Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) .LnB válasza oriic (#1000) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valószínűleg miután lefagyott a PC-s, inkább váltottak és biztosra mentek. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1002) Cifu válasza .LnB (#999) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Hát... azért emlékszem én a The Witcher 3 megjelenéskori állapotára, és milyen állapotban volt, mikor másodszor végigjátszottam (1.31 + a két DLC). Kb. úgy írnám le, hogy a megjelenéskori állapot egy korai bétafázisnak illett volna be, és az 1.31 szintjén szabadott volna valóban kiadniuk.

Számomra az, hogy ilyen távoli megjelenést jelentettek be, olyannak tűnik, mintha egyfajta határidőt szabtak maguknak, hogy nem húzhatják tovább, mert sose fognak elkészülni vele. Egyfelől én is úgy vagyok vele, hogy csinálják meg rendesen, másfelől úgy vagyok vele, hogy legyen itt, még bétás állapotban is eljátszom vele. Harmadrészt pedig azt is megértem, hogy nem húzhatják végtelenségig, mert abba belerokkan a cég...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1003) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hinnye, most veszem észre, hogy van TG-nk és összefoglalónk. \o/ Grat hozzá.

Live-Die-Respawn

(#1004) FoxiestFox válasza oriic (#1000) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem fordítva?
Ennél a játéknál a PC az alap. :D

(#1005) Cifu válasza FoxiestFox (#1004) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Mondod ezt az után, hogy a CDPR bejelentette: a The Witcher 3 kijön Nintendo Switch-re is? :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1006) Cifu


Cifu
Topikgazda

Még kettő hír:

-A CDPR hivatalos fórumán valóságos nyitott pozíció-cunami indult el, a hálózati programozótól (nem kell megijedni, ott a Gwent példának, hogy kell a Red Engine-nek ilyen) a grafikuson át a pályatervezőig mindenféle embert keresnek. Viszont szinte mindenhova komoly tapasztalattal rendelkezőt (senior).

-Kenau Reeves cirka 15 napig dolgozott hangfelvételkészítésnél, neki van a második legtöbb szövege kész jelenleg.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1007) 3L1T3 válasza Cifu (#1006) üzenetére


3L1T3
addikt

Az komoly! :Y

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#1008) FoxiestFox válasza Cifu (#1005) üzenetére


FoxiestFox
félisten

omegalul :D

(#1009) 3L1T3 válasza Cifu (#1006) üzenetére


3L1T3
addikt

Mondjuk egy évvel a megjelenés előtt ez mennyire jó ötlet? Vagy lehet ez is 2 nagyobb expansion-al fog bővülni mint a Witcher III?!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#1010) Cifu válasza 3L1T3 (#1009) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Teljesen normális, általános, hogy a megjelenés előtti időszak a legpörgősebb a játékfejlesztéseknél.
Megy a folyamatos programhiba-vadászat, kódoptimalizálás és így tovább. A saját megítélésem az, hogy anyagilag nem fért volna bele új (tapasztalt, tehát magasabb fizetési rátájú) programozók felvétele a cég anyagi helyzetébe, ezért is jött a hivatalos bejelentési dátum (hogy legyen egy határidő) és vele együtt az előrendelés (ami ugye pénzt hoz a házhoz). Így most feltuningolhatják a csapatot olyan emberekkel, akik segítenek a végső nagy hajrában.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1011) paltom


paltom
tag

Aki csinált már ilyet, mennyire van kereslet a CE-k iránt? Megéri bizniszelni vele, mondjuk a Witcher 3-é elég drága ebayen.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#1012) KaitouP válasza paltom (#1011) üzenetére


KaitouP
veterán

Kamionról leesett darabos van, vagy mifene? :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1013) FoxiestFox válasza paltom (#1011) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Inkább csak hagyd meg őket azoknak, akik megvennék bizniszelés nélkül :)

