interjúkban Pondsmith (ezt ő találta ki anno, nem volt előélete klasszikusan szólva). Ugyebár minél több kibervert építesz be magadba, annál inkább elveszíted az emberségedet, hogy ne komplett terminátorral játszanak a játékosok, az Emberség pontok valahol azt mutatják, hogy mennyire elfajul a társadalom, ha a mesterséges műanyag dolgokat jutalmazza csak. Akart hát egy visszatartó dolgot, valahogy úgy, ahogy a drogoktól is visszatart valamennyire az a tudat, hogy tönkretesz, addikciót vált ki, tönkreteszi a májad és így tovább.

A kiberpszichózis alaptéma a világban, a tomboló, önkontroljukat vesztett inkább gép, mint ember lények olyan alaptételek, mint a Jedik a Csillagok Háborúja világában. Erre építkezve vannak direkt Kiberpszichó-osztagok (C-SWAT) a rendőrségen belül, sőt, a 2013-as Teaser Trailer is feltehetően ezt mutatta be - a teljesen kibernetizált nő tombolni kezdett, erre jött a C-SWAT és likvidálja...

Na ezt vették ki. Azt már másik interjúkban is említették, hogy nem lesz mód arra, hogy annyira teleépítsd magad kiberverrel, mint a 2018-as E3 videóban látott Maelstrom banda tagjai. Itt is írják, hogy lesz egyfajta "slot" rendszer, tehát logikusan a szemekbe lehet X mennyiségű extrát beleépíteni, a karokba Y mennyiségűt és típusút és így tovább. De mindent nem tudsz beépíteni, sakkoznod kell, hogy mire van szükséged.

Annyira nem vészes dolog, ha a CP2077-re, mint játékra gondolunk, hiszen "csak" egy játékmechanikai elem, ám vele látványosan kigolyózták a CP2020 egyik esszenciáját...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1188) duvi válasza Cifu (#1186) üzenetére


duvi
nagyúr

"Egy érdekes megjegyzés volt, hogy a The Witcher 3 esetében sok panaszt hallottak arra, hogy túl hosszú, és a mellékküldetések miatt a fő küldetésszál nagyon elhúzódik. Azt mondja Sasko, hogy most igyekeznek a fő szálat egy kissé szorosabbra fűzni."

Tudom, nem vagyunk egyformák és ezt tiszteletben tartom, de nekem pont ez jött be a W3-ban. Sajnálnám, ha itt lecsökkenne a mozgásterünk és a nyílt világ nyújtotta plusz lehetőségek :(

(#1189) Cifu válasza duvi (#1188) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Lehet rosszul fogalmaztam meg, a lényeg az, hogy a fő küldetésszál lesz rövidebb talán.
A mellékküldetésekkel ellehetsz a világ végéig.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1190) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Pár új concept art: a feliratokat érdemes egymás után olvasni :)

>ENTROPISM - Necessity over style
>KITSCH - Style over substance
>NEOMILITARISM - Substance over style
>NEOKITSCH - Style and substance

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1191) kwzatz válasza Cifu (#1189) üzenetére


kwzatz
őstag

Láttam egy interjút a "Lead Quest Designerrel", és arról beszélt, hogy az a cél, hogy a játékos ne érezze, éppen fő- vagy mellékküldetést csinál. Minden apróságnak tűnő dolog alakulhat úgy, hogy aztán valami sokkal nagyobb, lényegesebb válik belőle a végére. Ez nem teljesen tiszta így látatlanban, lehetségesnek tartom, hogy egyáltalán nem fogják jelölni külön, hogy ez fő- ez meg mellékküldetés.
Lead Quest Designer Interview
5:30-tól beszél róla, de érdekes amúgy az egész interjú.

[ Szerkesztve ]

(#1192) k-adi válasza kwzatz (#1191) üzenetére


k-adi
nagyúr

Witcher3ban is volt jó pár mellékküldi ami simán lehetett volna főküldi is :D

(#1193) Cifu


Cifu
Topikgazda

Red Tracker újdonságok:

-A crafting (tárgyak készítése) benne van a játékban továbbra is (egyes screenshotokon hiányzott a menüből).
-Aki a bolti verziót veszi meg, az a dobozban egy GoG.com kódot kap, tehát DVD-re (Blu-Ray-re) ne számítson senki.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1194) Fitzgerald válasza Cifu (#1187) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Na ez az első olyan infó, ami most belőlem is aggodalmat váltott ki. Mike Pondsmith eléggé aktív mostanában a Reddit-en, remélem ez a dolog is tisztázva lesz. Azzal nincs problémám ha átdolgozzák az eredeti rendszert hogy jobban illeszkedjen a videojátékba, de ez tényleg az a dolog ami az alapja az egész Cyberpunk-univerzumnak, nem lehet csak úgy kiollózni a játékból. :U

(#1195) kwzatz válasza k-adi (#1192) üzenetére


kwzatz
őstag

Az biztos!
Nekem tetszene, ha tényleg nem lehetne eldönteni, hogy milyen küldetés is éppen, még inkább hozzátenne a kiszámíthatatlansághoz. Persze azoknak rossz lenne, akik csak gyorsan végig akarnak szaladni a fősztorin, bár szerintem eleve rossz hozzáállás volt ez már a Witcher 3-nál is. :)

(#1196) cyberkind válasza Cifu (#1189) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem meg pont, hogy hosszabb kéne, gyakorlatilag uaz mint a Mass Effect trilógia, az se volt annyira hosszú (sztoriban), persze a Witcher 3 hosszabb, kár ezért.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1197) Šolaire válasza duvi (#1188) üzenetére


Šolaire
veterán

Lesz hely csavarogni bőven szerintem. :) [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1198) duvi válasza Šolaire (#1197) üzenetére


duvi
nagyúr

Reméljük a legjobbakat! W3 nagyon magasra tette a lécet :)

(#1199) Cifu válasza Šolaire (#1197) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Nem tudom ki az a Dzsjét, de a jelek szerint olvassa a topicot... :DDD

Ha esetleg... amit a Nomádokról írtam, ott a kitaszítottak nem "ellenfelek", hanem csak egy külön csoport. A Nomádok nem egy egységes nagy csoportosulás, hanem különféle törzsek, akik egymással sincsenek általában jóban. :)

Illetve: a hat kerület Night City-n belül van (City Center, Watson District, Westbrook District, Heywood, Pacifica és Santo Domingo). A Badlands egy hetedik régió... :)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1200) Šolaire válasza duvi (#1198) üzenetére


Šolaire
veterán

Nemhiába tart eddig a fejlesztés. A From mellett ők a másik olyan csapat akiknek a játékait elő merem rendelni.

“Praise The Sun” \[T]/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.