(#1014) Fitzgerald válasza paltom (#1011) üzenetére


Fitzgerald
veterán

:U

(#1015) pohár válasza paltom (#1011) üzenetére


pohár
félisten

drágának drága, de vajon veszi is valaki onnan, vagy csak árulják olyan hatalmas pénzekért?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1016) paltom válasza pohár (#1015) üzenetére


paltom
tag

Igen azért kérdem :D Sose vettem CE-t, nem is szándékozok, csak érdekelne van-e rá kereslet.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#1017) Vesa válasza .LnB (#999) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Ilyen összetett játéknál -főleg PC platformon, ahol hatvanezer féle hardver/szoftver konfigra kell fejleszteni-, bármilyen megbízható is a cég, borítékolható, hogy lesznek hibák a kiadáskor, és abban is biztos vagyok, hogy nem fognak tudni mindent befejezni. Azonban, ha maga a játék alapvetően jó lesz, akkor ezeket a hiányosságokat én simán elnézem, mert biztos vagyok abban, hogy idővel tökéletes szintig javítják, a hiányzó tartalmakat pedig pótolják. W3-hoz is volt egy halom ingyenes tartalom ha jól tudom, a pénzért adottak meg felértek egy kisebb új komplett játékkal.

A tudomány a valóság költészete!

(#1018) .LnB válasza paltom (#1011) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rengetegen veszik meg üzérkedés céllal.. Van amikor rizikó, mert ha nem fut be a játék, akkor a kutyának sem kell. Ilyenkor van az, hogy kibontják, és külön próbálják értékesíteni a tartalmát. Ha viszont befut a game, ahogy várhatóan a CP, és mondjuk a DS is befog, akkor nincs más dolga, csak várni akár 1-2 évig is. Többszörös áron pillanatok alatt elviszik. Vagy akár egy ebay licit.. Ott szoktak durva dolgok történni. Annyi a dolga, hogy sértetlen, bontatlan legyen.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1019) .LnB válasza Vesa (#1017) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én Playstation-re várom, szóval az egy platform, elvárom, hogy összeomlás ne legyen. Egyéb bug biztos lesz, apróságok remélem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1020) P00By


P00By
nagyúr

Foglalót kell fizetni a gyűjtőire, mik vannak! :D

(#1021) l.skywalker


l.skywalker
félisten

/Ha mótvá bocsi/

Végig lehet csinálni a játékot anélkül, hogy akár 1 embert is megölnénk

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1022) KaitouP válasza l.skywalker (#1021) üzenetére


KaitouP
veterán

Mótvá, de jobb többször mint soha. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1023) Cifu válasza l.skywalker (#1021) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Az összefoglalóban is benne van kb. 4 órája. :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1024) FoxiestFox válasza Cifu (#1023) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Van összefoglaló? :D Na meg is nézem gyorsan.

(#1025) .LnB válasza FoxiestFox (#1024) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a 4. kommented mióta szó volt az összefoglalóról. :U sőt mikor orii írta, te kommenteltél következőnek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1026) KaitouP válasza .LnB (#1025) üzenetére


KaitouP
veterán

orii nem LnB #2 - t akartál mondani? ;]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1027) FoxiestFox válasza .LnB (#1025) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kúl, jó tudni!

(#1028) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Ó, most láttam a tavalyi e3-as gép paramétereit, igy van remény hogy elfusson a gépemen.De örülök :)

(#1029) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Köszi mindenkinek. Még szerencse, hogy nem kérdést tettem fel, most térgyepelhetnék a sarokban a kukuricán :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1030) KaitouP válasza l.skywalker (#1029) üzenetére


KaitouP
veterán

Kiber kukoricán! :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1031) bitpork válasza l.skywalker (#1029) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Még nem ott vagy?! Na spuri ! ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1032) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Miközben skájvalker kukricázik, bedobom ezt. :D

+2 új screenshot

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1033) .LnB válasza oriic (#1032) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Undorító emberek... :( pfújj

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1034) sittes79 válasza oriic (#1032) üzenetére


sittes79
addikt

Nekem kell egy ilyen de nem ennyiért remélem lesz tényleg a shopban.

(#1035) pohár válasza sittes79 (#1034) üzenetére


pohár
félisten

ha tényleg dzseki, akkor én olyan 80-100€ körülire tippelek árban

a topikot olvasó korrektor javítsa már az összefoglalóban lévő elírásokat/hibákat, köszipuszi ;]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1036) Vesa válasza pohár (#1035) üzenetére


Vesa
Topikgazda

(nem tudom ki a topkgazda, de arra figyelni kell, hogy az összefoglaló nem kezdődhet grafikával! Emiatt már nekem is szóltak a saját topikomban, mert PH szabályt sért). Egyébként jó lett, szóval gratula a készítő(k)nek!

A tudomány a valóság költészete!

(#1037) KaitouP válasza Vesa (#1036) üzenetére


KaitouP
veterán

Oda van írva hogy ki a topikgazda... :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1038) pohár válasza Vesa (#1036) üzenetére


pohár
félisten

ekkora hülyeséget, legalább látod, hogy milyen topikba csöppentél :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1039) Vesa válasza pohár (#1038) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Topikgazda szabályzat.

"A Téma-összefoglaló kinyitás előtt is látható részébe ne kerüljenek képek, kivéve a kisebb ikonok, vonalak, illetve igény esetén a Topikgazda topikban megbeszélt egyetlen kép használható.)"

Esetleg azt tudom elképzelni, hogy Cifu már kért és kapott erre engedélyt. Velem mindenesetre leszedették a Joystick topikban, pedig fele ekkora sem volt a fejléc!

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#1040) duvi válasza Vesa (#1036) üzenetére


duvi
nagyúr

Cifu lett a Topikgazda, amiért hálás köszönet neki! :R

(#1042) Cifu


Cifu
Topikgazda

@Pohár: Pedig már párszor átolvastam, és többet is javítottam, de a jelek szerint nem eleget - nyugodtan írd meg akár priviben, akár itt a topicban, hogy mit kell javítani. :)

@Vesa: Bevallom nem kértem engedélyt, most pótlom, addig a képet leszedtem. Ahogy nézem más engedélyt is kell kérjek, szóval a tipikus amatőr TG hibákat mind elkövetem... :)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1043) m0h0senator válasza Cifu (#1042) üzenetére


m0h0senator
őstag

Pedig jó volt az a kép....

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1044) .LnB válasza m0h0senator (#1043) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bizony.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1045) Cifu válasza m0h0senator (#1043) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Tényleg van egy olyan szabály, amit Vesa említett. Én sem teljesen értem, mert itt például egy 67,81KB-os PNG fájlról van szó, tippre az lehetett a szabály háttere, hogy néhányan kivetkőzve magukból nekiálltak több megás képeket (esetleg GIF-eket?) berakni, és jött a fűnyíróelv...

Beraktam a képhez tartozó kérést a Topikgazda részlegbe, ha pozitív lesz a visszajelzés, visszarakom, ha negatív, akkor kitalálok valami mást.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1046) l.skywalker válasza Cifu (#1045) üzenetére


l.skywalker
félisten

Rakd vissza, csak legyen lejjebb.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1047) FoxiestFox válasza Cifu (#1045) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja kérjük vissza, jól nézett ki. Ha valamelyik mod beszól, majd leütjük a veséjét jó Szájberpánkosan. ;]

(#1048) .LnB válasza FoxiestFox (#1047) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha nem engedik, majd indítunk petíciót! Az úgy is nagy divat manapság. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1049) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tulbonyolitjatok a dolgot szerintem. :D
Emlekeim szerint keppel nem kezdodhet osszefoglelo, viszont ugy mar jo ha elotte ott a jatek cime peldaul. (De nyilvan TG kap erre majd valaszt a megfelelo helyen)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1050) Cifu


Cifu
Topikgazda

A hivatalos oldalon van egy rejtett aloldal. (az auramis a samurai annagrammája)

Letölthető itt egy jelszóval védett .RAR fájl (a CYBERPUNK.NET/AURAMIS részen az S betűhöz kell vinni a kurzort), a jelszó Johnny Silverhand.
Ezen belül egy újabb jelszóval védett fájl van (csak 208 byte, tehát nem valami videó vagy kép), és egy NC.TXT fájl, amiben ez áll:

"Things will happen.
Plans in motion.
Wait for more."

Vagyis

"Dolgok fognak történni.
A tervek mozgásba lendültek.
Várj a továbbiakra."

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.